Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   34. kolejka Korona Kielce - Wisła Kraków Niedziela 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9950)

El'kabat 07.05.2018 10:29

Brawo dla całego zespołu za skuteczność i wypunktowanie te kieleckie ....y.

Arsenic jak dogra dwa mecze na takim poziomie, to pewnie go nie zatrzymamy na nastepny sezon. Nie ma co się dziwić, że bundesliga go już obserwuje.
Carlitos klasa sama w sobie. Niech strzela jak najwięcej i podnosi cenę.

Trochę słabszy mecz Cuesty i Imaza pomimo jego bramki, ale przy takim wyniku nie ma co się czepiać.

Wasyl Ty się gościu opanuj, 37 lat na karku a gościa w brzuch ładujesz bez piłki.
Dobrze, że sędzia i VAR nie ogarnięty, bo byśmy normalnie grali w 10.

Hives4 07.05.2018 10:59

Wasyl to tykającą bomba. Jak nie wjedzie kogoś ostrym wślizgiem to uderzy kogoś w polu karnym. I tak co mecz. Chłop ma 37 lat i całe życie tak grał, więc nie potrafi się przestawić na myślenie, że obecnie istnieje coś takiego jak VAR. Nie nauczysz starego psa nowych sztuczek. Lepiej stawiać na kogoś młodszego na środku obrony. Wasyl to nie Głowa, by mieć dla niego taryfę ulgową.

silver03 07.05.2018 11:14

Czasem takie zwierze przydaje się w zespole :D Czerwonej nie było, więc rozgrzeszam :D

funkykoval 07.05.2018 12:03

Sytuacja z Wasylem i tym palantem z Korony to wg mnie kwalifikacja na żółte kartki dla obu, ewentualnie w najgorszym razie żółta za prowokacje i czerwień dla Wasyla, a ponieważ Koroniarz miał już żółtko to obaj zostaliby wyeliminowani z gry.....

pepe72 07.05.2018 12:29

http://weszlo.com/2018/05/07/stalo-s...ahne-kozakiem/

Tak mi się wydawało ale poczekałem na potwierdzenie weszlaków. Dobry mecz Lloncha i nie było Korony.
Modlić się by się dogadali na kolejny rok.

s1mone 07.05.2018 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72
Styl z czasów Kiko to była obrona Częstochowy i laga na Carlitosa. Nie było tego na boisku w Kielcach.

Tak było w jego późniejszych meczach. Na początku, po jego przyjściu dobrze punktowaliśmy (Carlitos wtedy u nas nie grał) i graliśmy bardzo podobnie do wczorajszego meczu (pod wieloma względami).

WHITE*STAR 07.05.2018 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1500353)
Według mnie Brlek jest takim zawodnikiem, ale po co nim grać? I tak nie zostanie. Poza tym to nie ten sam Brlek... Te zagrania z Lechem, chyba ze 4 razy wprost pod nogi przeciwnika. Szkoda chłopa ale wydaje mi się, że na dziś to jest żenująco słaby piłkarz.

Nie znoszę tego kretyńskiego podejścia: "Po co grać zawodnikiem, który i tak nie zostanie?" - a no po to, by zdobywać punkty. Tu i teraz. Jest coś ważniejszego? Jutro może nie być ani trenera, ani kilku innych zawodników.

Niestety, ten brak myślenia udziela się także wielu trenerom i działaczom, którzy np. zsyłają do rezerw zawodników, którzy nie przedłużyli kontraktów albo nie stawiają na zawodników wypożyczonych.

Jagul 07.05.2018 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 1500409)
Nie znoszę tego kretyńskiego podejścia: "Po co grać zawodnikiem, który i tak nie zostanie?" - a no po to, by zdobywać punkty. Tu i teraz. Jest coś ważniejszego? Jutro może nie być ani trenera, ani kilku innych zawodników.

Niestety, ten brak myślenia udziela się także wielu trenerom i działaczom, którzy np. zsyłają do rezerw zawodników, którzy nie przedłużyli kontraktów albo nie stawiają na zawodników wypożyczonych.

Brlek chuja gra i takie są fakty, a to czy odejdzie czy nie nie ma znaczenia. Carltos też odejdzie, a gra.

_ukoL 07.05.2018 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1500417)
Brlek chuja gra i takie są fakty, a to czy odejdzie czy nie nie ma znaczenia. Carltos też odejdzie, a gra.

Skoro masz pewność, że odejdzie to daj chociaż znać gdzie. Ciekaw jestem.

Adrio 07.05.2018 19:46

Nie wiem czemu uważacie ten mecz za zły. Według mnie taktyka Carillo na to spotkanie bardzo dobra, wyczekiwaliśmy Koronę na swojej połowie, czasami stosowaliśmy już pressing na środku boiska, czekając na jakieś przejęcie lub błąd rywala. Fajna gra z kontry, kilka razy fajnie pograli z klepy i szybko piłką, gdyby nie niedokładność ostatniego podania to by było o wiele lepiej.

Jak dla mnie taktyka dobrana bardzo dobrze pod rywala i mecz dość fajny w naszym wykonaniu.

Arkadiusz.Czerepach 09.05.2018 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1500201)
Nasi stali autorzy meczówek do końca sezonu nie będą mogli tworzyć nowych tematów a ponieważ jak na razie chętnych brak do zajęcia ich miejsca (nadal czekamy na chętnych) otwieram dyskusję.


Kielce jak wiadomo gorący teren raczej przez nas nie lubiany.
Sytuacja kadrowa też nie jest za wesoła nie będą bowiem dostępni Maciej Sadlok, Matej Palčič, Arkadiusz Głowacki Michał Buchalik.

Ponadto po chorobie Kamil Wojtkowski odbył dopiero jeden trening - coś ten zawodnik nie ma u nas szczęścia.
Zobaczymy jak Wisła będzie funkcjonowała beż Nikoli Mitrovića czy będzie to wzmocnienie jak niektórzy twierdzą :-D. Na jego miejsce trener może postawić albo na Petara Brleka albo Tibora .

Do treningów z drużyną wrócili natomiast Vullnet Basha i Iván González i jak dochodziły wieści z Twittera Basha ma dziś szansę zagrać choć raczej nie od pierwszej minuty.
Wynik spawa otwarta. Wg bukmacherów lekkim faworytem są gospodarze.
Zapraszam do dyskusji

czyli moge założyć meczowy z Lechem i nie bede już "odpoczywał" miesiac od forum ?

FraMat 09.05.2018 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1500696)
czyli moge założyć meczowy z Lechem i nie bede już "odpoczywał" miesiac od forum ?

SPRÓBUJ TYLKO!!!!!!
:pala:
:pala:
:pala:

Od trzech meczów tematy zakłada Kominek i wnioskuję, żeby tak było dalej.
Są efekty?
Są.

Tylko Kominek.

KOMINEK 09.05.2018 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1500696)
czyli moge założyć meczowy z Lechem i nie bede już "odpoczywał" miesiac od forum ?

Ponieważ jestem przesądny i jak na razie wszystkie moje meczówki wygrywamy to do końca sezonu ja zakładam potem zapraszam.

Arkadiusz.Czerepach 09.05.2018 23:03

:) git, nie pogniewam sie na serie 5 zwyciestw z rzędu , btw kiedy ostatnio coś takiego miało miejsce ktoś pamięta ?

FraMat 09.05.2018 23:06

możesz przestać rozmywać?

szym_ek 10.05.2018 10:46

dp usunięcia
https://wislakrakow.com/forum/data:i...AASUVORK5CYIIA

funkykoval 10.05.2018 12:31

Czerepach napisał:
Cytat:

:) git, nie pogniewam sie na serie 5 zwyciestw z rzędu , btw kiedy ostatnio coś takiego miało miejsce ktoś pamięta ?
ostatnio więcej niż 4 mecze z rzędu wygraliśmy za Maasakanta w mistrzowskim sezonie - było ich 7 a zaczęło się od pamiętnych derbów i bramki Boukhariego na Kałuży - łza się w oku kręci.....

Arkadiusz.Czerepach 10.05.2018 17:22

wow, zapomniałem że wtedy była tak dobra seria, raczej tamto mistrzostwo zapamiętałem jako dość wymuszone, wszystkie drużyny grały pyte, a my stosunkowo najmniejszą, chyba jeden z mniejszych wyników punktowych w ekstraklasie mieliśmy wtedy (w sensie średnia pkt mistrza kraju)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl