Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVIII KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 18 marca 2018, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9933)

FraMat 18.03.2018 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1496571)
W najważniejszej strefie boiska, tj. w jego środku mieliśmy Mączyńskiego i co najważniejsze Brleka w formie. Obecnie żaden z ŚP nie potrafi zabrać się z piłką i pociągnąć jej do przodu, zostawiając przy tym 1/2 rywali za plecami, a to robi ogromną różnice.

Cywka potrafi - pokazał to w ostatnim meczu. Nie pamiętasz?
Zostawił 3 jak nie 4 rywali za plecami.

:>

ashkeczup 18.03.2018 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1496576)
Cywka potrafi - pokazał to w ostatnim meczu. Nie pamiętasz?
Zostawił 3 jak nie 4 rywali za plecami.

:>

Emotka na końcu wszystko tłumaczy, tylko jeszcze brylantowi wyjaśnij.

El'kabat 18.03.2018 16:16

Realnie 1-3 w plecy, ale nie takie cuda sie działy w naszej lidze.

Arleton 18.03.2018 16:23

Przegramy to na pewno, ale bardziej boli to że cracovia będzie miała już tylko do nas 2 pkt straty...

kbr 18.03.2018 16:33

Ostatni raz wygraliśmy tam w 2010 roku, a w ogóle na na wygraną z Legią czekamy 5 lat. I jeszcze długo poczekamy.. W tej dekadzie, licząc od wiosny 2011, na 17 spotkań wygraliśmy jedno. W tym czasie przy Ł3 wygrywały takie tuzy jak Korona, Jagiellonia, Bełchatów, Arka, Zagłębie, Podbeskidzie, czy spadający z ligi Ruch. Pytanie czy serio jesteśmy wyraźnie słabsi od wymienionych, czy to jakiś kompleks po stronie naszych piłkarzy, czy to może Legia na nas wyjątkowo się spina? Jakby nie patrzeć to widzę szansy na choćby punkt. Legia wygra zasłużenie, ale nie będzie to jakiś pogrom. 0-1, 1-2, najwyżej 0-2.

Griszka30KR 18.03.2018 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1496551)
przegramy bo : 1 - jestesmy bardzo przecietna druzyna , uzalezniona tylko od jednego zawodnika , 2 - bo legia pomimo ze nic wielkiego nie pokazuje i tak wyprzedza nas o 2 dlugosci - 3 - legia ne moze przegrac bo Jaga i amica wygraly .....a teraz czekam na hejty

Chyba żadnych hejtów nie będzie....Dodałbym jeszcze 4 -wystawiony skład

Krotochwila 18.03.2018 17:38

Moim zdaniem błędem jest brak Głowackiego. Bardzo przydałoby się jego doświadczenie i sposób w jaki jego obecność działa na całą drużynę. O Mitroviciu powiedziano już wszystko. Halilovic na głęboka wodę - trzymam kciuki.

Griszka30KR 18.03.2018 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1496590)
Moim zdaniem błędem jest brak Głowackiego. Bardzo przydałoby się jego doświadczenie i sposób w jaki jego obecność działa na całą drużynę. O Mitroviciu powiedziano już wszystko. Halilovic na głęboka wodę - trzymam kciuki.

Własnie o tym myślałem pisząc poprzedni post.W meczu z Legia przydałby sie taki kapitan jak Głowacki,a wtedy Valez za kogoś z dwójki Mitovic/Cywka.Moze jeszcze Wojtkowski od poczatku ale w koncu chyba pojechalismy sie bronic,wiec tu już ufam trenerowi.

s1mone 18.03.2018 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Virusman (Post 1496561)
W zeszłym roku 11.03 (czyli tydzień wcześniej niż teraz) też graliśmy z Legią. Może część z Was pamięta ten mecz - to wtedy kiedy Radović zrobił absurdalną symulkę i Gonzalez dostał żółtą kartkę.

Przegraliśmy 1-0 po nudnym meczu, ale nasza gra nie była jakaś fatalna. To znaczy nie odstawaliśmy od Legii.


Tylko, że wtedy byliśmy po prostu lepszą drużyną

Widzę, że część z Was jest optymistami. Moim zdaniem nie ma ku temu przesłanek prawie żadnych, bo jesteśmy teraz bardzo słabi. W stosunku do tego co było rok temu zaliczyliśmy regres. Na ten moment (za parę kolejek może być inaczej, forma jest zmienna), mimo że punktowo jesteśmy w pierwszej ósemce, to piłkarsko na pewno nie. Takie Płock, Korona, Arka Gdynia to są teraz lepsze drużyny od Wisły. Jesteśmy zakładnikami formy jednego piłkarza.

Całe szczęście to Ekstraklasa - tu logiki nie uświadczysz. Być może zagramy najlepszy mecz w tej rundzie i wygramy? Może dojdziemy w końcu do wysokiej formy i będziemy seryjnie wygrywać mecze? Dlaczego nie? Tu takie rzeczy się zdarzały i oby tak było. Legii teraz każdy może urwać punkty, oni nie są tacy dobrzy. Ja tylko sobie życzę, że jeśli dziś byśmy przegrali, to żeby nie było wstydu jak w 2014.

Pierdu pierdu,

W tamtym roku o tej porze 38 punktów, teraz 40 punktów.
W tamtym roku o tej porze 40 strzelonych goli, teraz 38.
W tamtym roku o tej porze 41 straconych, obecnie 33.
W tamtym roku bilans bramkowy -1, obecnie +5.

Nie ma co pieprzyć, że jesteśmy słabsi. Prezentujemy zbliżony poziom i podobne możliwości. A co do meczu to możemy równie dobrze im w.......ić 3:0 po hattricku Carlitosa jak i spłynąć czwórką. Taka jest piłka nożna. I tyle w temacie.

Trzeba trzymać kciuki i dopingować, a nie snuć jakieś czarne wizję. Jazda jazda Jazda!

Arkadiusz.Czerepach 18.03.2018 18:04

no fajna ta kontra (taaa LLonch nie umie podać kluczowo... )
ale wcześniej Legia nas ropzklepała jak przedszkolaków

Arkadiusz.Czerepach 18.03.2018 18:45

to co sie dzieje w naszym polu karnym , to kryminał , ostatnie minuty przypominaja ostatnie minuty z poznania

brylant17 18.03.2018 18:52

Zamilcz


1906 znaków

Padre1906 18.03.2018 18:52

Weź leki i oglądaj mecz.

Elendil 18.03.2018 18:52

gdyby nie ostatnie minuty, to bym podejrzewał, ze gramy z rezerwami Legii. Tak trzymać!

Krotochwila 18.03.2018 18:56

Taktyczny koncert w pierwszej połowie. Teraz tylko spokojnie grać piłką, szukać szansy na decydujący cios.

Bene Nati 18.03.2018 19:01

Oby w drugiej połowie nie pękli.

A połowa ludzi chciała tutaj zwalniać trenera i wywalać 3/4 składu w lecie...
Ech.

s1mone 18.03.2018 19:02

Czuję się jak dziecko na gwiazdkę :D

Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie spuchniemy.

Jak na razie to czapki z głów dla drużyny i trenera. Mam nadzieję, że nie przedwczesne.

Krotochwila 18.03.2018 19:07

Chciałbym trzeciej bomby tak ok 60min i drugiego żółtka dla Krzysia :)

El'kabat 18.03.2018 19:09

Piękna sprawa, obyśmy ten poziom utrzymali

ashkeczup 18.03.2018 19:16

Po 53 minutach jeden ogromny minus. Przykro patrzy się na ten zjazd Sadloka. Top 3 na jesień, całkowicie zaniżający średnią na wiosnę.

Elendil 18.03.2018 19:58

Brawo! Świetnie taktycznie zagrany mecz. Legia nawet nie pierdnęła.

Pierwsza ósemka już pewna!

mitmichael 18.03.2018 20:00

Hahaha to dzieje sie na naszych oczach, w koncu po 8 latach wygrywamy z Legia na wyjezdzie w tak bardzo waznym dla nas momencie w sezonie. Mitrovic nawet spoko zagral dzisiaj, Halilovic bardzo ladnie w pierwszej polowie ale w drugiej juz nie mial sil, swietny mecz Imaza i Carlitosa. Normalnie nie ma sie do kogo tak na prawde dzisiaj przyczepic, no moze troche Sadlok odstawal. Do tego bardzo trafione zmiany, Carillo w koncu zaczal ogarniac ten zespol. Mam nadzieje, ze teraz tak wlasnie bedziemy grali. 2 tygodnie czekania i jazda z AmicoLechem :)

szprotson 18.03.2018 20:01

ja pierdu.

co gosci zjedlismy.
Mitrovic w pierwszej trojce najwiecej biegajacych.....

quimby 18.03.2018 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1496607)
Czuję się jak dziecko na gwiazdkę :D

O to, to :)

brylant17 18.03.2018 20:03

Odszczekuję to co mówiłem o Mitrović'u bo dzisiaj to Pan piłkarz w ogóle cała drużyna fajnie zagrała ^^

Wojtator 18.03.2018 20:03

jestem w ogromnym szoku :)
brawo!

Stelio 18.03.2018 20:04

Nie wierzę w to co się stało, ale jest cudownie! LEGŁA WARSZAWA!

heoij 18.03.2018 20:04

Wróciła

http://szaleswl.strefa.pl/Wisla/UWSK...IELKAWISLA.JPG

WSZYSCY na Amicę- kupować bilety!

Patryko 18.03.2018 20:05

Ten mecz po raz kolejny pokazuje, że nawet teoretycznie najsilniejszy kadrowo zespół nie wygra w tej lidze meczu grając stojanowa.

Legia została zgwałcona na własnym stadionie :) Piękny, spóźniony prezent na imieniny :)

Bene Nati 18.03.2018 20:05

Coś pięknego!

Zostawili mnóstwo serca i zdrowia na murawie.

To z jakim spokojem próbują rozgrywać, juz od obrony...
z jakim wyrachowaniem zagrali dziś.
Brawo trenerze.

Obyś został na przyszły sezon, obyś dostał jakieś transfery latem.

AntyMod 18.03.2018 20:06

musze odszczekac zapowiedz przed meczem ........1 polowa to po prostu nie wierzylem wlasnym oczom .... choc przed meczem nie postawilbym nawet zlotowki na Wisle to po prostu klasa , i wykorzystosci mega slabosci przereklamowanej legii ( ktora i tak bedzie MP ) ....pozdrawiam szydercow ktorzy szydzili ze nie ma szans za carlitosa wziasc 3 mln euro...za tydien mam urodziny - dziekuje za prezent chlopaki , ...Halilovic pokazal gdzie jest miejsce RB9

kpn 18.03.2018 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1496613)
Hahaha to dzieje sie na naszych oczach, w koncu po 10 latach wygrywamy z Legia na wyjezdzie w tak bardzo waznym dla nas momencie w sezonie. Mitrovic nawet spoko zagral dzisiaj, Halilovic bardzo ladnie w pierwszej polowie ale w drugiej juz nie mial sil, swietny mecz Imaza i Carlitosa. Normalnie nie ma sie do kogo tak na prawde dzisiaj przyczepic, no moze troche Sadlok odstawal. Do tego bardzo trafione zmiany, Carillo w koncu zaczal ogarniac ten zespol. Mam nadzieje, ze teraz tak wlasnie bedziemy grali. 2 tygodnie czekania i jazda z AmicoLechem :)


Po 8 Panie, po 8 latach :)
LLonch - general, Pan pilkarz
Oby z kuchenkami tez tak zagrac i wygrac

ArturBarlinek 18.03.2018 20:07

To było coś niesamowitego jak ich ojebaaliśmy.
Teraz to dopiero będą się bilety na Lecha sprzedawały

St Yabol 18.03.2018 20:09

Mączyński peadu
Pudel pedau

Cała Wisła zagrała zajebisty mecz, nei wiem kogo wskazać jako najsłabszego zawodnika

Bene Nati 18.03.2018 20:10

Szkoda, ze w poniedziałek gramy.

Długie fragmenty graliśmy już takie w niektórych poprzednich meczach.
Brakowało koncentracji, skuteczności.

U siebie z Koroną, na wyjeździe z Jagą pierwsze 30 minut na podobnym poziomie.
Tyle, ze inny wynik był i od razu ludzie pisali, ze dziadostwo.

Vinci 18.03.2018 20:10

Od 8 lat czegoś takiego w Warszawie nie widziałem.

BRAWO BRAWO BRAWO :tsw_raca:

Martinus 18.03.2018 20:12

Świetny mecz taktycznie to raz. Ale dwa to niesłychana wola walki, takiej zaciętości, chęci do wyszarpania każdego kolejnego metra boiska nie widziałem u nas dawno. Cywka i Llonch fantastyczne spotkanie.

mitmichael 18.03.2018 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1496623)
Po 8 Panie, po 8 latach :)
LLonch - general, Pan pilkarz
Oby z kuchenkami tez tak zagrac i wygrac

Zgadza sie, dzieki za poprawe. Rozjechalismy ich na spokojnie tak jak i w tamtym meczu :)

Kamson 18.03.2018 20:13

Brawo drużyna!

Coglin 18.03.2018 20:13

Brawo :tsw_raca::tsw_wisla_flaga::tsw_raca:

p.s. https://youtu.be/hl4hDqAVn_Q


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl