Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

pirat.z.karaibow 17.07.2008 09:27

Jaki jest wzór na wyporność?

Dzięki serdeczne Tokyo :)

Tokyo 17.07.2008 10:16

Siła wyporu =ciężarowi wypartej cieczy

Fwyporu = ρpłynu ∙g ∙Vzanurzona

ρpłynu - gęstość płynu (cieczy, gazu) w którym zanurzone jest ciało - [w układzie SI w kg/m3]
Vzanurzona – objętość tej części ciała, która jest zanurzona w płynie (w układzie SI w m3)
g – przyspieszenie ziemskie [w układzie SI w m/s2]

GreenStuff 17.07.2008 11:54

witam mam pytanie , jak chce wkleić zdjęcie na to forum to jaki [ ] [ ] musze wpisac ?? z góry dzieki

tomasz1906 17.07.2008 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 568979)
Mam taką nie typową sprawę potrzebuję wysłać kwotę pieniędzy do USA w tym , że te pieniądze muszą być góra jutro do 15 w Ameryce , jest jakiś sposób , żeby wysłać szybko pieniądze , i ile muszę zapłacić za przesyłkę ?Jest to dla mnie bardzo ważna sprawa i z góry dzięki wszystkim za odp .

western union

Romy S. 17.07.2008 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GreenStuff (Post 568978)
witam mam pytanie , jak chce wkleić zdjęcie na to forum to jaki [ ] [ ] musze wpisac ?? z góry dzieki

Pomocą przy takich pytaniach jest coś gdzie mało kto pewnie zagląda:

http://www.wislakrakow.com/forum/misc.php?do=bbcode

noonelikeus 17.07.2008 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 568846)
Czy ktoś wie, jak jest "napinka" po angielsku? :D

tension ??

pirat.z.karaibow 17.07.2008 14:12

Czy będzie w TV transmisja z meczu Lecha lub Legii?

TSW Fanatyk 17.07.2008 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 569096)
Czy będzie w TV transmisja z meczu Lecha lub Legii?

tak z obu meczów będzie transmisja w tvp2

Amfre 17.07.2008 16:12

prosze dajcie mi znac szybko jak i z czym sie pije krupnik?

krzysiek92 17.07.2008 16:19

W jakim formacie nagrywać fimiki na telefon (SE k550i) i najlepiej jeszcze jakbyście podali jeszcze jakiś dobry programik... z góry dzięki

Dafi_91 17.07.2008 16:25

Najlepiej w formacie 3gp a programik to sporoboj Total audio converter:) pozdrawiam

MatMario 17.07.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amfre (Post 569184)
prosze dajcie mi znac szybko jak i z czym sie pije krupnik?

Z tigerem lub spritem.

Amfre 17.07.2008 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 569242)
Z tigerem lub spritem.

ok ide po spite'a i pije za bialorusinow :)

7 kotów 17.07.2008 17:33

Krupnik sie pije z woda mineralną. Bo to slodka wodka.
A jak masz dodatkowo syfon w domu (nie w sensie - nieporzadek) to masz prawo sie czuc jak mlody Bog.

usiu 17.07.2008 17:35

krupnik tylko ze śliwowica mocną lub spirytusem, do tego parę ziarenek kawy i podpalamy, jak kawa puści aromat, dość krótką rurką, ale nie za bardzo żeby sobie włosów bądź brew nie przypalić, wypijamy


polecam :D

walker99 17.07.2008 17:39

Kiedy jest losowanie i wyniki tego konkursu UMBRO??

Żmijka 17.07.2008 22:01

Czy idzie jutro jakoś te auta jeszcze zobaczyć czy już pojechali?

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...e_widzial.html

Mario Nh 17.07.2008 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walker99 (Post 569256)
Kiedy jest losowanie i wyniki tego konkursu UMBRO??

Lista laureatów zostanie opublikowana wieczorem, w piątek 18 lipca.

jaceeek9 18.07.2008 08:35

14
 
Mógłby ktoś zaznaczyć "starą" hale na zdjęciu poniżej? Byłbym wdzięczny :)

http://images24.fotosik.pl/167/59fbd0a217459756.jpg

usiu dafi dzięki

usiu 18.07.2008 09:27

między drzewami, na lewo od basenu

Dafi_91 18.07.2008 11:24

Tu masz zaznaczone :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...408a3eec8.html
a tak nawiasem skad masz taka mape??

Dafi_91 18.07.2008 11:39

Co to znaczy "NOBLESSE OBLIGE" ??

dostuffca 18.07.2008 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 569681)
Co to znaczy "NOBLESSE OBLIGE" ??

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=16883

usiu 18.07.2008 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 569672)
Tu masz zaznaczone :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...408a3eec8.html
a tak nawiasem skad masz taka mape??

to screen z google maps

http://maps.google.pl/

Precel z makiem 18.07.2008 12:31

może ktoś mi powiedzieć co zrobić żeby wyświetlić pojedynczy post??

E: Wisla@k_TS dzięki :)

wisl@k_TS 18.07.2008 12:48

Klikasz na to w prawym górnym rogu posta (w twoim przypadku #16938)

kądzikowski 18.07.2008 13:23

Mam pytanie odnosnie FM-a 2008. Przyszedł mi mail, zebym zglosil listę zawodników na następny sezon. Zgłosiłem tą listę, lecz dokupilem poźniej jeszcze jednego gracza. Jak mozna go dopisać do listy wczesniej zgloszonej, zeby mogl grac czy trzeba czekac do następnego okienka transferowego?

pirat.z.karaibow 18.07.2008 13:40

Musisz czekać do następnego okienka. To jest głupi błąd gry, ponieważ zgłaszanie do sezonu ligowego występuje tylko w pierwszym sezonie kariery.

Moje pytanie: Poszukuję strony ze statystykami poszczególnych lig piłkarskich,na której znajdę formę drużyn z 6 ostatnich meczów (obowiązkowo 6). Zna ktoś? Ewentualnie może być 5 :)

rendkamp 18.07.2008 13:41

witam szukam kamery cyfrowej do 1500 zł z dobrym trybem nocnym, macie jakies propozycje??

Bobic 18.07.2008 15:50

Niewiecie moze jaki był wynik meczu Kubot L. - Sieber M??
Wielkie dzieki Dafi_91


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl