Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI KOLEJKA] Lechia Gdańsk - WISŁA Kraków, 10 Lutego, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9914)

wiesniak842 09.02.2018 18:38

Na pewno wpis keczupa nie mial ironicznego wydzwieku w odniesieniu do narzekan Manka. Na pewno:D

wiertar 09.02.2018 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1493706)
Przewidywany sklad :

Buchalik – Bartkowski, Głowacki, Wasilewski, Sadlok – Llonch, Cywka – Halilović, Boguski, Małecki – Carlitos.

Jak dla mnie strasznie slabo wyglada ten sklad.

przewidywany według kogo?? Portalu co nie wie jak zawodnik Wisły ma na imię??

czaro 09.02.2018 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1493736)
Na pewno wpis keczupa nie mial ironicznego wydzwieku w odniesieniu do narzekan Manka. Na pewno:D

Trzy rzeczy na raz robiłem - sorry!

EROxima 10.02.2018 08:11

Coś mi się wydaje że Głowa i Wasyl nie zagrają koło siebje. Jak już ktoś to napisał stoperzy powinni się uzupełniać a oni są jak dwie krople wody walczki z krwi i kości !

Arkadiusz.Czerepach 10.02.2018 09:19

wymarzony scenartiusz na dzisiaj:

3 medale dzisiaj w pyongchangu i 3 do jaja w gdańsku

szprotson 10.02.2018 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EROxima (Post 1493747)
Coś mi się wydaje że Głowa i Wasyl nie zagrają koło siebje. Jak już ktoś to napisał stoperzy powinni się uzupełniać a oni są jak dwie krople wody walczki z krwi i kości !

ja bym ich puścił razem. W ataku w Lechii gra Paiszao. Chlop jest dobry technicznie, i dlugonogiemu Arsenicowi to wsadzi dwie dziury i beda dwie żółte
E: My, Wisla mamy miec posiadanie pilki na wyjezdzie ? Oby tak bylo...niemniej jednak wydaje mi sie ze moze byc ciezko. p.s a jak jest zimno, to Lechai gra lepiej niz jak jest cieplo :P

EROxima 10.02.2018 10:02

Cytat:

ja bym ich puścił razem. W ataku w Lechii gra Paiszao. Chlop jest dobry technicznie, i dlugonogiemu Arsenicowi to wsadzi dwie dziury i beda dwie żółte
To my mamy mieć posiadanie piłki i Lechia będzie grała zapewne kontry a przy kontrach Glowa i Wasyl nie zdążą i będą się ratować faulem i żółta ? Czerwona ? Tak samo możemy wyjść..czyli gdybanie ;)

Charlie 10.02.2018 10:26

A kogo innego dałbyś na środek obrony? Gonzaleza i Veleza nie ma w kadrze, a Arsenic wraca po kontuzji (a jesienią na środku nie zachwycał),.

Arek95 10.02.2018 11:21

Z chęcią zobaczyłbym Małego na prawym skrzydle a Imaza na lewej. IMO Cywka na środku to trochę strzał w kolano chyba że prezentował się nad wyraz kosmicznie na ostatnich treningach i Carillo odkrył w nim to coś. W końcu jakby nie patrzeć to Tomek dawniej grał na dziesiątce w Blackpool albo też okazjonalnie na lewej pomocy

Marcinnno 10.02.2018 12:18

Arsenić to dla mnie jest bardziej prawy niż środkowy obrońca.

El'kabat 10.02.2018 12:25

Generalnie skład jest raczej ustalony oprócz Palcicia nie ma sensu kręcić tematu na 3 strony.


Jedziemy dzisiaj z nimi, Boguś 3 do przerwy a potem kręcimy Bukkake fantasy vol 3.

Trzeba zrobić bodziec do frekwencji za tydzień.

Arkadiusz.Czerepach 10.02.2018 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1493748)
wymarzony scenartiusz na dzisiaj:

3 medale dzisiaj w pyongchangu i 3 do jaja w gdańsku

wyglada na to że beda 2 medale , to trzeba w gdansku pojechac 4:0 żeby sie zbilansowało :alleluja:

brylant17 10.02.2018 15:58

Haha zejdź na ziemie

El'kabat 10.02.2018 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1493760)
wyglada na to że beda 2 medale , to trzeba w gdansku pojechac 4:0 żeby sie zbilansowało :alleluja:

Czerepeah weź to przelicz jeszcze raz i loguje się do fortuny. :rotfl:

EROxima 10.02.2018 16:26

Ja myślę że dobry typer myli się rzadko jak już dziś się pomylił to wieczorem nie może być inaczej jak 0;4 ;)

KrzychooR 10.02.2018 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1493760)
wyglada na to że beda 2 medale , to trzeba w gdansku pojechac 4:0 żeby sie zbilansowało :alleluja:

I uj bombki strzelił... będzie 0:0...

CrazyBoy96 10.02.2018 16:38

Chłopaki pomóżcie, gdzie oglądnę mecz w necie z dobrą jakością ? Właśnie wykupiłem sobie 3 miesiące na wizji, ale na mój pech nie zauważyłem, że nie ma C+, zostałem wyruchany bez mydła :/

ArturBarlinek 10.02.2018 16:52

Na Dailymotion

R33 10.02.2018 17:39

Ale to tylko dla osób co korzystają z internetu poza granicami.

ArturBarlinek 10.02.2018 17:43

Lub osób, które zainstalują odpowiednią wtyczkę

CrazyBoy96 10.02.2018 18:00

Odpowiednia wtyczka starczyła, dzięki Artur ;)

bilek93 10.02.2018 18:48

A ma ktoś jakiś namiar na odpowiednią wtyczkę? :)

szprotson 10.02.2018 18:58

VPN moze nazywac sie ta wtyczka...

google wspomoze :)

p.s. nie wiem jak to jest teraz, ale kiedys VPNy sluzyly m.in do atakow DDOS

Krzysiek 10.02.2018 18:59

Ewentualnie na chromie działa wtyczka browsec.

w0lno. 10.02.2018 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bilek93 (Post 1493777)
A ma ktoś jakiś namiar na odpowiednią wtyczkę? :)

Wtyczka Hola do Google Chrome

bilek93 10.02.2018 19:25

Dzięki wielkie Panowie! :)

max TS 10.02.2018 19:33

Canal + w wersji HD jest na player.pl. 14 dni za free.

jova 10.02.2018 19:44

skład oficjalnie podany:
https://i.imgur.com/jgtW7OL.jpg
https://i.imgur.com/liC4ous.jpg
Dobrze, że Mitrovicia udało się odratować. Dziwi mnie Cywka w pierwszym. Widać boimy się środka Lechii.
Edit: nie zauważyłem, że Głowacki jest na ławie. To tez spore zaskoczenie.

ashkeczup 10.02.2018 19:48

Mnie bardziej niż obecność któregoś z graczy dziwi absencja Halilovicia. W sparingach wyglądał fantastycznie. Ale in Carrillo I do trust.

CrazyBoy96 10.02.2018 20:01

Buguski musi robić pod stolikiem, że ma zawsze pewny plac :D

brylant17 10.02.2018 20:15

On walczy o nowy kontrakt :D

szprotson 10.02.2018 20:29

Jednak Arsenic na stoperku.
Wierze ze Mitrovic wygra Nam mecz

El'kabat 10.02.2018 21:21

Bartkowski póki co bardzo słabo. Dobrze, że Palcic jest w przyszłości.

Mitrovic niby jedna piłka do Sadloka elegancka, ale poza tym schowany. Przydałby się może Imaz i Halilovic.

Nie zdziwię się, jak mega w....iony Carillo juz cos zmieni w przerwie.

CrazyBoy96 10.02.2018 21:27

Ogólnie gra obronna nie za ciekawa, ale Bartkowski zagina czasoprzestrzeń :)

Pepinho 10.02.2018 21:36

Gramy za wysoko, przy takim ustawieniu będziemy tracili bramki w dużej ilości biorąc pod uwagę jakość w formacji pomocy i obrony naszego zespołu.

Kamson 10.02.2018 22:25

Beznadzieja.

Małecki i Bartkowski - lepiej nie komentować.

Zapomnialem o Imazie... Też lepiej nie komentować ;)

ciacho 10.02.2018 22:27

najgorszy i tak był Mitrovic

El'kabat 10.02.2018 22:29

Przeciętność.

Bartkowski,Mitrovic i Małecki do zmiany od początku w nast meczu.

brylant17 10.02.2018 22:29

Wam to nie dogodzi pierwszy mecz po przerwie i ujowo :rotfl: To co powinniśmy wygrać 0:5 ? haha Podobało mi się,że nie gramy dzidy do przodu na oślep.Przy golu na 1-1 Batkowski się spóźnił a wasyl mógł przeciąć.Z tej mąki będzie chleb

Skawa Wadowice 10.02.2018 22:29

Aż się boję co to będzie z innymi zespołami jak dzisiaj nas Lechia rozrzucała na boki bo tyle miejsca oraz te pułapki ofsajdowe....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl