Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

kubawislak 13.10.2008 17:04

Dokładnie Fenin może być kimś. a Rosicky jest teraz tak ważny dla Czech jak dla nas Kuba, bez niego, nie byłoby nawet remisu, ja mówiłem s około, ze jak będą f\grac do Kuby, to mamy szanse wygrać, ale jeżeli będą go unikać, to nic nie będize.

walkeroo 13.10.2008 17:11

Witam mam pytanie....wybieram sie w srode na mecz Polaków ii gdzie mogę kupic bilety i czy jest jakas szansa ze go dostane no chodzi mi o to czy sa??i w jakiej cenie? z góry dziękuje i prosze o odpowiedz.....

Żmijka 13.10.2008 18:12

El. MŚ 2010 Słowacja - Polska

Cytat:

Polski Związek Piłki Nożnej uprzejmie informuje, iż bilety na mecz Słowacja – Polska (Bratysława, 15 października – godz. 20:15) można kupować w systemie kupbilet.pl od piątku 19 września.
Cena kart wstępu na to spotkanie wynosi 68 PLN.

Do zakupu niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL osoby dla której bilet będzie przeznaczony. Jedno zamówienie może obejmować maksymalnie pięć biletów.

Zamówienia zbiorowe (bilety dla grup) przyjmowane będą w terminie 19.09 - 30.09. 2008 (decyduje kolejność zgłoszeń) przez PZPN. Wnioski należy przesyłać faksem na numer 022 55 12 240. W zgłoszeniu należy podać imiona, nazwiska oraz numery PESEL wszystkich osób, dla których będą przeznaczone bilety oraz dane kontaktowe (e-mail i numer tel.) do koordynatora wyjazdu. Przesłanie wniosku nie jest równoznaczne z zakupem biletów.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 022 55 12 200

Aro1234 13.10.2008 20:24

Powyższe ogłoszenie troszkę poniewczasie bo sprzedaż zakończyła się dawno...

spidey 14.10.2008 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 615316)
Powyższe ogłoszenie troszkę poniewczasie bo sprzedaż zakończyła się dawno...

Jak to mówią lepiej późno niż wcale :D

dynek.pl 14.10.2008 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 615187)
Zgadzam się co do Kuby, liga angielska nie jest dla niego, ale nie z powodu umiejętności, bo wkręcałby tam w ziemię obrońców, ale z powodu jego kontuzjogenności, widać, że ostre wejścia mogą się dla niego źle skończyć, a w Anglii drwale tylko polują na takich. Nie mówię, że w Bundeslidze jest delikatnie, ale to tym bardziej przemawia za ligą hiszpańską. W tym momencie jakaś dłuższa kontuzja strasznie stopuje karierę.

Wloska tez by nie byla taka zla - jakis Juventus czy Roma.

Żmijka 14.10.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 615316)
Powyższe ogłoszenie troszkę poniewczasie bo sprzedaż zakończyła się dawno...

Masz tam cenę biletu (o którą pytał) i numer telefonu, pod którym nadal idzie uzyskać informacje (znajomy dzwonił).

harthausen 15.10.2008 18:03

Czesi prowadzą 1-0 i najprawdopodobniej wygrają, czyli co ważniejsze Słoweńcy przegrywają. Żeby się teraz repra nie sfrajerowała, tak jak nasi z Górnikiem i wyszła do przodu tabeli z trzypunktową przewagą.

Wtedy gdzie indziej zacznie być pełno w gaciach.

Kamson 15.10.2008 19:19

Znowu nasi sie naparzają z policją :rotfl: Mam nadzieje, ze Boguski coś dziś zagra

Arturo Qr2nów 15.10.2008 19:42

Na reprze chyba się przyjęło HSV. Kilka minut chłopaki śpiewały podobnie jak na meczu z Czechami.

bakusNH 15.10.2008 19:51

co tam sie dzieje bo slysze "zostaw kibica ty ku**o zostaw kibica" haha czyby polacy godnie reprezentowali swoj kraj?

Pan Jotka 15.10.2008 19:53

Listkiewicz! Co? Ty k*#wo! Je#bac PZPN! Pieknie sie niesie!!!!

ToTylkoJa 15.10.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 615911)
Listkiewicz! Co? Ty k*#wo! Je#bac PZPN! Pieknie sie niesie!!!!

jest się z czego cieszyć. Żenada. To ma być doping? Z takimi tekstami to niech idą na Miodową i krzyczą sobie do woli. Raz można, ale nie co 15 minut

może się przesłyszałem, ale na początku meczu słyszałem 'heja Kolejorz':shock:

bakusNH 15.10.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615912)
jest się z czego cieszyć. Żenada. To ma być doping? Z takimi tekstami to niech idą na Miodową i krzyczą sobie do woli. Raz można, ale nie co 15 minut

może się przesłyszałem, ale na początku meczu słyszałem 'heja Kolejorz':shock:

przeslyszales sie... oni spiewaja hej polska gol

Bati_NS_TSW 15.10.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615912)
jest się z czego cieszyć. Żenada. To ma być doping? Z takimi tekstami to niech idą na Miodową i krzyczą sobie do woli. Raz można, ale nie co 15 minut

Jak nazwiesz to co jest u was na stadionie ?? Teraz dopinguja normalnie.

jasnyGwint 15.10.2008 20:03

Ale kopanina... może by wszedł Boguski na przykład... Albo chociaż Lewandowski za Smolarka.

Kamson 15.10.2008 20:06

Co ten Wojtkowiak robi kuwa w kadrze...

ToTylkoJa 15.10.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bati_NS_TSW (Post 615915)
Jak nazwiesz to co jest u was na stadionie ?? Teraz dopinguja normalnie.

dlaczego porównujesz kadrę do klubu? Poza tym u nas to zupełnie inna sprawa. I co takiego u nas jest poza iti spier... które śpiewa już prawie każdy

Rzeczywiście normalnie. Po każdej pieśni następuje PZPN PZPN jeba** PZPN :)


Tak jak myślałem, mecz z Czechami to taki sam wyskok jak 2 lata temu z Portugalią

Bati_NS_TSW 15.10.2008 20:16

Porównuję dlatego, że nie ma o co płakać. Jeśli przeżywasz to na Ł3, tak samo w telewizji przeżyjesz. Z PZPN też uważam za słuszną sprawę, tak jak wasz konflikt. I tyle.

Może wreszcie ruszą zadki w drugiej połowie i przywalczą. Oby!

piter116 15.10.2008 20:21

Grupa polskich kibiców zaatakowała samochód, którym na mecz ze Słowakami jechali prezes PZPN Michał Listkiewicz i rzecznik prasowy związku, Zbigniew Koźmiński.

Do incydentu doszło, gdy pojazd wjeżdżał na stadion Slovana w Bratysławie. Grupa chuliganów otoczyła samochód i wznosiła wrogie okrzyki pod adresem PZPN-u. Na szczęście w porę interweniowała ochrona. :rotfl:

z weszlo.com :
21.17
Dzwonił właśnie Wojtek Kowalczyk. Chciał, żebyśmy wam zadali pytanie: - Co w tym meczu robi Wojtkowiak i ile akcji Słowacja przeprowadziła jego stroną? Pomylić się można o dwadzieścia.

I tyle w temacie. Kiedy szanse w końcu dostanie Piotrek Brożek?

Arturo Qr2nów 15.10.2008 20:25

Po pierwszej połowie dość kiepsko. Pięknego meczu raczej nikt się nie spodziewał, ale troszkę zawodzą. Do zmiany Wojtkowiak i w obronie Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Krzynówek. Za Smolarka Boguski i w pomocy Błaszczykowski, Lewandowski, Roger, Boguski. W ataku Brożek, a za nim Murawski lub on do zmiany i gramy 4-4-2 z Brożkiem i Sosinem lub Lewandowskim w ataku.

Jazda 15.10.2008 20:28

Sosin sie na ławe nie załapał!!!!!!!!!!!!!!

Arturo Qr2nów 15.10.2008 20:44

Teraz, to już wiem. Na początku II połowy comentario mówił.

Bati_NS_TSW 15.10.2008 20:55

brawo Paweł! brawo Kuba!

kgwiazdak 15.10.2008 21:05

Brozek nie daje sobie w kasze dmuchac:)

harthausen 15.10.2008 21:06

cud boski, że Brożek tylko jakichś dwóch Słowaków opieprzył słownie, minę miał jakby tylko czekał żeby lać :D


edytka: no to się nam cudowny Boruc popisał :). Dwa razy.

Kamson 15.10.2008 21:09

Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje... :D
Leeeeeeeo :lol:


Edit... Hhaahahahhahahahahah :D

mic 15.10.2008 21:09

Borubar :shock:

Bati_NS_TSW 15.10.2008 21:10

pierd*le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dżołkmen 15.10.2008 21:10

A mógł zostawić Brożka....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl