![]() |
Widze,że siurki mocno w górze macie...
Ochłońcie troche. Już Mitro powinien byc na przyszly sezon lol, Carillo geniusz taktyczny lol Cywka... LUDZIE!!! to samo było po meczu w warszawie, a w Krk dostaliscie plaskacza od amiki i pisaliscie na odwrót!! Cywka+Mitrovic nie nadaja sie w parze na srodek, dzis wyszlo, w 15 innych meczach NIE! Mitro>>Cywka zawsze to pisałem, co nie zmienia faktu, że być może jest słabszy od Pereza. NIE dla takich zawodników w Wiśle jak: URYGA, MITROVIC, CYWKA - bylejakość, marazm, ALIBI ! EDIT: aha z jednym sie zgadzam - z Wojtkowskim, ale on dawno pokazał, ze ma POTENCJAŁ w odróżnieniu od Halilovica, ktory nic poza w miare szybkim zabraniem sie z pilka nie potrafi. |
No tak, ale Kamil jeszcze jest młody. Ma ogromną szansę się rozwinąć jak będą go omijały kontuzje. A propos - ma umowę do czerwca 2020 roku czyli jeszcze 2 lata.
Mam nadzieję, że zostaną one dobrze wykorzystane i przez Kamila i przez Wisłę. |
Cytat:
Fakt, też jestem za tym, żeby ściągać tylko Kroosa, Modricia i Coutinho! Może urządzimy jakiś protest albo bojkot? Co ty na to, sieroto po Cupiale? |
Cytat:
|
Cytat:
No widocznie orzeszek ci wystarcza do obsługi klawiatury :D Mitrovic - co najmniej top 3 w meczu z Zagłębiem, mający motywację - gra dla trenera i pasuje do jego taktyki, na tę chwilę zawodnik w sam raz do szerokiego składu Wisły, a może się jeszcze rozkręci Cywka: http://zachodnydotablicy.blox.pl/201...sza-Cywke.html Cytat:
Uryga - jakimś cudem wskoczył w Płocku na poziom solidnego ligowca, w ostatnich meczach nastukał już 4 bramki No, ale rozumiem, że według twojego orzeszka powinniśmy mieć 11 Stiliców :D Wyślij CV ze swoimi zapisami w Football Managerze, może akurat okażesz się zbawcą klubu :D |
A ile miał Cywka kluczowych "podań" lub strat otwierających rywalom autostradę do naszej bramki? :) Jeżeli ktoś nie widzi słabości tego grajka, którego umiejętności kończą się na dobrym przygotowaniu fizycznym, to... :|
|
Cytat:
A od kiedy w ekstraklapie grają gracze bez wad? Albo u nas? Każdy gracz ma zalety i wady, a cała sztuka polega na tym, by tak go ustawić na boisku, by wykorzystać zalety i minimalizować błędy wynikające z wad. Cywkę pochopnie odpuściliśmy. Kadra ma mieć 23 zawodników, a on z uniwersalnością, przygotowaniem fizycznym, brakiem narzekania na brak gry, polskim obywatelstwem i wymienionymi we wcześniejszym poście zaletami byłby cennym graczem w szerokiej kadrze. Nie bez przyczyny gra regularnie u Carillo i na bank zagra z Amicą mimo podpisania z nimi kontraktu. Jak Junco ma kogoś lepszego na jego miejsce to super, a jak przyjdzie na jego miejsce niewypał to jednak będzie szkoda ;) |
Cytat:
Własnie wygraliśmy 3 mecz z rzędu, co się w tym sezonie jeszcze nie zdarzyło. I to każdy w top8 ;) Jagiellonia (w) 1-0 Korona (w) 3-0 Zagłębie (d) 3-0 z czego tylko z Jagiellonią po farcie. Coś ewidentnie zaskoczyło. Zawodnicy wykręcają rewelacyjne wyniki (za weszlo). Kiedy się nie cieszyć jeśli nie teraz? |
Cytat:
Cytat:
WCZORAJ Mitrovic zagral przyzwoicie: MITRO nastepny sezon jako uzupelnienie moze byc :haha: W skrajności w skrajność, zobaczymy co napiszecie po amice. A pozniej chlopak z orzeszkiem wysyla mi jakis skopiowany tekst, ze amika nie glupia i bierze plejmejkera niczym samego Tomasa Irsaka... Bez wzgledu na to co pokarze w lechu, byc moze bedzie najlepszy, ale u nas pokazal bylejakosc, marazm, gre na alibi i nic tego nie zmieni. To, że mamy problemy finansowe nie oznacza, że nie mozemy miec wiekszych aspiracji niz 8 miejsce, liga jest tak wyrownana i beznadziejna, ze każdy ma prawo oczekiwać więcej niż marazm i żałość. |
Cytat:
Więc może skończ pi...ć, bo to jednak zawodnik Wisły. Jak gra dobrze to należy go chwalić, a nie pi...ć głupoty na trybunie. Jak gra źle to się go krytykuje. Na tym polega normalność, a nie na hejcie niezależnie od zagranego meczu. |
Sprawę odejścia Cywki należy rozstać imo głównie przez pryzmat stosunku jakości do zarobków. Zaproponowaliśmy mu nową umowę z redukcja zarobków, więc albo bardzo słabo u nas z pieniędzmi, albo uznaliśmy, że jego umiejętności nie są warte jego dotychczasowej pensji (podpisywanej jeszcze bodaj za Cupiala, chociaż schyłkowego).
|
Cytat:
Nikola jak i Tomasz są słabymi zawodnikami, na taką opinię zapracowali przez długi czas. Głupoty na trybunie? Chłopcze... przecież kilka postów wcześniej otwarcie SKRYTYKOWAŁEM pojazd po Mitrovicu, rozumiem, że to widziałeś?? : Cytat:
Gdzie tu masz "hejt" miszczu? CHODZI o skrajność: dwie przegrane: trener do wylotu, Pol cienki, Mitro Cywka dno, 3 wygrane: widac rękę trenera, genialny mecz tego tamtego, mam nadzieje ze zostanie z nami (a 5 kolejek wstecz był out). Jak zawieje wiatr tak WIĘKSZOŚĆ pisze, ja się trzymam jednego: trzeźwej oceny: Mitro zagrał ok i Cywka co nie zmienia faktu, że gra na środku tego duetu przez pol roku wygladala żałośnie... |
Niekoniecznie słabo z pieniędzmi - Cywka przechodził do Wisły u schyłku TFK, ale pewnie dostał na papierze kontraktowe minimum 120 tys euro rocznie (czyli ok. 0,5 mln zł).
Chciano zmniejszyć wysokość kontraktu, bo niestety Cywka ani nie jest perspektywiczny, ani wybitny, a Wisła już dzisiaj nie oferuje tak wysokich kwot kontraktowych, więc wcale nie musi być aż tak bardzo krucho z kasą.... Co zaś do trenera - długo zabrało mu zrozumienie jak gra polska ekstrakalapa. Po wygranej z Legią wrócił do poprzedniego ustawienia i taktyki i zaliczył gongi z Amiką, Legią oraz remisy z Płockiem i Sandecją..... wóczas zagrał z Jagą, Koroną i Lubinem tak samo jak z Legią i przyniosło to efekty....;-) |
??
Jak zagrał tak samo? Przecież my w Warszawie prowadziliśmy grę i mieliśmy dobry % posiadania piłki. Też mnie cieszą ostatnie wyniki, ale nie ma co pisać, że zagraliśmy w ten sam sposób co w Warszawie, bo to brednie są niestety. |
Graliśmy na niżej ustawionym pressingu i były mniejsze odległości między formacjami, posiadanie mieliśmy w porównaniu do wcześniejszych meczów na zdecydowanie niższym procencie (mniej niż 50%) wiec wg mnie wcale to nie brednie tylko fakty......
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl