Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

Nehiar 13.11.2010 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1010605)
Dziwne, bo jak słucham jego wywodów to przeważenie sprawia wrażenie krytyka Wisły...

On akurat każdą drużynę krytykuje :lol:Co do reszty komentatorów to nie wiem, niektórzy myślę że przesadzają z tą antyWisła i proLegia komentatorów C+, oczywiście nie są idealni i czasami można zauważyć stronniczość, ale jednak myślę, że C+ oferuje w tej chwili najlepszych komentatorów w Polsce, w porównaniu z innymi stacjami jak N czy Polsat nie wspominając o TVP bo tam to jest żenada na kółkach :lol:

bouli76 13.11.2010 16:42

Ciekawostka:

BIAŁA GWIAZDA UPOKORZYŁA WISLE:

http://sport.wp.pl/kat,1025475,title...wiadomosc.html

i tu jest to samo:

http://babol.pl/kat,1025465,title,Wi...l?ticaid=5b3c9

Ale mamy znawcow posrod dziennikarzy pilkarskich :D

maRgrabkarz 13.11.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1010564)
tak , lepiej żeby nas zagłaskali po jednym dobrym meczu . Od Wisły wybaga sie czegoś wiecej niż dobrej gry , zreszta to samo można powiedzieć o kibicach malkontentach na forum . Komentarze gości z canal + przy niektórych na forum są aż nadto pozytywne .
Zarówno Mielcarski jak i Szymkowiak często chwalą dobre zagrania Wiślaków , jak ktoś tego nie słyszy to prosze sobie puścic wszystkie bramki z meczu z Legią i policzyc ile razy padło słowo ' znakomicie , perfekcyjne , świetne zagranie , "

Poza tym , od pracy dziennikarza sportowego wymaga się obiektywizmu . Każdy kibic wie , że Mielcar i szczególnie Szymek są związani z Wisłą i każde ich faworyzowanie Wisły będzie odbierane jako brak profesionalizmu i ewidentną stronniczość .

Wreszcie rozsądny wpis, który mam nadzieję zakończy tę głupią dywagację na temat stronniczości komentatorów. Jak za dobrze grali to do czegoś się trzeba przecież przyczepić. A, niech będą tym razem komentatorzy.

Teqcontroller 13.11.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bouli76 (Post 1010675)
Ciekawostka:

BIAŁA GWIAZDA UPOKORZYŁA WISLE:

http://sport.wp.pl/kat,1025475,title...wiadomosc.html

i tu jest to samo:

http://babol.pl/kat,1025465,title,Wi...l?ticaid=5b3c9

Ale mamy znawcow posrod dziennikarzy pilkarskich :D

nie no to jest miazga jakaś :rotfl::rotfl: haha chyba nie mogą dalej uwierzyć że Wisła ich roz.... 4:0. Kolejny dowód że media w polsce to jedno wielkie bagno i nie porozumienie.

Lysy 13.11.2010 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 1010601)
najzabawniejsze, że na swoich stronkach legioniści zastanawiają się, gdzie wystąpić, by uzyskać zakaz komentowania przez Mielcarskiego meczów Legii, podobno jest antylegijny

Nie wiem jakiego klubu jest kibicem Grzesiu, ale z pewnością w komentarzach na antenie robi wszystko by ośmieszyć Wisłę Kraków. Może to jego urażona duma i w myśl zasady "teraz to ja wam pokażę" mści się na Wiśle.

daniello1987 13.11.2010 17:13

Nie wiem czy cos przeoczyłem ale wydaje mi sie ze Chavez nie popełnił ani jednego błędu w obronie. Chłopak naprawde szybko sie wkomponował w zespoł i jest obecnie liderem jesli chodzi o obrone. Cikos tez pokazał ze potrafi dobrze grac i z meczu na mecz facet sie rozkręca.to cieszy.natomiast bardzo martwi mnie ze nie mamy obecnie drugiego klasowego srodkowego obroncy.poraz koljeny Bunoza pokazał wczoraj ze jest przecietnym zawodnikiem.duzo błędów a poza tym gra bardzo niepewnie.nie wiadomo kiedy popełni błąd.jesli w zimie sprowadzimy 2 klasowych obronców skrzydłowego i napastnika mistrzostwo bedzie nasze! Wisła ma naprawde silny skład.wystarczy dokonac tylko odpowiednich transferów i bedzie dobrze.mam na mysli ze trzeba sporwadzic piłkarzy na pozycje na których mamy deficyt.takie moje skormne zdanie.
A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki:)

Awe 13.11.2010 17:27

Po bardzo słabym początku Bunoza zagrał 2-3 na prawdę dobre mecze i myślałem, że się rozkręca ale teraz straciłem nadzieję, że coś z niego będzie. On w ogóle nie umie kryć, gubi się kompletnie, a przy tym popełnia dziecinne błędy. Chavez z Legią chyba bezbłędnie, do tego na luzie, bez stresu, na pograniczu faulu ale czysto czyli tak jak powinien grać twardy jak skała obrońca. Oby udało się go wykupić. No i zostaje Cikos, który w mojej opinii jest bardzo dobry piłkarsko. Piłka mu nie przeszkadza. Natomiast dużo mu brakuje taktycznie i mało myśli na boisku albo się podpala, za często chce odbierać piłkę wślizgiem, "na raz". No ale z dwojga złego lepiej, że piłkarsko jest dobry a odstaje taktycznie, bo te braki jest w stanie nadrobić.

STARY WIŚLAK 13.11.2010 17:30

daniello 1987 napisał: "A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki"

Tak, zwycięstwo bardzo cieszy!!!

I tylko szkoda, że nie było "gości" na trybunach bo upokorzenie "legiunii" było by bardziej efektowne!!!

daniello1987 13.11.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez STARY WIŚLAK (Post 1010724)
daniello 1987 napisał: "A zwyciestwo nad Legią cieszy tym bardziej ze walneli im 4 brameczki"

Tak, zwycięstwo bardzo cieszy!!!

I tylko szkoda, że nie było "gości" na trybunach bo upokorzenie "legiunii" było by bardziej efektowne!!!

zobaczyc miny fanów Legii-bezcenne:D nastepnym razem:)

STARY WIŚLAK 13.11.2010 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 1010727)
zobaczyc miny fanów Legii-bezcenne:D nastepnym razem:)

I to będzie na Łazienkowskiej :-D

A za wszystko inne zapłacimy kartą!!!

zet 13.11.2010 18:17

jedno jestem zmuszony dodac, jak zawsze bylem raczej przeciwko wstawianiu do skladu Pawelka, tak od 3 spotkan jestem mile zaskoczony jego postawa.......

gianbuffon 13.11.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1010551)
A propos komentatorów z Canal Plus, to jak dla mnie najlepszy, obiektywny jest były piłkarz Legii Marcin Rosłoń.
Przyjemnie ogląda się mecze z jego komentarzem, zobaczcie sobie chociażby bramki z meczu Lech - Polonia.

Przed chwila Zieńczuk wszedł w nogi Peszki i dostał żółtą. Rosłoń od razu przypomniał wczorajsza sytuację Komorowski-Kirm i powiedział, że taka samą kare powinien dostać gracz Legii...
Także masz rację :) Ja również lubię jak on komentuje.

adikos1906 13.11.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1010789)
Przed chwila Zieńczuk wszedł w nogi Peszki i dostał żółtą. Rosłoń od razu przypomniał wczorajsza sytuację Komorowski-Kirm i powiedział, że taka samą kare powinien dostać gracz Legii...
Także masz rację :) Ja również lubię jak on komentuje.


Wydaję mi się, że dzisiejszego mecze nie komentuje Marcin Rosłoń.

Z głosu wnioskuje, że jest to Jacek Laskowski.

Może się mylę.A jeśli tak to przepraszam :D

RAF 13.11.2010 19:07

A mnie sie wydaje ze Bunoza rowniez sie rozegra, nie bedzie moze stoperem na miare Glowackiego czy Marcelo ale moze byc solidnym srodkowym obronca. Zauwazcie, ile Kirmowi zajelo czasu aby pokazac swoje umiejetnosci a przeciez jest to pilkarz ktory przechodzil do Wisly bedac bardziej uksztaltowanym pilkarzem (reprezentant seniorskiej rep. Slowenii) niz Bunoza.

JrQ- 13.11.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1010805)
Wydaję mi się, że dzisiejszego mecze nie komentuje Marcin Rosłoń.

Z głosu wnioskuje, że jest to Jacek Laskowski.

Może się mylę.A jeśli tak to przepraszam :D

Mylisz się

tokra 13.11.2010 19:13

Mecz Lech-Lechia komentuje Rafał Wolski i Kazek Węgrzyn


fialo 13.11.2010 19:18

Dla mnie ABSOLUTNYM man of the match wczoraj był Erik Cikos. To jak chłopak hasał po prawym skrzydle, przypominało Baszczyńskiego z najlepszych czasów. Walka, ambicja, pewność w grze, szybkość - to wszystko było widoczne wczoraj u Słowaka. Coraz lepiej układa się mu współpraca z Małeckim, zaczynają się te akcje między nimi bardzo ładnie zazębiać. Erik coraz bardziej mnie przekonuje, od kilku meczy jest jednym z naszych najlepszych zawodników.

Sam biję się w piersi - po meczu z Bełchatowem nazwałem go "ogórkiem", czyli zaprzeczyłem swojej zasadzie, żeby nie oceniać zawodników po jednym meczu. A teraz takie zaskoczenie, tak trzymaj Erik, poza tym sprawia ten chłopak wrażenie bardzo sympatycznego, uśmiechniętego - takich zawodników też nam trzeba.

tokra 13.11.2010 19:20

@fialo

Podpis o Sobolewskim też bym zmienił;)

Mila 13.11.2010 19:36

A ja mam pytanie czy my mamy jakas zgode z Legia czy co??? Jakas spora reprezentacja "Wiślaków" na forum Legi sie udziela...własne forum wam nie wystarcza? czy poprostu musicie leczyc kompleksy wpisujac komentarze na forach innych zespolow???
Najlepsza jest "Wiślaczka" Esk ktora ma na forum Legi ponad 1400 postow :D pogratulowac :D
A co meczu... mi sie kolejny raz podobał Kirm widac ze sie nie boi pojsc do konca... tam gdzie wiekszosc odpuszcza od jedzie dalej efekt? 2 karny podyktowany dla naszego zespolu dzieki Kirmowi ktory byl faulowany :)

chester 13.11.2010 20:22

A kim Ty jesteś, kolego Mila, by decydować o tym, gdzie mają wpisywać się kibice Wisły..? Bycie kibicem Wisły naprawdę nie ogranicza się do k**wienia w stronę "warszawki" i innych nielubianych miast/klubów.

Najpierw niech Twoje posty przynajmniej w połowie osiągną poziom przytoczonej tu forumowiczki Esk, a potem oceniaj jej 1400 postów na innym forum.

Poszerz horyzonty.

Filippo 13.11.2010 20:34

Komorowski w ataku na nogi Kirma... Pewnie znowu uniknie zawieszenia..Prawda ze czysty wslizg po ziemi?

http://img.interia.pl/sport/nimg/9/w...ie_4723199.jpg


I jeszcze książkowy wslizg Kiełbowicza...noga pięknie jedzie po murawie, a ze nie dał rady powalic Erika, musiał pomóc mu Manu..

http://img.interia.pl/sport/nimg/7/1...ie_4723175.jpg

skeba 13.11.2010 21:27

Między 15, a 3 miejscem jest różnica 6 pkt. Tutaj wszystko jest możliwe. Nawet Lech może na podium wskoczyć

Filippo123321 13.11.2010 21:27

Panowie wrzuccie na luz ;]

Oldpara 13.11.2010 22:11

Jak sobie tu czytam, jacy to dziennikarze Canal+ nieobiektywni, to się trochę pod nosem uśmiecham na takie komentarze, bo w sumie mało to istotne, i niezbyt rzucające się w oczy i zalatujące paranoją.

Aż tu oglądam dzisiejszą Ligę+ i czekam na komentarz do wczorajszego meczu Wisła - Legia i zgadnijcie na co się doczekalem?

"W zasadzie to Legia grałą lepiej, znakomicie taktycznie, była super zmotywowana i świetnie ustawiona i w sumie to Wisła wygrała bo miała kilka dobrych momentów" Wieszczycki rozrysowywał na ekranie jak to znakomicie broniła się Legia - jakby kurva zapomniał, że dostała wpie...dol 0:4 :) Mówie wam, czeski film i Monty Python w jednym :).
Jutro zaproszony do studia Ariel Borysiuk, który znakomicie gra w ostatnich meczach a Wisła.... Wisła miała "momenty" i musi dużo pracować, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Materiał filmowy zmontowany na zasadzie: wypowiedź Skorży "przegraliśmy za wysoko, mieliśmy tyle samo sytuacji" wypowiedź Rybusa " Wiśle wpadało wszystko" i filmiki w parach - bramka Wisły contra zmarnowana sytuacja Legii.

Naprawdę jestem odporny na takie rzeczy, Canal+ uważam ogólnie za bezstronny, ale dawno nie widziałem takiego gównianego, nieobiektywnego materiału. Byłoby śmieszne, gdyby nie było żałosne.


Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

pikey 13.11.2010 22:37

Oldpara - Legii pozostaje więc życzyć kolejnych tak wyśmienitych meczów z nami!

1q2 13.11.2010 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1010905)


Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

Wygraliśmy szczęśliwie....4-0, bo sama wygrana była zasłużona.Ja tam mam w dupie co mówią, nawet się cieszę jak krytykują bo najgorsze co by mogło 'dziś' być, to jak by ten zespół zagłaskano.
Jedyne co mnie w....ia to jak ktoś coś mówi/pisze/robi za eksperta - nie mając tak na prawdę szczegółowej wiedzy, a często bazuje na skrótach meczów bądź jakiś utartych stereotypach.

Ekipa C+ jest dosyć solidna ale też mają 'swoje paranoje'.

lukiskor 13.11.2010 23:15

Materiał wyciety z Ligi+ poświecony meczowi Wisły z Legia (jest to skrót meczu z wywiadami - taki mix)


Kod:

http://www.fileserve.com/file/hjgXmmm
lub
Kod:

http://hotfile.com/dl/82410843/700d4f9/Wisla_-_Legia_skrot_LigaPlus.avi.html

Wojtas 14.11.2010 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1010938)
Wygraliśmy szczęśliwie....4-0, bo sama wygrana była zasłużona.Ja tam mam w dupie co mówią, nawet się cieszę jak krytykują bo najgorsze co by mogło 'dziś' być, to jak by ten zespół zagłaskano.
Jedyne co mnie w....ia to jak ktoś coś mówi/pisze/robi za eksperta - nie mając tak na prawdę szczegółowej wiedzy, a często bazuje na skrótach meczów bądź jakiś utartych stereotypach.

Ekipa C+ jest dosyć solidna ale też mają 'swoje paranoje'.







Mi Wieszczycki jako eskpert nie pasuje , np przy Mielcarskim jego wywody sa po prostu za cienkie w uszach.

Wogole co do eskpertow to smieszy mnie jak byli pilkarze gania obecnych za faule,symulowanie,ze zle strzelil ze nie podal a sami robili dokladnie to samo latajac po boisku.To "eskperci " z C+ i "szalony reporter" :lol:, swego czasu najwiekszy płaczek ligi z warkoczykami.

Co do meczu to podobal mi sie Chavez -wslizgi ,wyprzedznie Legionistów i widok jak odbijaja sie od niego jak od sciany :)
on moze byc pewnie jeszcze lepszy i tu bedzie jak z Diazem czyli aklimatyzacja musi potrwac,widac pilkarze z tamych rejonów tak maja.
To samo Cikos -rozkreca sie chlopak ,to wogole potwierdza ze nie ma co oceniac pilarzy po 2 meczach tylko po rundzie i wtedy orzekac kto co umie.

No i Sobol -atakowal tak ze sie Vdorljakowi odechcialo,a ze nie lubie tego chłopa dobrze ze mu Sobol pokazal jak sie gra w pilke :)

generlanie pogrom ktorgo nikt sie nie spodziewal,i duzo satysfakcii.Moglo byc roznie,szczescie tym razem bylo po wislackiej stronie.I do lidera strata coraz mniejsza.:)

Filippo 14.11.2010 00:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1010905)

Więc jakby ktoś nie wiedział - Legia zagrała wyśmietnite zawody, a Wisła wygrała szczęśliwie :D

:D Przecież produkty kolekcjonerskie miały być zakazane, niech komentatorzy C+ uważają co jarają :D

mrawczu 14.11.2010 00:52

doping na Legii, nie wiem czy było : http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...y-wisla-legia/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl