Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 22 Październik, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9861)

obikenobi 21.10.2017 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR
Co by się nie stało to spadniemy najwyżej o 1 oczko w dół w tabeli,tak?

W przypadku (odpukać) porażki z Legią, na pewno wyprzedzi nas właśnie Legia. Ponadto szansę na przeskoczenie nas będzie miał Śląsk (w przypadku wygranej) lub Wisła Płock (w przypadku wysokiej wygranej, lub naszej wysokiej porażki).

Griszka30KR 21.10.2017 19:22

Ale dlaczego?
Z jedną i z drugą drużyną mamy lepszy bilans ,a Śląsk jak wygra 1 bramką ,a my przegramy 1 ,to bilans bramek będziemy mieli taki sam...Z Wisła jest tak jak napisałeś ,a ze Śląskiem chyba w przypadku różnicy bramek pow 1 (przy naszej przegranej i zwycięstwie Śląska) ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1485459)
Remis 1-1 i nie emocjonujący mecz?

1.Napisałem MAX 1:1.
2.Jak będą to w ogóle jedyne strzały,a gra będzie toczyła się głównie w środku pola,bez akcji,dużo strat to raczej będzie można tak nazwać taki mecz....

obikenobi 21.10.2017 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR
Ale dlaczego?
Z jedną i z drugą drużyną mamy lepszy bilans ,a Śląsk jak wygra 1 bramką ,a my przegramy 1 ,to bilans bramek będziemy mieli taki sam...Z Wisła jest tak jak napisałeś ,a ze Śląskiem chyba w przypadku różnicy bramek pow 1 (przy naszej przegranej i zwycięstwie Śląska) ?

Nie do końca.
Po pierwsze, jeżeli rozegrany został tylko jeden mecz pomiędzy danymi drużynami, to w przypadku równej ilości punktów decyduje różnica goli, zatem nasze zwycięstwa ze Śląskiem i Wisłą nie mają na razie znaczenia.
Po drugie, nasz bilans goli to 15 zdobytych i 14 straconych, Śląsk po 15 zdobytych i straconych. Przy wynikach 1:0 dla Legii i Śląska bilans będzie wyglądał tak:
Wisła 15-15 (0)
Śląsk 16-15 (+1)

Ergo, wrocławianie nas wyprzedzą.

Griszka30KR 21.10.2017 21:04

Racja,wydawało mi się ,że Śląsk ma o jedną bramkę straconych więcej w stosunku do strzelonych...

pepe72 21.10.2017 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1485408)
słusznie dlatego na kadrze też napierdalamy :)

Może ktoś powinien pomyśleć, że medialnie wygląda to fatalnie. I jedyne co daje o szkody wizerunkowe Wiśle.

buczo1985 21.10.2017 21:52

Ta kolejka tak się układa, że pada dużo bramek i mecze kończą się remisami. Mam mieszane uczucia co do jutrzejszej potyczki. Obawiam się nudnego meczu gdzie taktyka będzie odgrywać kluczowe znaczenie.

No chyba, że piłkarzy poniesie... :) Liczę na dobry doping bez zbytniego chamstwa, chociaż Krzysia trzeba odpowiednio przywitać i uzmysłowić znaczenie słowa honor!

obikenobi 21.10.2017 22:38

Po tej kolejce pięć pierwszych drużyn może mieć taki sam dorobek punktowy, to są jaja. Mam nadzieję, że nie damy ciała jak z Jagiellonią i w pełni to wykorzystamy.

czaro 21.10.2017 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez obikenobi (Post 1485469)
Po tej kolejce pięć pierwszych drużyn może mieć taki sam dorobek punktowy, to są jaja. Mam nadzieję, że nie damy ciała jak z Jagiellonią i w pełni to wykorzystamy.

To jest słaba liga. Tym bardziej musimy sercem wyrywać kolejne zwycięstwa.

7 kotów 22.10.2017 08:10

1 punkt będzie sporym sukcesem.
Nie napisze kogo.

Jebać maczynskiego. Któryś z naszych się powinien poświecić i Krzyskowi obie nogi w goleniach połamać.

AgresywnyChomik 22.10.2017 08:38

7 kotow sam przyznasz ze Cie ponioslo.

Psychicznego zalamania, gry jak ciota, samobuja, to tak ale kontuzji nawet Radovicovi nie zyczylbym.

Co do meczu to wygramy a jedna z bramek strzeli Boguski po asyscie Brozka...

7 kotów 22.10.2017 08:58

No nie wiem.
Kontuzje wyleczy a psychiczne załamanie może prowadzić do samobójstwa. :(

domin_czyzyny 22.10.2017 09:11

Życzę mu słabego meczu, zejscia po 45 minutach, gwizdów. Nie życze mu złamanej nogi, ani załamania w dluzszej perspektywie. Ma wiedzieć, w Krk jest spalony, przynajmniej w jej polskiej częsci.

ogr 22.10.2017 09:32

Scenariusz na dziś: Do 15 min czerwona dla Malarza. Za niego wchodzi nasz ulubieniec Radzio. Trybuny robią mu Emiliana. Drużyna robi mu sito z d.py. Taka czwóreczka. Nasz drugi ulubieniec, przez cały mecz również 'pozdrawiany', pakuje w 88 Radziowi kolejną. Jak mawia klasyk, taka truskawka na torcie. A my sobie śpiewamy na koniec: Piątka do zera... Tak mnie się to widzi. ;)


A tak na poważnie, nie ważne jak i ile, byle 3 punkty dziś dopisać.

Dariook 22.10.2017 09:35

Szkoda, ze bedzie pelen stadion. To nie wrózy nic dobrego :D

7 kotów 22.10.2017 09:49

No dobra. Niech ma.
Oszczędźcie te łachudrę chłopaki.

LucjuszWielki 22.10.2017 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1485458)
Nie będę nawet zaczynał polemiki. Ale może czasem zamiast od razu pisać, oswój się z jakimś spostrzeżeniem w swojej głowie. Zastanów się, czy aby na pewno jest słuszne, poczekaj parę miesięcy i dopiero wtedy pisz.

Ja też nie zamierzam bo zdanie na temat warszawskiej legendy i ich piosenki przedmeczowej zwanej pseudo hymnem mam wyrobione od LAT- jak każdy normalny człowiek-jeśli zamierzasz broić prostytucji to proszę nie pij do mnie. "złotówek" - chodzi o taryfiarzy z wąsem i kaszkietem - o taką mentalność :]

PhantomRanger 22.10.2017 10:05

Chciałbym abyśmy wygrali tak 4:1, a Mączyńska dostała czerwo w 10 minucie. Skończy się jednak zapewne na 0:0 lub 1:1.

s1mone 22.10.2017 10:28

Śniło mi się 4:0 :D Dawno tak dobrze nie spałem.

LucjuszWielki 22.10.2017 10:35

Proszę nie napalajcie się tak, nie pompujcie , pare tygodni temu było podobnie a dostaliśmy wp... To jest sport. Jako kibice pomóżmy piłkarzom ile możemy, a reszta w ich nogach.

Mam nadzieję, że nie oddamy środka pola - Pol i Bascha to raczej za mało, chciałbym aby PAweł strzelił ladacznicom bramkę, ale nie wiem czy ogarnie sytuacje aby powalczyć na środku pola.

Do boju.

FraMat 22.10.2017 11:19

W przypadku zwycięstwa mamy tyle samo punktów, co lider.
Dlatego pewnie nie wygramy.
Legia jest nadal w kryzysie, ale wystarczy niewiele by tę tendencję odwróciła.
Najbardziej obawiam się piłkarskich szachów przez 90 minut i marnego 0:0

brylant17 22.10.2017 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1485485)
Śniło mi się 4:0 :D Dawno tak dobrze nie spałem.



I rozmowa wychowawcza w Warszawie :D

Fugiel 22.10.2017 12:26

Heh.. leze w lozku chory :( ktos mi napisze laskawy jak tam przywitaliscie Krzysia , bo zapewne w TV tego nie bedzie?

arti 22.10.2017 12:39

Jak dotąd w tej kolejce czołowe drużyny remisując i stawiam, że tak samo będzie w naszym dzisiejszym meczu.

Dzimi 22.10.2017 13:23

Mam nadzieję że Kiko wystawi taki sam skład jak w meczu ze Śląskiem. Wtedy to dobrze funkcjonowało. Dwójka Carlitos - Imaz dobrze się rozumie, cofnięty za nimi Brożek dobrze rozgrywa zastępując playmakera.

Inny skład raczej nie ma sensu. Oby Kiko nie zwariował fundując nam od 1 minuty Balaniuka czy ZeManuela, a co najgorsze - Pereza.

X-Ray 22.10.2017 14:50

Na dwie godziny przed meczem, porozmawiałem z kilkoma ludźmi na temat meczu.

Zapraszam gorąco do mojego tekstu: https://twitter.com/watch_esa/status/922095557501509632 :lol:

0 22 22.10.2017 14:56

Biorąc pod uwagę nasz (Legii) "rewelacyjny" bilans wyjazdowy nawet remis będzie OK :)

szprotson 22.10.2017 17:41

po 30 minutach nie mam sily sluchac dwoch fanow Legii komentujacych ten mecz...

Toeju 22.10.2017 17:49

Wygramy ten mecz, z każdą chwilą zyskujemy przewagę. a bramka wciśnięta nam po kontrze, cóż..
(komentarz pisany po 1 połówce)

abedipele 22.10.2017 18:28

Czy wiecie może skąd wynika taka ogromna niechęć Mielcarskiego do Wisły ? To jakieś osobiste, niewyjaśnione sprawy z Cupiałem? Meczów z jego komentarzem nie da się słuchać. Przy faulu na Boguski mówi, że najpierw był kontakt z piłką obrońcy, więc faulu nie było. Czyli, że można komuś nogę urwać, byle by dotknąć najpierw piłki.

Padre1906 22.10.2017 18:56

I balonik pękł...

brylant17 22.10.2017 18:58

Qrwaaaaa jestem mega wściekły

szprotson 22.10.2017 19:01

takie mecze poteguja tylko moja niechęc do tej prostytutki warszawskiej

Dzimi 22.10.2017 19:03

1. Ze Manuel i Wojtkowski bardzo słabe zmiany. Zamiast Boguskiego lepiej jakby wszedł na skrzydło szybki i ograny Cywka, który na tym skrzydle robił wiatr już nie raz.

2. Zamiast tragicznego Ze Mauela powinien wejść Bartosz.

3. Perez nie nadaje się do naszej ligi, to jest piłkarz techniczny ale truchtający, za wolno nie biega, za mało walczy.

4. Sędziowanie to dramat. Najpierw pokazuje karnego, a potem zmienia decyzję. Niesamowita konsekwencja.

5. Petycja do C+ żeby tych dwóch ludzi nigdy więcej nie komentowało naszych meczy.

crux.a 22.10.2017 19:06

Co sądzicie o starciu Malarza z Gonzalezem w pierwszej połowie? I o anulowanym karnym?

Moim zdaniem w obu przypadkach były faule, ale obawiam się, że jestem nieobiektywny (spalonego Carlitosa przy ręce Hlouska też nie widziałem). Uważam, że sędzia ustawił ten mecz i nie dało się go wygrać. Może jak ochłonę, zmienię zdanie.

Komentarz był skrajnie prolegijny i nawet gdy ochłonę, na ten temat zdania nie zmienię.

Proud 22.10.2017 19:09

Nie sądziłem, że kiedyś będę komuś tak źle życzył...ale żeby temu kutasowi mączyńskiemu ktoś nogi połamał. Takiego ....* gnoja dawno nie widziałem....

AgresywnyChomik 22.10.2017 19:10

Mecz byl wybitnie na remis.
Malarz i Pazdan graczami meczu

Kamson 22.10.2017 19:10

Brawo kiko! Przejebac taki mecz bo nie potrafisz ustawić drużyny w obronie gdy masz stały fragment gry. Przegrałeś taktyczny mistrzu z jakimś amatorem z Chorwacji czy chvj wie skąd.

Ps. Szkoda że VAR nie działał w meczach z legią VARszawa od paru sezonów :)

kbr 22.10.2017 19:10

Następny mecz z Legią wygramy za 125 lat. Jak dzisiaj się nie udało to już chyba nie dożyję zwycięstwa. Legia oddała jeden groźny strzał na naszą bramkę i wygrała. W niczym nie byli lepsi od tej słabiutkiej Wisły.

Dariook 22.10.2017 19:13

My nie potrafimy grać jak przychodza ludzie. Boguski dno ale trudno go obwiniac jesli ma takiego zmiennika.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1485518)
...

2. Zamiast tragicznego Ze Mauela powinien wejść Bartosz.
...

Nie mógł wejść...

fansorina 22.10.2017 19:14

Każdy mecz Kiko z Legią, Lechem czy Lechią to tylko defensywa i modlenie się w ofensywie o cud.
No i w....ia mnie to że jak przegrywamy, nie potrafimy zepchnąć przeciwnika do rozpaczliwej defensywy, najczęściej przeciwnicy mają faule na naszej połowie i wykonują sobie rzuty rożne. (Nie dotyczy meczu z Cracovią).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl