![]() |
Brakowało Lloncha i znowu przegraliśmy środek pola. Szkoda kolejnych straconych pkt. Wiosną mamy, przynajmniej na papierze znacznie gorszy terminarz i trzeba się będzie mocno spiąć by ugrać te 10-12 pkt dające górną ósemkę.
Straty z Niecieczy (2 pkt), tydzień temu i dzisiaj (przynajmniej 4 pkt) mogą okazać się bolesne. |
Cytat:
|
mimo tej niskiej temperatury hiszpanie i chorwaci zagrali najlepiej
|
@PAWEL
chyba nie widziales spotkan z Korona x2, Arka, Plockiem u siebie, Lechem... padline gramy w co 2 spotkaniu i do miana najgorszych zasługuje wiele. Także tych wygranych. |
No właśnie widziałem ale moim zdaniem ta była największa
|
top 8 nie będzie łatwym zadaniem. Terminarz na wiosnę mamy średnio udany.
Trzeba około 9pkt w 9 meczach. Niby nie dużo, ale łatwo nie bedzie. |
Paatrzac na tabele to będziemy potrzebowali minimum 12pkt.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzisiaj było widać dlaczego Sobolewski nie moze byc 1wszym trenerem, oje*ali nas jak juniorów klepiac pilka miedzy soba...
|
Debilom z C proponuję włożyć race w tyłki i odpalić... trzeba być naprawdę głupim, żeby w obecnej sytuacji używać pirotechniki...
|
Czemu...? zdążyłem piwo w Karliku wypić i nic mnie nie ominęło
|
Może nie było nas wielu, ale zabawa była przednia.
Ogarnięty gniazdowy, pomysłowa oprawa z jajem. Jak za starych dobrych czasów, na X-tce. Dzięki! |
Sobol musi nauczyć się reagować na wydarzenia boiskowe. Musi pozbyć się nawyków wyniesionych od Smudy i Ramireza, którzy czekali na reakcję zespołu. To czasem może zadziałać, ale każdy, kto oglądał Wisłę w tej rundzie wiedział, że trzymanie dalej na boisku tych samych zawodników nic nie przyniesie. Lubinki byli o tempo szybsi. Podania do nogi na więcej niż parę metrów nie mają przyszłości we współczesnej piłce. Albo gramy szybką gierkę na 1-2, albo podajemy na wybieg. Nie wiem ile piłek straciliśmy bo nas jakiś krecik wyprzedził, a piłkarz Wisły czekał z przyjęciem na piłkę.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak się chcieli chłopcy bawić to trzeba ją było odpalić albo po gwizdku na przerwę albo na koniec. Swoją drogą gol padł praktycznie zaraz po wznowieniu. Jak wpływ na rozgrzanych piłkarzy mało dodatkowe 10 minut przerwy pewnie się nie dowiemy. |
Na odpalanie rac zawsze jest zły moment bo to, bo tamto:P
S....ibąki z ESY i pzpnu znaleźli sobie łatwy sposób na zarobienie pieniędzy to i rzucają karami. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Już chciałem chwalić, że klub nie dostaje ostatnio kar, a tu po aferze z strzelaniem z rac na Craxie przerwany mecz na Wiśle. A pewnie mniejsza kara byłaby, gdyby NIE przerwano meczu. |
Cytat:
Wyjazd do Gdańska a pewnie i do Niecieczy to raczej też nie są pewne trzy punkty. Być może Carrillo okaże się cudotwórcą. Na to chyba tylko możemy liczyć, plus powroty po kontuzjach i dobrze przepracowany okres przygotowawczy. (jak można było tak koncertowo spieerdolić taki terminarz!) |
Cytat:
Wygląda na to, że kolejny raz czeka nas wiosna, w której każdy mecz będzie meczem o życie, czyli o pierwszą ósemkę. Mam nadzieję, że nowy trener to ogarnie. |
Szkoda, że przy takich problemach finansowych dostaniemy jeszcze karę za race.
Mecz słaby, 2:1 to najniższy wymiar kary. Trudno - bywa. Dograliśmy rok, przyjdzie nowy trener, pewnie zmieni się też skład. Jestem ciekaw Wisły na wiosnę. O piłkarzach nie chce mi się wiele pisać. O Brożku bez formy czy Boguskim bez ikry. Znamy to. Z nowych obserwacji: Wasilewski wydaje mi się wolniejszy od Głowackiego. Nie jestem przekonany, czy z Wojtkowskiego, Bartosza, Bartkowskiego coś jeszcze będzie. Halilovic może się rozwinąć albo i nie, ale wymieniona trójka - oczywiście na tyle, ile widzimy w meczach - rokuje znacznie mniej. |
Cytat:
Można też liczyć, że mamy 11 punktów przewagi nad Piastem (Craxą i Pogonią) i 16 meczów do zagrania. Craxa gra jutro z Górnikiem. Z drugiej strony Górnik i Legia anonsują wyprzedaż w zimie. Więc na wio... tfu, początkiem lutego może być różnie. |
Cytat:
2016/17 - 8 Korona 39p - 1 Jaga 59p - 14 Ruch 30p 2015/16 - 8 Ruch 38p - 1 Legia 60p - 14 Termalica 33p 2014/15 - 8 Lechia 41p - 1 Legia 56p - 14 Ruch 33p 2013/14 - 8 Lechia 40p - 1 Legia 63p - 14 Podbeskidzie 31p 9 zespół nigdy nie miał 40 punktów. |
Cytat:
|
Cytat:
Legła jeszcze jest do odwiedzenia w Warszawie więc miło by było, gdyby w marcu była gościnna ;) |
Cytat:
Generalnie obecny sezon idzie na "rekord" - najsłabszego mistrza i najbardziej wyrównanej stawki w środku. Przekroczenie tych 40 punktów, jeśli nic się na wiosnę nie zmieni, może być niezbędne. |
Cytat:
90minut podaje, że po 21 kolejce w zeszłym roku 8 Wisła K. miała 28 punktów. Przed nami była Pogoń z 29 i Termalica z 33. Owszem lider miał 42. Ale jeśli Górnik wygra z Craxą to poza pierwszym miejscem różnice będą nieznaczne. Zagłębie miało rok temu 34 punkty, a skończyło w dolnej 8. |
Czyli niestety mialem racje, zmobilizowali sie na derby z pasami + na wygranie w urodziny Sobola ale zydy sa w .... slabe i jak widac wygrana w derbach to zaden wyznacznik. Ehh ostatnie 3 mecze na ktorych bylem wszystkie przegrane, pecha przynioslem :/ dobrze, ze przynajmniej z gornej osemki nie wypadlismy, teraz czekac na Carrillo i na jego sposob zbudowania druzyny bo podstawy sa.
|
Cytat:
Sprzedaż środka pola (Brlek & Mąka) jeszcze się nam wiele razy odbije czkawką. |
Cytat:
Obecnie drużyna z siódmego miejsca ma 31 punktów, z ósmego również 31 punktów, a drużyna z dziewiątego 30 punktów. Gdzie więc niby widzisz nieprawdziwość stwierdzenia, że poprzednio drużyny w okolicach ósmego miejsca miały mniej zdobytych punktów, jeśli sam przytoczyłeś właśnie taki przykład? |
No Śląsk ma 27.
Jednym słowem będize ciekawie. |
Tu wp co Wiśle grozi za "przednią zabawę".
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ecz-w-krakowie |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Myślę, że zagraliśmy jak z Craxą, może nawet ciut lepiej, a na pewno lepiej niż z Płockiem, tam była po prostu totalna kaszana. Różnica jest taka, że dzisiaj nie było Lloncha i graliśmy z Zagłębiem, które nam już na tyle nie pozwoliło plus lepiej operowało piłką z przodu. Ja widzę jakąś poprawę, chociaż ciężko oceniać, widać było, że walczyli, że nie było tylko lagi na Carlitosa, na plus coraz większe zagrożenie z naszych stałych fragmentów. Ramirez chyba olewał je na maxa. Gdyby Wasyl trafił przy tym rożnym to mógłby być nawet remis. Za mało czasu minęło by ferować cokolwiek. Przyjdzie Carrillo i mam nadzieję, że to ogarnie, choć łatwo mieć z tym składem nie będzie. Moim zdaniem najlepsi na boisku to Imaz i Basha. Imaz na fali po derbach, a Basha jak zwykle bardzo przyzwoicie. Plus dla Carlitosa za bramkę i kilka fajnych podań. Najgorsi... chyba połowę składu bym wymienił: Halilovic, Boguski, Brożek, Arsenic, z ławki Bartosz, Bartkowski też się z dobrej strony nie pokazali. Ogółem większość zawodników bez formy i ten niepokojący problem z masowym odskakiwaniem piłek. Zobaczymy jak to nowy trener ogarnie. Dobrze, że przychodzi przerwa, oczy trochę odpoczną... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam nadzieję, że nowy trener obiektywnie oceni przydatność poszczególnych zawodników. Nadaje się - zostaje rokuje - ławka, nie rokuje - out. Proste.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl