![]() |
Cytat:
Byliśmy dużo lepsi, co pokazują statystyki. Pechowo stracona branka (dziękujemy "kapitanowi"). Mam nadzieję, że złość, jaka wytworzy się w drużynie po tym nieszczęśliwym zbiegu okoliczności przełoży się na wynik w kolejnym spotkaniu z kolejną drużyną z Mazowsza. Oby sędzia lepiej panował nad wydarzeniami. |
Daj Pan spokoj z ta złością. Jeszcze tylko wywiadu z Boguskim brakuje, w ktorym powie dokladnie to samo co Ty napisales:D
|
wiesniak842 "Jest w nas złość bo zabrakło kropki nad "i" frajersko zremisowaliśmy bo można było to wygrać" Może być ?
|
Rafau nigdy nie uzylby slowa "frajersko". To jest czlowiek z klasa!!!
Na powaznie. Wkuriwaja mnie te wywiady z pilkarzami bo tylko powtarzaja takie slogany. Wiem, ze nie wypada czego innego powiedziec ale ilez mozna tak .......ic bez sensu:D |
Jednym słowem: niech Carillo pracuje dalej.
W okienku ściągnąć mu jeszcze jakieś wzmocnienia (może wejście Bragiela coś pomoże) i jedziemy z tym koksem. |
Dzisiaj Pani Prezes powiedziala, ze wejscie Bragiela w temacie transferow nie pomoże:D
|
Cytat:
|
No kuerwa a Mitrovicia to kto wymyslil?
|
Cytat:
|
Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.
Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki. A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa. Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon. |
Co ten Cywka zrobił? Strzelał jakby to była bramka Płocka. Szkoda że na bramkę tą należącą rywali tak nie ładuje.
|
Cytat:
A przechodząc do meritum tematu: jak Waszym zdaniem zagrały płuca i serce naszej drużyny - Mitrovic? |
Pytanie, czy Tomasz wlasnie zaliczyl pierwsza bramke w naszych barwach ? Czy samoboje sa ujete w statystykach ?
|
Przede wszystkim Bragiel nie przejmuje 100% akcji, tylko 15%, więc jego wkład w funkcjonowanie klubu też będzie 15%. Dokładnie tak jak pisze raindog, jego przyjście to tylko dodatek, żadnych milionów w budżet transferowy nie wpompuje. Zresztą przedłużające się negocjacje zdają się potwierdzać tezę, że on też Wisłę traktuje jako jeden z wielu swoich projektów, a nie główny biznes, któremu będzie poświęcać nie wiadomo ile czasu.
|
Ale zaliczyłem dzisiaj facepalma przy strzale Boguskiego:rotfl: Ten strzał wyglądał tak, że myślałem, że bramkarza rywali nie ma w bramce i Boguś strzela na pustaka:rotfl:
|
Czaro
Płuca dzisiaj wyjątkowo nie były płucami palacza z 40-letnim nałogiem - myślę, że jeden z lepszych meczów Mitry w Wiśle, co niestety w jego wypadku oznacza, że był po prostu poprawny. Mało tracił, ze 2 razy odzyskał piłkę, posłał jedno fajne dłuższe podanie, przytomnie zagrał przy 2 bramce. Więcej nie ma się co spodziewać, ale na pewno w tym spotkaniu byli słabsi. |
Cieszę się, że udało się nam go podpisać.
Niech Małecki lepiej siedzi na tych trybunach i się uczy! |
No i Cywka w końcu trafił do bramki, a ten Palcić to jest qrwa jakiś dramat i tyle o meczu.
|
Palcić do momentu pierwszego kiksu był bardzo dobry. Niestety od około 30-35 minuty zrobił się elektryczny. Generalnie zagraliśmy bardzo podobnie jak z Legią, z tą różnicą, że Nafciarze byli bardzo groźny przy wolnych i rożnych. Bramki straciliśmy jak ostatni frajerzy, po rzucie z autu i 20 sekund po wznowieniu gry ze środka boiska. Fajnie myśleć o pucharach, dodatkowej kasie i prestiżu, ale tracąc takie gole nie mamy prawa myśleć o jakichkolwiek spotkaniach w Europie. Optymalnie byłoby zatrzymać trzon drużyny, znaleźć godne zastępstwo za Carlitosa i kontynuować projekt w następnym sezonie.
|
bardzo podobnie jak z Legia?
Wydawalo mi sie ze to Płock Nas cisnie pressingiem a pilke mamy dopiero jak sie zmęczą. Imho najlepszy dla mnie Halilovic. Palcic to taki troche bezpłciowy piłkarz, okolo 70 minut przypomnialem sobie ze typ zyje! |
Gra mi się podobała. Szkoda głupio straconych trzech punktów. Warto zauważyć, że w pierwszej połowie Carlitos bardzo często grał na skrzydle i mieliśmy z tego wiele korzyści.
|
Cytat:
Dał kilka kluczowych piłek, były to dość ryzykowne zagrania lecz ma na to przyzwolenie trenera. Widać doświadczenie zdobyte w silniejszych ligach procentuje. Orze za dwóch. |
Cytat:
Tak się zastanawiam... Czy Boguski chociaż raz w karierze strzelił gola z za 16? |
Marcinnno:
Szkoda, że Carlitos grał tak mało na skrzydle po tym jak Alan zarobił żółtą kartkę. A tak poza tym, to nie macie wrażenia, że Brzęczek odchudził Alana? |
Cytat:
|
Jedenasty z rzędu występ Patryka bez strzelonej bramki
|
Takie ciekawe (mam nadzieję) porównanie statystyczne dwóch graczy, którzy wystąpili w tym spotkaniu. Pierwszy, to zawodnik, "którego oddanie było dużym błędem", a drugi: "zatrudnienie go było dużym błędem" (przynajmniej zdaniem sporych grup forumowiczów).
Kod:
Statystyka/Piłkarz Štilić Mitrović |
Cytat:
p.s. Alan niby bardziej wyciety, ale to juz raczej ręka LD a nie Jurka Brzęczka |
Cytat:
|
Przed meczem każdy nas skreślał i mówił jak to Wisła Płock nas rozniesie,a teraz po meczu głosy że zagraliśmy lipe... Zdecydujcie się :D
Uważam, że mecz był jednym z lepszych w tym sezonie, brakło po prostu szczęścia a przegraliśmy go tylko i wyłącznie po głupich błędach. Bardzo dobrze zagrał Bartkowski który chyba wczoraj pierwszy raz tak odważnie wchodził w akcje ofensywnie, powiem więcej dobrze zagrał środek pola i Mitrović który grał kilka fajnych piłek w akcjach ofensywnych. Szkoda tylko Lloncha bo straciliśmy na mecz z 7 serce drużyny. Co do gwiazdy Stilicia za którą płaczecie ten mecz pokazał w jakiej formie był grając u nas, nawet już sie wkur...iał potem że mu nic nie wychodzi i co chwile pyskował do sędziego :D Patrzać na wyniki w pierwszej kolejce rundy finałowej i na grę drużyn które są z nami w ósemce to uważam, że wszystko się może jeszcze zdarzyć i łatwo skóry nie sprzedamy. |
Tak z ciekawości sprawdziłem sobie wyniki Instat Index za ten rok zawodników Wisły Płock.
I fakt, to był zdecydowanie najsłabszy statystycznie mecz Štilicia w tym roku. Ale generalnie jego wyniki wg tej statystyki nie powalają. Poniżej średnie płocczan za rok 2018: Kod:
Kante 282 |
Cytat:
Znasz powiedzenie, że jedna jaskółka wiosny nie czyni? A tak się składa że Stillic w Płocku ma statystyki 4 gole i 7 asyst. Wczoraj soe podpalił ale i tak chcialbym miec go obecnie w drużynie. Powiem tak... nie wszystko jest od nas zależne. Na razie mamy 8 miejsce, więc ciężko byc optymista. Każda drużyna która nas wyprzedza ma w tym momencie większe szansę na puchary od nas. I to jest fakt, nie opinia. |
Instat, Instat, Instat. Literki, cyferki, liczby, słupki.
Statystyka jest jak spódniczka mini. Pokazuje wiele dobrego, ale zasłania najważniejsze. |
A czymże są bramki, asysty jak nie cyferkami i statystykami?;)
|
Jak dla mnie ta statystyka pokazuje, to co każdy obserwujący uważniej boisko, a nie jedynie podziwiający pojedyncze kapitalne zagrania Semira, widział. Czyli zawodnika długimi okresami "niewidocznego na boisku". Zawodnika na którego musi pracować ciężko reszta zespołu. Zawodnika, który z tego powodu kariery poza Polską nie zrobił.
|
Przebudowa Wisły jeszcze dłuuuuugo bedzie trwac. To nie przypadek, ze tyle sezonow jestesmy tam gdzie jestesmy . Sa pilkarze, któzy po prostu sie nie nadaja na Wisle czy to Cywka,Mitrovic,Palcic, Boguski, Pereza cale szczescie sie pozegnalismy. Arsenic rowniez choc ma momenty dobre to drewniak konrketny jest, taka gorsza wersja Bunozy. Ale ni ma pieniedzy to bierzemy na udo i ja to rozumiem.
|
Cytat:
|
Gorsza wersja Bunozy. Dożyliśmy czasów, kiedy wspominamy solidnego Bunozę i kreatywnego Jirsaka. Marek Penksa byłby liderem, a Kukiełka opoką trenera Carillo.
|
Cytat:
:evil: |
Cytat:
Rozumiem wieszanie psów po meczu z Sandecją. Ale po Płocku? No, bez jaj! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl