![]() |
Cytat:
|
Temu czerwonemu łgarzowi Jackowi M. nie wierzę w ani jedno słowo więc uważam że manifestacja powinna sie odbyc . Uważam że on mógł być nawet współtwórcą lub "ojcem chrzesnym" strony Wisła nigdy nie zginie na fb
|
Trzeba poczekać na to co przyniesie czas i wtedy gdyby nas oszukali zareagować. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na stanowisko i reakcję Zarządu na propozycję Ekstraklasy oraz przyjść na mecz z Arką.
O Jacku i jego podwładnych pamiętajcie jak przyjdą wybory ;) |
Wyszło, niestety, na moje. wyruchali nas bez mydła :) taki wspaniały Jacuś miał plan i mu się udało, kilka % poparcia zyskał dzięki tej akcji, został bohaterem Wisły... ....a mać daliśmy się ograć jak dzieci...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl