![]() |
Od jesieni się wiele w obronie zmieniło. Szczególnie Sadlok, który z zawodnika na miarę 1 składu reprezentacji stał się najsłabszym ogniwem. Jak tak dalej pójdzie, to latem nie uda nam się zatrzymać Imaza, a Carlitos podpisze 5 letnią umowę :D
EDIT: Boguskiego* Cytat:
|
Mitrovic to jest chodząca kompromitacja. Sadlok tragedia.
Co do samego meczu to właściwie Korona nie miała nic do powiedzenia. Szkoda straconych punktów. |
Wynik - niedosyt. Gra - dużo optymizmu.
Każdy mecz gramy lepiej niż poprzedni. |
Dobry mecz. Szkoda straconych punktow. Malkontenci powinni obejrzec nasze dwa ostatnie mecze z Korona. Nara. Czesc.
|
Imaz - super forma,
Bougus - klasa :) Cuesta - srednio, mogl obronic. Pol - jak zwykle trzyma poziom i niesamowita asysta Carlitos - bez formy Sadlok - tragedia Bartkowski - dobrze o dziwno dobrze, balem sie tragedii Wasilewski dobrze Mitrovic - totalnie wolny, masakrycznie. Raz dobrze wrzucil pilke do Carlitosa. |
W 11 na 8 byłoby łatwiej o 3 pkt. W przewadze 11 na 10 w Kielcach była porażka więc "widzę postęp".
|
No nie tyle miec okazji i nie strzelic nic w drugiej polowie grajac w koncowce z przewaga zawodnika, Carlitosowi cos sie stalo bo zacial sie na amen, kolejne 2 punkty stracone a moglismy juz w tym momencie dogonic Gornik na 1 punkt. Ten punkt jest lepszy dla gosci i to zdecydowanie bo sa przed nami w tabeli a dodatkowo graja teraz u siebie z Pogonia a My na wyjezdzie z liderem wiec zadanie mamy o wiele trudniejsze.
|
ktoś wie dlaczego Wasyl zszedł?
A tak poza tym to całkiem fajnie Bartkowski na ŚO. |
Remis który jest porażką. Szczególnie że graliśmy bardzo dobre spotkanie. Korona nie istniała nawet gdy grali w 11.
Cholernie szkoda tych punktów. Brakowało ostatniego podania, tego postawienia kropki nad i. Gra na plus, wynik na minus. Llonch znowu graczem meczu. |
Dobry mecz Wisly.
|
Skończyła się era brzydkich zwycięstw. Powróciliśmy do pięknych remisów :D szkoda, że tym razem z drużynami z którymi mamy szanse wygrać. Cóż, to była jedna z ostatnich szans na 3pkt. w tym sezonie. W poniedziałek Jagiellonia wytrze nami podłogę, następnie na rozkładzie mamy Śląsk, Legię, Lecha i Sandecję. Optymistycznie zdobędziemy 6 pkt, realnie 4. Pytanie czy 41 pkt. wystarczy na strefę mistrzowską?
|
1. Mitrovic nadaje się co najwyżej do odśnieżania boiska. Perez przy nim to geniusz.
2. Sadlok się nam zepsuł. 3. Pomijając naszą grę - zostaliśmy okradzeni z bramki i tym samym prawdopodobnie z punktów. Palcić wchodził bokiem, zagrywał do Carlitosa który miał przed sobą pustaka. Liniowy dopatrzył się spalonego Palcicia... 4. Walczymy o ósemkę, skończmy pierd0lić o pucharach :) |
Temu Carrilosowi ile dajecie? do konca sezonu doprowadzi zespol?? Kiedy to wszystko ucieklo..
|
Llonch, Imaz znów klasa, Boguski- w końcu klasa, Palcić na PO fajny debiut, Bartkowski na ŚO dużo lepiej niż na prawej. Cuesta całkiem fajnie, mógł obronić, ale ja bym go za tę bramkę nie winił. Carlitos miernie, za to Sadlok zjazd stulecia. Cieszy gra, chociaż w przewadze nie lza remisować u siebie.
|
Jest dużo ładnej gry piłką? Jest!
Jest dużo pressingu? Jest! Jest trzeci remis na cztery rozegrane spotkania? Jest! Uwaga! Uwaga! Carillo zdemaskowany! Carillo to < ! EL MOSKALO ! > |
Cytat:
|
Żal, żal, żal.
Byliśmy zdecydowanie lepsi. Gdyby Carlos zagrał na swoim normalnym poziomie to wygralibyśmy to. |
Cytat:
Cywka to gral w tym meczu??? Jestem usatysfakcjonowany tym ze Korona została stłamszona. Będzie tylko lepiej. |
To nie wina trenera, że Carlitos marnuje karnego, a piłkarze nie trafiają w bramkę.
Byliśmy lepsi pod każdym względem, przynajmniej od 30 minuty (wtedy wróciłem z pracy i odpaliłem mecz). Boguski się wreszcie obudził, Imaz też dobrze grał. Niestety Carlitosowi skończyły się papiery na sezon konia. Nadal jest bardzo ważnym ogniwem, ale widać, że mu nie żre. Mitrović i Cywka masakra, dawać tego Brleka! |
Ten projekt "Carillo" naprawdę rokuje i ma ręce i nogi, ale musi dostać jakość do pomocy! Wtedy to będzie hulalo i mysle, ze będzie można myśleć o dobrych wynikach w nowym sezonie.
|
Szkoda, pierwsza ósemka po tym meczu oddaliła się istotnie. Lekkim optymizmem napawa tylko progres w grze, który mimo wszystko daje jeszcze nadzieję na zdobycie tych 7 punktów, choć łatwo nie będzie.
Dwóch naszych najlepszych zawodników z jesieni - Sadlok i Carlitos totalnie pod formą. No i na duet Mitrovic-Cywka to juz patrzeć sie nie da... Ten Brlek to kiedy będzie gotowy do gry, bo potrzebujemy go na już. |
Ja też widzę ogromny postęp w grze.
Szczerze? Szkoda, że brakuje nam jakości bo ten trener potrafiłby ją wykorzystać. |
Mnie się podobało dzisiaj, szkoda remisu.
Ciągle pamiętam ostatnie 2 mecze z korona i nasza gre.... Dzisiaj było dobrze. |
Cytat:
Natomiast jeśli chodzi o taktykę i sposób gry, to czapki z głów. Korona praktycznie w tym meczu nie pierdnęła. Szkoda tylko, że piłkarze dzisiaj razili nieskutecznością. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Równie dobrze możemy pieprznąć Jagę w łikend a potem dostać wpierdy od Śląska. To jest ekstraklasa, tego nie ogarniesz. Trzymam kciuki, żeby Piast wlał Arce - to byłby istotny bufor.
|
Jest różnica. Przyjemnie się to ogląda.
Zaczekajmy na lepszą pogodę. Czas działa na naszą korzyść. Potwierdza to Imaz. ;) |
Będzie lepiej ? Tez mam nadzieje ale jak słaby musi być Halilovic ze Mitrovic przebywa na boisku kolejne 90 minut ? Albo mamy znowu do czynienia z przywiązaniem sie do piłkarza niczym Ramirez do Pereza.
Fakt jest taki, ze zMitroviciem gramy w 10 koleś jest wolny jak wóz z węglem i to przeładowany, wiec jak ma to sie do szybkiego grania zespołu. Podania do przodu każde padało łupem pieprznych scyzorow, jeżeli Halilovic gra na podobnym poziomie bo trudno grać gorzej to lepiej wystawiać Tibora bo jest 8 lat młodszy.... Mam nadzieje, że Brlek będzie mógł zagrać już w pońiedzialek i Mitrovic siądzie tam gdzie jego miejsce na trybunach. |
Cytat:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...jn8NvM5EVkxYJt |
Panowie Cywka a Mitović wg mnie zdecydowana korzyść na rzecz Cywki. Wysoki procent celności podań Serba to efekt tego, ze to głównie podania do tylu Owszem w drugiej połowie Cywki prawie nie było widać, ale i tak w moim odczuciu dawał nam więcej -odbiory niż Mitrović. Carlos podszedł do karnego jakbyśmy prowadzili 3-0 a nie przegrywali. Miałem nadzieje ze strzelać będzie Sadlok, jak zobaczyłem Carlosa to miałem przekonanie, ze nie wciśnie i niestety....
|
Cytat:
tez o tym pomyslalem. ta gra ma przyszlosc.Teraz dac Brleka wywalic nieudacznika Mitorvicia ,bardziej ofensywinie,nie maskowac sie i bedzie calkiem dobrze. |
Cytat:
|
Wisła Carillo a Wisła Kiko to dwa różne światy. Mamy wreszcie trenera, nie jebanego czarnoksiężnika. Wygląda to ciekawie, będzie tylko lepiej!
|
Szkoda, bo o ile z Piastem zagraliśmy wg mnie słabo, o tyle dzisiaj tylko nam chciało się grać w piłkę, a Koronie zależało by przeszkadzać. No i przeszkadzali, murzyn musiał faulowac 3 razy na żółtą żeby w końcu ją dostać. Stefański wczoraj szybciej by go wyjebal. Stracone pkt, miejmy nadzieję że Ara wtopi z Piastem. 4 pkt przewagi nad 9 miejscem dają jakiś tam komfort, zwłaszcza że mamy spośród 5 meczów aż trzy z Top3...
|
Nieźle to wyglądało, szczególnie w porównaniu do meczu w Gliwicach i tak ogólnie to było chyba najlepsze 90 minut na wiosnę.
Przede wszystkim, do utrzymywania się przy piłce dorzuciliśmy konkrety. Całkiem sporo fajnych akcji, szczególnie jak weźmie się pod uwagę niełatwe warunki do gry, kilka groźnych strzałów. Korona przez większość spotkania była stłamszona, miała problem z konstruowaniem swoich ataków, a w obronie ratowała ją nieskuteczność naszych piłkarzy lub interwencje bramkarza. Szkoda karnego Carlitosa. Nie dlatego, że byłoby 2:1, bo wtedy bramka Imaza by nie padła, ale dlatego, że Carlitos byłby bardziej rozluźniony w kolejnych sytuacjach, które pewnie by miał. Widać było, że koniecznie chce strzelić i myślę, że właśnie brak tego luzu był decydujący przy oddawaniu strzałów. Generalnie gra się poprawia, całkiem przyjemna dla oka, ale na koniec i tak nawet najlepszą taktykę wykonują piłkarze, którzy najlepsi nie są. I tej jakości po prostu brakuje, jednak pod względem kultury gry i jej organizacji, gra zespołu jest bez wątpienia lepsza od tej z jesieni, kiedy (poza pojedynczymi przypadkami) chciało się wsadzić rozpędzony mikser w swoje oczy. Wyniki były niezłe (do pewnego momentu nawet bardzo dobre), owszem, ale za Ramireza Carlitos trafiał co drugi strzał, teraz z karnego nawet nie daje rady. I tu pies pogrzebany. |
Gramy z pewnością efektowniej. Różnica tylko taka, że Carlitos ma zniżkę formy. Gdyby nie poprzeczka/karny i obrona bramkarza byłyby 3pkt....przydałby się jeszcze jeden skuteczny piłkarz.
|
Cytat:
Cywka - co on robi jeszcze w pierwszym składzie? P.S. Dlaczego bambo nie wyleciał wcześniej? Sędzia czeka aż kogoś połamie? Ogólnie poziom sędziowania dzisiaj bardzo słaby. Zarówno główny jak i liniowy. |
Cytat:
|
Nie chce się czepiać, ale według mnie Mitrović to pasuje tutaj. Jak gra się trójką w pomocy to wszyscy muszą być wybiegani, a on jest wolny jakby ospały. Widać było jak go tam objeżdżali z prawej strony.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl