Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9920)

19sebawro06 25.02.2018 17:43

ten mecz chyba lepiej pozostawić bez komentarza

Hives4 25.02.2018 17:43

Ręcznik

Sadlok - Emeryt - Odpad z Chorwacji - Odpad z 1 ligi

Parodysta Cywka - Llonch - MitroPerez ver 2

Emeryt Dziki - Carlitos - Odpad z 2 ligi hiszpańskiej

W kadrze mamy trzech piłkarzy, z czego Sadlok jest bez formy, Carlitos stracił sporo motoryki po przerwie zimowej, a Llonch to ambitny przecinak, ale bez umiejętności piłkarskich.

Czego oczekujecie od nich? Cieszmy się, że jakimś cudem jesteśmy w środku tabeli, bo patrząc na potencjał to powinniśmy walczyć o spadek. I wcale nie jest powiedziane, że taka walka w tym sezonie nas jeszcze nie czeka.

Wyszarpany cenny punkt na boisku ostatniej drużyny w tabeli to nie w kij dmuchał xD Szczególnie, że w pierwszej połowie oddaliśmy 1 ! strzał i to niecelny i to w 42 minucie...

Teraz czas na Koronę bez Arsenicia, Głowy i cholera wie kogo jeszcze. Szykujmy się psychicznie już teraz na to lanie i męczącą grę :/

mitmichael 25.02.2018 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1494749)
Graliśmy dziś w 10 (Boguski) albo i nawet 9 (Cywka)

A nawet i w 8 (Mitrovic), Bartkowski troche lepiej dzisiaj ogarnial niz z Arka, tak mi sie przynajmniej wydawalo

CrazyBoy96 25.02.2018 17:46

Przypuszczam, że Boguski się boi własnego cienia, a co dopiero jakichkolwiek pojedynków :D

Na Koronę chciałbym zobaczyć Halilovicia, a w miejsce Boguskiego Wojtkowskiego, albo Carlitosa a na środek Kolar/Bałaniuk.

pepe72 25.02.2018 17:46

Na pewno przeskoczyliśmy Płock (zrównaliśmy się punktami, mamy lepszy stosunek bramek). Jak Amica wygra w Kielcach to będzie 5 miejsce.
Mecze przy -9 to paranoja.

ashkeczup 25.02.2018 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1494753)
Ręcznik

Sadlok - Emeryt - Odpad z Chorwacji - Odpad z 1 ligi

Parodysta Cywka - Llonch - MitroPerez ver 2

Emeryt Dziki - Carlitos - Odpad z 2 ligi hiszpańskiej

W kadrze mamy trzech piłkarzy, z czego Sadlok jest bez formy, Carlitos stracił sporo motoryki po przerwie zimowej, a Llonch to ambitny przecinak, ale bez umiejętności piłkarskich.

Czego oczekujecie od nich? Cieszmy się, że jakimś cudem jesteśmy w środku tabeli, bo patrząc na potencjał to powinniśmy walczyć o spadek. I wcale nie jest powiedziane, że taka walka w tym sezonie nas jeszcze nie czeka.

Wyszarpany cenny punkt na boisku ostatniej drużyny w tabeli to nie w kij dmuchał xD Szczególnie, że w pierwszej połowie oddaliśmy 1 ! strzał i to niecelny i to w 42 minucie...

Teraz czas na Koronę bez Arsenicia, Głowy i cholera wie kogo jeszcze. Szykujmy się psychicznie już teraz na to lanie i męczącą grę :/

Gwizda Carlitos zdecydowanie słabsza od odpadu z 2 ligi hiszpańskiej, Sadlok zdecydowanie słabszy od Arsenicia, Wasyla też. Co sie, co sie stało?

pepe72 25.02.2018 17:54

Nie wiem co tak psioczycie na obronę. Zagrali na 0 z tyłu. Więc połowa życzeń na ten mecz została zrealizowana.
Brakuje Brelka w środku i miejmy nadzieję, że do końca miesiąca ten temat będzie zamknięty.

Maciek17 25.02.2018 17:55

Od myślników, bo w wylewie żali i tak nikt nie czyta:
- widać pomysły na grę, zdecydowanie
- brakuje zgrania / wykonawców (obrońcy grają na pograniczu dużego szczęścia, baaardzo dużego)
- widać było, że zawodnicy zmarznięci w opór i przez to mnóstwo drewna na boisku

Ogółem: mecz kryminał.

P.S. Jak czytam na klubowym fb, że Palcicia za Boguskiego... XD Skauci przy klawiaturach!

Pepinho 25.02.2018 17:55

Problem Wisły jest słaba jakościowo kadra. Żaden trener niczego tu nie zmieni, mamy teoretycznie lepszego szkoleniowca od Ramireza a gra jest tak samo denna, nie mamy kontroli nad spotkaniem w czasie jego trwania gdyż nasza linia pomocy tak jak już ktoś wyżej napisał złożona jest z bardzo przeciętnych kopaczy nawet jak na warunki słabej Ekstraklasy. Martw mnie, że w zbliżającym się ku końcowi okienku nie sprowadziliśmy zawodnika, który widocznie podniósłby poziom naszej gry. Dramatycznie ogląda się popisy dwóch grających po tej samej stronie hamulcowych vide Boguskiego i Bartkowskiego.

Hives4 25.02.2018 17:55

A następne pięć spotkań to:

Korona
Jaga
Śląsk
Lech
Legia

Ile tu urwiemy? 1? 2 punkty? Marsz w dół tabeli rozpoczęty. Cieszmy się, że na jesieni Carlitos nastukał nam punktów, bo mogą okazać się nieocenione na koniec.

s1mone 25.02.2018 17:56

Patrząc po skrócie (niestety nie było mi dane oglądać na żywo) to i tak zjechany tutaj Boguski mógł skończyć z asystą i to byłaby już druga w trzech meczach. Piłka jest przewrotna.

Jak nie można wygrać to trzeba zremisować. Szczególnie na wyjeździe. Szkoda mimo wszystko, bo mogliśmy się podpiąć pod czołówkę. Ocenę gry zostawiam w rękach kolegów co cały mecz oglądali :)

fran23 25.02.2018 17:56

W porównaniu do gry wynik dobry. Nic więcej, niż awans do 8, od tych grajków nie oczekuję. Po prostu w większości to przeciętniacy nawet jak na nasza ekstraklapę. W następnym arcyważnym meczu chyba Sadlok na śo, Palcić na po i Bartkowski na lo.

Hives4 25.02.2018 17:59

Cytat:

Nic więcej, niż awans do 8, od tych grajków nie oczekuję.
Zostały nam mecze z Koroną, Jagą, Śląskiem, Lechem, Legią i Sandencją, a już w tej chwili mamy tylko 3 punkty przewagi nad 9 miejscem w tabeli. Oczekujesz więcej niż sobie wyobrażasz :D

ashkeczup 25.02.2018 18:00

Ewidentnie spadniemy, nawet nie powalczymy o 13 miejsce

funkykoval 25.02.2018 18:02

Przede wszystkim "ręcznik" dzisiaj znowu uratował punkt

Buchalik nie jest jakimś rewelacyjnym bramkarzem, ale w tym sezonie z tego co pamiętam spieprzył tylko mecz z NIecieczą na wyjeździe. W porównaniu z "gwiazdą" Mitroviciem, to Buchalik jest przynajmniej 2 levele wyżej....
Problemem była przede wszystkim słaba ofensywa - Carlitos w I połowie wyglądał ja Paweł - świetnie machał łapami. Boguski regularnie gra, regularnie dokonuje złych wyborów, dzisiaj dramat.... Bartkowski po 5 minutach 2 straty, potem znowu przyzwoicei (grający z prawej Boguski i Mitrović nie tylko cały czas wsadzają go na minę, to jeszcze jak chłopak wychodzi do przodu to na prawej stronie nie ma z kim rozegrać, bo obaj mistrzowie plątają sie po boisku jak wszy po piź....ie
Sadlok kilka razy też zanotował straty, które różnie mogły się zakończyć. Ciekawe kim wyjdziemy na Kielce - Arsenić czerwień -pauza, Wojtkowski - 4 żółtko pauza. Pozostaje liczyć na to, że w końcu wróci Velez i wypożyczą Brleka, bo słabo to widzę....

Karherop 25.02.2018 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1494743)
Dograć ten sezon, przewietrzyć totalnie kadrę w lecie i walczyć o cos w nowym sezonie. W normalnym juz składzie.

A co mieliśmy w lecie 2017 jak nie wietrzenie składu?
i tak co roku

Największy pozytyw meczu? awansowaliśmy po nim na 5 miejsce w tabeli, czyli paradoks całej naszej kopanej

Fatalna pierwsza połowa. Klepanie bez sensu po obwodzie. Środek pasywny, atak pasywny. 1 strzał mówi wszystko.

2 połowa lepsza. Musiał być ochrzan za Carrillo. Natomiast fatalna dyspozycja Boguskiego, Cywki, jak również Carlitosa i paru innych nie mogła pozwolić dzisiaj na wygraną. Remis był wynikiem sprawiedliwym.

FraMat 25.02.2018 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1494753)
Ręcznik

Sadlok - Emeryt - Odpad z Chorwacji - Odpad z 1 ligi

Co ty w ogóle za bzdety piszesz?
Arsenic odpad?
IMHO nasz najlepszy środkowy obrońca. Tyle piłek, które dzisiaj zatrzymał to głowa mała. W ostatniej sytuacji też było czysto.
Trafiliśmy na sędziego - odpad z koszykówki

CrazyBoy96 25.02.2018 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1494767)
Patrząc po skrócie (niestety nie było mi dane oglądać na żywo) to i tak zjechany tutaj Boguski mógł skończyć z asystą i to byłaby już druga w trzech meczach. Piłka jest przewrotna.

Jak nie można wygrać to trzeba zremisować. Szczególnie na wyjeździe. Szkoda mimo wszystko, bo mogliśmy się podpiąć pod czołówkę. Ocenę gry zostawiam w rękach kolegów co cały mecz oglądali :)

Tylko tutaj nie chodzi o to, żeby raz na mecz kopnąć prosto piłkę. Gra Boguskiego (nie tylko jego) to padaka i nikt mnie już nie przekona do zmiany zdania na jego korzyść. Szacun za lata gry w Wiśle, ale pora zakończyć tą jakże piękną historie w barwach Wisły.

FraMat 25.02.2018 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1494771)
Problemem była przede wszystkim słaba ofensywa - Carlitos w I połowie wyglądał ja Paweł - świetnie machał łapami.

No tak, tylko, że o tym kiedy parę razy przy wyjściu z kontrą Czerwiński przewracał Carlitosa i tego nie widział nawet stojący obok liniowy, to nikt się nie zająknie.
Carlitos miał święte prawo być wkurzony na sędziowskie odpady.

GBO 25.02.2018 18:08

Jak był Kiko to trener wuefista nie potrafiący nic wycisnąć z dobrych piłkarzy. Teraz mamy super trenera tylko piłkarze są beznadziejni. :D

Bezproduktywna kopanina w środku. Pierdylion procent posiadania piłki i nie mniej podań, z których nic nie wynika. " Brakuje tylko wykończenia z przodu". Od czasów Moskala to samo słyszę.

Patryko 25.02.2018 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1494750)
Cywka?? Jeden z najlepszych na boisku obok Buchala, Wasyla czy Imaza
Co powiesz o grze Carlitosa Sadloka i Mitrovicia?
Carlitos 9 na 10 pojedynków przegranych i bezsensowne holowanie piłki
Sadlok 8 na 10 podań do przeciwnika.
Mitrović ciężko coś powiedzieć.
Boguś wiadomo jak we mgle

Najlepszy na boisku chyba w bieganiu i robieniu dobrego wrażenia. Polecam jego przyjęcia piłki na 5 metrów i podania do nikogo. Ogólnie cały środek zagrał dość przeciętnie i on się w ten poziom wpasował.
Samego Tomka jako osobę bardzo cenię, potrafi się sensownie wypowiedzieć do kamery i wygląda na przyzwoitego gościa, tylko po prostu nie potrafi grać w piłkę na poziomie powyżej ~I ligi.

pepe72 25.02.2018 18:11

Do wszystkich k...a płączków. Porównajcie sobie wyniki Korony, Płocka, Arki i Zagłębia. Same gó...ne wyniki plus mamy "niespodziewany" atak zimy w lutym.
Teoretycznie do 8 miejsca wystarczą dwa zwycięstwa (Śląsk i Sandecja ;) ).

FraMat 25.02.2018 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1494766)
A następne pięć spotkań to:

Korona
Jaga
Śląsk
Lech
Legia

Ile tu urwiemy? 1? 2 punkty?

Równie dobrze może tych punktów być 15. Piłka jest przewrotna.
Sądzę, że łatwiej będzie się nam grało z drużynami atakującymi niż grającymi tak smutny futbol jak smutna paka smutnego Waldka

El'kabat 25.02.2018 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CrazyBoy96 (Post 1494757)
Przypuszczam, że Boguski się boi własnego cienia, a co dopiero jakichkolwiek pojedynków :D

Na Koronę chciałbym zobaczyć Halilovicia, a w miejsce Boguskiego Wojtkowskiego, albo Carlitosa a na środek Kolar/Bałaniuk.

Wojtkowski wykartkowany dziś.

Zmian raczej nie ma co się spodziewać. Pytanie kto na stoperze - Wasyl/ Sadlok?

Oglądam początek meczy scyzorów z pyrami i ciężko to widzę w środę.

regan 25.02.2018 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1494781)
Równie dobrze może tych punktów być 15. Piłka jest przewrotna.
Sądzę, że łatwiej będzie się nam grało z drużynami atakującymi niż grającymi tak smutny futbol jak smutna paka smutnego Waldka

Widze ze stara gwardia forumowa juz nie jedne zęby zjadla na pilce :D
Dokladnie tak czasem bywa ze mecze teoretycznie latwiejsze sa trudniejsze a teoretycznie trudniejsze gra się łatwiej. Mnóstwo tego widziałem i nie zdziwilbym sie jakbyśmy mocno zapunktowali właśnie w teoretycznie trudniejszym wariancie.
Ta druzyna jeszcze odpali, bo przebłyski niewatpliwie są

arti 25.02.2018 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1494766)
A następne pięć spotkań to:

Korona
Jaga
Śląsk
Lech
Legia

Ile tu urwiemy? 1? 2 punkty? Marsz w dół tabeli rozpoczęty. Cieszmy się, że na jesieni Carlitos nastukał nam punktów, bo mogą okazać się nieocenione na koniec.

Korona i Śląsk wygrane, Lech (u siebie) i Jaga - remisy.
Optymistyczne? Tak.
Możliwe? Tak.

pepe72 25.02.2018 18:20

Jak ktoś zapomniał to Legła fartownie zremisowała na Craxie wczoraj.

AntyMod 25.02.2018 18:24

zima zaskoczyla wislakow ....a tak powaznie to po 3 meczach tej nędzy to chyba fantaści pucharow europejskich juz zeszli na ziemie ....przed sezonem mowilem ze sa tylko 3 rzeczy ktore uratuja sezon ...2 mecze z żydostwem i fuks zalapania sie do pierwszej 8 .... jestesmy i bedziemy ligowym sredniakiem i dddllluuuggooo nic sie nie zmieni

s1mone 25.02.2018 18:30

Ale czemu ?

5 punktów w 3 meczach to nie jest jakiś zły wynik. Może nie na mistrzostwo, ale na czołówkę już tak. Gdybyśmy tak punktowali na przestrzeni sezonu mielibyśmy 40 punktów, czyli tyle co Lech i Górnik. A jeżeli byśmy wszystko u siebie wygrywali a na wyjeździe remisowali to bylibyśmy liderem z 3 punktami przewagi nad Jagiellonią.

Ja tam wolę jak drużyna utrzymuje się przy piłce niż za nią biega, mimo wszystko. Widać w tym temacie wysyp płaczków po Kiko, którzy tak go kochali, że będą na siłę udowadniać, że gramy to samo. Nie. Nie gramy tego samego.

Materiał jest ten sam co za Kiko, ale gra zupełnie inna. Mi taka gra bardziej odpowiada. A, że nie punktujemy po 3 punkty w każdym meczu? No cóż, jakby wystarczyło trenera zmienić do czegoś takiego to byłoby bardzo dziwne. Teraz przynajmniej nikt nami nie wyciera podłogi, co się zdarzało w niektórych meczach za Kiko Atletico. W każdym ze spotkań mamy przewagę i walczymy o punkty. Nie mamy składu, żeby od razu taśmowo w każdym meczu wygrywać. Kto tego oczekiwał przed rundą powinien puknąć się w łeb.

pepe72 25.02.2018 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1494782)
Wojtkowski wykartkowany dziś.

Zmian raczej nie ma co się spodziewać. Pytanie kto na stoperze - Wasyl/ Sadlok?

Oglądam początek meczy scyzorów z pyrami i ciężko to widzę w środę.

Scyzoryki poza Kielcami tracą 50% mocy vide 3-3 z Sandecją w Niecieczy. ;)

szprotson 25.02.2018 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1494785)
Jak ktoś zapomniał to Legła fartownie zremisowała na Craxie wczoraj.

ze tak sie zapytam - co to znaczy fartownie i jaki to ma zwiazek z tym co gra aktualnie Wisla ?:)

WioReXXX 25.02.2018 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1494787)
Ale czemu ?

5 punktów w 3 meczach to nie jest jakiś zły wynik. Może nie na mistrzostwo, ale na czołówkę już tak. Gdybyśmy tak punktowali na przestrzeni sezonu mielibyśmy 40 punktów, czyli tyle co Lech i Górnik.

Ja tam wolę jak drużyna utrzymuje się przy piłce niż za nią biega, mimo wszystko.

Materiał jest ten sam co za Kiko, ale gra zupełnie inna. Mi taka gra bardziej odpowiada. A, że nie punktujemy po 3 punkty w każdym meczu? No cóż, jakby wystarczyło trenera zmienić do czegoś takiego to byłoby bardzo dziwne.

ale jak liczysz srednia punktow to patrz z kim gralismy. Lechia i Arka po 3 kolejkach po zimie LACZNIE zdobyly 3 punkty. Piast niewiele lepszy.

Bedzie tylko trudniej.

No i podziwiam, jezeli widzisz zupelnie inna gre. Chociaz moze jest i ona inna ale dalej slaba.

guardian_angel 25.02.2018 18:33

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć co na treningach prezentują Boguski, Cywka i Bartkowski, że Carillo tak się ich uczepił? Ta trójka to jest jakiś dramat (a mówię to jako fan byłego Boguskiego, bardzo często go broniłem przez wgląd na dawne czasy). Zaraz za nimi jest Mitrovic - tutaj mogę zrozumieć, że trener ma jakiś sentyment z poprzedniego klubu/czeka aż w końcu odpali. Obecnie cała ta czwórka to największe łamagi, jakie oglądam za mojego życia.

Kilka rzeczy mi się jednak podobało, przechwyty jakich nie widziałem już od wielu lat, tylko co z tego skoro zaraz taki Cywka czy Mitrovic zamiast napędzić kontrę to podadzą spowrotem do obrońcy czy Buchalika. Coraz lepszy Arsenic i Imaz. Jak zawsze świetny Llonch. Carlitos i Sadlok - to nie był ich dzień. O Wasilewskim nie wiem w sumie co myśleć na obecną chwilę...

Ma_niek 25.02.2018 18:35

Spoko teraz dogramy i moze skonczymy w pierwszej osemce sezon a pozniej wietrzenie skladu. Od 7 lat to samo.Te ostatnie wietrzenie skladu cos tez nam srednio wyszlo.

czaro 25.02.2018 18:37

Płaczkiem to można nazwać kogoś, kto lamentuje nad poziomem tej gry i wieszczy spadek albo brak szans na poprawę, dopóki Wisła nie potroi budżetu, nie zmieni trenera, piłkarzy i sprzątaczek. Osoby krytykujące poziom gry w tym meczu to natomiast realiści.

Jeżeli mamy oceniać postawę drużyny nie w kontekście tego, co było, czy może będzie, albo wysiłków działaczy, ale wyłącznie na podstawie tego, co dzisiaj zobaczyliśmy, to jak najbardziej - na tle Piasta Wisła wypadła bardzo blado. Trudno natomiast określić, jak słaba była to gra, ponieważ warunki atmosferyczne miały wyraźny wpływ na postawę obu zespołów.

Indywidualnie natomiast na plus pokazał się Imaz i Arsenic. Buchalik co prawda obronił bardzo trudną piłkę, ale umówmy się, ta piłka leciała prosto w jego twarz i to był raczej instynkt przetrwania niż parada życia. Trudno mi ocenić, czy w pozostałych akcjach, gdy piłki wylatywały mu z rąk, to wynikało to z pogody czy z błędów. Niech ktoś mądry się wypowie.

Mogliśmy ten mecz szczęśliwie wygrać, ale zasłużyliśmy na porażkę. Punkt powinien nas więc cieszyć. Pytanie, czy remisy z Piastem Gliwice to wyniki, dla których warto opłacać trzech trenerów.

pepe72 25.02.2018 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1494789)
ze tak sie zapytam - co to znaczy fartownie i jaki to ma zwiazek z tym co gra aktualnie Wisla ?:)

Sędzie nie podyktował karnego dla Craxy.
Ktoś tu już płakał, że nie wejdziemy do top8 ;) i przegramy (prawie)wszystkie pozostałe mecze.

czaro 25.02.2018 18:45

A i zapomniałbym: w całym meczu najciekawsze było jak mikrofony realizatora zarejestrowały okrzyk jakiegoś chama: "ty ....o jedna ty!". Bezcenne.

regan 25.02.2018 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1494787)
Ale czemu ?

5 punktów w 3 meczach to nie jest jakiś zły wynik. Może nie na mistrzostwo, ale na czołówkę już tak. Gdybyśmy tak punktowali na przestrzeni sezonu mielibyśmy 40 punktów, czyli tyle co Lech i Górnik. A jeżeli byśmy wszystko u siebie wygrywali a na wyjeździe remisowali to bylibyśmy liderem z 3 punktami przewagi nad Jagiellonią.

Ja tam wolę jak drużyna utrzymuje się przy piłce niż za nią biega, mimo wszystko. Widać w tym temacie wysyp płaczków po Kiko, którzy tak go kochali, że będą na siłę udowadniać, że gramy to samo. Nie. Nie gramy tego samego.

Materiał jest ten sam co za Kiko, ale gra zupełnie inna. Mi taka gra bardziej odpowiada. A, że nie punktujemy po 3 punkty w każdym meczu? No cóż, jakby wystarczyło trenera zmienić do czegoś takiego to byłoby bardzo dziwne. Teraz przynajmniej nikt nami nie wyciera podłogi, co się zdarzało w niektórych meczach za Kiko Atletico. W każdym ze spotkań mamy przewagę i walczymy o punkty. Nie mamy składu, żeby od razu taśmowo w każdym meczu wygrywać. Kto tego oczekiwał przed rundą powinien puknąć się w łeb.


Bo to jest tak... pewna grupa roszczeniowców wkrecila sobie że skoro przychodzi dobry trener to nagle odpalamy tiki take i idziemy na mistrza jak za Kasperczaka i Skorży, kosimy wszystko po drodze łącznie z Legią na wyjeździe :D
Tylko rzeczywistosc pokazuje że to nie jest takie wszystko proste jak sie wydaje i rozczarowani rezulatatem swoich oczekiwań roszczeniowcy, czują się znowu oszukani wobec czego wylewaja swoja paranoidalną frustracje na Bogusia, ręcznika, trenera itd. Ta frustracja ich zaślepia i efekty sa takie ze klepią tutaj posty w odmętach jakiejś psychozy, z czym ciężko racjonalnie polemizować.

s1mone 25.02.2018 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1494790)
ale jak liczysz srednia punktow to patrz z kim gralismy.

OK.

W poprzedniej rundzie z tymi zespołami zdobyliśmy 4 punkty w 3 meczach.

Graliśmy dwa razy u siebie i tylko raz na wyjeździe, z czego Arka wytarła nami podłogę.

Karherop 25.02.2018 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1494793)
Pytanie, czy remisy z Piastem Gliwice to wyniki, dla których warto opłacać trzech trenerów.

Wdowczyk się sam zwolnił, więc pytanie jest nie na miejscu.

Co mi się rzuciło dzisiaj w oczy to fatalne ustawienie Bartkowskiego w obronie. Tak bardzo schodził do środka, że pozostawial całkowicie poza kontrolą prawa strone. Nie wiem jak fatalnie musi się prezentować Palcic ze nie powachal jeszcze murawy.

Podobna sprawa z Boguskim.... naprawdę musi wychodzić w pierwszym składzie? Małecki, Wojtkowski, Kolar, Balaniuk, Kostal sa w az tak fatalnej formie? Dramat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl