![]() |
Zmiana miejsca i godz. zbiórki WIŚLAKÓW NA MARSZ WOLNEJ POLSKI W KRAKOWIE.
Zbiórka zaplanowana została na godz. 16.30 pod Krzyżem Katyńskim, skąd udamy się na główne miejsce zbiórki. |
|
|
W tym roku kibice Wisły po raz kolejny wezmą udział w obchodach święta odzyskania niepodległości, a po raz drugi w krakowskim Marszu Wolności. Uczcijmy pamięć wszystkich Polaków którzy przelali krew i poświęcili życie aby tą niepodległość odzyskać. Jednocześnie przypomnijmy rządzącym że nigdy nie będzie zgody na jakiekolwiek ograniczenie naszej wolności tak dramatycznie wywalczonej przez naszych przodków.
Wiślacy, 11 listopada pokażmy się godnie i dumnie na IV Marszu Wolności! Zbiórka kibiców Wisły pod Krzyżem Katyńskim o godz. 14:30. https://www.facebook.com/Wi%C5%9Blac...95760/?fref=nf http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/721...-polskimi.html http://skwk.pl/images/marsz%20plakat.jpg |
Na forum cisza, ale od kilku miesięcy trwała batalia o przywrócenie profilu Marszu Niepodległości.
Zresztą zapraszam do polubienia: https://www.facebook.com/Marsz-Niepo...2249174810492/ Kto ma więcej czasu wybiera się do Warszawy. http://images.tinypic.pl/i/00833/zvh68c39l6wv.jpg |
Gazeta Wyborcza i TVN bez akredytacji na Marsz Niepodległości 2016
http://www.stylkibica.net/gazeta-wyb...leglosci-2016/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl