![]() |
Kirm zrobił zajebistą minę, pozytywnie.
|
Co tam Kirm, Kowalski na tym zdjeciu miazdzy - http://galeria.wislakrakow.com/20100727/norek/01.jpg :D :D
|
Buhahaha myślałem że padnę. Fakt z taką miną powinien grać na obronie. Każdy napastnik padłby ze śmiechu
|
|
skrot meczu na tym kanale - http://www.youtube.com/user/ISportsChannelI#p/u
|
Ma ktos mp3 Hymnu Wisły w obecnej aranżacji?Nie z Sikorowskim.
|
Zdjęcia z meczu z Karabakh http://www.waszapilka.pl/galleries,400,0
|
|
|
Cytat:
|
ma ktos moze zdjecie sektora D w meczu z Legia gdzie caly sektor był na czerwono ?
|
|
Cytat:
|
Jeśli ktoś ma i może wystawić, bądź natknął się na link do meczu z Azerami byłbym wdzięczny za podanie.
|
Jutro pewnie będzie więcej linków ... polecam stronę soccer-live.pl
http://www.hqtv.com.pl/megatv/ http://antektv.comeze.com/transmisje.php |
Cytat:
|
|
Poszukiwane materiały z meczu Górnik Knurów - Wisła Kraków.
Witam poszukuję jakichkolwiek materiałów z meczu o awans do pierwszej ligi pomiędzy Górnikiem Knurów a Wisłą Kraków.
Za wszystkie zdjęcia oraz video będę wdzięczny. |
Posiada ktos bramki z rewanżu z Karabachem lub skrót meczu ? ( o calym meczu juz nie wspominam ) Bylem na wakacjach i nie dane mi bylo zobaczyc ostatniego 'popisu' Wislakow .
|
Cytat:
Tylko po co sobie nerwy psuć? ;) |
Cytat:
|
|
|
Nie zyje juz chyba sport-video, nie ma tez allgoals. Zna ktos czy forum z multimediami skad mozna by sciagnac programy takie jak liga+ czy skroty meczow ligowych? Mam cyfre ale lubie sobie sciagac do kolekcji wszystkie skroty lub caly magazyn liga+....
|
http://allgoals.pl - działa, choć do SV się nie umywa. Uploaderzy z dawnego SV wrzucają na anglojęzycznym forum piłkarskim http://fbtz.com (wymagana rejestracja), przykładowo Liga + Extra - http://fbtz.com/forum/showthread.php?t=159134.. Oprócz tego jest jeszcze http://football-multi.com.
|
Cytat:
jak chcesz to caly mecz mozesz sobie w ipli obejrzec. |
|
Cytat:
|
Wideo -> Sport -> Piłka Nozna -> Liga Europejska -> Nowe
|
kapitalna rzecz, archiwalny film z 1948 roku mecz o mistrzostwo Polski Wisełka-Cracovia (niestety przegrany :( ) ale i tak rarytasik warty obejrzenia http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...zniejszy-mecz/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl