![]() |
Marcelo dojebał konkretnie. :lol:
akcja na plus, Ruscy ledwie we trzech Głowe powalili.. :) |
Team spirit rośnie :) Gokarty są o kant dupy potłuc, jedna spina na sparingu i jest takie zgranie że jeden za drugiego w ogień skoczy :) Marcelo musi trochę poćwiczyć bo by Arkowi głowę rozorał :)
|
Arek musi uważać bo jego Głowa juz nosi duzo śladów starć z rywalem:P
|
Zastanawiam się co wam daje ta cała napinka na Łobodzińskiego. Kiedyś był piękny temat - "Brożka karnie do rezerw" gdzie niemal każdy z forumowiczów zmieszał go z błotem a teraz każdy wchodzi mu w dupe. Jestem przekonany, że podobnie będzie z Łobo. Problem z tym, że chyba nie w Wiśle. Zamiast go wspierać to zarówno od kibiców jak i od piłkarzy w szatni ma pozamiatane. Przypominam sobie wywiad z Głowackim gdzie publicznie stwierdził, że Łobo jest najgorzej ubrany w szatni Wisły - czyli, że wieśniak o to mu chodziło. Jak można się dobrze czuć w takim towarzystwie, gdzie się z ciebie śmieją? U kibiców też zerowe wsparcie. A szkoda, bo wg. mnie ma chłopak potencjał, ale niestety u nas skrzydeł nie rozwinie...Łobodziński ma talent, musi tylko poukładać sobie w głowie niektóre sprawy jak Brożek i będą z niego ludzie. Apeluję tu by chołota trochę się otrząsnęła i zamiast jeszcze bardziej gnoić gościa i tak już na kolanach, wsparła dopingiem i podniosła na duchu.
|
Tylko ta hołota i tak pozostanie hołotą.
|
Cytat:
Ale wracając do meritum, to jak facet jest dobry, to sobie poradzi sam. Wiele razy było mówione, że Wisła nie jest instytucją charytatywną. Błaszczykowski jakoś poradził sobie bez problemu od zera, to samo inni. Nie uważam też, że Łobo jest na kolanach. Na kolanach to są Niedzielan z Dawidowskim, być może Cantoro. I będzie im arcyciężko wstać. KOMINEK, a nie pamiętasz może jakiego to brutala i boiskowego rzeźnika wykluczono z meczu z Legią ? ; ) |
Jak sie oglada te zdjęcia ze starcia - to można jedno zauważyc że Boguś cały czas siedzi i nawet się nie rusza .
Jak dziś w wywiadzie powiedział Żewłakow żeby on raz choć zaklął na kadrze. Strasznie grzeczny ten nasz Boguski. |
Cytat:
|
Cytat:
I nie wiem czy zauważyłeś, ale wcale nie popieram obrażania piłkarzy, a już szczególnie denerwuje mnie jechanie po Pawełku. ... Bójka się zaczęła chyba od tego że Cleber z Dziubą mieli to wcześniejsze spięcie, a potem jeszcze przepychali się przy wolnym. Dziuba walnął Clebera, a Głowa podbił i zaczął go obijać, na to doleciał Sabitow (ten co wskoczył Arkowi na głowę) i jeszcze jakiś typ, wtedy podbiegł Piotrek Brożek z boku ale się pośliznął, i dobrze, po zaraz za nim leciał Marcelo ze swoim kopem w klatę. Clebera cały czas potem przytrzymywał Vanstrattan, a do bitki włączył się jeszcze Cebanu. Ciekawe ale pozytywne, że Leszczak z Janikiem stali spokojnie. Aha, no i Baszczu rozdzielał i bronił Głowę |
Jeszcze ze dwa takie sparingi i chłopaki sie zgrają w 'akcji' hehe swoją drogą niby taka spinka scali zespół, ale z drugiej strony teraz pewnie się będą kłócić czemu niektórzy stali zamiast powalczyć trochę hehe ale będą mieć okazję może jeszcze wykazać się :)
|
Na filmiku ciężko wyczaić o co poszło w tym spięciu. Jak się ogląda zdjęcia to wygląda na to że duży ruski (z numerem 10 bodajże) wystartował do Marcelo i chyba nawet mu przyłożył z piąchy (Marcelo zaliczył glebę). Na to zareagował Głowa który był tuż obok ruskiej 10 i chyba poczęstwał go z liścia. Tyle że Głowa stał między trzema rucholami którzy natychmiast sprowadzili go do parteru. W tym czasie z gleby podniósł się Marcelo i skoczył z tą swoją szablą. A potem to jakieś przepychanki.
Podsumowując: starcie na remis ze wskazaniem na ruskich :rotfl: . |
Cytat:
Myślę jednak, że czyta to forum. Jest także człowiekiem i pewnie chciałby wiedzieć co myślą na jego temat. Jako człowiek w wolnych chwilach nie leci na planeta Klarion tylko np. posiedzi na necie. Zastanów się czy ty jako piłkarz Wisły nie wchodził byś na to forum? Nie wieże, że nie. Co do dołowania to wystarczy wejść na artykuł w aktualnościach - "Uraz Wojciecha Łobodzińskiego" i poczytać komentarze "prawdziwych kibiców"... Wiele słów otuchy i każdy liczy na jego szybki powrót do zdrowia. Naprawdę myślę, że nie tędy droga i sami sobie szkodzimy. Jeśli cię uraziłem wcześniejszą wypowiedzią to przepraszam trochę mnie poniosło. |
Coz za niebywale fatum. Ilosc urazow i drobnych dolegliwosci trapiacych Niedzielana powoli staje sie zatrwazajaca. Byl juz polpasiec, liczne grypy zoladkowe, szereg przeciazen miesniowych, nie wspominajac o absencji ze wzgledow rodzinnych. Jak tak dalej pojdzie, to byc moze padnie jakis klubowy rekord.
Jak by tego bylo malo, pech nie opuszcza Lobo. Znajac zycie, uraz ktory przypuszczalnie wyeliminuje go na pare dni, w konsekwencji zaowocuje niemoznoscia zaprezentowania chocby zalazkow powrotu do tzw. formy przez kolejne pol roku :/ |
No musza pochwalic Wasza druzyna, zwlaszcza Marcelo i Glowackiego za godna postawa! Ni mozemy se dawac w kasze dmuchac, zwlaszcza Ruska!
Mam nadzieje, ze nasz czlowiek - Cwielong (Hanys) w tej rundzie da Wam wiela radosci! |
http://www.youtube.com/watch?v=gWconnMijqs
Marcelo mógłby zagrać w jakimś filmie o karate:P...na przykład: zamiast "Karate po polsku" zagrałby w "Karate po brazylijsku" :P |
Cytat:
|
Hahaha Marcelo mu fatality zrobil xD A Dawidowski jak zobaczyl co sie dzieje to ladnym lukiem szedl, zeby sie kontuzji nie nabawic pewnie i go w pospiechu chyba Maczynski z bara pociagnal :P
|
no ale karzeł nam sędziował, to przez niego remis
|
Najprawdopodobniej sprawa bramkarza zostanie wyjaśniona już jutro ! Jeżeli Sillanpaa przejdzie pozytywnie testy, którymi ma być jutrzejszy mecz sparingowy to jest duża szansa, że stanie się naszym zawodnikiem : http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5254
Myślę że jest coś na rzeczy ponieważ info podane na oficjalnej, a warunki transferu i kontraktu zostały już ustalone :) |
Z Głowy jednak kawał chłopa bo z 3 na plechach i tak wstał hehe
|
Cytat:
P.S. Sprawa z tym fińskim bramkarzem ( za cholerę tego nazwiska poprawnie nie umiem napisać :lol: ) wygląda całkiem obiecująco. Osobiście mam nadzieję, że to właśnie Fin, a nie Australijczyk czy Słowak wzmocnią Wisłę przed rundą wiosenną. |
Cytat:
|
Planuje napisać książkę 'Jak Wisła pozyskiwała bramkarza' :) miejmy nadzieję że Fin jest najlepszy z tych wszystkich testowanych.
|
|
A stara gwardia sie w tym czasie pewnie bawila i kapala, a mlodzi musieli zapierdzielac za wszystkich :foch:
http://galeria.wislakrakow.com/20090213/plaza/33.jpg |
Hanys, takie życie kota ;)
|
Przeglądając dzisiejsze zdjęcie z plaży znalazłem mistrzów drugiego planu :D:D
http://img98.imageshack.us/my.php?image=27448051rt5.jpg |
kolejny zawodnik na testach
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5256 |
Levante niezły klub, może się przyda, ale czy oni nie mogą poszukać jakiegoś Polaka ? :)
|
Wymien 4 polskich pomocników z polskiej, którzy nadawali by się do gry w Wiśle i są do "wyjęcia".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl