![]() |
Cytat:
Ale oczywiście to tylko jeden z wieli pomysłów. Nowy szef marketingu będzie miał wielkie pole do popisu w tym względzie. |
Cytat:
|
Koszulkę zrobił oczywiście wonski_eNHa. Dodałem do niej moją propozycję sponsora: TAURON Polska Energia w skład której wchodzi nasz krakowski Enion. Dziewiąta firma w Polsce z najwyższymi przychodami (13 859 mln zł za 2009r. źródło).
http://img251.imageshack.us/img251/9...lkawisy.th.png http://img687.imageshack.us/img687/2...kawisy2.th.png http://img411.imageshack.us/img411/5...kawisya.th.png http://img697.imageshack.us/img697/1...awisy2a.th.png Napis na koszulkach "Polska Energia" byłby całkiem niezły ;) @wonski_eNHa - Mam nadzieję, że nie uraziłem i nie naruszyłem praw autorskich edytując Twoją koszulkę :-) To jest logo którego użyłem: http://www.ecnowa.pl/pics/tauron.jpg |
A czy przypadkiem Tauron nie jest już na koszulkach Ruchu?
|
Faktycznie na stronie Ruchu jest informacja, że Tauron jest ich sponsorem strategicznym... Damn it.
|
Cytat:
A może by tak Orange ?? |
Najlepsze to by były czyste bez żadnego sponsora z Białą Gwiazdą na piersi. :P
Tak z estetycznego punktu widzenia. |
Z estetycznego punktu widzenia tak, ale nie z punktu finansowego wiadomo zawsze to jakiś grosz do klubowej kasy.
A na przykład dałoby radę zrobić z takimi logo: -Novotel ( bardziej chodzi o tak podłużne logo - https://www.clubsonline.com.au/conso...tel-LOGO-1.jpg ) coś podobnego do tego jak miał kiedyś OL. - Sportfive - RedBull no to zamiast tego to może być Tiger :P -Sony |
RedBull mam nadzieję, że nigdy nie będzie miał z naszym klubem nic wspólnego. Na przykładzie SV Austrii Salzburg widać jakie mają podejście do piłki nożnej i za to serdeczny **** im w dupska. To tak tylko tytułem OT.
|
Dobra ta koszulka z Novotelem dla mnie fajnie wygląda, tylko jakby była bez tego napisu Melbourne... to byłoby eleganckie.
Jeżeli ktoś miałby czas i chęć to może wykona jeszcze koszulki wyjazdowe ( białe i niebieskie z powyższymi motywami) |
Ta z Dell'em wg. mnie dobrze się prezentuje.
|
My tu takie rozważania snujemy, a jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia tego, że od lipca będziemy w adasiu grać. Może w lipcu się w końcu dowiemy na czym stoimy.
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/mi3.jpg
to adidas czy umbro? |
Cytat:
|
Tak to jest dres z Umbro, pewnie tylko do zdjęć założyli nowemu bramkarzowi.
|
mnie osobiście podobają się taki stroje Adidasa jakie ma reprezentacja Niemiec, fajnie by było gdybyśmy takie mieli... ale to tylko marzenia
|
Był ktoś ostatnio w sizeerze, w UMBRO lub gdzie indziej, jak z koszulkami- dostępność ( rozmiary, kolory, cena ) ?
|
Kupowałem znajomemu w sobotę, więc zrobiłem małe rozpoznanie:
- Umbro - Galeria Krakowska - Dość spory zapas bez z loga Telefoniki (z też jeszcze kilka było), przy czym większość rozmiarów od XL w góre, kolory w XL wszystkie - Sizeer - M1 - Od rozmiaru XL w góre dość spory zapas. Wychodząc zostały dwie L-ki (biała bez loga TF i czerwona z długimi rękawami też bez TF) |
a widziałeś jakąś M-kę czerwoną ?
edit: ok dzięki |
W M1 na pewno nie było. Jak coś to sprawdź w Galerii, bo tam nie sprawdzałem dokładnie wszystkich rozmiarów.
|
A patrzyliście tylko na to, co wisi, czy pytaliście się sprzedawcy o inne rozmiary? Ba jak ja kupowałam, to wisiały same XL i XXL, a gdy się zapytałam, to gość mi przyniósł S.
|
W sizeerze ktoś z obsługi jak się go/ją zapyta to pójdzie sprawdzić. A można Aniu wiedzieć gdzie tą S-kę dostałaś? Wszędzie XL lub XXL.......
|
Aniu:
O mniejsze rozmiary pytałem w M1. Niestety wszystkie koszulki jakie posiadają już wiszą na wieszakach. Jurukuru: Jeżeli bardzo zależy Ci na koszulce i masz trochę wolnego czasu to pojeździj po sklepach. Lista sklepów sizeera: http://marka.sizeer.com/index/index/m_id/61 lub szukaj gdzie są Umbro. |
Albo zamów przez neta ;)
|
Jeszcze w zeszłym tygodniu w Umbro w Galerii Krakowskiej była pełna rozmiarówka czerwonych bez loga sponsora.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Taką jak meczówka??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl