![]() |
Jaki jest wzór na wyporność?
Dzięki serdeczne Tokyo :) |
Siła wyporu =ciężarowi wypartej cieczy
Fwyporu = ρpłynu ∙g ∙Vzanurzona ρpłynu - gęstość płynu (cieczy, gazu) w którym zanurzone jest ciało - [w układzie SI w kg/m3] Vzanurzona – objętość tej części ciała, która jest zanurzona w płynie (w układzie SI w m3) g – przyspieszenie ziemskie [w układzie SI w m/s2] |
witam mam pytanie , jak chce wkleić zdjęcie na to forum to jaki [ ] [ ] musze wpisac ?? z góry dzieki
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/forum/misc.php?do=bbcode |
Cytat:
|
Czy będzie w TV transmisja z meczu Lecha lub Legii?
|
Cytat:
|
prosze dajcie mi znac szybko jak i z czym sie pije krupnik?
|
W jakim formacie nagrywać fimiki na telefon (SE k550i) i najlepiej jeszcze jakbyście podali jeszcze jakiś dobry programik... z góry dzięki
|
Najlepiej w formacie 3gp a programik to sporoboj Total audio converter:) pozdrawiam
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Krupnik sie pije z woda mineralną. Bo to slodka wodka.
A jak masz dodatkowo syfon w domu (nie w sensie - nieporzadek) to masz prawo sie czuc jak mlody Bog. |
krupnik tylko ze śliwowica mocną lub spirytusem, do tego parę ziarenek kawy i podpalamy, jak kawa puści aromat, dość krótką rurką, ale nie za bardzo żeby sobie włosów bądź brew nie przypalić, wypijamy
polecam :D |
Kiedy jest losowanie i wyniki tego konkursu UMBRO??
|
Czy idzie jutro jakoś te auta jeszcze zobaczyć czy już pojechali?
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...e_widzial.html |
Cytat:
|
14
Mógłby ktoś zaznaczyć "starą" hale na zdjęciu poniżej? Byłbym wdzięczny :)
http://images24.fotosik.pl/167/59fbd0a217459756.jpg usiu dafi dzięki |
między drzewami, na lewo od basenu
|
Tu masz zaznaczone :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...408a3eec8.html a tak nawiasem skad masz taka mape?? |
Co to znaczy "NOBLESSE OBLIGE" ??
|
Cytat:
|
Cytat:
http://maps.google.pl/ |
może ktoś mi powiedzieć co zrobić żeby wyświetlić pojedynczy post??
E: Wisla@k_TS dzięki :) |
Klikasz na to w prawym górnym rogu posta (w twoim przypadku #16938)
|
Mam pytanie odnosnie FM-a 2008. Przyszedł mi mail, zebym zglosil listę zawodników na następny sezon. Zgłosiłem tą listę, lecz dokupilem poźniej jeszcze jednego gracza. Jak mozna go dopisać do listy wczesniej zgloszonej, zeby mogl grac czy trzeba czekac do następnego okienka transferowego?
|
Musisz czekać do następnego okienka. To jest głupi błąd gry, ponieważ zgłaszanie do sezonu ligowego występuje tylko w pierwszym sezonie kariery.
Moje pytanie: Poszukuję strony ze statystykami poszczególnych lig piłkarskich,na której znajdę formę drużyn z 6 ostatnich meczów (obowiązkowo 6). Zna ktoś? Ewentualnie może być 5 :) |
witam szukam kamery cyfrowej do 1500 zł z dobrym trybem nocnym, macie jakies propozycje??
|
Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??
Wielkie dzieki Dafi_91 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl