Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem po Carrillo ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9965)

bob85 12.06.2018 20:22

Nie wiem co wy pie.rdolicie o tym utrzymaniu co sezon. Oprocz jednej gownianej rundy przy wybitnym starcie Wdowczyka nie bylo jakiejs sytuacji gdzie nam spadek grozil, luzu kolejny sezon bez wiekszych emocji.

guardian_angel 12.06.2018 20:24

Uwielbiam Sobolewskiego jako piłkarza, mój ulubiony polski defensywny pomocnik w historii mojego oglądania piłki nożnej (jak i w czołówce na pewno w ogóle światowych), ale... zawsze miałem wrażenie, że ma marne zdolności przywódcze, że raczej skryty człowiek zajebiście wykonujący swoją pracę, ale na kapitana czy tym bardziej trenera średnio się nadaje.

NIE ZNAM CHŁOPA PRYWATNIE. Obym się mylił i mógł to kiedyś odszczekać.

Dariook 12.06.2018 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qadou (Post 1504213)
Ja już od dawna mówiłem że ten zarząd Sarapata-Dukat (szczególnie ten drugi) jest nie do życia. Oni mają taką mentalność że myślą że to przed nimi się każdy spłaszczy, że ma być tak jak oni powiedzą a kompromisów chyba nie uznają wogóle, , jeśli to prawda że robotę dyrektora sportowego proponuja Głowackiemu nie ma o niej żadnego pojęcia, bo nawet nie był skautem, a co dopiero dyrektorem sportowym to świadczy o nich brak profesjonalizmu, trzeba działać nie tylko sercem czego im nie można zarzucić ale też rozumem.




Mielcarski tez nie mial pojecia o pracy dyrektora sportowego...a sprowadzil Dana Petrescu I Kube Blaszczykowskiego ;)

Hives4 12.06.2018 20:49

Cytat:

No rzeczywiście dobrze, że karnetu nie kupiłeś. Wiadomo - im mniejsze wpływy, tym profesjonalizm większy. Nie kupujcie więc karnetów, bo amatorka nigdy się nie skończy!

Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

leszekpw 12.06.2018 20:53

Będzie Smuda-Sobolewski :)

serek.c2 12.06.2018 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504219)
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

Kup w końcu klub, pokaż jak się steruje klubem, wprowadź go na wyższy poziom mądralo! Nie stać Cię gołodupcu? To zamilcz i daj działać ludziom, którzy może i nie mają kompetencji, ale tylko Oni ten klub zdecydowali się przejąć i ratować.

Nie kupują karnetów, obrażone dziewczynki...

wściekłe pięści węża 12.06.2018 20:56

Ile tych "szczytnych celów" wsparłeś? :lol: Bo rozumiem, że Wisła nie jest dla ciebie jednym z nich.



Typowe .......enie potłuczonego forumowicza. Nie chcesz, to nie chodź na Wisłę. Skoro taki z ciebie kibic, że przeszkadza ci we wspieraniu "ukochanego" klubu jedna czy druga osoba, to nikt po tobie płakał nie będzie.


Kto będzie nowym trenerem - nie wiem, ale nie ma to żadnego znaczenia w kontekście zakupu karnetu. To jest obowiązek każdego szanującego się kibica.

leszekpw 12.06.2018 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504219)
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

1906% poparcia dla tej wypowiedzi

Karherop 12.06.2018 20:59

Nie wiem w ogóle co ludziom daje chwalenie się tym, że nie kupią karnetu, To buduje ego?

Nie kupujesz i zniechęcasz innych do zakupu - szczytna postawa Wiślaka.
Pewnie po raz 150 powtórzę: mamy Zarząd kibiców którzy uczą się prowadzenia klubu. Nie robili tego wcześniej (eureka!) i należy im wybaczyć błędy. Nie myli się tylko ten który nic nie robi.



Mieliśmy już super pro menagera z zagranicznego korpo pana Gaszyńskiego i proszę o przypomnienie jego sukcesów.

serek.c2 12.06.2018 21:01

Nie kupują karnetów i zadowolenie. Walczą tak z amatorką w klubie :D

Karherop 12.06.2018 21:02

Wiadomo. Zarząd ma większą motywację, do pracy gdy jest mniej pieniędzy w kasie. Tak to by było zbyt nudno.


I już widzę te 4 stówy rok w rok jak kolega Hives przelewa na losową fundacje.

wolfy 12.06.2018 21:04

Panowie, to jest temat o nowym trenerze, a nie płaczach internetowych kibiców.

rokfor 12.06.2018 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1504203)
Dobrze że karnetu nie kupiłem bo to jest circus 25 lat chodzę na mecze ale ten Zarzad to amatorka

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1504204)
Szanuje

10znaków

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504219)
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1504224)
1906% poparcia dla tej wypowiedzi

Wasza postawa jest żenująca. Wstyd!

Kac 12.06.2018 21:15

pomijam wszelkie zakulisowe sprawy bo nic o nich nie wiem, ale takie rzeczy zawsze maja wplyw na druzyne... czuje lipe w tym sezonie i boje sie jak to bedzie, a dawno nie mialem takich obaw o zespol, wyniki czy nawet utrzymanie...

Karherop 12.06.2018 21:20

@Kac


Patrząc na zdjęcia z dzisiejszego treningu i polskich zawodników to mam wręcz odwrotne wrażenie.
Nie będzie tak źle, jak widzą to pesymiści.



To jak jakby wejść do mieszkania na początku remontu i stwierdzić, że tu się nie da mieszkać. Taki mamy teraz moment w drużynie.

rafkur 12.06.2018 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1504227)
Nie kupują karnetów i zadowolenie. Walczą tak z amatorką w klubie :D

Ale powiedz mi czemu ten karnet kupić ? Żeby było na pensję dla Bartoszka czy Moskala? Żeby było na pensję dla jednego z 3 ( czy tam 2 - ale zaraz będzie 3 ) aktualnie opłacanych trenerów? Ja go pewnie kupię bo jest tani i chcę zrobić banię przed meczem a przede wszystkim "co mi tam", ale możesz wierzyć lub nie - wielu tego nie zrobi bo ma dość tego burdelu. Nie chujowych wyników ( bo w pewnym wieku wyniki meczów przestają być najważniejsze ) ale własnie burdelu! W ten sposób co roku odpada jakiś tam procent karnetów a nowych kupujących nie widać.
Jak się chodzi na Wisłę od 25 lat to można zrozumieć przegrane nawet w najgłupszy sposób ale ciężko zaakceptować pewne rzeczy. I możemy tu sobie dywagować na ten temat do usranej śmierci ale procenty są nieubłagane.
Musi być widać jakąś drogę do jakiegoś celu a nie totalny spontan w stylu : dzisiaj jest zajebisty a jutro go nie lubimy. Niestety ze smutkiem stwierdzam, że u nas nie widać żadnej konkretnej wizji "do przodu". Wielu ludzi to niestety odstrasza i są to ludzie którzy nie kupują najtańszych biletów czy karnetów.

czaro 12.06.2018 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504219)
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

Tak z ręką na sercu, kim jesteś i co w życiu osiągnąłeś? Nie pisz, bo to nie ma sensu. Odpowiedz sobie sobie w duchu.

W każdym wpisie atakujesz, jątrzysz, obśmiewasz, nie proponując nic w zamian, dodając zazwyczaj dziesięć emotikon.

Poziom bezmyślności, niewdzięczności i zwykłej niegrzeczności, która się tu przelewa jest nie do zniesienia.

Patryko 12.06.2018 21:32

Proszę, tylko nie Bartoszek albo inny Ojrzyński, jeśli mamy dawać komuś szansę z Polski to tylko Sobol na papierach Kmiecika (aż sam nie zrobi Uefa Pro). Zdaję sobie sprawę, że nie ma żadnego doświadczenia, ale co w porównaniu z nim gwarantuje choćby taki Bartoszek? Po sezonie konia w Koronie walnie przyczynił się do spadku Termalici, kandydatury Ojrzyńskiego to nawet nie chcę komentować bo nie wiem, czy byłoby dużo lepiej niż za Kulawika.

ArturBarlinek 12.06.2018 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1504242)
Po sezonie konia w Koronie walnie .

Czasem warto użyć przecinka, bo aż trzy razy doczytywałem zdanie o jakim Ty waleniu konia piszesz :D

s1mone 12.06.2018 21:59

Ja tam Ojrzyńskiego krytykował nie będę. Gdzie trenował tam dawał radę conajmniej solidnie. Pytanie czy jest w stanie poprowadzić drużynę, która chce grać piłką, czy raczej tylko taką, która chce jeździć na dupie. Bardzo mnie to ciekawi czy to typ, który tylko potrafi motywować do zapierdzielu na każdym m2 boiska, czy jednak dobry fachowiec, który w poprzednich klubach dopasowywał taktykę do stanu posiadania.



Wcale nie uważam, że z automatu zagraniczny trener jest lepszy. To wszystko są ludzie. U nas dwaj Hiszpanie zrobili na spółkę szóste miejsce, a np. Brzęczek zrobił w słabszej budżetowo Wiśle Płock praktycznie puchary (bo na boisku je zdobyli, pecha mieli, że sędzie był ślepy i mimo varu ich przekręcił).

MatMario 12.06.2018 22:01

Trenerem powinien zostać ktoś kto kupił karnet. Zrobić listę takich osób i losowanie.

rozarian 12.06.2018 22:01

Ojrzyński nie ma szans zaczepić się tutaj. Miał potężny konflikt z Sobolem w Górniku. Szkoda czasu na te dywagacje.

Virusman 12.06.2018 22:10

Różne są powody niekupowania biletów, czy karnetów. Ktoś nie może, kogoś innego nie stać, a są też tacy, których po prostu nie ma w Krakowie. Rozumiem nawet tych, którym się po prostu nie chce chodzić, bo gra słaba, doping i atmosfera na Wiśle to nie to co kiedyś i w ogóle panuje trochę dziadostwo zmieszane z brakiem nadziei na lepsze jutro, po latach wciskania kitów o walce o puchary z tym samym zakończeniem co sezon. Zemsta to jednak coś nowego :-D Na kim Wy się mścicie, kiedy nie kupujecie karnetu?

Na Dukacie? Na Sarapacie? :haha:

Uważajcie, bo będzie im smutno :-D

Ja też w sumie nie chciałbym zwalniać, czy tam rozwiązywać kontraktu, z Carrillo w tym momencie, ale ta historia prędzej, czy później i tak byłaby skazana na porażkę. Hiszpańska Wisła skończyłaby się tak jak ta holenderska. W Mołdawii mogą sobie brać Brazylijczyków, ale w naszym regionie dobre kluby tworzyły się głównie z krajowych zawodników i koncepcji. W Polsce też. My na przełomie wieków, gdy powstawała Wielka Wisła, byliśmy prawie samymi Polakami. Ok, inne czasy. Natomiast, gdy budowany był Lech walczący w pucharach też był głównie złożony z młodych zawodników, w tym w większości Polaków, nie było konkretnej opcji zagranicznej (Lewandowski, Peszko, Murawski, Wojtkowski, Wilk). Obecna Legia dominująca ligę (4 mistrzostwa w 5 lat) zbudowana została dzięki drużynie (tej z Jędrzejczykiem, Borysiukiem, Rybusem, Kucharczykiem, Golem, Rzeźniczakiem), która grała w fazie grupowej LE w sezonie 11/12. Nie dość, że nazbierali punktów do klasyfikacji UEFA to stworzyli zawodników, na których potem zarabiali.

Wszystkie drużyny odnoszące jakieś ekstraklasowe sukcesy budowali Polacy. Nie mówię o tych odcinających kupony później, obejmujących silne personalnie zespoły jak Bakero, czy Czerczesow. Wisłę budowali Łazarek, Smuda i Nawałka. Lecha Smuda. Legię Skorża. Nawet epizod, w którym Śląsk był czołową drużyną stworzony został przez Tarasiewicza i Lenczyka. Jaga wciąż jedzie na pracy Probierza. Zagłębie Lubin było kiedyś silne, co można stwierdzić po mistrzostwie i zawodnikach jacy wyszli z tamtej drużyny (Arboleda, Piszczek, Iwański, bez ironii Łobodziński) - efekt pracy Smudy i Michniewicza. Oprócz pierwszego przypadku Wisły to polscy trenerzy zatrudnieni przez parę lat tworzyli coś ciekawego. Dlaczego zagraniczni tego nie zrobili?

Mistrza zdobywali Liczka, Maaskant, Berg, Czerczesow, Klafuric. Ale piękne przygody w pucharach polskich drużyn były za Kasperczaka, Smudy, Zielińskiego, Skorży, Magiery... Jedyny zagraniczny trener, którego wliczyłbym do tego grona to Berg. Za Maaskanta to jednak byliśmy kolosem na glinianych nogach, a najważniejsze zwycięskie mecze oprócz Liteksu odbywały się gdy trenował już Moskal.

Dla mnie nowy trener powinien być z Polski. Ktoś, kto jeszcze jest na trenerskim dorobku. Niech sobie ułoży sztab i zespół tak jak chce. Ktoś taki nie powinien uciec po rundzie, czy półtorej roku, a jeśli dostanie szanse i w momencie niepowodzeń nie będzie zwolniony to może to być w końcu trener na lata, który nam zbuduje drużynę na parę sezonów. Ostatnio nam to zrobił Smuda w 2012 roku. Nie narzekałbym, gdyby to był ktoś związany z Wisłą.

Pamiętajcie o tym, że ideałem byłoby, gdyby ten klub promował ludzi z regionu lub tych, którzy są jakoś związani z klubem. Od Wiślaków dla Wiślaków. To trochę utopia, może nierealna w tych czasach, ale mamy inteligentnych ludzi, którzy tu kiedyś grali i mogą tworzyć Wiślacką rodzinę, która nie złamię się przy pierwszym lepszym kryzysie. Tyczy się to też pracowników klubowych. Coś takiego u nas w Polsce robi Lech, szczególnie na niższych szczeblach. Niektóre duże zagraniczne kluby "z duszą" też widzą w tym metodę.

To my stworzyliśmy Nawałkę. On tu grał i on tu dostał prawdziwą trenerską szansę. To o naszych zawodników opierała się kadra na MŚ w 2006 roku. Pełnili oni także ważną część reprezentacji w 2008. Teraz boli, że w reprezentacji z Wiślaków jest tylko Błaszczykowski, który przypomnę nie przechodził systemu szkolenia ani w akademii Wisły ani tak naprawdę w żadnej poważnej innej tylko został wrzucony na głęboką wodę do pierwszego składu (i wbrew pozorom Pazdan, chłopak z Nowej Huty, ale jak kiedyś chciał tu grać to woleliśmy Bunozę i Chaveza :p ).

Dlatego dajmy szansę Wiślakowi. Po co zatrudniać kogoś totalnie nie stąd, jak i tak różnica jest niewielka. Nie mamy funduszy na trenera na teraz z widocznie wyższymi umiejętnościami. I tak będzie to samo. A szykuje nam się chudszy rok nie ze względu na trenera, ale piłkarzy. To efekt wcześniejszej polityki. Popatrzmy w końcu długoterminowo i realistycznie.

Moi przykładowi kandydaci bez jakiejś większej analizy:
- Radosław Sobolewski
- Kazimierz Moskal
- Mariusz Jop
- Marek Zieńczuk
- Bogdan Zając
- Krzysztof Bukalski
- Jacek Paszulewicz
- Maciej Stolarczyk

PS. Jeszcze dodałbym, że zamiast płacić duże pensje tj. dla Carrillo, co zawsze jest problemem, moglibyśmy mieć taniego trenera i za zaoszczędzone pieniądze wysłać go na szkolenia do klubów zagranicznych. Wielu szkoleniowców jeździ i bardzo sobie cenią takie warsztaty (chyba, że wciskają taki kit, żeby mieć lepsze CV - to też możliwe). Zamiast szukać i płacić dużo, sami sobie kogoś stwórzmy.

KOMINEK 12.06.2018 22:31

Od teraz zawieszam dyskusję o,, karnetach" tutaj piszemy tylko o nowym trenerze o zarządzie można pisać w temacie Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing..

morganfield 12.06.2018 22:59

Uchwała nr VI/115 z dnia 24 czerwca 2014 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów piłki nożnej Ekstraklasy, I, II, III ligi, Centralnej Ligi Juniorów, Ekstraklasy Futsalu mężczyzn i Ekstraligi kobiet
§ 6
Licencję UEFA PRO uprawniającą do prowadzenia zespołu Ekstraklasy, I i II Ligi mogą uzyskać następujące osoby:
a. trenerzy posiadający dyplom UEFA PRO,
b. trenerzy, będący słuchaczami kursu kształcenia trenerów UEFA PRO. Licencja z tego tytułu może być wydana warunkowo na okres trwania kursu UEFA PRO.
c. trenerzy, spełniający warunki o których mowa w § 4, pkt. 1 ust. f, g


Sobolewski jest uczestnikiem kursu UEFA PRO.

Mam nadzieję, że w klubie nikomu nie chodzi po głowie zatrudnienie tak prymitywnego trenera, jak Bartoszek.

maciekkk 12.06.2018 23:06

A tak serio to o co chodzi z Sobolem, że odchodzi skonfliktowany Probierz i Carillo a czytam teraz, że miał też konflikt z Ojrzynskim w Górniku...

wolfy 12.06.2018 23:06

Wg. Godlewskiego (twitter) na tapecie są właśnie Bartoszek i Paszulewicz z GKS Katowice.

Dariook 12.06.2018 23:09

Pewnie bił ich wszystkich na glowe i ciezko im to bylo przełknąć.

blanco 12.06.2018 23:22

Trela też coś wspominał na twitterze o Marku Papszunie z Rakowa,ale do tego zapewne bardzo daleka droga. Ciekawe czy Sobol chciałby prowadzić samodzielnie zespół,bo jeśli tak to chyba taką decyzję podejmie zarząd.
Kwestia jeszcze tylko kto asystentem.

wolfy 12.06.2018 23:29

Wystarczy ogarnięty trener który nie będzie próbował ustawiać zespołu w taktyce pod którą nie mamy piłkarzy. Żadne 443 czy 353 czy inne .....-muje nie przejdą przy średnim materiale piłkarskim. Następny trener powinien to mieć zapisane w kontrakcie, jak zobaczę znowu takie eksperymenty w trakcie zgrupowania to mnie krew zaleje.

szprotson 13.06.2018 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1504267)
Trela też coś wspominał na twitterze o Marku Papszunie z Rakowa,ale do tego zapewne bardzo daleka droga. Ciekawe czy Sobol chciałby prowadzić samodzielnie zespół,bo jeśli tak to chyba taką decyzję podejmie zarząd.
Kwestia jeszcze tylko kto asystentem.

Papszun swietny trener.
Z Naszym Zarządem pracowalby tu maks tydzien...

Delgado 13.06.2018 01:51

Tylko sobol!!

Reserve 13.06.2018 05:30

Wracając do merytoryki tematu - uważam że pomimo całej sympatii do Moskala nie sprawdzi się w roli pierwszego trenera. Tutaj potrzebny jest ktoś z charakterem, który stworzy nam prawdziwą drużynę. Jeśli sprawdzi się wariant z Sobolewskim - trzymam kciuki i popieram całym sercem. Czas najwyższy żeby udowodnił na co go stać.

Charlie 13.06.2018 06:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1504268)
Wystarczy ogarnięty trener który nie będzie próbował ustawiać zespołu w taktyce pod którą nie mamy piłkarzy. Żadne 443 czy 353 czy inne .....-muje nie przejdą przy średnim materiale piłkarskim. Następny trener powinien to mieć zapisane w kontrakcie, jak zobaczę znowu takie eksperymenty w trakcie zgrupowania to mnie krew zaleje.

Pytanie do jej taktyki obecnie mamy piłkarzy, skoro druga linia nie istnieje.

KOMINEK 13.06.2018 06:41

Widzę że atmosfera robi się gorąca czemu się nie dziwię ale nadal obowiązuje regulamin i obrażanie uczestników forum czy tez byłych/obecnych pracowników klubu nadal będzie karane

Arkadiusz.Czerepach 13.06.2018 07:11

#kikowróć :p

Karherop 13.06.2018 07:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1504282)
Pytanie do jej taktyki obecnie mamy piłkarzy, skoro druga linia nie istnieje.

W teorii do 442 mamy najwiecej piłkarzy. Ew 451.
Do 2 linii mamy piłkarzy: Basha, Velez, Halilovic, Wojo, Suljic, Malecki, Bartosz, Kostal,

Nie wiem dlaczego większość kibiców zaklada ze przez mastepne 2 miesiące nie sprowadzimy nikogo do 2 linii. Nawet jesli MJ poleci to sam Gouda z Kuzba to ogarna. Zawodników na rynku jest dużo. Taki Mitro od biedy coś gral a przyszedl z 12 druzyny ligi serbskiej.

sandomingo 13.06.2018 07:32

Jeszcze raz zapytam: po co było przedłużać kontrakt Sobolewskiemu jeżeli miałby nie zostać w takiej sytuacji pierwszym trenerem?!
Sobolewski miałby być asystentem Bartoszka, Ojrzyńskiego, Paszulewicza czy nawet Moskala?! Wolne żarty.

pepe72 13.06.2018 08:15

W temacie trenerów.

1. Kiko i tak jest pracownikiem. Choć to byłby medialny strzał w stopę.
2. Bartoszek bardzo ładnie poradził siebie w Chojniczance i Koronie. Nie dał rady w Termalice ale niekoniecznie była to jego wina.
3. Zapomnijcie o Sobolu teraz. Wisłą jest trochę za trudna jako pierwszy klub!

Arked 13.06.2018 08:30

Skoro Sobolewski okazał się ważniejszy dla zarządu niż aktualny trener Carrillo to chyba oczywiste, że on powinien zostać trenerem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl