Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 16 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9942)

FraMat 16.04.2018 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1498800)
Cholera, szkoda straconych dwóch punktów. Mecz bardzo fajny do oglądania. W sumie Wisłą Płock miała dwie dobre sytuacje :

Jestem tego samego zdania.
Byliśmy dużo lepsi, co pokazują statystyki.
Pechowo stracona branka (dziękujemy "kapitanowi").

Mam nadzieję, że złość, jaka wytworzy się w drużynie po tym nieszczęśliwym zbiegu okoliczności przełoży się na wynik w kolejnym spotkaniu z kolejną drużyną z Mazowsza.
Oby sędzia lepiej panował nad wydarzeniami.

wiesniak842 16.04.2018 20:31

Daj Pan spokoj z ta złością. Jeszcze tylko wywiadu z Boguskim brakuje, w ktorym powie dokladnie to samo co Ty napisales:D

brylant17 16.04.2018 20:45

wiesniak842 "Jest w nas złość bo zabrakło kropki nad "i" frajersko zremisowaliśmy bo można było to wygrać" Może być ?

wiesniak842 16.04.2018 20:49

Rafau nigdy nie uzylby slowa "frajersko". To jest czlowiek z klasa!!!
Na powaznie. Wkuriwaja mnie te wywiady z pilkarzami bo tylko powtarzaja takie slogany. Wiem, ze nie wypada czego innego powiedziec ale ilez mozna tak .......ic bez sensu:D

FraMat 16.04.2018 20:51

Jednym słowem: niech Carillo pracuje dalej.
W okienku ściągnąć mu jeszcze jakieś wzmocnienia (może wejście Bragiela coś pomoże) i jedziemy z tym koksem.

wiesniak842 16.04.2018 20:53

Dzisiaj Pani Prezes powiedziala, ze wejscie Bragiela w temacie transferow nie pomoże:D

Dariook 16.04.2018 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1498823)
Tak to widzę.
Sądzę, że Carillo i tak coś wymyśli.
W końcu to on jest trenerem.
Chciałem tylko pokazać, że bez Lloncha też są różne możliwości

Wymysli? Dobre żarty :D

wiesniak842 16.04.2018 21:01

No kuerwa a Mitrovicia to kto wymyslil?

czaro 16.04.2018 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498833)
Dzisiaj Pani Prezes powiedziala, ze wejscie Bragiela w temacie transferow nie pomoże:D

Mówiłem, że tak będzie, to mi ktoś głowę suszył, że zwiększymy budżet kilkunastokrotnie i zaczęliśmy debatę, jak podniosą kapitał zakładowy!

El'kabat 16.04.2018 21:14

Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.

Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki.

A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa.
Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon.

Dzimi 16.04.2018 21:46

Co ten Cywka zrobił? Strzelał jakby to była bramka Płocka. Szkoda że na bramkę tą należącą rywali tak nie ładuje.

czaro 16.04.2018 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1498838)
Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.

Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki.

A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa.
Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon.

Ale ja nie mam pretensji i podchodzę do tego ze spokojem. Rozumiem, że pomysł jest taki, aby Wisła i TS skorzystały na tej współpracy w inny sposób. Napisałem tylko "a nie mówiłem", bo tak mówiłem - w odpowiedzi na post jakiejś gorącej głowy.

A przechodząc do meritum tematu: jak Waszym zdaniem zagrały płuca i serce naszej drużyny - Mitrovic?

Fugiel 16.04.2018 22:33

Pytanie, czy Tomasz wlasnie zaliczyl pierwsza bramke w naszych barwach ? Czy samoboje sa ujete w statystykach ?

Rock'n'Roll Star 16.04.2018 22:33

Przede wszystkim Bragiel nie przejmuje 100% akcji, tylko 15%, więc jego wkład w funkcjonowanie klubu też będzie 15%. Dokładnie tak jak pisze raindog, jego przyjście to tylko dodatek, żadnych milionów w budżet transferowy nie wpompuje. Zresztą przedłużające się negocjacje zdają się potwierdzać tezę, że on też Wisłę traktuje jako jeden z wielu swoich projektów, a nie główny biznes, któremu będzie poświęcać nie wiadomo ile czasu.

ciacho 16.04.2018 22:36

Ale zaliczyłem dzisiaj facepalma przy strzale Boguskiego:rotfl: Ten strzał wyglądał tak, że myślałem, że bramkarza rywali nie ma w bramce i Boguś strzela na pustaka:rotfl:

Rock'n'Roll Star 16.04.2018 22:40

Czaro

Płuca dzisiaj wyjątkowo nie były płucami palacza z 40-letnim nałogiem - myślę, że jeden z lepszych meczów Mitry w Wiśle, co niestety w jego wypadku oznacza, że był po prostu poprawny. Mało tracił, ze 2 razy odzyskał piłkę, posłał jedno fajne dłuższe podanie, przytomnie zagrał przy 2 bramce. Więcej nie ma się co spodziewać, ale na pewno w tym spotkaniu byli słabsi.

czaro 16.04.2018 23:13

Cieszę się, że udało się nam go podpisać.

Niech Małecki lepiej siedzi na tych trybunach i się uczy!

dynek.pl 16.04.2018 23:43

No i Cywka w końcu trafił do bramki, a ten Palcić to jest qrwa jakiś dramat i tyle o meczu.

xanti1906 17.04.2018 00:10

Palcić do momentu pierwszego kiksu był bardzo dobry. Niestety od około 30-35 minuty zrobił się elektryczny. Generalnie zagraliśmy bardzo podobnie jak z Legią, z tą różnicą, że Nafciarze byli bardzo groźny przy wolnych i rożnych. Bramki straciliśmy jak ostatni frajerzy, po rzucie z autu i 20 sekund po wznowieniu gry ze środka boiska. Fajnie myśleć o pucharach, dodatkowej kasie i prestiżu, ale tracąc takie gole nie mamy prawa myśleć o jakichkolwiek spotkaniach w Europie. Optymalnie byłoby zatrzymać trzon drużyny, znaleźć godne zastępstwo za Carlitosa i kontynuować projekt w następnym sezonie.

szprotson 17.04.2018 07:01

bardzo podobnie jak z Legia?
Wydawalo mi sie ze to Płock Nas cisnie pressingiem a pilke mamy dopiero jak sie zmęczą. Imho najlepszy dla mnie Halilovic.
Palcic to taki troche bezpłciowy piłkarz, okolo 70 minut przypomnialem sobie ze typ zyje!

Marcinnno 17.04.2018 07:35

Gra mi się podobała. Szkoda głupio straconych trzech punktów. Warto zauważyć, że w pierwszej połowie Carlitos bardzo często grał na skrzydle i mieliśmy z tego wiele korzyści.

Dariook 17.04.2018 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1498846)
Ale ja nie mam pretensji i podchodzę do tego ze spokojem. Rozumiem, że pomysł jest taki, aby Wisła i TS skorzystały na tej współpracy w inny sposób. Napisałem tylko "a nie mówiłem", bo tak mówiłem - w odpowiedzi na post jakiejś gorącej głowy.

A przechodząc do meritum tematu: jak Waszym zdaniem zagrały płuca i serce naszej drużyny - Mitrovic?

Nie prowokuj :)

Dał kilka kluczowych piłek, były to dość ryzykowne zagrania lecz ma na to przyzwolenie trenera. Widać doświadczenie zdobyte w silniejszych ligach procentuje. Orze za dwóch.

max TS 17.04.2018 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1498849)
Ale zaliczyłem dzisiaj facepalma przy strzale Boguskiego:rotfl: Ten strzał wyglądał tak, że myślałem, że bramkarza rywali nie ma w bramce i Boguś strzela na pustaka:rotfl:

Dokładnie:)
Tak się zastanawiam... Czy Boguski chociaż raz w karierze strzelił gola z za 16?

swiety37 17.04.2018 07:53

Marcinnno:
Szkoda, że Carlitos grał tak mało na skrzydle po tym jak Alan zarobił żółtą kartkę.
A tak poza tym, to nie macie wrażenia, że Brzęczek odchudził Alana?

Marcinnno 17.04.2018 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1498866)
Marcinnno:
Szkoda, że Carlitos grał tak mało na skrzydle po tym jak Alan zarobił żółtą kartkę.
A tak poza tym, to nie macie wrażenia, że Brzęczek odchudził Alana?

No dokładnie, w drugiej połowie ewidentnie grał na środku. Jeszce jedna rzecz. Może mi ktoś powiedzieć jaki jest sens wpuszczania Małeckiego w 88 minucie? Nie, można wpuścić go np w 80, czy 75 minucie, żeby dać te 10, czy 15 minut, a nie 3 ? Małecki jest tylko przykładem, chodzi mi tylko o sens wpuszczania zawodnika na 3 minuty.

IncognitoTSW 17.04.2018 09:19

Jedenasty z rzędu występ Patryka bez strzelonej bramki

Adasss 17.04.2018 09:47

Takie ciekawe (mam nadzieję) porównanie statystyczne dwóch graczy, którzy wystąpili w tym spotkaniu. Pierwszy, to zawodnik, "którego oddanie było dużym błędem", a drugi: "zatrudnienie go było dużym błędem" (przynajmniej zdaniem sporych grup forumowiczów).

Kod:

Statystyka/Piłkarz        Štilić                Mitrović
INSTAT INDEX                188                265
Minuty na boisku        '77                '77
Bramki                        -                -
Asysty                        -                -
Strzały/celne                -                -
Faule                        2                -
Faulowany                -                -
Spalone                        -                -
Podania/dokładne        14/10 71%        58/50 86%       
Podanie kluczowe        -                2/0 0%
Podania przyjęte        15                49
Pojedynki/wygrane        11/2 18%        9/6 67%
Pojedynki w powietrzu        4/0 0%                2/0 0%
Pojedynki na ziemi        7/2 29%                7/6 86%
Zwody/udane                1/0 0%                -
Odbiory/udane                2/1 50%                3/2 67%
Strata piłki                6                2
Nabycie piłki                3                3


szprotson 17.04.2018 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1498874)
No dokładnie, w drugiej połowie ewidentnie grał na środku. Jeszce jedna rzecz. Może mi ktoś powiedzieć jaki jest sens wpuszczania Małeckiego w 88 minucie? Nie, można wpuścić go np w 80, czy 75 minucie, żeby dać te 10, czy 15 minut, a nie 3 ? Małecki jest tylko przykładem, chodzi mi tylko o sens wpuszczania zawodnika na 3 minuty.

jaki numer taka zmiana :)

p.s. Alan niby bardziej wyciety, ale to juz raczej ręka LD a nie Jurka Brzęczka

For_FuN_ 17.04.2018 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1498877)
Takie ciekawe (mam nadzieję) porównanie statystyczne dwóch graczy, którzy wystąpili w tym spotkaniu. Pierwszy, to zawodnik, "którego oddanie było dużym błędem", a drugi: "zatrudnienie go było dużym błędem" (przynajmniej zdaniem sporych grup forumowiczów).

Kod:

Statystyka/Piłkarz        Štilić                Mitrović
INSTAT INDEX                188                265
Minuty na boisku        '77                '77
Bramki                        -                -
Asysty                        -                -
Strzały/celne                -                -
Faule                        2                -
Faulowany                -                -
Spalone                        -                -
Podania/dokładne        14/10 71%        58/50 86%       
Podanie kluczowe        -                2/0 0%
Podania przyjęte        15                49
Pojedynki/wygrane        11/2 18%        9/6 67%
Pojedynki w powietrzu        4/0 0%                2/0 0%
Pojedynki na ziemi        7/2 29%                7/6 86%
Zwody/udane                1/0 0%                -
Odbiory/udane                2/1 50%                3/2 67%
Strata piłki                6                2
Nabycie piłki                3                3


Dlatego nie ocenia się piłkarza po jednym spotkaniu. Stilić to w tym roku absolutna gwiazda naszej ligi. Ten mecz mu nie wyszedł i tyle.

Adrio 17.04.2018 16:08

Przed meczem każdy nas skreślał i mówił jak to Wisła Płock nas rozniesie,a teraz po meczu głosy że zagraliśmy lipe... Zdecydujcie się :D

Uważam, że mecz był jednym z lepszych w tym sezonie, brakło po prostu szczęścia a przegraliśmy go tylko i wyłącznie po głupich błędach. Bardzo dobrze zagrał Bartkowski który chyba wczoraj pierwszy raz tak odważnie wchodził w akcje ofensywnie, powiem więcej dobrze zagrał środek pola i Mitrović który grał kilka fajnych piłek w akcjach ofensywnych. Szkoda tylko Lloncha bo straciliśmy na mecz z 7 serce drużyny.

Co do gwiazdy Stilicia za którą płaczecie ten mecz pokazał w jakiej formie był grając u nas, nawet już sie wkur...iał potem że mu nic nie wychodzi i co chwile pyskował do sędziego :D

Patrzać na wyniki w pierwszej kolejce rundy finałowej i na grę drużyn które są z nami w ósemce to uważam, że wszystko się może jeszcze zdarzyć i łatwo skóry nie sprzedamy.

Adasss 17.04.2018 16:36

Tak z ciekawości sprawdziłem sobie wyniki Instat Index za ten rok zawodników Wisły Płock.
I fakt, to był zdecydowanie najsłabszy statystycznie mecz Štilicia w tym roku.
Ale generalnie jego wyniki wg tej statystyki nie powalają. Poniżej średnie płocczan za rok 2018:
Kod:

Kante                282
Reca                259
Szymański        258
Byrtek                258
Stefańczyk        257
Kiełpin                255
Furman                252
Dahne                252
Łukowski        247
Uryga                246
Dźwigała        245
Merebaszwili        244
Łasicki                243
Rasak                240
Zawada                239
Michalak        233
Stilic                230
Nico                230
Rogalski        219


Karherop 17.04.2018 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adrio (Post 1498899)
Przed meczem każdy nas skreślał i mówił jak to Wisła Płock nas rozniesie,a teraz po meczu głosy że zagraliśmy lipe... Zdecydujcie się :D

Co do gwiazdy Stilicia za którą płaczecie ten mecz pokazał w jakiej formie był grając u nas, nawet już sie wkur...iał potem że mu nic nie wychodzi i co chwile pyskował do sędziego :D

Patrzać na wyniki w pierwszej kolejce rundy finałowej i na grę drużyn które są z nami w ósemce to uważam, że wszystko się może jeszcze zdarzyć i łatwo skóry nie sprzedamy.

Co innego brać w ciemno punkt przed meczem, a co innego być zadowolonym z przebiegu spotkania. Do 75 minuty powinniśmy prowadzić 5-2 i byloby pozamiatane.

Znasz powiedzenie, że jedna jaskółka wiosny nie czyni? A tak się składa że Stillic w Płocku ma statystyki 4 gole i 7 asyst. Wczoraj soe podpalił ale i tak chcialbym miec go obecnie w drużynie.

Powiem tak... nie wszystko jest od nas zależne. Na razie mamy 8 miejsce, więc ciężko byc optymista. Każda drużyna która nas wyprzedza ma w tym momencie większe szansę na puchary od nas. I to jest fakt, nie opinia.

TIR_DO_SŁUBIC 17.04.2018 16:46

Instat, Instat, Instat. Literki, cyferki, liczby, słupki.

Statystyka jest jak spódniczka mini. Pokazuje wiele dobrego, ale zasłania najważniejsze.

wiesniak842 17.04.2018 16:49

A czymże są bramki, asysty jak nie cyferkami i statystykami?;)

Adasss 17.04.2018 17:02

Jak dla mnie ta statystyka pokazuje, to co każdy obserwujący uważniej boisko, a nie jedynie podziwiający pojedyncze kapitalne zagrania Semira, widział. Czyli zawodnika długimi okresami "niewidocznego na boisku". Zawodnika na którego musi pracować ciężko reszta zespołu. Zawodnika, który z tego powodu kariery poza Polską nie zrobił.

kpn 17.04.2018 17:30

Przebudowa Wisły jeszcze dłuuuuugo bedzie trwac. To nie przypadek, ze tyle sezonow jestesmy tam gdzie jestesmy . Sa pilkarze, któzy po prostu sie nie nadaja na Wisle czy to Cywka,Mitrovic,Palcic, Boguski, Pereza cale szczescie sie pozegnalismy. Arsenic rowniez choc ma momenty dobre to drewniak konrketny jest, taka gorsza wersja Bunozy. Ale ni ma pieniedzy to bierzemy na udo i ja to rozumiem.

PhantomRanger 17.04.2018 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1498906)
Przebudowa Wisły jeszcze dłuuuuugo bedzie trwac. To nie przypadek, ze tyle sezonow jestesmy tam gdzie jestesmy . Sa pilkarze, któzy po prostu sie nie nadaja na Wisle czy to Cywka,Mitrovic,Palcic, Boguski, Pereza cale szczescie sie pozegnalismy. Arsenic rowniez choc ma momenty dobre to drewniak konrketny jest, taka gorsza wersja Bunozy. Ale ni ma pieniedzy to bierzemy na udo i ja to rozumiem.

Nie ma pieniędzy to szykujcie się, że te w/w ananasy zostaną i dalej będą czarować nas swoją grą. Zremisowaliśmy ten mecz po kiepskiej grze i pora zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. Dać szansę wykazania się młodym w pozostałych 6 spotkaniach. Przede wszystkim przestać snuć wizję Wisły w pucharach w przyszłym sezonie.

czaro 17.04.2018 20:02

Gorsza wersja Bunozy. Dożyliśmy czasów, kiedy wspominamy solidnego Bunozę i kreatywnego Jirsaka. Marek Penksa byłby liderem, a Kukiełka opoką trenera Carillo.

FraMat 17.04.2018 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1498909)
Gorsza wersja Bunozy. Dożyliśmy czasów, kiedy wspominamy solidnego Bunozę i kreatywnego Jirsaka. Marek Penksa byłby liderem, a Kukiełka opoką trenera Carillo.

No tak, a Ouadja królem środka pola.
:evil:

pepe72 17.04.2018 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1498907)
Nie ma pieniędzy to szykujcie się, że te w/w ananasy zostaną i dalej będą czarować nas swoją grą. Zremisowaliśmy ten mecz po kiepskiej grze i pora zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. Dać szansę wykazania się młodym w pozostałych 6 spotkaniach. Przede wszystkim przestać snuć wizję Wisły w pucharach w przyszłym sezonie.

Wszyscy (media) piszą o niezłym meczu, a tu jakiś "specialista" pi...sze o "kiepskiej grze". To na pewno forum kibiców Wisły Kraków?
Rozumiem wieszanie psów po meczu z Sandecją. Ale po Płocku? No, bez jaj!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl