Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

fanfan 01.03.2011 21:53

Małeckiemu to jeszcze żadne dośrodkowanie nie wyszło...i nie wiadomo dlaczego on najczęściej wykonuje rzuty rożne skoro dzisiaj mu to nie wychodzi.

WislaOnly 01.03.2011 21:55

Łukasz, jak Cię lubię- OGARNIJ SIĘ!!!
P.S No ja nie wiem co w tym Sivakowie jest takiego specjalnego, no chłopak słabiutko, bardzo, a kozaczy!!:D:D

Jaroo1 01.03.2011 21:55

Cytat:

Wiedziałem, że trafi się taki co napisze coś takiego. Jesienią miałem karnet, byłem przez to na Widzewie, grali lepiej niż dziś. A właśnie takim podejściem do PP zniechęcają do wydania pieniędzy na nich ......... oczekuje walki której nie ma. Jeśli będziesz chciał to Ci dam namiary na moje miejsca na Ruch ......

I znalazł się ten co chodzi .......
Czyli jakby grali w I lidze to bys nie chodzil na mecze bo by grali jak szmaciarze?
Na mecze chodzi sie po to zeby sie spotkac z innymi kibicami, zeby dopingowac swoj klub, zeby byc z duzyna na dobre i na złe a dopiero na ostatnim miejscu po to zeby wymagac mega gry w kazdym meczu
Po co wiec ogladasz mecz w tv skoro cierpisz takie katusze? Wylacz tv bo nie warto zeby Twoje oczy sie meczyly ogladajac taka gowniana gre

Wiedzialem ze napiszesz to ostatnie zdanie. tylko wez poprawke na to ze mieszkam pol Polski od Krakowa

PANDEM0NIUM 01.03.2011 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1058258)
Małeckiemu to jeszcze żadne dośrodkowanie nie wyszło...i nie wiadomo dlaczego on najczęściej wykonuje rzuty rożne skoro dzisiaj mu to nie wychodzi.

Dzisiaj? Przeciez on wykonuje rzuty rozne już od dwóch sezonów. A teraz zagadka. Kiedy ostatnio po zagraniu Małego z rzutu rożnego padła bramka dla Wisły?

blank_screen 01.03.2011 21:56

to juz po nas.. wchodzi Francisek Metelka...

Eustachy 01.03.2011 21:58

Piechnik pewnie powiedzialby, ze to dyskryminacji Polakow ciag dalszy, ale na miejscu Maaskanta odeslalbym Gargule do ME.

WislaOnly 01.03.2011 22:01

Atycympuję, że będzie remis!:D

fond 01.03.2011 22:04

wow, nowa jakość w Wiśle :D

Enrico2000 01.03.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1058260)
Czyli jakby grali w I lidze to bys nie chodzil na mecze bo by grali jak szmaciarze?
Na mecze chodzi sie po to zeby sie spotkac z innymi kibicami, zeby dopingowac swoj klub, zeby byc z duzyna na dobre i na złe a dopiero na ostatnim miejscu po to zeby wymagac mega gry w kazdym meczu
Po co wiec ogladasz mecz w tv skoro cierpisz takie katusze? Wylacz tv bo nie warto zeby Twoje oczy sie meczyly ogladajac taka gowniana gre

Wiedzialem ze napiszesz to ostatnie zdanie. tylko wez poprawke na to ze mieszkam pol Polski od Krakowa

Ja wymagam walki, której w 1 połowie nie było .......... tak uważam i dlatego to napisałęm. Oni dostają takie pieniądze, że powinni gryżć trawę w każdym meczu. Nie pisałem nic, że mają grać mega w każdym spotkaniu.

Atmosfera meczu jest nieporównywalna z niczym innym, niestety na każdym być nie mogę co nie powinno mieć wpływu na to, że wyrażam teraz swoje opinie na temat ich gry oglądając ją w TV, tragiczneij w 1 połowie, lepszej w 2 .........

vaazon 01.03.2011 22:05

Jak natrafimy na Levadię to będą grać podobnie.

PANDEM0NIUM 01.03.2011 22:06

Łobo wchodzi!! Klękajcie narody!!!

TynWisla 01.03.2011 22:06

Ech, trochę zęby bolą :)

DominoForza 01.03.2011 22:07

pewnie wyslannicy Realu na trybunach siedza

skeba 01.03.2011 22:08

Cytat:

... ale znając realia polskiej piłki to nie będzie widać różnicy i będzie skromne 1-0, obym się mylił.
Tak jak mówiłem. Gra żenada, poziom I ligi polskiej.
Rios już widzę pozamiatane, może pakować manatki. Zurawski nic a nic z przodu.

Jadą z nami zawodniy pokroju: Ziajki, metelki, Malinowski - o ku..., można się bać rewanżu

WislaOnly 01.03.2011 22:10

Jaliens muszę powiedzieć, że ładnie wchodzi do akcji ofensywnych.
No i Podbeskidzie miała akcję jakiej my nie mieliśmy:/ WTF??

Marwell 01.03.2011 22:13

Nie chciał bym być w naszej szatni po meczu......

harthausen 01.03.2011 22:15

dobrze, że Pareiko nam się udał :)

Pawko 01.03.2011 22:15

ale robią nawet Jaliensa...

BiałaGwiazda 01.03.2011 22:16

Jaliens robiony jak dziecko przez jakiegoś Cieślińskiego..jak widac nazwiska nie grają

WislaOnly 01.03.2011 22:16

...........................

vaazon 01.03.2011 22:16

Pareiko już czwarty raz uratował nas przed stratą bramki...

emj10 01.03.2011 22:16

Jaliens jak dzieciak. Dobrze, że też macie problemy w defensywie :)

chudy_TSW 01.03.2011 22:16

nosz kur... dramatycznie się ogląda ten mecz ;/

PANDEM0NIUM 01.03.2011 22:16

Jaki jest sens wpuszczania na ostatnie 5 min Riosa?

Krolik 01.03.2011 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawko (Post 1058275)
ale robią nawet Jaliensa...

Cieslinski go wkrecil w ziemie jakby tulipany sadzil.....

Marwell 01.03.2011 22:17

Mały jak trzeba podawać gra sam, a jak powinien pociągnąć to podaje........

WislaOnly 01.03.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1058282)
Jaki jest sens wpuszczania na ostatnie 5 min Riosa?

A taki, żeby później nie było, że trenejro nie dawał mu szans!

fond 01.03.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1058279)
Jaliens jak dzieciak. Dobrze, że też macie problemy w defensywie :)

Się tak nie cieszcie, to tylko dziś zasłona dymna :-p

chudy_TSW 01.03.2011 22:18

nieeeeeeeeeeeeee ja pier..


Czy wygrywasz czy nie ...

Pawko 01.03.2011 22:18

to musiało się tak skończyc, n/c ..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl