Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Idziemy pod Urząd Miasta! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9978)

regan 12.07.2018 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaello56 (Post 1508771)
Można zmienić cel akcji protestacyjnej i domagać się odwołania w-ce prezydent p. Król ze stanowiska jakie piastuje

Dokładnie. Kibice Legii w takiej sytuacji nie popuściliby. Oni jak mieliby iść na protest to by poszli pod każdym pretekstem... dlatego też Legia jest w takim miejscu w jakim jest, bo walczą o swoje zawsze.

armani199 12.07.2018 13:22

Temu czerwonemu łgarzowi Jackowi M. nie wierzę w ani jedno słowo więc uważam że manifestacja powinna sie odbyc . Uważam że on mógł być nawet współtwórcą lub "ojcem chrzesnym" strony Wisła nigdy nie zginie na fb

heoij 12.07.2018 13:45

Trzeba poczekać na to co przyniesie czas i wtedy gdyby nas oszukali zareagować. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na stanowisko i reakcję Zarządu na propozycję Ekstraklasy oraz przyjść na mecz z Arką.

O Jacku i jego podwładnych pamiętajcie jak przyjdą wybory ;)

PSYCHOLTSW 13.07.2018 06:40

Wyszło, niestety, na moje. wyruchali nas bez mydła :) taki wspaniały Jacuś miał plan i mu się udało, kilka % poparcia zyskał dzięki tej akcji, został bohaterem Wisły... ....a mać daliśmy się ograć jak dzieci...

Matejas_ 13.07.2018 06:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1508978)
Wyszło, niestety, na moje. wyruchali nas bez mydła :) taki wspaniały Jacuś miał plan i mu się udało, kilka % poparcia zyskał dzięki tej akcji, został bohaterem Wisły... ....a mać daliśmy się ograć jak dzieci...

Mówiłem od początku, że na koniec Jacek wjedzie na białym koniu, podczas gdy gawiedź szukała alternatyw :D Prawda jest taka, że rozegrał to po mistrzowsku - niczym prezes Jarosław. Teraz trzeba tylko czekać, aż na zdrowiu podupadnie :D

lukaszsz86 13.07.2018 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1508979)
Prawda jest taka, że rozegrał to po mistrzowsku - niczym prezes Jarosław.

nie dość że uratował Wisłę to jeszcze dług odzyskał


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl