Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

7 kotów 28.04.2009 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 716532)
Okuka tak, ale z Engelem przesadziłeś. Petrescu wcale nie był od niego lepszy, a jakoś nikt po nim nie jeździ...

Drogi kolego,
W Wisle nie bylo, i nie bedzie, wiekszej kreatury niz Jerzy Wladyslaw Engel. Mitoman, oszust, malwersant i karierowicz.
jedyne z czym przesadzilem to stawianie Okuki - badz co badz uznanego trenera w jednym rzedzie z tym wasatym Dyzma polskiego futbolu.

Kapka to przy nim MALY ****.

Zieniu17 28.04.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 716536)
Drogi kolego,
W Wisle nie bylo, i nie bedzie, wiekszej kreatury niz Jerzy Wladyslaw Engel. Mitoman, oszust, malwersant i karierowicz.
jedyne z czym przesadzilem to stawianie Okuki - badz co badz uznanego trenera w jednym rzedzie z tym wasatym Dyzma polskiego futbolu.

Kapka to przy nim MALY ****.

Tak, Okuka, uznany trener, pamiętaj, że Engel jako pierwszy po 20 latach wprowadził Polske na MŚ, z Wisłą było bardzo blisko LM, odchodząc zostawiał Białą Gwiazdę na 2 miejscu w tabeli(po odejsciu Uche i Franka).
Okuka wyleciał z Wisły po kilku meczach...

Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, ale w erze telefoniki było wielu gorszych trenerów od Engela, co wcale nieznaczy, że Engel był najlepszy.

Jeśli myśląć oszust masz na myśli to, że choćby obiecywał awans do LM, to trudno mu się dzwić, bo co może miał powiedzieć, że odpadniemy, jesteśmy bez szans?

Do Skorży napewno się nie umywa, ale będąc szczerym niewielu mamy w Polsce lepszych trenerów od "mitomana" Engela.

7 kotów 28.04.2009 16:03

Nie, mnie Engel nie oszukal z niczym.
Ale widzac jak jest postrzegany - oszukal wielu. : )

tofik 28.04.2009 16:08

Podobno zamówił na koszt Wisły tonę swoich książek "Futbol na tak" :-/

Zieniu17 28.04.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 716583)
Podobno zamówił na koszt Wisły tonę swoich książek "Futbol na tak" :-/

Rozdawał je na spotkaniu "u Wiślaków" przed sezonem 05/06. A czy "podobno" zamówił na koszt Wisły to nie wiem.

janko04 28.04.2009 18:08

dla mnie to jest próba zdekoncentrowania, rozbicia "więzi" w szatni.
Jak zdobędziemy MP, to po jakiego kija Skorża miałby iść do średniaka, którym Lech będzie zapewne w przyszłym sezonie.

ostach1906aka 28.04.2009 18:10

SKORŻA jest najlepszy !

WojtekP*TS* 28.04.2009 18:57

Maciej Skorża to osoba, która dąży do doskonałości... mimo bardzo ograniczonych możliwości, chce i próbuje osiągnąć sukces z takim składem jaki ma:] i mi się to podoba:)

anthony09 28.04.2009 18:57

Według mnie Skorża jest jednym z lepszych trenerów polskiego pochodzenia, nawet lepszy od Beenhakkera tylko ze z gorszą reputacją, potrafi się przyznać do błędu, wziąść na siebie złe wyniki nie obciążając zawodników ;) Podoba mi sie ten system rotacji w składzie jaki on stosuje bo daje więcej możliwości wykazania się rezerwowym. Według mnie to najlepszy taktyk w Polsce, a Smuda to teraz spada w dół ...

KOMINEK 28.04.2009 22:00

To nie wiecie Lech kupuje Boguskiego a Cupiał zachwycony wspaniałymi wynikami Smudy już podpisał z Lechem umowem o zamianie Skorży na Smude. Jest też wielce prawdopodbne że tam znajdą się Zieńczuk i Baszczyński którym kończą się w Wiśle kontrakty.

Ach a drugim trenerem ma być Majewski. Nie wiecie nie żartujcie na pewno jutro o tym w Fakcie przecztacie.

el Nuero 28.04.2009 23:30

Skoro gazety chcą sensacji...
 
Panowie, nie wprowadzajcie celowo w błąd "poszukiwaczy sensacji" z gatunku Faktu et caetera. Przecież te bidule będą się potem gęsto tłumaczyć, że to niedobrzy Wiślacy ich perfidnie oszukali :shock: Brukowce też "muszą" z czegoś żyć.

1) Boguski nie pójdzie to Lecha, tylko do Parmy, której skauci obserwowali Rafała i jego hattricka już w grudniu podczas meczu Wisełki z Odrą :lol:
2) Według portalu tuttomercatoweb stracimy nie tylko Brożka (do West Hamu) ale także Juniora Diaza (zainteresowanie Celticu).:evil: :P
3) "Wielki" Lech na pewno zatrzyma wszystkich swoich graczy, zwłaszcza Rengifo, Arboledę, Stilicia i Lewandowskiego, a następnie we wspaniałym stylu awansują do Ligi Mistrzów, gdzie wyjdą z grupy :D :shock: :lol: :rotfl:

A na poważnie. Słyszałem kiedyś takie dosadne przysłowie. W d... był i g... widział. I tak pewno jest z tymi "rewelacjami". Niejeden dziennikarz chce zarobić na wierszówkę - dowolnym kosztem - i to może być powód całego zamieszania.

saklak1906 01.05.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 718289)
Dziekuje Maciejowi Skorży że wystawił swojego ulubienca Łobdzińskie tylko dlatego ze wydali na niego 400 tys euro a wrzutka na slepo z Gornikiem byla do tego prektestem. Gdyby byl Malecki inaczje by to wygladalo... przegraliksmy byc moze przez Skorze.

Jestem ciekawy czy tez bys tak napisal jak by mu ta bramka weszla?

westersyl 01.05.2009 21:01

Dziekuje Maciejowi Skorzy, ze wystawil swojego ulebienca Lobodziskiego tylko dlatego ze kosztowal 400 tys euro a wrzutka na slepo z Gornkiem byla do tego prektekstem. Przegralismy byc moze przez Skorze bo bawi sie w eksperymenty z gosciem ktory nie nadaje sie do pilki noznej, gralismy bez skrzydlowego.

wislacki 01.05.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 718289)
Dziekuje Maciejowi Skorży że wystawił swojego ulubienca Łobdzińskie tylko dlatego ze wydali na niego 400 tys euro a wrzutka na slepo z Gornikiem byla do tego prektestem. Gdyby byl Malecki inaczje by to wygladalo... przegraliksmy byc moze przez Skorze.


Jasne, przegraliśmy przez Skorżę, bo to on nie wykorzystał 10 setek, on przespał 3/4 meczu i obudził się dopiero w końcówce. Myślisz, że gdyby Mały wszedł w pierwszej połowie to strzelilibyśmy wtedy na 10:1 i druga była by formalnością? Szukasz winnych, ale chyba nie tu...

iiYama 01.05.2009 21:07

Ja Skorżę nawet rozumiem. Łobodziński jest powiedzmy naturalnym następcą Małeckiego, jako prawoskrzydłowy. Trener chciał oszczędzić Małego ( groziła mu żółć eliminująca go z gry z Legią ) więc dał szansę Wojtkowi. Efekt znamy.

MCX 01.05.2009 21:07

Czemu nikt nie przyczepi się do Zieńczuka, który grał padło?
Dlatego, że rok temu wszystko mu wychodziło? I co? I teraz ma taki kredyt, że może wszystko partolić, a i tak jest nietykalny? ;) Łobodziński w pierwszej połowie nie grał źle, jego występ oceniłbym na 6+. A gdyby zamiast w poprzeczkę trafił do bramki to teraz pewnie wszyscy krytykanci siedzieliby cicho.

pirat.z.karaibow 01.05.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 718303)
Dziekuje Maciejowi Skorzy, ze wystawil swojego ulebienca Lobodziskiego tylko dlatego ze kosztowal 400 tys euro a wrzutka na slepo z Gornkiem byla do tego prektekstem. Przegralismy byc moze przez Skorze bo bawi sie w eksperymenty z gosciem ktory nie nadaje sie do pilki noznej, gralismy bez skrzydlowego.

Gdyby Łobo strzelił to sikałbyś po nogach. Więc skończ człowieku z tym cynizmem i hipokryzją bo ona aż z Ciebie kipi.

Wyjdź i graj człowieku. Usiądź na ławce i prowadź zespół. Masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia?

Przeczytaj sobie swój post i popatrz na swoją sygnaturę

Cytat:

Dziekuje Maciejowi Skorzy (...). Przegralismy byc moze przez Skorze bo bawi sie w eksperymenty (...).
Cytat:

Odwalcie się od Skorży !!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

"Kończ waść wstydu oszczędź".

Lysy 01.05.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 718382)
Gdyby Łobo strzelił to sikałbyś po nogach. Więc skończ człowieku z tym cynizmem i hipokryzją bo ona aż z Ciebie kipi.

Gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem. Ja tam daleki jestem od palenia Łobo na stosie, aczkolwiek talentu w nim za krzty nie dostrzegam - od typowy wyrobnik jakich ci w lidze na pęczki (tylko ten nad wyraz przepłacany! najwyższy kontrakt w drużynie :shock: ) . A żeby pozostać w temacie, napisze, że tak krwiec kraje jak mu materiału staje - mamy najsłabszy skład od wejścia TF. Jeśli jakimś cudem zdobędziemy mistrza to będzie to tylko i wyłącznie zasługa Skorży (notabene świetnego trenera)

westersyl 02.05.2009 06:54

Cytat:

Gdyby Łobo strzelił to sikałbyś po nogach. Więc skończ człowieku z tym cynizmem i hipokryzją bo ona aż z Ciebie kipi.
Sorry ale Łobo nie potrafi grać w piłkę i nie ma do tego predyspozycji, Skorża dobrze o tym wie tylko chodzi o sprawy poza sportowe, Łobodziński kosztował 400 tys euro, gdyby udało mu się znowu dograć coś na ślepo albo wyszedł mu ten strzał być może Cupiał spojrzałby wtedy przychylniejszym okiem.
A w moim odczuciu sprawa jest prosta Łobo prócz może meczu z Cracovią nie zagrał u nas ani jednego dobrego meczu a będzie u nas już 1,5 roku, Skorża chciał mu chyba po prostu dać szanse nie dlatego że był lepszy od Ćwielonga czy Małeckiego, lecz załatwił tu swój prywatny interes do Wojtka. I żeby nie było uważam Skorże za bardzo dobrego trenera.

I co najciekawsze w wywiadzie dla C+ Skorża powiedział, że ta decyzja podyktowana jest dobrą grą w ostatnim mecz i dyspozycją na treningach Łoba, a Małeckiemu powiedział, że nie zagra dlatego bo go oszczędza na Legie. Z koleii na konferencji powiedział że nie ma żadnych kalkulacji. To o co w końcu chodzi ? Tak jak napisałem prywatny interes do Łobodzinskiego... niestety.

Cytat:

Przeczytaj sobie swój post i popatrz na swoją sygnaturę
Moja sygnatura nie jest równoznaczna z tym, że mam chwalić Skorżę za każdą decyzje.

tormenthor 08.05.2009 10:42

Jako, że naszemu kochanemu trenerowi trochę brakuje charakteru, chciałbym aby przynajmniej przed meczem z Legią, który jest najważniejszy w tym sezonie, pokazał, że ma trochę charyzmy i publicznie odniósł się do tego, że PZPN wyznaczył do tego meczu sędziego, który w ostatnim czasie wiele razy gwizdał przeciwko Wiśle. Poza tym nie ukarano Choto,kiedy to w analogicznej sytuacji w poprzedniej rundzie wykluczono Boguskiego. Skorża albo Wilczek publicznie powinni wywrzeć presję na Małku,aby ten bał się po raz kolejny krzywdzić naszą drużynę. Należałoby przypomnieć sytuacje z meczów, w których w ostatnim czasie Małek sędziował i niesłusznie podejmował niekorzystne dla Wisły decyzje.

Natomiast jeśli chodzi o taktykę, to uważam, że Legia jest tak słaba, że nie ma sensu wychodzić zachowawczo w pomocy z Diazem i trzeba zaryzykować z Jirsakiem w środku pomocy,a ewentualnie można nakazać Boguskiemu, aby głębiej się cofał pomagając pomocnikom w odbiorze. Poza tym nie wiem czy dobrym pomysłem na ruchliwego Iwańskiego i Gizę jest klockowaty Diaz.

Ponadto Skorża musi uczulić naszych zawodników, żeby pod żadnym pozorem nie dali Małkowi pretekstu do pokazania czerwonej kartki. Dlatego Głowacki lepiej niech nie fauluje gdy Chinyama mu sie urwie, Marcelo niech nie wyma..... łokciami, Sobol niech nie pyskuje a Diaz niech nie robi wślizgów dwoma wyprostowanymi nogami jak to ma w zwyczaju. Mam nadzieję, ze Skorża przypomnie u uczyli na to zawodników

emjot 08.05.2009 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 723263)
Jako, że naszemu kochanemu trenerowi trochę brakuje charakteru, chciałbym aby przynajmniej przed meczem z Legią, który jest najważniejszy w tym sezonie, pokazał, że ma trochę charyzmy i publicznie odniósł się do tego, że PZPN wyznaczył do tego meczu sędziego, który w ostatnim czasie wiele razy gwizdał przeciwko Wiśle. Poza tym nie ukarano Choto,kiedy to w analogicznej sytuacji w poprzedniej rundzie wykluczono Boguskiego. Skorża albo Wilczek publicznie powinni wywrzeć presję na Małku,aby ten bał się po raz kolejny krzywdzić naszą drużynę. Należałoby przypomnieć sytuacje z meczów, w których w ostatnim czasie Małek sędziował i niesłusznie podejmował niekorzystne dla Wisły decyzje.

:rotfl:
oczywiście i Komisja Ligi i PZPN bardzo się przejmą takim "publicznym odniesieniem"
a pod wpływem publicznego odniesinia w Małka na ten przykład wstąpi duch sędziego z meczu Barca - Chelsea i zacznie gwizdać pod nas a nie np. pod L.
boki zrywać

tormenthor 08.05.2009 12:33

Bodajże w poprzedniej rundzie Smuda publicznie wywierał presje na sędziach i to się dla Lecha opłaciło, bo bali się gwizdać wątpliwych sytuacji przeciwko Kolejorzowi. Mourinho podobne zabiegi stosował, wówczas gdy był trenerem Chelsea. Po kilku ostatnich meczach Wisły, które sędziował nam Małek jasno można stwierdzić, że w co najmniej kilku sytuacjach nas skrzywdził, wobec tego publiczne napiętnowanie tego, spowodowałoby, że każdej decyzji sędziego przypatrywano by się znacznie dokładniej, a co za tym idzie, ciążyłaby na nim presja i może nie zaryzykowałby podjęcia kontrowersyjnych decyzji.

radekogi 08.05.2009 12:39

dokładnie tak. Pamiętam jak dostaliśmy 3 albo 4 karne w bardzo krótkim czasie, zaczęła się nagonka że sędziowie rozdają Wiśle karne (mimo, że wszystkie były słuszne) i od tamtego czasu przestano gwizdać nawet te ewidentne 11stki...

Maciuś 08.05.2009 13:06

Podsumowac mozna krotko: nie udawajmy ze pada deszcz jak ktos na nas pluje.

Jaroo1 08.05.2009 14:44

Cytat:

Jako, że naszemu kochanemu trenerowi trochę brakuje charakteru
Ja mysle ze jemu nie brakuje charakteru tylko woli robic a nie rkzyczec :)

Jelsi chodzi o ta presje. Kurcze postawcie sie w roli sedziow, kibice wywieraja presje, trenerzy wywieraja presje, na rece patrzy im cala Polska, ja bym nie chcial byc w ich skorze ;/
Przeciez im sie tak psycha zjedzie ze szok. Pozniej sami nie wiedza co gwizdac. Boja sie karych dyktowac albo dyktuja niesluszne karne ;/ Niech kazdy sie odczepi od sedziow to moze by zaczeli pod mneisjza presja lepiej sedizowac, bo tak to oni maja chyba wieksza jazde podczas meczu niz zawodnicy :D

tormenthor 23.05.2009 21:53

Pomimo tego, że w tym temacie często uwypuklałem błędy naszego trenera, to w tym wspaniałym dla nas wszystkich Wiślaków dniu chciałbym podziękować Maciejowi Skorży za to, że wyzwolił w chłopakach niezwykłe pokłady ambicji i drużyna zagrała z ogromny zapałem, zacięciem i charakterem. Trzeba powiedzieć jasno, że Wisła Skorży - to Wisła walcząca jak nigdy dotąd. Radek Sobolewski jest dla mnie jednym z największych Wiślaków w historii. Powiem nawet więcej - Wisła Kasperczaka biła wszystkich na głowę piłkarskimi umiejętnościami, ale wówczas piłkarze grali 20 - 30 min na maxa i to im pozwalało zwyciężać w lidze, dlatego ja zdecydowanie wolę Wisłę, w której każdy piłkarz wie że musi prze 90 min walczyć na boisku. Ten tytuł mistrzowski (bo wierzę, że już go nie oddamy) będzie mi smakował najbardziej, bo w trakcie sezony nasza drużna mierzyła się wieloma trudnościami.

Ech Maciek tylko nie potrafię zrozumieć dlaczego nie lubisz tak Jirsaka, no bo przecież chłopak jest zdecydowanie lepszm piłkarzem niż Diaz.

tofik 23.05.2009 22:09

Szacun, dla trenera. Z gratulacjami jeszcze poczekam, żeby nie zapeszać.
No i oby Cupiałowi nie przyszło do głowy, że może nie wzmacniać drużyny, a Skorża i tak mu ligę wygra :)

Lechista_LEVY 23.05.2009 22:13

Mecz naprawdę godny.
Wielkie brawa dla trenera za podniesienie na duchu piłkarzy.

Macie zapewnionego mistrza Polski na 100% !
Lechia z Wisłą....!!

PhantomRanger 23.05.2009 22:16

Ja powiem tak. Niezależnie od miejsca czy to będzie 1 czy 2 Skorża musi u nas zostać!

kozimtsw 23.05.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 718303)
Dziekuje Maciejowi Skorzy, ze wystawil swojego ulebienca Lobodziskiego tylko dlatego ze kosztowal 400 tys euro a wrzutka na slepo z Gornkiem byla do tego prektekstem. Przegralismy byc moze przez Skorze bo bawi sie w eksperymenty z gosciem ktory nie nadaje sie do pilki noznej, gralismy bez skrzydlowego.

Panowie, przepraszam... ale musiałem to zacytować:)

Ja wiem, sam nie raz uważałem, że Łobo nie zasługuje na taką pensje, bo krał kiche. Ale dziś, strzelając dwie bramki zapewnia Nam tytuł mistrzowski i spłaca duuuuży dług!!!


MISTRZ MISTRZ!! NASZ TS !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl