![]() |
Dokładnie Fenin może być kimś. a Rosicky jest teraz tak ważny dla Czech jak dla nas Kuba, bez niego, nie byłoby nawet remisu, ja mówiłem s około, ze jak będą f\grac do Kuby, to mamy szanse wygrać, ale jeżeli będą go unikać, to nic nie będize.
|
Witam mam pytanie....wybieram sie w srode na mecz Polaków ii gdzie mogę kupic bilety i czy jest jakas szansa ze go dostane no chodzi mi o to czy sa??i w jakiej cenie? z góry dziękuje i prosze o odpowiedz.....
|
El. MŚ 2010 Słowacja - Polska
Cytat:
|
Powyższe ogłoszenie troszkę poniewczasie bo sprzedaż zakończyła się dawno...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czesi prowadzą 1-0 i najprawdopodobniej wygrają, czyli co ważniejsze Słoweńcy przegrywają. Żeby się teraz repra nie sfrajerowała, tak jak nasi z Górnikiem i wyszła do przodu tabeli z trzypunktową przewagą.
Wtedy gdzie indziej zacznie być pełno w gaciach. |
Znowu nasi sie naparzają z policją :rotfl: Mam nadzieje, ze Boguski coś dziś zagra
|
Na reprze chyba się przyjęło HSV. Kilka minut chłopaki śpiewały podobnie jak na meczu z Czechami.
|
co tam sie dzieje bo slysze "zostaw kibica ty ku**o zostaw kibica" haha czyby polacy godnie reprezentowali swoj kraj?
|
Listkiewicz! Co? Ty k*#wo! Je#bac PZPN! Pieknie sie niesie!!!!
|
Cytat:
może się przesłyszałem, ale na początku meczu słyszałem 'heja Kolejorz':shock: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale kopanina... może by wszedł Boguski na przykład... Albo chociaż Lewandowski za Smolarka.
|
Co ten Wojtkowiak robi kuwa w kadrze...
|
Cytat:
Rzeczywiście normalnie. Po każdej pieśni następuje PZPN PZPN jeba** PZPN :) Tak jak myślałem, mecz z Czechami to taki sam wyskok jak 2 lata temu z Portugalią |
Porównuję dlatego, że nie ma o co płakać. Jeśli przeżywasz to na Ł3, tak samo w telewizji przeżyjesz. Z PZPN też uważam za słuszną sprawę, tak jak wasz konflikt. I tyle.
Może wreszcie ruszą zadki w drugiej połowie i przywalczą. Oby! |
Grupa polskich kibiców zaatakowała samochód, którym na mecz ze Słowakami jechali prezes PZPN Michał Listkiewicz i rzecznik prasowy związku, Zbigniew Koźmiński.
Do incydentu doszło, gdy pojazd wjeżdżał na stadion Slovana w Bratysławie. Grupa chuliganów otoczyła samochód i wznosiła wrogie okrzyki pod adresem PZPN-u. Na szczęście w porę interweniowała ochrona. :rotfl: z weszlo.com : 21.17 Dzwonił właśnie Wojtek Kowalczyk. Chciał, żebyśmy wam zadali pytanie: - Co w tym meczu robi Wojtkowiak i ile akcji Słowacja przeprowadziła jego stroną? Pomylić się można o dwadzieścia. I tyle w temacie. Kiedy szanse w końcu dostanie Piotrek Brożek? |
Po pierwszej połowie dość kiepsko. Pięknego meczu raczej nikt się nie spodziewał, ale troszkę zawodzą. Do zmiany Wojtkowiak i w obronie Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Krzynówek. Za Smolarka Boguski i w pomocy Błaszczykowski, Lewandowski, Roger, Boguski. W ataku Brożek, a za nim Murawski lub on do zmiany i gramy 4-4-2 z Brożkiem i Sosinem lub Lewandowskim w ataku.
|
Sosin sie na ławe nie załapał!!!!!!!!!!!!!!
|
Teraz, to już wiem. Na początku II połowy comentario mówił.
|
brawo Paweł! brawo Kuba!
|
Brozek nie daje sobie w kasze dmuchac:)
|
cud boski, że Brożek tylko jakichś dwóch Słowaków opieprzył słownie, minę miał jakby tylko czekał żeby lać :D
edytka: no to się nam cudowny Boruc popisał :). Dwa razy. |
Tak to jest jak sie Pawła zdejmuje... :D
Leeeeeeeo :lol: Edit... Hhaahahahhahahahahah :D |
Borubar :shock:
|
pierd*le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
A mógł zostawić Brożka....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl