![]() |
Cytat:
|
Stolarczyk obiecał, że z każdym powalczymy o zwycięstwo. Nie ściemniał.
|
Cytat:
|
Chylę czoła,i gratuluje.Sprzęt AGD został dziś rozmontowany i wdeptany w ziemie.
W sumie nawet od 1;2 dla Amiki oni dalej grali swoje i mowie do znajomego patrz jeszcze im wjebią.I wjebali :) Piekne to było,Zdenek kuchenek król. |
Panie trenerze ! Panowie piłkarze ! Jak wy mie zaimponowaliście w tym momencie !!!!!!! Chylę czoła, a za tydzień powiem wam to osobiście !
|
napisze krotko : o ja pie....e
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Imponujące.
Z przyjemnością się patrzy na tę DRUŻYNĘ, na jej konsekwencję, atmosferę, zaangażowanie, na radość jaką czerpią z gry w piłkę. Po 5 kolejkach, mogę już to powiedzieć - pomyliłem się co do Macieja Stolarczyka. Przyznaję to z radością. Warto wspierać tych chłopaków, bo wreszcie drużyna ma charakter. Kosmiczny mecz Kostala, fantastyczna forma Zdenka, reszta więcej niż przyzwoita. Martwi tylko bardzo, bardzo niepewny Lis w bramce. Miejmy nadzieję, że to wynik stresu i braku pewności siebie, wynikających z braku rozegranych minut. Brawo Panowie. |
Cytat:
|
Który to tam pisał na SB w okolicach 30-40 minuty, że Kostal do zmiany bo nic już z niego nie będzie? Przyznać się bez bicia bo jak nie to szukam w archiwum ;)
|
Można też przy okazji poszukać postów tych dzbanów co wieszczyli spadek do 1 ligi...
BRAWO WISŁA !!! |
Ja pisałem : )
W 2. połowie totalnie inny zawodnik. Bardzo się cieszę. Edit. tzn. pisałem o Kostalu, a nie te bzdury o spadku. |
Wyszło na moje:D
Cytat:
Super meczycho. Wyrównana gra z kandydatem na mistrza Polski. Co los zabrał w poprzednich meczach dziś oddał. Pokazaliśmy charakter i krakowską piłkę. Jestem dumny z chłopaków. Chylę czoła przed trenerem, że nie spękał i graliśmy swoje. Brawa. |
Zastanawiające jest w naszej jak sama nazwa wskazuje "Lotto Ekstraklasie", że zespoły względnie stabilne finansowo nie potrafią zmotywować swoich kopaczy do zaangażowania. W Wiśle słowo spokój i stabilność to słowa wręcz nieznane a grają jakby walczyli o puchary. Wniosek jest jeden. Z toporem nad głową piłkarze grają o wiele lepiej. Ukłony dla Pana trenera, Maciej Stolarczyk "Polski Diego Simeone" hehe
|
zdenek, zdenek, król kuchenek !
|
Tez pisalem,ale potrafie przyznać sie do pomyłki.Od meczu z Arką w sumie dobrze sie ich oglada,nawet w Bialymstoku w 10 bylismy lepsi niz Jaga 11 .
Smołka wczoraj w lidze + powiedzial "pokazcie mi zespol w Polsce ktory chce grać w pilkę ,oprócz Wisły Kraków / Wronki płaczą rabatów na kuchenki juz nie zobaczą :lol: |
No co to byl za wieczor w Poznaniu, no co to byl za mecz. Na prawde malo kto sie spodziewal, ze tak to sie wszystko potoczy. Z piekla do nieba, kapitalnie rozegrana druga polowa meczu. Kostal MVP spotkania, Ondrasek 2 bramki, 4 na koncie i lider strzelcow ekstraklasy, tego nie ogarna nawet fizjologowie. 3 punkty mamy, teraz czas na kolejne zwyciestwo u siebie.
|
W tygodniu nie ma szans :( ale wykrzyczę im to w sobotę :)
|
Brawo , Brawo, Brawo !!!!
Jak nie byłem przekonany do Stolarczyka, to teraz z radością odszczekuje. Trenerze gratulacje, ze z liderem zagrałeś swoje - mało kto ma tyle odwagi !!!! |
Cytat:
|
Wygrana na Lechu, taką ilością bramek przy takiej bidzie jest bezdyskusyjnym powodem do radości. Idzie to Stolarowi, chociaż sam na początku w niego nie wierzyłem.
Z tym 2014 i ostatnim dobrym meczem to przesada. Od tamtej pory zdarzały nam się przecież takie fajerwerki na żydach czy Carlitos na Legii... oby teraz organizacyjnie i finansowo przetrwać. Bo sportowo wydaje się, że jest szansa na spokojny piłkarsko sezon. Tak czy inaczej brawo. Potrzebowaliśmy takiego wyniku, jak wody. |
Fajny mecz do oglądania. Pięknie się ogląda Naszą konsekwentna grę. Brawo Kostal, brawo Bartosz, brawo Wy.
|
Cytat:
|
Piękny wynik, piorunująca druga połowa. Lech stał i patrzył, Wisła zadawała ciosy.
Przy takiej grze Kostala Mały prędko z ławki się nie podniesie. Stolarczyk póki co pokazuje się z jak najlepszej strony, z piłkarzy przeciętnych buduje kolektyw, walczący od 1 do 90 minuty. Na pewno przyjdą mecze, w których znowu zmarnujemy 3-4 sytuacje 100% i przez to zremisujemy, tracąc ważne punkty, dlatego cały czas trener musi pracować nad skutecznością, zaangażowanie i kondycja do biegania jak widać już są. |
Piękny mecz, jest czas na radość! Mnóstwo potu, niezachwiana wiara i trochę szczęścia. Teraz wszyscy na Górnika!!!
Widzieliście jak Wasyl się rzucił na Kolara po bramce na 5-2 w 90 minucie? Tak hartowała się stal:))))))))))) I jeszcze serio pytanie: Czy ktoś widział Mariusza Jopa na ławce? Bo mi się wydawało, że go nie było. |
był w krótkich spodenkach
|
Jestem zszokowany... Znajomi natręcili mnie na 10 dni wyjazdu wakacyjnego (mam zaklepane 7 dni) , przy stanie 2:0 powiedziałem: OK POJADE na 10 DNI haha tylko jak Wisłą wygra... a tu prosze 2:5 SZOK, Zdenek SZOK, Kostal SZOK...
Dziwne to jest, że z teoretycznie mocniejszym składem rok temu graliśmy optycznie dużo gorzej... ciężko to skomentować... BRAWO! |
Jak fantastycznie zaczął mi się urlop. Panowie You Made My Day! Świetne spotkanie, nie ma co wyróżniać bo zagrali jak drużyna i nie ma vo ganić. Brawo! Ale sami powiedzcie ten komentarz z C+ to jakby ktoś umarł jak Wiślacy strzelali bramki, żenujące to było...
|
Styl gry od początku sezonu wygląda jak za najlepszych czasów Cupiałowych, dziś też tak wygląda wynik. Oby do przodu Wisełka
|
Coś pięknego i nie drogo :D
Martwią mnie tylko nasi bramkarze. |
ostatni raz w lidze z 0-2 na 5-2 wygraliśmy z Ruchem blisko 18 lat temu http://historiawisly.pl/wiki/index.p...orz%C3%B3w_5:2
|
Cytat:
Jedyny minus to fakt, że kupiliśmy ręcznik za pół miliona złotych - drogo, bardzo drogo. TERAZ WSZYSCY NA GÓRNIK, ZRÓBMY 20 TYSIĘCY FREKWENCJI!!! TA KASA JEST KLUBOWI BARDZO, BARDZO POTRZEBNA!!! |
Cytat:
|
Cytat:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...%B3d%C5%BA_5:2 |
Kort, Kostal i Ondrasek w 11stce kolejki, Kostal graczem kolejki, ladnie
|
Cytat:
A informację, że walczymy o życie w temacie finansów to niestety trzeba stale przypominać. Bo po kilku zwycięstwach komuś od...li, że gramy o puchary itd. |
Canal+ dostanie karę od KRRiT za pokazanie pornografii przed 23 :haha:.
Nie zapominajmy jednak, że mogło nie być nam tak wesoło gdyby Amaral trafił na 3:0. Na nasze szczęście to już gdybanie. 3 pkt jadą do domu przy R22. |
|
Po dzisiejszym zwycięstwie brakuje nam jeszcze 32 punktów do utrzymania się w lidze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl