Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mistrzostwa Świata - Rosja 2018. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9966)

brylant17 15.07.2018 12:55

Chciałem finał Belgia-Anglia szkoda mi trochę Belgii liczę na Chorwację należy im się

!!IRIVER!! 15.07.2018 13:24

Niby Anglia wraca bez medalu ale oni chyba z tego wyniku są mega zadowoleni. Niejednokrotnie jechali z lepszym składem i większymi nadziejami a konczylo się 1/8. Pamiętajmy, że to jeden z najmłodszych zespołów i za 2/4 lata mogą być głównym faworytem turnieju.
Cieszy, że 2 z 3 miejsc na podium zajmą czarne konie. Ultra zdolne pokolenie Belgow i Chorwatów, które od paru turniejów było typowane do czwórki, a które gdzieś po drodze gubiła presja i nawał indywidualności. Teraz wszystko zagrało i efektem są medale.

Trzymam kciuki za Chorwatów, serce mówi Chorwacja ale rozum że jednak uda się Francji.

mitmichael 15.07.2018 18:34

Faworyt (moim zdaniem) calego turnieju Brazylia odpadla w cwiercfinale, kolejny z faworytow i mistrz swiata Niemcy odpadli w 1/8, Mistrzowie Europy odpadli w 1/8 ale moim faworyci Francuzi nie zawiedli i rowno po 20 latach po raz drugi w historii zostali najlepsza druzyna globu. Duza sprawa dla Deschampa 20 lat temu Mistrzem jako pilkarz, 20 lat pozniej Mistrzem jako trener. Byly mistrzostwa i nie ma mistrzow, dla nas koszmarne, inni doszli tam gdzie sie nie spodziewali dojsc jak Chorwacja. A za 2 miesiace startuje liga narodow wiec dlugo na mecze reprezentacyjne nie trzeba bedzie czekac.

wiesniak842 15.07.2018 19:11

Szkoda Chorwatow ale byli za slabi i tyle. Nie ma co doszukiwac sie drugiego dna. Prawda jest taka, ze polfinal Francja-Belgia byl takim przedwczesnym finalem. Druga strona drabinki to w sumie smiech - Anglia, Szwecja, Rosja, Szwajcaria, Dania, slaba Hiszpania. Szkoda mi tez Kolumbii przez fakt, ze James nie mogl zagrac przeciwko angolom. Mysle, ze z nim w skladzie daliby rade dojsc moze i do finalu, kto wie. Ogolnie nudne te mistrzostwa jak cholera. Poziom tez slaby. Dogrywki, bramki bo bledach, stale fragmenty i karne. Nuuuuuuda. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic bo nie ma obecnie zadnej mocnej reprezentacji, cos na wzor Francuzow 98, Brazylii 02. Do tego slabe Wlochy, Holandia, Hiszpania czy Niemcy. Cos sie konczy, cos sie zaczyna. Na pewno Francuzi wygrali te mistrzostwa zasluzenie i to nie podlega zadnym watpliwosciom. Jako jedyni byli w stanie wykorzystac swoj potencjal. Do bolu. Jeszcze ten krol strzelcow - 6 bramek, 3 karne, dwa rykoszety. Padaka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl