![]() |
ten mecz chyba lepiej pozostawić bez komentarza
|
Ręcznik
Sadlok - Emeryt - Odpad z Chorwacji - Odpad z 1 ligi Parodysta Cywka - Llonch - MitroPerez ver 2 Emeryt Dziki - Carlitos - Odpad z 2 ligi hiszpańskiej W kadrze mamy trzech piłkarzy, z czego Sadlok jest bez formy, Carlitos stracił sporo motoryki po przerwie zimowej, a Llonch to ambitny przecinak, ale bez umiejętności piłkarskich. Czego oczekujecie od nich? Cieszmy się, że jakimś cudem jesteśmy w środku tabeli, bo patrząc na potencjał to powinniśmy walczyć o spadek. I wcale nie jest powiedziane, że taka walka w tym sezonie nas jeszcze nie czeka. Wyszarpany cenny punkt na boisku ostatniej drużyny w tabeli to nie w kij dmuchał xD Szczególnie, że w pierwszej połowie oddaliśmy 1 ! strzał i to niecelny i to w 42 minucie... Teraz czas na Koronę bez Arsenicia, Głowy i cholera wie kogo jeszcze. Szykujmy się psychicznie już teraz na to lanie i męczącą grę :/ |
Cytat:
|
Przypuszczam, że Boguski się boi własnego cienia, a co dopiero jakichkolwiek pojedynków :D
Na Koronę chciałbym zobaczyć Halilovicia, a w miejsce Boguskiego Wojtkowskiego, albo Carlitosa a na środek Kolar/Bałaniuk. |
Na pewno przeskoczyliśmy Płock (zrównaliśmy się punktami, mamy lepszy stosunek bramek). Jak Amica wygra w Kielcach to będzie 5 miejsce.
Mecze przy -9 to paranoja. |
Cytat:
|
Nie wiem co tak psioczycie na obronę. Zagrali na 0 z tyłu. Więc połowa życzeń na ten mecz została zrealizowana.
Brakuje Brelka w środku i miejmy nadzieję, że do końca miesiąca ten temat będzie zamknięty. |
Od myślników, bo w wylewie żali i tak nikt nie czyta:
- widać pomysły na grę, zdecydowanie - brakuje zgrania / wykonawców (obrońcy grają na pograniczu dużego szczęścia, baaardzo dużego) - widać było, że zawodnicy zmarznięci w opór i przez to mnóstwo drewna na boisku Ogółem: mecz kryminał. P.S. Jak czytam na klubowym fb, że Palcicia za Boguskiego... XD Skauci przy klawiaturach! |
Problem Wisły jest słaba jakościowo kadra. Żaden trener niczego tu nie zmieni, mamy teoretycznie lepszego szkoleniowca od Ramireza a gra jest tak samo denna, nie mamy kontroli nad spotkaniem w czasie jego trwania gdyż nasza linia pomocy tak jak już ktoś wyżej napisał złożona jest z bardzo przeciętnych kopaczy nawet jak na warunki słabej Ekstraklasy. Martw mnie, że w zbliżającym się ku końcowi okienku nie sprowadziliśmy zawodnika, który widocznie podniósłby poziom naszej gry. Dramatycznie ogląda się popisy dwóch grających po tej samej stronie hamulcowych vide Boguskiego i Bartkowskiego.
|
A następne pięć spotkań to:
Korona Jaga Śląsk Lech Legia Ile tu urwiemy? 1? 2 punkty? Marsz w dół tabeli rozpoczęty. Cieszmy się, że na jesieni Carlitos nastukał nam punktów, bo mogą okazać się nieocenione na koniec. |
Patrząc po skrócie (niestety nie było mi dane oglądać na żywo) to i tak zjechany tutaj Boguski mógł skończyć z asystą i to byłaby już druga w trzech meczach. Piłka jest przewrotna.
Jak nie można wygrać to trzeba zremisować. Szczególnie na wyjeździe. Szkoda mimo wszystko, bo mogliśmy się podpiąć pod czołówkę. Ocenę gry zostawiam w rękach kolegów co cały mecz oglądali :) |
W porównaniu do gry wynik dobry. Nic więcej, niż awans do 8, od tych grajków nie oczekuję. Po prostu w większości to przeciętniacy nawet jak na nasza ekstraklapę. W następnym arcyważnym meczu chyba Sadlok na śo, Palcić na po i Bartkowski na lo.
|
Cytat:
|
Ewidentnie spadniemy, nawet nie powalczymy o 13 miejsce
|
Przede wszystkim "ręcznik" dzisiaj znowu uratował punkt
Buchalik nie jest jakimś rewelacyjnym bramkarzem, ale w tym sezonie z tego co pamiętam spieprzył tylko mecz z NIecieczą na wyjeździe. W porównaniu z "gwiazdą" Mitroviciem, to Buchalik jest przynajmniej 2 levele wyżej.... Problemem była przede wszystkim słaba ofensywa - Carlitos w I połowie wyglądał ja Paweł - świetnie machał łapami. Boguski regularnie gra, regularnie dokonuje złych wyborów, dzisiaj dramat.... Bartkowski po 5 minutach 2 straty, potem znowu przyzwoicei (grający z prawej Boguski i Mitrović nie tylko cały czas wsadzają go na minę, to jeszcze jak chłopak wychodzi do przodu to na prawej stronie nie ma z kim rozegrać, bo obaj mistrzowie plątają sie po boisku jak wszy po piź....ie Sadlok kilka razy też zanotował straty, które różnie mogły się zakończyć. Ciekawe kim wyjdziemy na Kielce - Arsenić czerwień -pauza, Wojtkowski - 4 żółtko pauza. Pozostaje liczyć na to, że w końcu wróci Velez i wypożyczą Brleka, bo słabo to widzę.... |
Cytat:
i tak co roku Największy pozytyw meczu? awansowaliśmy po nim na 5 miejsce w tabeli, czyli paradoks całej naszej kopanej Fatalna pierwsza połowa. Klepanie bez sensu po obwodzie. Środek pasywny, atak pasywny. 1 strzał mówi wszystko. 2 połowa lepsza. Musiał być ochrzan za Carrillo. Natomiast fatalna dyspozycja Boguskiego, Cywki, jak również Carlitosa i paru innych nie mogła pozwolić dzisiaj na wygraną. Remis był wynikiem sprawiedliwym. |
Cytat:
Arsenic odpad? IMHO nasz najlepszy środkowy obrońca. Tyle piłek, które dzisiaj zatrzymał to głowa mała. W ostatniej sytuacji też było czysto. Trafiliśmy na sędziego - odpad z koszykówki |
Cytat:
|
Cytat:
Carlitos miał święte prawo być wkurzony na sędziowskie odpady. |
Jak był Kiko to trener wuefista nie potrafiący nic wycisnąć z dobrych piłkarzy. Teraz mamy super trenera tylko piłkarze są beznadziejni. :D
Bezproduktywna kopanina w środku. Pierdylion procent posiadania piłki i nie mniej podań, z których nic nie wynika. " Brakuje tylko wykończenia z przodu". Od czasów Moskala to samo słyszę. |
Cytat:
Samego Tomka jako osobę bardzo cenię, potrafi się sensownie wypowiedzieć do kamery i wygląda na przyzwoitego gościa, tylko po prostu nie potrafi grać w piłkę na poziomie powyżej ~I ligi. |
Do wszystkich k...a płączków. Porównajcie sobie wyniki Korony, Płocka, Arki i Zagłębia. Same gó...ne wyniki plus mamy "niespodziewany" atak zimy w lutym.
Teoretycznie do 8 miejsca wystarczą dwa zwycięstwa (Śląsk i Sandecja ;) ). |
Cytat:
Sądzę, że łatwiej będzie się nam grało z drużynami atakującymi niż grającymi tak smutny futbol jak smutna paka smutnego Waldka |
Cytat:
Zmian raczej nie ma co się spodziewać. Pytanie kto na stoperze - Wasyl/ Sadlok? Oglądam początek meczy scyzorów z pyrami i ciężko to widzę w środę. |
Cytat:
Dokladnie tak czasem bywa ze mecze teoretycznie latwiejsze sa trudniejsze a teoretycznie trudniejsze gra się łatwiej. Mnóstwo tego widziałem i nie zdziwilbym sie jakbyśmy mocno zapunktowali właśnie w teoretycznie trudniejszym wariancie. Ta druzyna jeszcze odpali, bo przebłyski niewatpliwie są |
Cytat:
Optymistyczne? Tak. Możliwe? Tak. |
Jak ktoś zapomniał to Legła fartownie zremisowała na Craxie wczoraj.
|
zima zaskoczyla wislakow ....a tak powaznie to po 3 meczach tej nędzy to chyba fantaści pucharow europejskich juz zeszli na ziemie ....przed sezonem mowilem ze sa tylko 3 rzeczy ktore uratuja sezon ...2 mecze z żydostwem i fuks zalapania sie do pierwszej 8 .... jestesmy i bedziemy ligowym sredniakiem i dddllluuuggooo nic sie nie zmieni
|
Ale czemu ?
5 punktów w 3 meczach to nie jest jakiś zły wynik. Może nie na mistrzostwo, ale na czołówkę już tak. Gdybyśmy tak punktowali na przestrzeni sezonu mielibyśmy 40 punktów, czyli tyle co Lech i Górnik. A jeżeli byśmy wszystko u siebie wygrywali a na wyjeździe remisowali to bylibyśmy liderem z 3 punktami przewagi nad Jagiellonią. Ja tam wolę jak drużyna utrzymuje się przy piłce niż za nią biega, mimo wszystko. Widać w tym temacie wysyp płaczków po Kiko, którzy tak go kochali, że będą na siłę udowadniać, że gramy to samo. Nie. Nie gramy tego samego. Materiał jest ten sam co za Kiko, ale gra zupełnie inna. Mi taka gra bardziej odpowiada. A, że nie punktujemy po 3 punkty w każdym meczu? No cóż, jakby wystarczyło trenera zmienić do czegoś takiego to byłoby bardzo dziwne. Teraz przynajmniej nikt nami nie wyciera podłogi, co się zdarzało w niektórych meczach za Kiko Atletico. W każdym ze spotkań mamy przewagę i walczymy o punkty. Nie mamy składu, żeby od razu taśmowo w każdym meczu wygrywać. Kto tego oczekiwał przed rundą powinien puknąć się w łeb. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Bedzie tylko trudniej. No i podziwiam, jezeli widzisz zupelnie inna gre. Chociaz moze jest i ona inna ale dalej slaba. |
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć co na treningach prezentują Boguski, Cywka i Bartkowski, że Carillo tak się ich uczepił? Ta trójka to jest jakiś dramat (a mówię to jako fan byłego Boguskiego, bardzo często go broniłem przez wgląd na dawne czasy). Zaraz za nimi jest Mitrovic - tutaj mogę zrozumieć, że trener ma jakiś sentyment z poprzedniego klubu/czeka aż w końcu odpali. Obecnie cała ta czwórka to największe łamagi, jakie oglądam za mojego życia.
Kilka rzeczy mi się jednak podobało, przechwyty jakich nie widziałem już od wielu lat, tylko co z tego skoro zaraz taki Cywka czy Mitrovic zamiast napędzić kontrę to podadzą spowrotem do obrońcy czy Buchalika. Coraz lepszy Arsenic i Imaz. Jak zawsze świetny Llonch. Carlitos i Sadlok - to nie był ich dzień. O Wasilewskim nie wiem w sumie co myśleć na obecną chwilę... |
Spoko teraz dogramy i moze skonczymy w pierwszej osemce sezon a pozniej wietrzenie skladu. Od 7 lat to samo.Te ostatnie wietrzenie skladu cos tez nam srednio wyszlo.
|
Płaczkiem to można nazwać kogoś, kto lamentuje nad poziomem tej gry i wieszczy spadek albo brak szans na poprawę, dopóki Wisła nie potroi budżetu, nie zmieni trenera, piłkarzy i sprzątaczek. Osoby krytykujące poziom gry w tym meczu to natomiast realiści.
Jeżeli mamy oceniać postawę drużyny nie w kontekście tego, co było, czy może będzie, albo wysiłków działaczy, ale wyłącznie na podstawie tego, co dzisiaj zobaczyliśmy, to jak najbardziej - na tle Piasta Wisła wypadła bardzo blado. Trudno natomiast określić, jak słaba była to gra, ponieważ warunki atmosferyczne miały wyraźny wpływ na postawę obu zespołów. Indywidualnie natomiast na plus pokazał się Imaz i Arsenic. Buchalik co prawda obronił bardzo trudną piłkę, ale umówmy się, ta piłka leciała prosto w jego twarz i to był raczej instynkt przetrwania niż parada życia. Trudno mi ocenić, czy w pozostałych akcjach, gdy piłki wylatywały mu z rąk, to wynikało to z pogody czy z błędów. Niech ktoś mądry się wypowie. Mogliśmy ten mecz szczęśliwie wygrać, ale zasłużyliśmy na porażkę. Punkt powinien nas więc cieszyć. Pytanie, czy remisy z Piastem Gliwice to wyniki, dla których warto opłacać trzech trenerów. |
Cytat:
Ktoś tu już płakał, że nie wejdziemy do top8 ;) i przegramy (prawie)wszystkie pozostałe mecze. |
A i zapomniałbym: w całym meczu najciekawsze było jak mikrofony realizatora zarejestrowały okrzyk jakiegoś chama: "ty ....o jedna ty!". Bezcenne.
|
Cytat:
Bo to jest tak... pewna grupa roszczeniowców wkrecila sobie że skoro przychodzi dobry trener to nagle odpalamy tiki take i idziemy na mistrza jak za Kasperczaka i Skorży, kosimy wszystko po drodze łącznie z Legią na wyjeździe :D Tylko rzeczywistosc pokazuje że to nie jest takie wszystko proste jak sie wydaje i rozczarowani rezulatatem swoich oczekiwań roszczeniowcy, czują się znowu oszukani wobec czego wylewaja swoja paranoidalną frustracje na Bogusia, ręcznika, trenera itd. Ta frustracja ich zaślepia i efekty sa takie ze klepią tutaj posty w odmętach jakiejś psychozy, z czym ciężko racjonalnie polemizować. |
Cytat:
W poprzedniej rundzie z tymi zespołami zdobyliśmy 4 punkty w 3 meczach. Graliśmy dwa razy u siebie i tylko raz na wyjeździe, z czego Arka wytarła nami podłogę. |
Cytat:
Co mi się rzuciło dzisiaj w oczy to fatalne ustawienie Bartkowskiego w obronie. Tak bardzo schodził do środka, że pozostawial całkowicie poza kontrolą prawa strone. Nie wiem jak fatalnie musi się prezentować Palcic ze nie powachal jeszcze murawy. Podobna sprawa z Boguskim.... naprawdę musi wychodzić w pierwszym składzie? Małecki, Wojtkowski, Kolar, Balaniuk, Kostal sa w az tak fatalnej formie? Dramat. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl