![]() |
Cytat:
|
Ale dlaczego?
Z jedną i z drugą drużyną mamy lepszy bilans ,a Śląsk jak wygra 1 bramką ,a my przegramy 1 ,to bilans bramek będziemy mieli taki sam...Z Wisła jest tak jak napisałeś ,a ze Śląskiem chyba w przypadku różnicy bramek pow 1 (przy naszej przegranej i zwycięstwie Śląska) ? Cytat:
2.Jak będą to w ogóle jedyne strzały,a gra będzie toczyła się głównie w środku pola,bez akcji,dużo strat to raczej będzie można tak nazwać taki mecz.... |
Cytat:
Po pierwsze, jeżeli rozegrany został tylko jeden mecz pomiędzy danymi drużynami, to w przypadku równej ilości punktów decyduje różnica goli, zatem nasze zwycięstwa ze Śląskiem i Wisłą nie mają na razie znaczenia. Po drugie, nasz bilans goli to 15 zdobytych i 14 straconych, Śląsk po 15 zdobytych i straconych. Przy wynikach 1:0 dla Legii i Śląska bilans będzie wyglądał tak: Wisła 15-15 (0) Śląsk 16-15 (+1) Ergo, wrocławianie nas wyprzedzą. |
Racja,wydawało mi się ,że Śląsk ma o jedną bramkę straconych więcej w stosunku do strzelonych...
|
Cytat:
|
Ta kolejka tak się układa, że pada dużo bramek i mecze kończą się remisami. Mam mieszane uczucia co do jutrzejszej potyczki. Obawiam się nudnego meczu gdzie taktyka będzie odgrywać kluczowe znaczenie.
No chyba, że piłkarzy poniesie... :) Liczę na dobry doping bez zbytniego chamstwa, chociaż Krzysia trzeba odpowiednio przywitać i uzmysłowić znaczenie słowa honor! |
Po tej kolejce pięć pierwszych drużyn może mieć taki sam dorobek punktowy, to są jaja. Mam nadzieję, że nie damy ciała jak z Jagiellonią i w pełni to wykorzystamy.
|
Cytat:
|
1 punkt będzie sporym sukcesem.
Nie napisze kogo. Jebać maczynskiego. Któryś z naszych się powinien poświecić i Krzyskowi obie nogi w goleniach połamać. |
7 kotow sam przyznasz ze Cie ponioslo.
Psychicznego zalamania, gry jak ciota, samobuja, to tak ale kontuzji nawet Radovicovi nie zyczylbym. Co do meczu to wygramy a jedna z bramek strzeli Boguski po asyscie Brozka... |
No nie wiem.
Kontuzje wyleczy a psychiczne załamanie może prowadzić do samobójstwa. :( |
Życzę mu słabego meczu, zejscia po 45 minutach, gwizdów. Nie życze mu złamanej nogi, ani załamania w dluzszej perspektywie. Ma wiedzieć, w Krk jest spalony, przynajmniej w jej polskiej częsci.
|
Scenariusz na dziś: Do 15 min czerwona dla Malarza. Za niego wchodzi nasz ulubieniec Radzio. Trybuny robią mu Emiliana. Drużyna robi mu sito z d.py. Taka czwóreczka. Nasz drugi ulubieniec, przez cały mecz również 'pozdrawiany', pakuje w 88 Radziowi kolejną. Jak mawia klasyk, taka truskawka na torcie. A my sobie śpiewamy na koniec: Piątka do zera... Tak mnie się to widzi. ;)
A tak na poważnie, nie ważne jak i ile, byle 3 punkty dziś dopisać. |
Szkoda, ze bedzie pelen stadion. To nie wrózy nic dobrego :D
|
No dobra. Niech ma.
Oszczędźcie te łachudrę chłopaki. |
Cytat:
|
Chciałbym abyśmy wygrali tak 4:1, a Mączyńska dostała czerwo w 10 minucie. Skończy się jednak zapewne na 0:0 lub 1:1.
|
Śniło mi się 4:0 :D Dawno tak dobrze nie spałem.
|
Proszę nie napalajcie się tak, nie pompujcie , pare tygodni temu było podobnie a dostaliśmy wp... To jest sport. Jako kibice pomóżmy piłkarzom ile możemy, a reszta w ich nogach.
Mam nadzieję, że nie oddamy środka pola - Pol i Bascha to raczej za mało, chciałbym aby PAweł strzelił ladacznicom bramkę, ale nie wiem czy ogarnie sytuacje aby powalczyć na środku pola. Do boju. |
W przypadku zwycięstwa mamy tyle samo punktów, co lider.
Dlatego pewnie nie wygramy. Legia jest nadal w kryzysie, ale wystarczy niewiele by tę tendencję odwróciła. Najbardziej obawiam się piłkarskich szachów przez 90 minut i marnego 0:0 |
Cytat:
I rozmowa wychowawcza w Warszawie :D |
Heh.. leze w lozku chory :( ktos mi napisze laskawy jak tam przywitaliscie Krzysia , bo zapewne w TV tego nie bedzie?
|
Jak dotąd w tej kolejce czołowe drużyny remisując i stawiam, że tak samo będzie w naszym dzisiejszym meczu.
|
Mam nadzieję że Kiko wystawi taki sam skład jak w meczu ze Śląskiem. Wtedy to dobrze funkcjonowało. Dwójka Carlitos - Imaz dobrze się rozumie, cofnięty za nimi Brożek dobrze rozgrywa zastępując playmakera.
Inny skład raczej nie ma sensu. Oby Kiko nie zwariował fundując nam od 1 minuty Balaniuka czy ZeManuela, a co najgorsze - Pereza. |
Na dwie godziny przed meczem, porozmawiałem z kilkoma ludźmi na temat meczu.
Zapraszam gorąco do mojego tekstu: https://twitter.com/watch_esa/status/922095557501509632 :lol: |
Biorąc pod uwagę nasz (Legii) "rewelacyjny" bilans wyjazdowy nawet remis będzie OK :)
|
po 30 minutach nie mam sily sluchac dwoch fanow Legii komentujacych ten mecz...
|
Wygramy ten mecz, z każdą chwilą zyskujemy przewagę. a bramka wciśnięta nam po kontrze, cóż..
(komentarz pisany po 1 połówce) |
Czy wiecie może skąd wynika taka ogromna niechęć Mielcarskiego do Wisły ? To jakieś osobiste, niewyjaśnione sprawy z Cupiałem? Meczów z jego komentarzem nie da się słuchać. Przy faulu na Boguski mówi, że najpierw był kontakt z piłką obrońcy, więc faulu nie było. Czyli, że można komuś nogę urwać, byle by dotknąć najpierw piłki.
|
I balonik pękł...
|
Qrwaaaaa jestem mega wściekły
|
takie mecze poteguja tylko moja niechęc do tej prostytutki warszawskiej
|
1. Ze Manuel i Wojtkowski bardzo słabe zmiany. Zamiast Boguskiego lepiej jakby wszedł na skrzydło szybki i ograny Cywka, który na tym skrzydle robił wiatr już nie raz.
2. Zamiast tragicznego Ze Mauela powinien wejść Bartosz. 3. Perez nie nadaje się do naszej ligi, to jest piłkarz techniczny ale truchtający, za wolno nie biega, za mało walczy. 4. Sędziowanie to dramat. Najpierw pokazuje karnego, a potem zmienia decyzję. Niesamowita konsekwencja. 5. Petycja do C+ żeby tych dwóch ludzi nigdy więcej nie komentowało naszych meczy. |
Co sądzicie o starciu Malarza z Gonzalezem w pierwszej połowie? I o anulowanym karnym?
Moim zdaniem w obu przypadkach były faule, ale obawiam się, że jestem nieobiektywny (spalonego Carlitosa przy ręce Hlouska też nie widziałem). Uważam, że sędzia ustawił ten mecz i nie dało się go wygrać. Może jak ochłonę, zmienię zdanie. Komentarz był skrajnie prolegijny i nawet gdy ochłonę, na ten temat zdania nie zmienię. |
Nie sądziłem, że kiedyś będę komuś tak źle życzył...ale żeby temu kutasowi mączyńskiemu ktoś nogi połamał. Takiego ....* gnoja dawno nie widziałem....
|
Mecz byl wybitnie na remis.
Malarz i Pazdan graczami meczu |
Brawo kiko! Przejebac taki mecz bo nie potrafisz ustawić drużyny w obronie gdy masz stały fragment gry. Przegrałeś taktyczny mistrzu z jakimś amatorem z Chorwacji czy chvj wie skąd.
Ps. Szkoda że VAR nie działał w meczach z legią VARszawa od paru sezonów :) |
Następny mecz z Legią wygramy za 125 lat. Jak dzisiaj się nie udało to już chyba nie dożyję zwycięstwa. Legia oddała jeden groźny strzał na naszą bramkę i wygrała. W niczym nie byli lepsi od tej słabiutkiej Wisły.
|
My nie potrafimy grać jak przychodza ludzie. Boguski dno ale trudno go obwiniac jesli ma takiego zmiennika.
Cytat:
|
Każdy mecz Kiko z Legią, Lechem czy Lechią to tylko defensywa i modlenie się w ofensywie o cud.
No i w....ia mnie to że jak przegrywamy, nie potrafimy zepchnąć przeciwnika do rozpaczliwej defensywy, najczęściej przeciwnicy mają faule na naszej połowie i wykonują sobie rzuty rożne. (Nie dotyczy meczu z Cracovią). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl