Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

willow 08.06.2010 05:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 910360)
Paribas Fortis jest już jednym z naszych sponsorów, więc rola głównego sponsora odpada i inne banki chyba też. Z tego co można przeczytać w sieci to Sportfive ma między innymi znaleźć nam głównego sponsora. (jeżeli rzeczywiście mamy z nimi współpracować) Motorola?? Było by to sensowne posunięcie, zyskali by dużą rzecze klientów i odbudowali swoją pozycję na rynku... gdybanie....

Paribas zawsze przecież mógłby zmienić swój status ze sponsora pomocniczego na strategicznego.
Ale oczywiście to tylko jeden z wieli pomysłów. Nowy szef marketingu będzie miał wielkie pole do popisu w tym względzie.

Donson 08.06.2010 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 910338)
Zazwyczaj (choć pewnie są wyjątki) reklamy na koszulkach dotyczą produktu skierowanego do klienta indywidualnego. Mogą to być środki spożywcze (piwa), samochody, komórki, banki... coś, co gwarantuje dotarcie do potencjalnej grupy docelowej odbiorców, a więc, co za tym idzie, wysoką skuteczność reklamy.

Mam nadzieję, że B.B. i jego dział marketingu sprawnie znajdą takiego reklamodawcę bo jestem więcej niż pewien, że dla Telefoniki taka reklama na koszulkach to zło konieczne i wyrzucona kasa w błoto...

Z tych logo powyżej to sensowna była by Motorola.

Na miejscy speców od marketingu uderzyłbym do banków, zwłaszcza tych, co wchodzą lub chcą wejść na nasz rynek. Taki np. Paribas Fortis. Siedzibę ma w Krakowie przy Armii Krajowej, jeden z największych banków Europy.

Ciekawe jak by wyglądała symulacja naszej koszulki z takim logo? :)

BNP ma siedzibę w stolicy - w Krakowie jest Oddział

Tenzen 08.06.2010 08:41

Koszulkę zrobił oczywiście wonski_eNHa. Dodałem do niej moją propozycję sponsora: TAURON Polska Energia w skład której wchodzi nasz krakowski Enion. Dziewiąta firma w Polsce z najwyższymi przychodami (13 859 mln zł za 2009r. źródło).

http://img251.imageshack.us/img251/9...lkawisy.th.png http://img687.imageshack.us/img687/2...kawisy2.th.png
http://img411.imageshack.us/img411/5...kawisya.th.png http://img697.imageshack.us/img697/1...awisy2a.th.png

Napis na koszulkach "Polska Energia" byłby całkiem niezły ;)

@wonski_eNHa - Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie naruszyłem praw autorskich edytując Twoją koszulkę :-)
To jest logo którego użyłem: http://www.ecnowa.pl/pics/tauron.jpg

kolarz90 08.06.2010 09:10

A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?

Tenzen 08.06.2010 09:28

Faktycznie na stronie Ruchu jest informacja, że Tauron jest ich sponsorem strategicznym... Damn it.

WISŁAZWE 08.06.2010 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 910458)
A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?

Dokładnie, Tauron jest już sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów a w ostatnich tygodniach został też sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn bodaj od meczy ćwierćfinałowych. Więc wątpliwe aby sponsorował Wisłę w nowym sezonie.

A może by tak Orange ??

Tenzen 08.06.2010 10:12

No orange byłby faktycznie całkiem niezły.
http://img337.imageshack.us/img337/7...yorange.th.png http://img203.imageshack.us/img203/7...orange2.th.png
http://img715.imageshack.us/img715/3...novotel.th.png http://img265.imageshack.us/img265/4...ovotel2.th.png
http://img269.imageshack.us/img269/7...isysony.th.png http://img690.imageshack.us/img690/1...sysony2.th.png
http://img210.imageshack.us/img210/6...gwiazda.th.png http://img517.imageshack.us/img517/3555/siemens.th.png
http://img155.imageshack.us/img155/7...gwiazda.th.png http://img42.imageshack.us/img42/2512/dellzt.th.png

_ukoL 08.06.2010 10:24

Najlepsze to by były czyste bez żadnego sponsora z Białą Gwiazdą na piersi. :P
Tak z estetycznego punktu widzenia.

WISŁAZWE 08.06.2010 10:33

Z estetycznego punktu widzenia tak, ale nie z punktu finansowego wiadomo zawsze to jakiś grosz do klubowej kasy.

A na przykład dałoby radę zrobić z takimi logo:
-Novotel ( bardziej chodzi o tak podłużne logo - https://www.clubsonline.com.au/conso...tel-LOGO-1.jpg ) coś podobnego do tego jak miał kiedyś OL.
- Sportfive
- RedBull no to zamiast tego to może być Tiger :P
-Sony

pan Dudi 08.06.2010 10:47

RedBull mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał z naszym klubem nic wspólnego. Na przykładzie SV Austrii Salzburg widać jakie mają podejście do piłki nożnej i za to serdeczny **** im w dupska. To tak tylko tytułem OT.

WISŁAZWE 08.06.2010 15:51

Dobra ta koszulka z Novotelem dla mnie fajnie wygląda, tylko jakby była bez tego napisu Melbourne... to byłoby eleganckie.
Jeżeli ktoś miałby czas i chęć to może wykona jeszcze koszulki wyjazdowe ( białe i niebieskie z powyższymi motywami)

KoTu1906 08.06.2010 19:57

Ta z Dell'em wg. mnie dobrze się prezentuje.

PhantomRanger 12.06.2010 14:47

My tu takie rozważania snujemy, a jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia tego, że od lipca będziemy w adasiu grać. Może w lipcu się w końcu dowiemy na czym stoimy.

w0lno. 12.06.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paaweell16 (Post 912863)
zobaczcie co sie dzieje w wiśle kraków

http://www........./?wisla_krakow_jpg

UWAGA pokemon!

surdut 13.06.2010 17:59

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/mi3.jpg
to adidas czy umbro?

murray 13.06.2010 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez surdut (Post 913345)

Umbro, adidas miałby trzy paski. Piłkarze ubierają angielskie stroje do 30 czerwca, bo z reguły do tego dnia podpisuje się kontrakty. Tak było ze zmianą nike'a na umbro.

greko1 13.06.2010 19:01

Tak to jest dres z Umbro, pewnie tylko do zdjęć założyli nowemu bramkarzowi.

rafil 13.06.2010 19:26

mnie osobiście podobają się taki stroje Adidasa jakie ma reprezentacja Niemiec, fajnie by było gdybyśmy takie mieli... ale to tylko marzenia

jurukuru 14.06.2010 17:06

Był ktoś ostatnio w sizeerze, w UMBRO lub gdzie indziej, jak z koszulkami- dostępność ( rozmiary, kolory, cena ) ?

gress 14.06.2010 18:18

Kupowałem znajomemu w sobotę, więc zrobiłem małe rozpoznanie:

- Umbro - Galeria Krakowska - Dość spory zapas bez z loga Telefoniki (z też jeszcze kilka było), przy czym większość rozmiarów od XL w góre, kolory w XL wszystkie

- Sizeer - M1 - Od rozmiaru XL w góre dość spory zapas. Wychodząc zostały dwie L-ki (biała bez loga TF i czerwona z długimi rękawami też bez TF)

jurukuru 14.06.2010 18:19

a widziałeś jakąś M-kę czerwoną ?

edit: ok dzięki

gress 14.06.2010 18:48

W M1 na pewno nie było. Jak coś to sprawdź w Galerii, bo tam nie sprawdzałem dokładnie wszystkich rozmiarów.

AniaD303 14.06.2010 19:02

A patrzyliście tylko na to, co wisi, czy pytaliście się sprzedawcy o inne rozmiary? Ba jak ja kupowałam, to wisiały same XL i XXL, a gdy się zapytałam, to gość mi przyniósł S.

jurukuru 14.06.2010 19:09

W sizeerze ktoś z obsługi jak się go/ją zapyta to pójdzie sprawdzić. A można Aniu wiedzieć gdzie tą S-kę dostałaś? Wszędzie XL lub XXL.......

gress 14.06.2010 20:57

Aniu:

O mniejsze rozmiary pytałem w M1. Niestety wszystkie koszulki jakie posiadają już wiszą na wieszakach.

Jurukuru:

Jeżeli bardzo zależy Ci na koszulce i masz trochę wolnego czasu to pojeździj po sklepach. Lista sklepów sizeera: http://marka.sizeer.com/index/index/m_id/61 lub szukaj gdzie są Umbro.

Donki 14.06.2010 21:19

Albo zamów przez neta ;)

AniaD303 14.06.2010 21:58

Jeszcze w zeszłym tygodniu w Umbro w Galerii Krakowskiej była pełna rozmiarówka czerwonych bez loga sponsora.

Coolpick 14.06.2010 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 914010)
a widziałeś jakąś M-kę czerwoną ?

edit: ok dzięki

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem czerwonej m-ki bez loga :) W GK kupiłem

kubamusial 14.06.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 914192)
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem czerwonej m-ki bez loga :) W GK kupiłem

W Fanatyku Ci zrobią telefonike za 7 zł.

Neo1221 15.06.2010 19:51

Taką jak meczówka??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl