Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Marsz niepodległości 11.11. 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8342)

domin_czyzyny 10.11.2015 01:28

Zmiana miejsca i godz. zbiórki WIŚLAKÓW NA MARSZ WOLNEJ POLSKI W KRAKOWIE.
Zbiórka zaplanowana została na godz. 16.30 pod Krzyżem Katyńskim, skąd udamy się na główne miejsce zbiórki.

leszekm 12.11.2015 22:19

http://wpolityce.pl/polityka/271497-...icje-panstwowa

sergio 14.11.2015 18:07

https://www.youtube.com/watch?v=a7xqwm_c1_k

heoij 03.11.2016 12:37

W tym roku kibice Wisły po raz kolejny wezmą udział w obchodach święta odzyskania niepodległości, a po raz drugi w krakowskim Marszu Wolności. Uczcijmy pamięć wszystkich Polaków którzy przelali krew i poświęcili życie aby tą niepodległość odzyskać. Jednocześnie przypomnijmy rządzącym że nigdy nie będzie zgody na jakiekolwiek ograniczenie naszej wolności tak dramatycznie wywalczonej przez naszych przodków.
Wiślacy, 11 listopada pokażmy się godnie i dumnie na IV Marszu Wolności!
Zbiórka kibiców Wisły pod Krzyżem Katyńskim o godz. 14:30.

https://www.facebook.com/Wi%C5%9Blac...95760/?fref=nf

http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/721...-polskimi.html


http://skwk.pl/images/marsz%20plakat.jpg

heoij 03.11.2016 12:38

Na forum cisza, ale od kilku miesięcy trwała batalia o przywrócenie profilu Marszu Niepodległości.
Zresztą zapraszam do polubienia: https://www.facebook.com/Marsz-Niepo...2249174810492/

Kto ma więcej czasu wybiera się do Warszawy.


http://images.tinypic.pl/i/00833/zvh68c39l6wv.jpg

Kolekcjoner_23 10.11.2016 19:12

Gazeta Wyborcza i TVN bez akredytacji na Marsz Niepodległości 2016
http://www.stylkibica.net/gazeta-wyb...leglosci-2016/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl