![]() |
Cytat:
|
Myślę, że Wojtkowski w tej formacji może grać tego "fałszywego skrzydłowego", który tak naprawdę jest ofensywnym pomocnikiem.
|
Pojebane z Kolarem i Balanyukiem, Brożek nie wnosi kompletnie nic i już raczej nie wniesie, chyba, że kretyński pomysł z przedłużeniem kontraktu zostanie zrealizowany. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy bezużytecznym 21 latkiem, a bezużytecznym 34 latkiem, to bez wahania postawiłbym na chłopaka, który w przyszłości może dać jakąś korzyść. U mnie duży - dla Carrillo.
|
Tu chyba pełna zgoda.
Brożek chyba jednak już Wisły nie zbawi. Szacunek dla niego za wszystkie poprzednie lata, ale jego wejście w Białymstoku, kompletnie niczego nie dało. Tak śmieszna sytuacja: mecz leciał w Eurosporcie i tam wspomniano o zmianie kiedy wchodził Brożek, natomiast ostatnio oglądałem powtórkę meczu na nsport+ i tam pod koniec meczu w pewnym momencie jeden z komentatorów ze zdziwieniem stwierdza: O! chyba Wisłą przeprowadziła też zmianę, która mi umknęła, bo widzę, że Brożek jest na boisku. Na co drugi: no chyba tak, ale Brożek i tak gra niezauważenie (czy jakoś tak). To podsumowało udział Pawła w tym meczu. Na zakończenie wyściskał się z Pawełkiem i tym akcentem można podsumować jego obecność. Jednak to Carillo go desygnował do gry. Dlaczego? Czy ktoś inny oprócz trenera decyduje o składzie? |
@FraMat
Co masz na myśli sugerująć, że ktoś inny decyduje o składzie drużyny? |
Tylko pytam.
Może na przykład zarząd chce Brożka wystawiać za zasługi i zmusza do tego trenera? Tak, wiem, że brzmi niedorzecznie... ale po co Brożek wszedł w Białymstoku? Po co w ogóle tam pojechał? Przecież Bałaniuk czy Kolar przynajmniej by pobiegali po boisku przyciągając uwagę obrońców. A Brożek nie zrobił nic. |
Tyle, że sam Brożek od dość dawna nie wygląda na takiego, któremu gra w piłke sprawiałaby przyjemność. Nie sądze by sam jakoś strasznie zabiegał o grę, bo bliżej mu do kolejnej kontuzji, niz do bramki rywala. Jego należy wystawić w składzie w ostatnim meczu, zdjąć koło 60 minuty, owacja na stojąco, podziękowanie za wszystko i tyle.
|
A mnie się wydaje, że Brożek ma w kontrakcie wpisaną jakąś klauzurę dotyczącą rozegranych minut w sezonie. Chyba, że wszyscy usilnie chcą żeby jakimś cudem nastrzelał goli w gonił czołówkę w tabeli strzelców Wisła. Teraz przez długi czas miał kontuzję więc nie miał ich jak nabić. Wcale bym się nie zdziwił jak dzisiaj zacznie mecz w pierwszej jedenastce.
|
Muszę przyznać, że ja obecności Brożka na boisku w ostatnim meczu nie potrafię sobie wytłumaczyć w ogóle. Żaden z powyższych domysłów kolegów, z całym szacunkiem dla nich - nie ma sensu. Zakładając oczywiście, że nasz obecny trener to względnie mądry facet.
|
Być może Carrillo liczy na mądrość Brożka?
Zwał jak zawał. Ale może liczy na jego zimną krew? Dostawienie nogi w odpowiednim momencie? Tak boiskowa dojrzałość.. |
Cytat:
Ja wierzę, że Brożek, nawet w takim stanie, może zdobyć gola. Ale to będzie czysty przypadek. |
Prosta sprawa, trener ich widzi na treningach i decyduje.
Szkoda, że Kolar i Bałaniuk się nie łapią, ale widocznie prezentują się gorzej niż Paweł. Wielkiej filozofii w tym nie ma. |
Jeśli nieobecność Lloncha w 11 nie jest spowodowana urazem to wygląda to na jakiś kabaret.
|
Nie chce oceniać trenera po kilku meczach, ale zaczyna mnie delikatnie mówiąc wkur***ć ten Carillo. Tyle w temacie.
|
Nie chce sobie wyobrażać nawet jak bardzo straci Carillo na swojej opinii jeśli Llonch jest zdrowy i ląduje na ławce a Mitrović albo Cywka coś zepsują..
Dla mnie jest to tak niezrozumiała decyzja jak wstawianie Ze manuela kilka meczy z rzędu do pierwszej 11... Abstrahując od dzisiejszego spotkania, jak tragiczni muszą być Kolar i Bałaniuk skoro nie mieszczą się w 18. |
Ja naprawde rozumiem ze Cywka jest wybiegany, silny, moze sie podobac jako zawodnik do walki etc ale jezeli Llonch jest zdrowy to jakim prawem Tomasz jest w skladzie
|
Cytat:
Ceterum censeo - wystawia Boguskiego! |
Chyuj z tym.
Llonch na ławce ? :D |
Cytat:
twój sarkazm byłby na miejscu , gdyby Carillo przyszedł tutaj w normalniejszych okolicznościach np zamiast Kiko rok temu ponieważ jednak wypi..ono Kiko w trybie awaryjnym bo pojawił sie, co zgodnie wszyscy twierdzili, trener o kilka półek wyżej od Kiko , toteż i oczekiwania względem poprawy sa raczej naturalne |
Dodajmy, że Kiko wywalono, bo rzekomo nie potrafił wykorzystać potencjału drużyny, grając zbyt zachowawczy futbol. Cóż, teraz widać jaki ten potencjał był i kto miał rację.
I żeby była jasność. Tak jak nie byłem zwolennikiem zwolnienia Ramireza tak obecnie głosy o zwolnieniu Carillo należy kierować w stronę szpitala na Babińskiego. Chociaż skład łagodnie mówiąc zaskakuje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Carillo wyznaje kult pracy na treningach. Grają Ci co trenują najciężej, a że Cywka trenuje, haruje, siłownia dodatkowo, to ma miejsce w składzie. Tak to widzę :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
zreszta niewazne, to meczowy , nie spamujcie tutaj , jest temat o Carillo i tam można żale wylewać , oby po dzisiejszym meczu było ich jak najmniej
Cała Polska........!!!! |
Cytat:
|
Patrząc na te 45 minut, to jak Śląsk będzie miał więcej chłodnej głowy to nas pojedzie w 2 połowie.
ZMIANY NA JUŻ. |
Nie wiem jak mozna wystawic Mitrovica i Cywke zamaist najlepszego przez cala runde Lloncha
w srodku pola mamy lej po bombie gol sie zaczal od straty Carlitosa, jednej ze 124 w tym meczu poki co bardzo slabo to wyglada Boguski i Mitrovic do zdjecia w przerwie |
Pomijając wszystkie aspekty ...ujowości naszej gry, to na boisku brakuje lidera. Kogoś kto poderwie ten zespół do walki. Wszystko w jednostajnym tempie i do tego te potknięcia o piłkę Boguskiego i kółeczka do tyłu Cywki.
|
Ale syf. Środka nie ma ani w wyprowadzeniu piłki ani w obronie. Te straty w środku pola za każdym razem pachną bramką dla drużyny z Wrocławia. Jeśli ktoś tym w przerwie nie wstrząśnie, przegramy ten mecz. A łatwiejszego przeciwnika już w terminarzu nie będzie.
|
póki co, najgorszy mecz w 2018
|
Centralna pomoc z Cywka i Mitrovicem to jakis zart. Mitrovic porusza sie w tempie Ze Manuela, psuje latwe podania i ogolnie wyglada na goscia, ktory nie ma zadnych atutow. Nawet o umiarkowana ambicje trudno go posadzac.
Z takimi pilkarzami nie da sie wygrac walki o srodek pola z jakimkolwiek przeciwnikiem w tej lidze, a niestety wyglada na to ze Hiszpan zaczyna od nich ustalanie skladu. |
może najzwyczajniej w świecie nie zasługujemy na pierwszą ósemkę?
|
Mitrović zszedł i zrobiła się gra :D nie będę się pastwił nad stylem bo ten był tragiczny.Z Zorana będą ludzie tylko trzeba na siłownie pochodzić ;) Czemu nie grał Llonch? Cywka jak mi zaimponował.Na Amikę i Legię Buchal do bramki bo mnie Cuesta nie przekonuje.Brawo ważne 3 pkt!!
|
Na chłodno obserwacje
1. Zszedl Mitrovic i zaczela sie jakakolwiek gra. Mitrović jest okropnie wolny. 2. Halilović >> Mitrović 3. Głowacki >> Velez. Nawet przy nieudanym naszym rożnym wybił na aut będąc 25 metrów od bramki Śląska. Dużo lepsze podania niż Velez. Klasa sama w sobie. 4. Pierwszy skład powinien być z Głowackim, a Mitrović na trybuny już na zawsze Cytat:
Cytat:
|
Wszedł Halilović i od razu gra ruszyła do przodu i zaczęła się układać, nie wiem co ten trener widzi w tym Mitroviću, że wystawia go w wyjściowej jedenastce.
Mitrović OUT na następny mecz! |
Ten mecz byl tragiczny, Mitrovic i Cywka w pierwszym skladzie to jest po prostu niesmaczny zart, dopiero zejscie tego pierwszego odmienilo gre zespolu, za duzo tych defensywnie nastawionych pilkarzy. Lepsza druzyna od Slaska na spokojnie by nas wypunktowala. Trzeba sie cieszy z tych jakze bardzo waznych 3 punktow bo gdyby nie zmiany w skladzie moglismy stracic 2
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl