Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V kolejka] Lech Poznań-Wisła Kraków, niedziela 19 sierpnia godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9993)

brylant17 19.08.2018 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512607)
I co, płaczki?

Ciekawe jakbyś śpiewał jakbyśmy przegrali

wolfy 19.08.2018 19:03

Stolarczyk obiecał, że z każdym powalczymy o zwycięstwo. Nie ściemniał.

Revolver 19.08.2018 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1512602)
A kiedy Wisła wygrała 4:0 w Warszawie?

Co do meczów dobrych meczów na wyjeździe to trochę ich było. Choćby 5:0 w Zabrzu jesienią 2014.

Masz rację, mój błąd.

Wojtas 19.08.2018 19:04

Chylę czoła,i gratuluje.Sprzęt AGD został dziś rozmontowany i wdeptany w ziemie.
W sumie nawet od 1;2 dla Amiki oni dalej grali swoje i mowie do znajomego patrz jeszcze im wjebią.I wjebali :)

Piekne to było,Zdenek kuchenek król.

BlurgH 19.08.2018 19:05

Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !

AntyMod 19.08.2018 19:05

napisze krotko : o ja pie....e

wolfy 19.08.2018 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1512609)
Ciekawe jakbyś śpiewał jakbyśmy przegrali

Że za tydzień mecz z Zabrzem.

pepe72 19.08.2018 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512611)
Stolarczyk obiecał, że z każdym powalczymy o zwycięstwo. Nie ściemniał.

Przebiegliśmy chyba o 10 km więcej niż Amica. Więc coś w tym jest.

Krotochwila 19.08.2018 19:08

Imponujące.
Z przyjemnością się patrzy na tę DRUŻYNĘ, na jej konsekwencję, atmosferę, zaangażowanie, na radość jaką czerpią z gry w piłkę.
Po 5 kolejkach, mogę już to powiedzieć - pomyliłem się co do Macieja Stolarczyka. Przyznaję to z radością.
Warto wspierać tych chłopaków, bo wreszcie drużyna ma charakter.
Kosmiczny mecz Kostala, fantastyczna forma Zdenka, reszta więcej niż przyzwoita.
Martwi tylko bardzo, bardzo niepewny Lis w bramce. Miejmy nadzieję, że to wynik stresu i braku pewności siebie, wynikających z braku rozegranych minut.
Brawo Panowie.

Brozinho_23 19.08.2018 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1512614)
Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !

Docelowo w środę miało być spotkanie ,,u Wiślaków" (napisałem, że ,,docelowo" ponieważ na razie nie widzę komunikatu). Może znowu tak jak ostatnio również trener się pojawi i będziesz miał okazję to zrobić 3 dni wcześniej. :D

St Yabol 19.08.2018 19:14

Który to tam pisał na SB w okolicach 30-40 minuty, że Kostal do zmiany bo nic już z niego nie będzie? Przyznać się bez bicia bo jak nie to szukam w archiwum ;)

Kocur 19.08.2018 19:16

Można też przy okazji poszukać postów tych dzbanów co wieszczyli spadek do 1 ligi...


BRAWO WISŁA !!!

czaro 19.08.2018 19:16

Ja pisałem : )

W 2. połowie totalnie inny zawodnik. Bardzo się cieszę.

Edit. tzn. pisałem o Kostalu, a nie te bzdury o spadku.

s1mone 19.08.2018 19:19

Wyszło na moje:D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone
Brak umiejętności to fakt, że piłka po strzale Imaza trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole zamiast wpaść? Przecież to są centymetry na bramce, a na bucie kwestia milimetrów. Podobnie w przypadku główki Bartosza.

Bez jaj. Wiadomo, że jedni piłkarzy lepiej wykańczają od innych, ale nie wmówisz mi, że Małecki w takiej sytuacji jak miał większość razy przeniósłby piłkę nad poprzeczką. Podejrzewam, że w 9 na 10 sytuacji by to strzelił.

Pecha mieliśmy i tyle, brak pewności siebie i pech. Jak tak dalej będą grać i się w końcu wstrzelą to kogoś pogonimy niedługo z workiem goli.


Super meczycho. Wyrównana gra z kandydatem na mistrza Polski. Co los zabrał w poprzednich meczach dziś oddał. Pokazaliśmy charakter i krakowską piłkę. Jestem dumny z chłopaków. Chylę czoła przed trenerem, że nie spękał i graliśmy swoje. Brawa.

wolek1986 19.08.2018 19:19

Zastanawiające jest w naszej jak sama nazwa wskazuje "Lotto Ekstraklasie", że zespoły względnie stabilne finansowo nie potrafią zmotywować swoich kopaczy do zaangażowania. W Wiśle słowo spokój i stabilność to słowa wręcz nieznane a grają jakby walczyli o puchary. Wniosek jest jeden. Z toporem nad głową piłkarze grają o wiele lepiej. Ukłony dla Pana trenera, Maciej Stolarczyk "Polski Diego Simeone" hehe

Arkadiusz.Czerepach 19.08.2018 19:19

zdenek, zdenek, król kuchenek !

Wojtas 19.08.2018 19:20

Tez pisalem,ale potrafie przyznać sie do pomyłki.Od meczu z Arką w sumie dobrze sie ich oglada,nawet w Bialymstoku w 10 bylismy lepsi niz Jaga 11 .
Smołka wczoraj w lidze + powiedzial "pokazcie mi zespol w Polsce ktory chce grać w pilkę ,oprócz Wisły Kraków /

Wronki płaczą rabatów na kuchenki juz nie zobaczą :lol:

mitmichael 19.08.2018 19:23

No co to byl za wieczor w Poznaniu, no co to byl za mecz. Na prawde malo kto sie spodziewal, ze tak to sie wszystko potoczy. Z piekla do nieba, kapitalnie rozegrana druga polowa meczu. Kostal MVP spotkania, Ondrasek 2 bramki, 4 na koncie i lider strzelcow ekstraklasy, tego nie ogarna nawet fizjologowie. 3 punkty mamy, teraz czas na kolejne zwyciestwo u siebie.

BlurgH 19.08.2018 19:42

W tygodniu nie ma szans :( ale wykrzyczę im to w sobotę :)

Savik 19.08.2018 19:50

Brawo , Brawo, Brawo !!!!
Jak nie byłem przekonany do Stolarczyka, to teraz z radością odszczekuje. Trenerze gratulacje, ze z liderem zagrałeś swoje - mało kto ma tyle odwagi !!!!

pepe72 19.08.2018 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1512622)
Można też przy okazji poszukać postów tych dzbanów co wieszczyli spadek do 1 ligi...


BRAWO WISŁA !!!

To nam nadal grozi jak się finanse nie będą zgadzać.

Vinci 19.08.2018 19:58

Wygrana na Lechu, taką ilością bramek przy takiej bidzie jest bezdyskusyjnym powodem do radości. Idzie to Stolarowi, chociaż sam na początku w niego nie wierzyłem.

Z tym 2014 i ostatnim dobrym meczem to przesada. Od tamtej pory zdarzały nam się przecież takie fajerwerki na żydach czy Carlitos na Legii... oby teraz organizacyjnie i finansowo przetrwać. Bo sportowo wydaje się, że jest szansa na spokojny piłkarsko sezon.

Tak czy inaczej brawo. Potrzebowaliśmy takiego wyniku, jak wody.

Levis88 19.08.2018 20:05

Fajny mecz do oglądania. Pięknie się ogląda Naszą konsekwentna grę. Brawo Kostal, brawo Bartosz, brawo Wy.

czaro 19.08.2018 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512636)
To nam nadal grozi jak się finanse nie będą zgadzać.

No tak, ale - podobnie jak w temacie o Stolarczyku - rozmowa dotyczy sportowych aspektów funkcjonowania klubu.

Patryko 19.08.2018 20:10

Piękny wynik, piorunująca druga połowa. Lech stał i patrzył, Wisła zadawała ciosy.
Przy takiej grze Kostala Mały prędko z ławki się nie podniesie. Stolarczyk póki co pokazuje się z jak najlepszej strony, z piłkarzy przeciętnych buduje kolektyw, walczący od 1 do 90 minuty.
Na pewno przyjdą mecze, w których znowu zmarnujemy 3-4 sytuacje 100% i przez to zremisujemy, tracąc ważne punkty, dlatego cały czas trener musi pracować nad skutecznością, zaangażowanie i kondycja do biegania jak widać już są.

crux.a 19.08.2018 20:11

Piękny mecz, jest czas na radość! Mnóstwo potu, niezachwiana wiara i trochę szczęścia. Teraz wszyscy na Górnika!!!

Widzieliście jak Wasyl się rzucił na Kolara po bramce na 5-2 w 90 minucie? Tak hartowała się stal:)))))))))))

I jeszcze serio pytanie:
Czy ktoś widział Mariusza Jopa na ławce? Bo mi się wydawało, że go nie było.

Arkadiusz.Czerepach 19.08.2018 20:14

był w krótkich spodenkach

LucjuszWielki 19.08.2018 20:19

Jestem zszokowany... Znajomi natręcili mnie na 10 dni wyjazdu wakacyjnego (mam zaklepane 7 dni) , przy stanie 2:0 powiedziałem: OK POJADE na 10 DNI haha tylko jak Wisłą wygra... a tu prosze 2:5 SZOK, Zdenek SZOK, Kostal SZOK...

Dziwne to jest, że z teoretycznie mocniejszym składem rok temu graliśmy optycznie dużo gorzej... ciężko to skomentować...

BRAWO!

Kristoferson 19.08.2018 20:21

Jak fantastycznie zaczął mi się urlop. Panowie You Made My Day! Świetne spotkanie, nie ma co wyróżniać bo zagrali jak drużyna i nie ma vo ganić. Brawo! Ale sami powiedzcie ten komentarz z C+ to jakby ktoś umarł jak Wiślacy strzelali bramki, żenujące to było...

Sylwus1988 19.08.2018 20:34

Styl gry od początku sezonu wygląda jak za najlepszych czasów Cupiałowych, dziś też tak wygląda wynik. Oby do przodu Wisełka

Coglin 19.08.2018 20:38

Coś pięknego i nie drogo :D

Martwią mnie tylko nasi bramkarze.

AYALA 19.08.2018 20:40

ostatni raz w lidze z 0-2 na 5-2 wygraliśmy z Ruchem blisko 18 lat temu http://historiawisly.pl/wiki/index.p...orz%C3%B3w_5:2

sandomingo 19.08.2018 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512607)
I co, płaczki?

Chylę czoła przed całą drużyną, nie wierzyłem w to. Brawo Panowie, szacuneczek!!!
Jedyny minus to fakt, że kupiliśmy ręcznik za pół miliona złotych - drogo, bardzo drogo.

TERAZ WSZYSCY NA GÓRNIK, ZRÓBMY 20 TYSIĘCY FREKWENCJI!!! TA KASA JEST KLUBOWI BARDZO, BARDZO POTRZEBNA!!!

sl@y 19.08.2018 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1512656)
ostatni raz w lidze z 0-2 na 5-2 wygraliśmy z Ruchem blisko 18 lat temu http://historiawisly.pl/wiki/index.p...orz%C3%B3w_5:2

No raczej 28 lat temu :p

Velvet 19.08.2018 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1512656)
ostatni raz w lidze z 0-2 na 5-2 wygraliśmy z Ruchem blisko 18 lat temu http://historiawisly.pl/wiki/index.p...orz%C3%B3w_5:2

z 0-2 na 5-2 był jeszcze mecz z ŁKS w 2008
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...%B3d%C5%BA_5:2

mitmichael 19.08.2018 21:03

Kort, Kostal i Ondrasek w 11stce kolejki, Kostal graczem kolejki, ladnie

pepe72 19.08.2018 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1512644)
No tak, ale - podobnie jak w temacie o Stolarczyku - rozmowa dotyczy sportowych aspektów funkcjonowania klubu.

Ale sportowo wyglądamy nadspodziewanie dobrze. Wychodzi na to, że jak drużyna biega to mecze "się wygrywają".
A informację, że walczymy o życie w temacie finansów to niestety trzeba stale przypominać. Bo po kilku zwycięstwach komuś od...li, że gramy o puchary itd.

PhantomRanger 19.08.2018 21:19

Canal+ dostanie karę od KRRiT za pokazanie pornografii przed 23 :haha:.

Nie zapominajmy jednak, że mogło nie być nam tak wesoło gdyby Amaral trafił na 3:0. Na nasze szczęście to już gdybanie. 3 pkt jadą do domu przy R22.

Patryko 19.08.2018 21:28

https://images2.imgbox.com/44/73/QhRXYLbk_o.png

pepe72 19.08.2018 21:33

Po dzisiejszym zwycięstwie brakuje nam jeszcze 32 punktów do utrzymania się w lidze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl