Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ReymonTTa22 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9979)

!!IRIVER!! 13.07.2018 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1509005)
Gdzie mogę kupić online te plakaty i zobaczyć jak wygladają ?

dziś popołudniu na sklep.wisla.krakow.pl

frg 13.07.2018 10:20

Plakatów chyba jeszcze nie ma na stronie sklepu, ale nie moge ich znaleść. Jak juz się pojawią, to dobrze by było umieścic bezpośredni link w widocznym miejscu.

funkykoval 13.07.2018 10:31

przy kwotach 50-100-200 zł tak naprawdę wystarczy:

2000 kibiców po 50 zł = 1,2 mln zł
1000 kibiców po 100 zł = 1,2 mln zł
500 kibiców po 200 zł = 1,2 mln

3,6 mln zł stałych wpływów, czy to mało ????
Ja z kolei miałbym inną propozycje: 50 zł miesięcznie/600 zł = 1 głos, można wpłacać wielokrotność składki, które stanowić będą wielokrotność głosów. Wówczas nie ma ograniczenia i jak ktoś prywatnie chce łożyć 500 zł miesięcznie na klub mając do dyspozycji 10 głosów - to może to zrobić ;-)
Do takiego ujęcia niestety dosyć długa droga, bo konieczne byłyby zmiany statutowe....

ramzes190 13.07.2018 11:12

Ale wy wiecie że to socios 10 kibiców z Twittera, a nie oficjalne klubowe?
Takze spotaknia zarządu bedziecie sobie mogli w pubie organizować;)

Coglin 13.07.2018 11:27

Ale ty wiesz, że to taka luźna rozmowa i nikt na razie nic nie wpłaca?
Takie pierdoły możesz sobie po wakacjach w zeszycie do polskiego pisać.
Jak ci pani pozwoli.

!!IRIVER!! 13.07.2018 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1509024)
Ale ty wiesz, że to taka luźna rozmowa i nikt na razie nic nie wpłaca?
Takie pierdoły możesz sobie po wakacjach w zeszycie do polskiego pisać.
Jak ci pani pozwoli.

Obok kutasów, które rysuje z kolegami na ostatniej kartce ;)

rav 13.07.2018 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramzes190 (Post 1509022)
Ale wy wiecie że to socios 10 kibiców z Twittera, a nie oficjalne klubowe?
Takze spotaknia zarządu bedziecie sobie mogli w pubie organizować;)

Te 10 osob z Twittera jest juz po pierwszym spotkaniu z zarządem - to raz.
Moj post to luzna, nieprzemyslana propozycja. Licze ze ktos ją poprze, ktos wysmieje, a ktos zmodyfikuje oraz ze pojawi sie tu z 10 innych. Od tego jest forum - to dwa.

_ukoL 13.07.2018 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1508984)
Socios ReymonTTa22
- srebrny - 50 zł / miesiąc = 1 glos w wyborach czlonka zarzadu
- zloty - 100 zł / m-c = 2 glosy
- platynowy - 200 zł / m-c = 4 glosy

Takie stawki byłyby zajebiste. Sam z chęcią bym przelewał stówkę co m-c. W pełni popieram!

silver03 13.07.2018 12:29

Proponowane kwoty 50/100/200 są w porządku, myślę że jedyną dyskusyjną sprawą jest to czy wyższa wpłata powinna skutkować większą ilością głosów.

frg 13.07.2018 12:32

też mi się podoba ten pomysł, ja chętnie bym przelewał 100-150 zł/m.

rav 13.07.2018 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1509040)
Proponowane kwoty 50/100/200 są w porządku, myślę że jedyną dyskusyjną sprawą jest to czy wyższa wpłata powinna skutkować większą ilością głosów.

Tak na chłodno: to by grozilo ze ktos kasiasty wykupi 50% glosow zeby dostac sie do zarzadu. I w nim nabruzdzi.
Jak kogos stac na wiecej to niech zapisze zone, dziecko, brata, sasiada. Rzecz nie tylko w kasie ale liczbie osob.

wiesniak842 13.07.2018 12:39

Ok. O czym ogolnie jest rozmowa? Pomysl, pomysłem, ale czy to jest w ogole mozliwe do zrealizowania (statut,prawo i inne .......y)???

WISŁAZWE 13.07.2018 12:44

Dzień dobry moim drodzy!
Właśnie 500 sztuk plakatów trafiło do sprzedaży w Wiślackim Świecie!

http://oi67.tinypic.com/1zm1owz.jpg

!!IRIVER!! 13.07.2018 12:48

A w sklepie online kiedy? :) !

silver03 13.07.2018 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav
Tak na chłodno: to by grozilo ze ktos kasiasty wykupi 50% glosow zeby dostac sie do zarzadu. I w nim nabruzdzi.
Jak kogos stac na wiecej to niech zapisze zone, dziecko, brata, sasiada. Rzecz nie tylko w kasie ale liczbie osob.

Chodziło mi o ilość głosów w obrębie zaproponowanych kwot.

WISŁAZWE 13.07.2018 13:02

Od poniedziałku :)

PhantomRanger 13.07.2018 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1508984)
Socios ReymonTTa22
- srebrny - 50 zł / miesiąc = 1 glos w wyborach czlonka zarzadu
- zloty - 100 zł / m-c = 2 glosy
- platynowy - 200 zł / m-c = 4 glosy

Ciekawa inicjatywa. Podobnie jak z plakatami. Ciekawe czy dałoby się sprzedawać miniaturę naszego stadionu, czy to z tworzywa sztucznego czy metalu, a całość poszłaby na spłatę długu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1509016)
przy kwotach 50-100-200 zł tak naprawdę wystarczy:

2000 kibiców po 50 zł = 1,2 mln zł
1000 kibiców po 100 zł = 1,2 mln zł
500 kibiców po 200 zł = 1,2 mln

Gdzie uczą takiej matematyki ? W każdym przypadku zebrana kwota wyniesie 100 000 zł, a sumując da 300 000 zł, więc miesięcznie w sam raz na 2 mecze ligowe.

!!IRIVER!! 13.07.2018 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1509059)
Ciekawa inicjatywa. Podobnie jak z plakatami. Ciekawe czy dałoby się sprzedawać miniaturę naszego stadionu, czy to z tworzywa sztucznego czy metalu, a całość poszłaby na spłatę długu.



Gdzie uczą takiej matematyki ? W każdym przypadku zebrana kwota wyniesie 100 000 zł, a sumując da 300 000 zł, więc miesięcznie w sam raz na 2 mecze ligowe.

Miesięcznie - a tam jest słowo klucz - NA MIESIĄC.

PSYCHOLTSW 13.07.2018 13:17

pomysł z tymi kwotami jest jak najbardziej ok :) pisałem o tym dawno, żeby coś takiego stworzyć, to byłem wyśmiewany, ale kto ma rację wcześniej od reszty, ten przez ten okres czasu uchodzi za idiotę. odczuwam jednak duża satysfakcję, że zostało to teraz podchwycone i może się uda. 1,2 mln to już dużo, to połowa za stadion przy obecnej umowie... Ave Wisła!

funkykoval 13.07.2018 13:39

@wiesniak842
Członków Zarządu wybiera co do zasady Rada Nadzorcza, chyba, że statut stanowi inaczej.

Możliwość zmiany statutu ma TS - jako jedyny akcjonariusz klubu.
Statut musiałby precyzyjnie określać kwestie wyłaniania Prezesa Zarządu


@rav
zawsze istniałoby takie zagrożenie, ale można to także rozwiązać np. w sposób następujący:
1) jeden podmiot niezależnie od wpłaty nie może dysponować większą niż 10 liczbą głosów w wyborach....
2) prawo do głosu przysługuje wyłącznie osobie, która nieprzerwanie jest uczestnikiem "klubu socios" conajmniej od 12 miesięcy albo 24 miesięcy etc.....

funkykoval 13.07.2018 13:43

Cytat:

PhantomRanger napisał:
Gdzie uczą takiej matematyki ? W każdym przypadku zebrana kwota wyniesie 100 000 zł, a sumując da 300 000 zł, więc miesięcznie w sam raz na 2 mecze ligowe.
Kolega !!!RIVER!!! wytłumaczył Ci obliczenia.... Jeżeli odnosisz się do czegoś co jest częścią dyskusji to sięgnij do klika postów wcześniej. jeżeli cytujesz to cytuj dokładnie , bo pozostałej częsci mojego posta po prostu wyciąłeś
pozdrawiam

Dariook 13.07.2018 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1508997)
Biorę platynę ;)

A ja 4 srebrne :)

WISŁAZWE 13.07.2018 14:07

Plakaty on line- od poniedziałku.
Plakaty z podpisem legendy - od środy.



Nie udało się nam wszystkiego ogarnąć od razu. Wybaczcie..

krzaq12 13.07.2018 14:13

Będziecie co jakiś czas podawać ile plakatów zeszło?
To powinno bardzo pomóc i dodatkowo napędzić sprzedaż.

matban94 13.07.2018 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1509077)
Plakaty on line- od poniedziałku.
Plakaty z podpisem legendy - od środy.



Nie udało się nam wszystkiego ogarnąć od razu. Wybaczcie..



Licznik sprzedanych plakatów i kwota jaką uzbieraliśmy będzie dotyczyła tylko sprzedaży online? Czy można liczyć na jakieś podsumowanie sprzedaży stacjonarnej ??

WISŁAZWE 13.07.2018 14:40

Będziemy informować dwa razy dziennie o sprzedaży :)

Jam55 13.07.2018 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1509083)
Będziemy informować dwa razy dziennie o sprzedaży :)


Czy istnieje możliwość wysłania plakatu do np. USA oczywiście przy opleceniu przesyłki?

WISŁAZWE 13.07.2018 16:39

Tak. Będzie taka opcja.

mitmichael 13.07.2018 16:47

Przed meczem z Arka bedzie zakupiony. Super akcja, musimy trzymac sie razem i robic wszystko zeby poprawic nasza sytuacje. Brawo

czaro 13.07.2018 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1509071)
...

No, ale w jakiej formie prawnej Wy to widzicie?

Czy nie byłoby prościej i bezpieczniej (stabilniej) zapisać się gremialnie do TS i w ten sposób pośrednio wpływać na SA?

WISŁAZWE 13.07.2018 22:09

Jak już wiecie. Akcja dziś przyniosła sprzedaż w wysokości 53 plakatów. Jak na pierwszy dzień to wg mnie całkiem dobry rezultat.



Jutro plakaty cegiełki można zakupić w Wiślackim Świecie od godziny 10 do 14.



Niestety nie będzie możliwości zakupu plakatu na jutrzejszym sparingu.



Od poniedziałku uruchomiona zostanie również sprzedaż on-line.

Pulpet 15.07.2018 09:47

Zastanawiam się czy któryś z byłych piłkarzy coś wpłacił na konto. Nie chcę nikomu zaglądać do portfela, ale zasadniczo są to ludzie raczej majętni i ciekawe czy w podsumowaniu wpłat znajdziemy jakieś nazwisko czy to bardziej znane jak np.Żurawski czy mniej spodziewane typu np. Strąk.

frg 15.07.2018 18:23

Czy bedzie możliwość zakupu również online plakatu z podpisem (200zl)?

KOMINEK 16.07.2018 22:05

https://wislakrakow.com/forum/attach...1&d=1531775051

Jedziemy dalej. Nie zapominajcie. Mobilizujcie gdzie tylko możecie

As 17.07.2018 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1508779)
Odnośnie do płacenia 100 zł miesięcznie to pewnie kilka takich osób by się znalazło.
Sorry.

Jeśli chcieć, żeby takich osób były setki czy tysiące to w ślad za taką deklaracją comiesięcznych wpłat osoby te musiałaby mieć coś konkretnego i perspektywicznego w zamian.
Tak, żeby traktowały to jako inwestycję, nie tylko w klub, ale w siebie.
I to jest pole do działania dla (nieistniejącego) marketingu.

Powiem ci co masz w zamian (osobiscie nie wirze w 100 miesiecznie ale na potrzeby dyskusji...).

Gdyby stowarzyszenie ReymonTTa22 wplacalo do klubu 2.5miliona zlotych rocznie to nie za "Dziekuje" od prezesa tylko za miejsce we wladzach spolki.

Czlonkowie RTT22 wybieraliby swojego przedstawiciela, ktory reprezentowalby punkt widzenia stowarzyszenia w spolce.
Dac komus 2.5 miliona i nie miec wplywu jak sa wydatkowane to byloby conajmniej glupie.

WISŁAZWE 17.07.2018 17:34

Zachęcam was nadal do wsparcia akcji!
Jeżeli można prosić kogoś z FC Chicago na PW!

Łączna liczba sprzedanych plakatów na chwilę obecną to 209 sztuk!

Dziękujemy!

wiesniak842 17.07.2018 17:37

Z Chicago to pisz do Krolika;)

maaarcin 18.07.2018 20:59

Akcja na platformie Fans4Club

https://fans4club.com/pl-reymonta

Bene Nati 18.07.2018 21:09

Udowadniamy, że hasło: "Cała Wisła zawsze razem" to nie tylko puste słowa...

Kamson 18.07.2018 21:26

Kupno biletu dla dzieciaka z domu dziecka powinno być obowiązkiem każdego Wiślaka.
25zł to mniej niż dwie paczki fajek, czy 3 piwa na rynku! Do dzieła Panie i Panowie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl