![]() |
musze mieć informacje czy wgrywanie firmware za pomocą phoenix formatuje bądź nie telefon
|
Ile dostanę za w pełni sprawną Nokię N96, jednoroczną z gwaranacją jeszcze przez pół roku ? Giełda na Balickiej czy pierdzielić się ze sprzedawaniem przez allegro/znajomym itd?
|
Cytat:
myślisz, że jak zarabiają na giełdzie i w punktach gsm ? Mają cenniki w głowie, albo szybką sprawdzają na allegro czy jest zapotrzebowanie na telefon i odejmują od kwoty końcowej ok. 100 zł . Taką marże sobie dadzą przy Twoim telefonie. A ze znajomymi masz tak, że chcesz sprzedać i zarobić ? Czy chcesz sprzedać ;-) ? Co do gwarancji to nie licz na to, że dzięki niej dostaniesz parędziesiąt złotych więcej. W sieci można kupić czyste karty gwarancyjne i sam wypisujesz sobie sam gwarancję :). Także za ten telefon możesz dostać 400 - 500 zł. Jak chcesz więcej wal na priv |
Nie chce ktoś kupić nówki SE X10 Mini Pro z kartą 2 GB? Bez simlocka, 24 miechy gwarancji. Jutro wystawiam na allegro, więc najpierw pytam tutaj ;) Cena jaka mnie interesuje to 700 zl. W komisach ceny wahają się od 800 do 990 zł, więc myślę że uczciwa oferta. Kontakt na priv.
|
Dysponuje ktoś wislackim motywem na samsunga wave s8500 ?:>
A co do tego telefonu, to polecam go każdemu, mało telefonów obecnie na rynku może z nim konkurować, a w tej kategorii cenowej to juz w ogóle. |
UKE nakaże wszystkim operatorom sieci komórkowych zmianę cen za wysłanie SMS-a. Urząd ustalił, że telefonie nie mogą żądać więcej, niż 5 groszy za wiadomość tekstową.
Średnia cena za SMS-a to obecnie około 15 groszy. Ma się to jednak zmienić dzięki Urzędowi Komunikacji Elektronicznej. SMS ma kosztować nie więcej, niż pięć groszy. Swoją decyzję UKE argumentuje, że jeden SMS to koszt dla operatora rzędu jednego grosza. Decyzja jest już podpisana a operatorzy muszą zmienić ofertę od nowego roku. |
Tak sms ma kosztować 5 gr,a w erze zrobili przelicznik 1 minuta = 1 sms:lol:
|
Cytat:
W PLAY`u od bodaj pół roku jest taka opcja: DWIE MINUTY PRZYCHODZĄCE Z INNEJ SIECI = 1 MINUTA DLA CIEBIE NA WYCHODZĄCE DO WSZYSTKICH. Era zgapiła teraz tę usługę ale...wychodzące są tylko do ery i na stacjonarne:lol::lol: |
Nie do końca zgapiła, bo taka oferta była w Tak Taku już od paru lat, tylko teraz zaczęli szerszą kampanię. Co nie zmienia faktu, że Era ostatnio mnie coraz bardziej denerwuje i coraz intensywnie zastanawiam się nad przerzuceniem do Playa...
|
Cytat:
Play jak wiecie(?) jako nowy operator na rynku telefonii komórkowej, jest na specjalnych warunkach u UKE i UOKIK. Mają tańsze stawki za wszystko. Net, polączenia tel. sms-y i całą resztę. Dlatego też bardzo wielu ludzi tam przenosi numery. Od paru miesięcy mają promocję dla firm i nawet Ci którzy prowadzą własną działalność gospodarczą tam przenoszą swoje numery służbowe bo na prawdę warto. Ja byłem przez 6 lat w erze ( abonament ) i to co jest najgorsze u nich, to to; że jak stawiasz obok siebie nowaka i kowalskiego, którzy mają takie same abonamenty, tyle samo wydzwaniają i piszą smsów, to Nowak dostanie więcej smsów w gratisie, a Kowalski mniej. Czy też zaproponują jednemu i długiemu przedłużenie umowy , i jeden z nich dostaje korzystniejsze warunki. To jest ich główny minus. Że nie traktują tak samo wszystkich klientów - nawet jeśli mają identyczny staż, identyczne rachunki itd.... |
Wszystko ma się wyrównać od 2014. KE już naciska na UKE żeby każdy z operatorów płacił tyle samo za stawki MTR. Teraz Orange, Plus i Era płacą więcej Play'owi za każdą rozpoczętą minutę i stąd taka dobra oferta Play'a.
|
Mam do sprzedania dwa telefony
SE XPERIA X8 http://allegro.pl/okaja-nowy-sony-er...370359733.html SAMSUNG WAVE http://allegro.pl/nowy-samsung-wave-...371010051.html |
Mam do sprzedania SE ELM - link do allegro http://allegro.pl/nowy-se-elm-j10i2-...379572005.html
|
kiedyś pytałem czy wie ktoś jak odzyskać skasowanego sms-a z Nokii E52.
Więc JAKBY KTOŚ CHCIAŁ ZNALEŹĆ SKASOWANEGO STAREGO SMS-A , JAKIŚ WAŻNY NUMER KOM, WAŻNY ES, NUMER KONTA W POSTACI ZAPISANEJ WIADOMOSCI SMS ITD. TO: ŚCIĄGNIJCIE 2 PROGRAMY: - NOKIA PC SUITE - Hex Editor Neo i odezwijcie się na privie jak ktoś ma potrzebę to pokieruje co i jak. |
Cytat:
Pozatym ceny w Erze ceny "to jest jakiś kabaret". Kiedys, jeszcze wczesniej jak podpisywałem pierwszą umowę w Play, wzięłem C702 za 89 zł w Mixie 30 zł/mc. W takim samym MIXie w erze - 499 zł. |
Heh, ja mam podobnie, w Erze praktycznie od jej powstania, rachunki na poziomie 300zł/m-c, a sam abonament również jeden z najwyższych i co?
I nic, promocja dla "stałego abonenta" taka sama jak dla nowego, który przyjedzie podpisać umowę. Nic specjalnego, ani w ofercie, ani wśród telefonów (na które ponoć mam jakąś SUPER zniżkę :) ) Zostały mi jeszcze niecałe dwa miesiące do końca umowy i po tylu latach i ogromnej ilości pieniędzy jaką Era ze mnie zdarła przyjdzie mi się z nimi rozstać i przejść sobie do Play Premium, gdzie za 150zł/m-c (uśredniając abonament za dwa lata) dostanę 1000min i oprócz nich 1600sms do wszystkich sieci, oraz- wierząc temu co usłyszałem od konsultanta- po nowym roku będzie ofensywa telefoniczna- jakiś kombajn multimedialny na poziomie Nokia E7, bądź czegoś w tym stylu w bardzo przyjemnej kwocie. Btw, podobnie robi w tym roku cyfra+ i również masa ludzi rezygnuje z ich usług, ciekaw jestem jaki jest głębszy sens tych działań, bo strzelanie sobie w stopę niczemu przecież nie sprzyja? |
Potrzebuję szybkiej i solidnej opinii o 3 modelach komórek: Nokia 5530 XM, Nokia 5800 XM, Sony Ericsson W995
W najbliższym czasie będę kupował i mnie te 3 modele męczą ;-) |
Wszystkie modele są już stare. Nie lepiej wziąć coś nowszego?
|
Stare? Moim zadaniem są fajne ;p a SE ma bardzo dobry aparat. Z tych 3 modeli co jest najlepsze ?? Możesz podać też swoje typy.
|
Cytat:
|
Miałem Nokię 5530 XM, ogólnie mogę polecić, mimo że wg specyfikacji nie ma jakiegoś świetnego aparatu to robi naprawdę dobre zdjęcia i filmy, dobry dostęp do Wi-Fi, odtwarzacz muzyczny na bardzo dobrym poziomie, wbudowany słownik do którego za darmo przez Wi-Fi można pobierać dodatkowe języki, można wgrywać sporo dodatkowych aplikacji, dobrze sprawują się też mapy Ovi. Poza tym ma ładny wygląd. Jedyna wada to wolny Symbian, czasem dość denerwujący kiedy coś trzeba szybko zrobić a ten się długo ładuje, ale z tym można sobie chyba poradzić przez aktualizacje, nie wiem na pewno bo nie zdążyłem sprawdzić i już miałem po telefonie, ale z mojej winy ;)
|
Cytat:
Dodam jedynie jeszcze, że Symbian to strasznie nudny system. Co do W995 to mimo 8,1 MPix zdjęcia robi nie za dobre (ładniejsze robiła 5530 wg mnie!). Za to jest to telefon idealny do muzyki. Ale na Twoim miejscu W995 zamieniłbym na SE Aino :) Jeżeli chcesz to podeśle Ci parę fotek zrobionych 5530, niestety z W995 nie mam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No stare telefony proponują jeżeli chodzi o przedłużenie. Pewnie Era?
|
Samsung wave 533 czy Samsung Corby Pro, który lepszy ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo dla mnie oba w tej cenie są mocno średnie, weź coś z androidem albo windowsem, łatwiej o aplikacje itp rzeczy. No chyba że qwerty to chyba Samsung. |
sporo artykułów poczytałem nt. Motorolii FlipOut. Może ktoś z Was ją ma, albo miał styczność ?
Recenzenci w prasie jak w necie, wymieniają same plusy tego telefonu. Jakieś minusy są jednak czy nie ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl