![]() |
Cytat:
ja polecam "Wyspa Tajemnic" ,bylem na tym wczoraj ,juz sama tematykla mnie przekonala a film pozytwnie mnie zaskoczyl ,czytalem opinie ze przewidywalny ,no moze i tak ale zakonczenie bardzo mi sie podobalo :) |
The Book of Eli - nieco zbyt pompatycznie i banalnie, ale wykonanie(zdjęcia, gra aktorska) i klimat na najwyższym poziomie.Jak najbardziej polecam.
|
Cytat:
Ma ktoś jeszcze do polecenia podobne gatunkowo dobre filmy? |
Ja dzis obejrzalem bardzo dobra komedie moze nie romantyczna ale na pewno komedie z moim ulubionym aktorem: Jim`em Carrey`em. Jestem na tak(Yes Man). Naprawde bardzo polecam:).
|
Unthinkable - mocny film o tematyce terrorystycznej, świetna gra na emocjach widza i bardzo dobre aktorstwo(świetna rola Samuela L. Jacksona).
warto zobaczyć. |
Czy ktoś może polecić mi jakiś dobry horror, tylko nie zaskakujący, a "survivalovy" - tzn. mnóstwo flaków itp.
Przez ostatnie miesiące oglądnąłem mnóstwo tego typu ale nic mnie nie "wzruszyło". P.S. Odpada "Krzesło Diabła", wszystkie "Piły", "Przed Burzą" itp. P.S.2 Chodzi mi o filmy typu "gore" i jak można to linki:) byle nie rapidshare. |
Frontiere(s) sobie oglądnij :)
|
Cytat:
ogladalem.typowa sredniawka. przepraszam ze bez polskich znakow pisze... |
Cytat:
A Samuela L. Jackson przeszedł sam siebie. |
W kinach jest teraz grany film Bracia. Na podstawie filmu chyba szwedzkiego o tym samym tytule ale mocno obsadzony. Niby wiadomo od początku o czym jest itp ale np dla sceny w kuchni na dużym ekranie warto obejrzeć.
http://www.youtube.com/watch?v=rLlpabVRnyc |
O "Braciach" również słyszałem wiele dobrego, też postaram się wybrać na to do kina.
Kilka ciekawych premier przed nami. Zerknijcie na trailery: 1) Salt (pojawia się polski wątek - Daniel Olbrychski) http://www.youtube.com/watch?v=QZ40WlshNwU 2) Coś bardziej piłkarskiego: http://www.youtube.com/watch?v=_fg1sab3eVE |
Cytat:
Polecam dwa filmiki: "Sierota" i "Siła strachu". |
Cytat:
co do 'Brothers' całkiem niezły, wart zobaczenia |
Wiadomo coś o premierze "Niebieskich chacharów"?
Wydaje mi się, że miał to być kwiecień, a mamy czerwiec i nadal cisza |
Cytat:
Problemy finansowe. Na dzien dzisiejszy niepodali kiedy film ma się pojawić. |
Poleci ktoś jakiś dobry horror żeby z dziewczyną można było wieczorem zobaczyć ?
|
Cytat:
Time of the Eagle z cyklu nazi exploid - tylko dla koneserów http://www.youtube.com/watch?v=vQ-VK...layer_embedded |
Szczerze polecam, świetny i jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem, a mianowicie OLDBOY (2003).
Koreańskie kino jest niesamowite. Link do recenzji poniżej: http://www.filmweb.pl/Old.Boy |
Cytat:
http://www.filmweb.pl/film/W+pogoni-2008-471852 |
Siemka Panowie, kojarzycie może film o trójce znajomych (po koło 20 lat - dwóch facetów i dziewczyna), którzy razem mieszkali? W tym filmie było sporo scen seksu, bo robili trójkąt. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, kojarzy ktoś?
|
Cytat:
http://www.filmweb.pl/Marzyciele |
|
dobrym filmem jest czwarty stopień dostępny w naszych kinach od ostatniego piątku ( 2 lipca )
|
Cytat:
Ja polecam film "Oszukana" http://www.filmweb.pl/film/Oszukana-2008-293878 nie wiem, czy było, ale film na prawdę wymiata, polecam! |
Cytat:
|
Oglądał ktoś z was film Predators ?
Jakieś opinie ;> |
Predators nawet w kinie w Usach nie było,wieć ciężko wyrazić na jego temat opinie;)
Polecam "The Road"-refleksyjne,postapokaliptyczne kino jeśli można tak napisać. |
Polecam "Into the Wild".
|
polecam film ADWOKAT ktory wlansie sie zaczyna na tvp1. zawsze go oglądam jak leci w tv
|
Shrek Forever. Jak to zwykle jest najlepszą częścią zawsze jest cześć pierwsza...Shrek 4 nie za bardzo mi się podobał, jednak było parę przyjemnych scen głównie z osłem :) (głos Stuhra jest nie do pobicia jeśli chodzi o postać osła :) ). Jednak kto oglądał 3 poprzednie części powinien się udać na częsc ostatnią i pożegnać się z ogrem :)
6,5/10 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl