Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 35 kolejka 09.05 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9952)

LucjuszWielki 10.05.2018 20:33

Widze,że siurki mocno w górze macie...

Ochłońcie troche. Już Mitro powinien byc na przyszly sezon lol, Carillo geniusz taktyczny lol Cywka...

LUDZIE!!!

to samo było po meczu w warszawie, a w Krk dostaliscie plaskacza od amiki i pisaliscie na odwrót!!

Cywka+Mitrovic nie nadaja sie w parze na srodek, dzis wyszlo, w 15 innych meczach NIE!

Mitro>>Cywka zawsze to pisałem, co nie zmienia faktu, że być może jest słabszy od Pereza.

NIE dla takich zawodników w Wiśle jak: URYGA, MITROVIC, CYWKA - bylejakość, marazm, ALIBI !

EDIT:

aha z jednym sie zgadzam - z Wojtkowskim, ale on dawno pokazał, ze ma POTENCJAŁ w odróżnieniu od Halilovica, ktory nic poza w miare szybkim zabraniem sie z pilka nie potrafi.

FraMat 10.05.2018 20:35

No tak, ale Kamil jeszcze jest młody. Ma ogromną szansę się rozwinąć jak będą go omijały kontuzje. A propos - ma umowę do czerwca 2020 roku czyli jeszcze 2 lata.
Mam nadzieję, że zostaną one dobrze wykorzystane i przez Kamila i przez Wisłę.

Hives4 10.05.2018 20:36

Cytat:

NIE dla takich zawodników w Wiśle jak: URYGA, MITROVIC, CYWKA - bylejakość, marazm, ALIBI !

Fakt, też jestem za tym, żeby ściągać tylko Kroosa, Modricia i Coutinho! Może urządzimy jakiś protest albo bojkot? Co ty na to, sieroto po Cupiale?

LucjuszWielki 10.05.2018 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1500944)
Fakt, też jestem za tym, żeby ściągać tylko Kroosa, Modricia i Coutinho! Może urządzimy jakiś protest albo bojkot? Co ty na to, sieroto po Cupiale?

LOL to takie gwiazdy mamy, że Kroos i Modric są jedynie lepsi !! Był Mączyński, był Brlek, BASCHA czy Velez za pierwszych 5 meczy! Wystarczy pomyśleć, a nie pisać bezmózgie bzdury.// O Stilicu, Chrapku czy Wolskim nie wspomne... Niewielkim nakładem da sie zbudować nieczłapający niegrający na ALIBI srodek... ale czego wymagać jak ktoś pod kopułą ma orzeszka?

Hives4 10.05.2018 20:48

Cytat:

LOL to takie gwiazdy mamy, że Kroos i Modric są jedynie lepsi !! Był Mączyński, był Brlek, BASCHA czy Velez za pierwszych 5 meczy! Wystarczy pomyśleć, a nie pisać bezmózgie bzdury.// Stilicu, Chrapku czy Wolskim nie wspomne... Niewielkim nakładem da sie zbudować nieczłapający grający na ALIBI srodek... ale czego wymagać jak ktoś pod kopułą ma orzeszka?

No widocznie orzeszek ci wystarcza do obsługi klawiatury :D


Mitrovic - co najmniej top 3 w meczu z Zagłębiem, mający motywację - gra dla trenera i pasuje do jego taktyki, na tę chwilę zawodnik w sam raz do szerokiego składu Wisły, a może się jeszcze rozkręci



Cywka:
http://zachodnydotablicy.blox.pl/201...sza-Cywke.html
Cytat:

Lech z jakiegoś powodu Tomasza Cywkę u siebie chce. Może poznańscy skauci więc wiedzą, że 29-latek jest trzecim najczęściej podającym zawodnikiem Wisły (i z jedną z najwyższych dokładności), drugim pod względem podań rozwijających (z najwyższą dokładnością), piątym w klasyfikacji pojedynków (z ich skutecznością na równi z Polem Llonchem), czwartym w rankingu dryblingów (tych udanych ma 70%), czwartym również w odbiorach (skuteczność na poziomie Vullneta Bashy), z największą liczbą odzyskanych piłek na połowie przeciwnika, drugim w klasyfikacji zebranych drugich piłek.

Uryga - jakimś cudem wskoczył w Płocku na poziom solidnego ligowca, w ostatnich meczach nastukał już 4 bramki


No, ale rozumiem, że według twojego orzeszka powinniśmy mieć 11 Stiliców :D Wyślij CV ze swoimi zapisami w Football Managerze, może akurat okażesz się zbawcą klubu :D

Patryko 10.05.2018 20:54

A ile miał Cywka kluczowych "podań" lub strat otwierających rywalom autostradę do naszej bramki? :) Jeżeli ktoś nie widzi słabości tego grajka, którego umiejętności kończą się na dobrym przygotowaniu fizycznym, to... :|

Hives4 10.05.2018 21:05

Cytat:

A ile miał Cywka kluczowych "podań" lub strat otwierających rywalom autostradę do naszej bramki? :) Jeżeli ktoś nie widzi słabości tego grajka, którego umiejętności kończą się na dobrym przygotowaniu fizycznym, to... :|

A od kiedy w ekstraklapie grają gracze bez wad? Albo u nas? Każdy gracz ma zalety i wady, a cała sztuka polega na tym, by tak go ustawić na boisku, by wykorzystać zalety i minimalizować błędy wynikające z wad. Cywkę pochopnie odpuściliśmy. Kadra ma mieć 23 zawodników, a on z uniwersalnością, przygotowaniem fizycznym, brakiem narzekania na brak gry, polskim obywatelstwem i wymienionymi we wcześniejszym poście zaletami byłby cennym graczem w szerokiej kadrze. Nie bez przyczyny gra regularnie u Carillo i na bank zagra z Amicą mimo podpisania z nimi kontraktu. Jak Junco ma kogoś lepszego na jego miejsce to super, a jak przyjdzie na jego miejsce niewypał to jednak będzie szkoda ;)

pepe72 10.05.2018 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1500942)
Widze,że siurki mocno w górze macie...

Ochłońcie troche. Już Mitro powinien byc na przyszly sezon lol, Carillo geniusz taktyczny lol Cywka...

LUDZIE!!!

to samo było po meczu w warszawie, a w Krk dostaliscie plaskacza od amiki i pisaliscie na odwrót!!
...

Jest pewna różnica.
Własnie wygraliśmy 3 mecz z rzędu, co się w tym sezonie jeszcze nie zdarzyło. I to każdy w top8 ;)

Jagiellonia (w) 1-0
Korona (w) 3-0
Zagłębie (d) 3-0

z czego tylko z Jagiellonią po farcie.

Coś ewidentnie zaskoczyło. Zawodnicy wykręcają rewelacyjne wyniki (za weszlo). Kiedy się nie cieszyć jeśli nie teraz?

LucjuszWielki 10.05.2018 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1500947)
No widocznie orzeszek ci wystarcza do obsługi klawiatury :D


Mitrovic - co najmniej top 3 w meczu z Zagłębiem, mający motywację - gra dla trenera i pasuje do jego taktyki, na tę chwilę zawodnik w sam raz do szerokiego składu Wisły, a może się jeszcze rozkręci



Cywka:
http://zachodnydotablicy.blox.pl/201...sza-Cywke.html



Uryga - jakimś cudem wskoczył w Płocku na poziom solidnego ligowca, w ostatnich meczach nastukał już 4 bramki


No, ale rozumiem, że według twojego orzeszka powinniśmy mieć 11 Stiliców :D Wyślij CV ze swoimi zapisami w Football Managerze, może akurat okażesz się zbawcą klubu :D

Szkoda komentować te bezmyślne bzdury, tyle powinno wystarczyć --> ALAN WRÓC, CYWKA PLEJMEJKERZE ZOSTAŃ :haha::haha: Zbawiciele marazmu !


Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1500952)
Jest pewna różnica.
Własnie wygraliśmy 3 mecz z rzędu, co się w tym sezonie jeszcze nie zdarzyło. I to każdy w top8 ;)

Jagiellonia (w) 1-0
Korona (w) 3-0
Zagłębie (d) 3-0

z czego tylko z Jagiellonią po farcie.

Coś ewidentnie zaskoczyło. Zawodnicy wykręcają rewelacyjne wyniki (za weszlo). Kiedy się nie cieszyć jeśli nie teraz?

Tak, ale po Koronie bylo: nie ma Mitrovica, na co on nam, gra wygladala lepiej.

WCZORAJ Mitrovic zagral przyzwoicie: MITRO nastepny sezon jako uzupelnienie moze byc :haha:

W skrajności w skrajność, zobaczymy co napiszecie po amice.

A pozniej chlopak z orzeszkiem wysyla mi jakis skopiowany tekst, ze amika nie glupia i bierze plejmejkera niczym samego Tomasa Irsaka... Bez wzgledu na to co pokarze w lechu, byc moze bedzie najlepszy, ale u nas pokazal bylejakosc, marazm, gre na alibi i nic tego nie zmieni.


To, że mamy problemy finansowe nie oznacza, że nie mozemy miec wiekszych aspiracji niz 8 miejsce, liga jest tak wyrownana i beznadziejna, ze każdy ma prawo oczekiwać więcej niż marazm i żałość.

pepe72 10.05.2018 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1500955)
...
Tak, ale po Koronie bylo: nie ma Mitrovica, na co on nam, gra wygladala lepiej.

WCZORAJ Mitrovic zagral przyzwoicie: MITRO nastepny sezon jako uzupelnienie moze byc :haha:

W skrajności w skrajność, zobaczymy co napiszecie po amice.
....

Po wczoraj to możemy dywagować czy Boguski czy Mitrovic.
Więc może skończ pi...ć, bo to jednak zawodnik Wisły.

Jak gra dobrze to należy go chwalić, a nie pi...ć głupoty na trybunie. Jak gra źle to się go krytykuje. Na tym polega normalność, a nie na hejcie niezależnie od zagranego meczu.

piotek 11.05.2018 00:27

Sprawę odejścia Cywki należy rozstać imo głównie przez pryzmat stosunku jakości do zarobków. Zaproponowaliśmy mu nową umowę z redukcja zarobków, więc albo bardzo słabo u nas z pieniędzmi, albo uznaliśmy, że jego umiejętności nie są warte jego dotychczasowej pensji (podpisywanej jeszcze bodaj za Cupiala, chociaż schyłkowego).

LucjuszWielki 11.05.2018 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1500967)
Po wczoraj to możemy dywagować czy Boguski czy Mitrovic.
Więc może skończ pi...ć, bo to jednak zawodnik Wisły.

Jak gra dobrze to należy go chwalić, a nie pi...ć głupoty na trybunie. Jak gra źle to się go krytykuje. Na tym polega normalność, a nie na hejcie niezależnie od zagranego meczu.

Miszczu... dlaczego wpadłeś w trend gimbazy i wszystko nazywasz hejtem? Chyba, że nie do mnie...

Nikola jak i Tomasz są słabymi zawodnikami, na taką opinię zapracowali przez długi czas. Głupoty na trybunie? Chłopcze... przecież kilka postów wcześniej otwarcie SKRYTYKOWAŁEM pojazd po Mitrovicu, rozumiem, że to widziałeś?? :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1500688)

Tak samo jak dzisiaj z Mitroviciem - jest cienki OK, choć nie wiem czy Cywka nie gorszy i leci przyspiewka: "taka jest kibicow wola niech sp... stad Nikola" ... dejcie spokój. Ostatni taki pojazds to chyba po Kaczorowskim i Svitlicy był ???

Masakra, koleś jest cienki, mam nadzieje, ze odejdzie ALE bez jaj!


Gdzie tu masz "hejt" miszczu?

CHODZI o skrajność: dwie przegrane: trener do wylotu, Pol cienki, Mitro Cywka dno,

3 wygrane: widac rękę trenera, genialny mecz tego tamtego, mam nadzieje ze zostanie z nami (a 5 kolejek wstecz był out).

Jak zawieje wiatr tak WIĘKSZOŚĆ pisze, ja się trzymam jednego: trzeźwej oceny: Mitro zagrał ok i Cywka co nie zmienia faktu, że gra na środku tego duetu przez pol roku wygladala żałośnie...

funkykoval 11.05.2018 09:46

Niekoniecznie słabo z pieniędzmi - Cywka przechodził do Wisły u schyłku TFK, ale pewnie dostał na papierze kontraktowe minimum 120 tys euro rocznie (czyli ok. 0,5 mln zł).
Chciano zmniejszyć wysokość kontraktu, bo niestety Cywka ani nie jest perspektywiczny, ani wybitny, a Wisła już dzisiaj nie oferuje tak wysokich kwot kontraktowych, więc wcale nie musi być aż tak bardzo krucho z kasą....

Co zaś do trenera - długo zabrało mu zrozumienie jak gra polska ekstrakalapa. Po wygranej z Legią wrócił do poprzedniego ustawienia i taktyki i zaliczył gongi z Amiką, Legią oraz remisy z Płockiem i Sandecją..... wóczas zagrał z Jagą, Koroną i Lubinem tak samo jak z Legią i przyniosło to efekty....;-)

s1mone 11.05.2018 17:43

??

Jak zagrał tak samo?

Przecież my w Warszawie prowadziliśmy grę i mieliśmy dobry % posiadania piłki. Też mnie cieszą ostatnie wyniki, ale nie ma co pisać, że zagraliśmy w ten sam sposób co w Warszawie, bo to brednie są niestety.

funkykoval 11.05.2018 20:34

Graliśmy na niżej ustawionym pressingu i były mniejsze odległości między formacjami, posiadanie mieliśmy w porównaniu do wcześniejszych meczów na zdecydowanie niższym procencie (mniej niż 50%) wiec wg mnie wcale to nie brednie tylko fakty......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl