Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ŚWIĘTA WOJNA! 12 sierpnia, godz.20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9830)

teo 11.08.2017 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1479797)
W czubie sa Lech i Legia plus ktos: raz Jagiellonia, raz Zaglebie, raz Lechia, raz sasiadka, raz Piast, raz Slask. Jeden, dwa, trzy, cztery, piec, szesc, siedem, osiem!!! Osiem druzyn na szesnascie w tabeli, z nami dziewiec a i nie wiadomo czy ktos inny nie zaskoczy. Jakbym myslal tu i teraz to bym pisal glupoty jak Ty bo mamy drugie miejsce. Tu i teraz, wiec po 37 kolejkach pewnie tez. Nie odpisuj bos mentalny dzban. Zreszta leci ignor zebym nie musial wiecej czytac teo z TEOfilowa, pewnie za ŁKSem:D

Jesteś typowym przedstawicielem polskiego narodu który umie czytać ale nie rozumie tego co jest napisane. Analfabetyzm XXI wieku :(

buczo1985 11.08.2017 16:05

Nakręcam się powoli meczem. Słucham konferencji tych słów o nastawieniu, motywacji, ale z drugiej strony mam jakieś paskudne przeczucie, że czeka nas padaka jak w Płocku. Szarpanina, walka, kopanina i nędzny wynik bramkowy.

BlurgH 11.08.2017 16:57

Może być równie nędzny wynik jak w Płocku, byle 3 pkt zostały u nas...

tommiyacht 11.08.2017 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1479836)
Nakręcam się powoli meczem. Słucham konferencji tych słów o nastawieniu, motywacji, ale z drugiej strony mam jakieś paskudne przeczucie, że czeka nas padaka jak w Płocku. Szarpanina, walka, kopanina i nędzny wynik bramkowy.

to że czeka nas mecz-padaka to bardziej niż pewne.

1) padake gramy z wyjątkami od kilku spotkań (tak wiem, punkty są)
2) derby - raczej nikt nie bedzie grać otwartej piłki
3) przy dużej publice dodatkowo gramy kupe, jakoś tak jest.

LucjuszWielki 11.08.2017 23:18

Nie srać się tylko kupować bilety i dac z siebie wszystko na trybunach nawet w ciężkich chwilach, doping niesie piłkarzy!

Maciek17 12.08.2017 07:28

Ale mi się śniło... Piękna pogoda, pełny stadion, wynik w pierwszych minutach otwiera Ondrasek płaskim strzałem z 20 metrów, na koniec 7:3 do przodu. :D

Dawno już tak nie czekałem meczu, tylko zwycięstwo Wisełko! ;)

pawlozm 12.08.2017 08:46

Może być 7:3 ;). Swoją drogą jeśli Zdenek jest w pełni sił to bardzo możliwe, że wyjdziemy Ondrasek-Carlitos z przodu. Wtedy 11 może być dokładnie taka jak w pierwszych meczach.

wściekłe pięści węża 12.08.2017 11:57

Probierz próbuje ewidentnie skupić na sobie uwagę kibiców, żeby zdjąć presję ze swoich piłkarzy. Mam nadzieję, że to mu się nie uda i swoją porcję "kurew" dostaną wszyscy po równo. :D

Co do meczu, to chyba nikt nie nastawia się na ofensywny futbol. Parchy będą czekać na kontry i jeśli szybko nie strzelimy gola, to z każdą minutą będzie o niego trudniej. Oni na pewno zakładają obronę i 1-2 akcje, które przechylą szalę na ich korzyść i cały ten plan może wziąć w łeb jeśli to my szybko otworzymy wynik spotkania. Fajnie by było.

Mimo tej całej gadki o doświadczeniu itp. mam nadzieję, że na boisko wyjdą jednak chłopaki, które są w formie, a nie ci, którzy mają doświadczenie. W związku z tym liczę na Bartosza od pierwszych minut. Broziu nie przekonuje, ale Zdenek tym bardziej, więc w zasadzie nie mam zdania, który powinien zagrać. Jeśli Pol jest w formie, to może na 6 i 8 powinien zagrać on i Velez a na 10 Brlek i wrócić do ustawienia z 1 napastnikiem?

Arek95 12.08.2017 14:01

Nade wszystko trzeba się mieć na baczności CAŁE 90 MINUT! Dobrze pamiętamy, że laski w paski zawsze się spinają na derby a efekty tego widać w ostatnich 4? meczach. Możemy pisać, że była zła murawa, zła pogoda itd. itd. ale w ostatecznym rozrachunku dzisiaj liczą się tylko 3 punkty! Wygrana dzisiaj i porażka zagłębia z kuchenkami może nas postawić za tydzień w Lubinie w sytuacji gdzie będziemy na fotelu lidera zdobywać kolejne punkty by uciekać od reszty stawki, a wszelkie frajerskie wypowiedzi płynące z warszawki czy innych buraków dotyczące "ściągania zagranicznego szrotu" czy zatrudniania trenera z 4 IV ligi hiszpańskiej staną w gardle tym, którzy tak szydzili z nas jeszcze nie tak dawno

armani199 12.08.2017 14:22

Pamiętasz pasiasty ku..sie
wyjazdy do pastwisk w A-klasie?
Tam twoje jest miejsce klarnecie,
Gdzieś na wsi w małym powiecie.
Dziś zmierzysz się mendo pasiasta
z tą lepszą stroną tego miasta.
Więc ściągnij jarmułkę i buty
wypchane słomą spod Huty.
Na ziemi tyś Panów Krakowa
gdzie pejsy przed Ludźmi się chowa.
Twa du.a koszerna pod bat !
Nie pomógł ci dzisiaj szabat !!

!!IRIVER!! 12.08.2017 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez armani199 (Post 1479898)
Pamiętasz pasiasty ku..sie
wyjazdy do pastwisk w A-klasie?
Tam twoje jest miejsce klarnecie,
Gdzieś na wsi w małym powiecie.
Dziś zmierzysz się mendo pasiasta
z tą lepszą stroną tego miasta.
Więc ściągnij jarmułkę i buty
wypchane słomą spod Huty.
Na ziemi tyś Panów Krakowa
gdzie pejsy przed Ludźmi się chowa.
Twa du.a koszerna pod bat !
Nie pomógł ci dzisiaj szabat !!

Amen!

WOJNAAAAA! :) :pala:

Maciek17 12.08.2017 18:06

Buchalik - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Velez, Llonch - Bartosz, Brlek, Małecki - Carlitos

Rez: Chorążka, Halilović, Boguski, Arsenić, Brożek, Ze Manuel, Wojtkowski

Czyli nie wszyscy do dyspozycji Kiko na dzisiaj.

ashkeczup 12.08.2017 18:17

Byle bez kontuzji w obronie, bo może być PR08L3M

Arkadiusz.Czerepach 12.08.2017 18:19

Spokojnie , są Asenić i Veleza można przesunąć jakby co

licze na (nomen omen) POGROM !

ashkeczup 12.08.2017 18:20

Jak Velez nie dostanie czerwonej zabijaka jeden :D

Kryniu 12.08.2017 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez armani199 (Post 1479898)
Pamiętasz pasiasty ku..sie
wyjazdy do pastwisk w A-klasie?
Tam twoje jest miejsce klarnecie,
Gdzieś na wsi w małym powiecie.
Dziś zmierzysz się mendo pasiasta
z tą lepszą stroną tego miasta.
Więc ściągnij jarmułkę i buty
wypchane słomą spod Huty.
Na ziemi tyś Panów Krakowa
gdzie pejsy przed Ludźmi się chowa.
Twa du.a koszerna pod bat !
Nie pomógł ci dzisiaj szabat !!

Piękne:) Wzruszyłem się. Prawdziwy artysta. Więcej takich

PhantomRanger 12.08.2017 18:29

Chciałbym zwycięstwa 4:1 + 3 czerwone kartki dla pasiastych dam lekkich obyczajów i wywalenie probierza na trybuny.

WioReXXX 12.08.2017 18:40

Widac, ze bedziemy probowali podwojenia na skrzydlach w ataku i szukania miejsca na skrzydlach. Nic dzinwego, bo gramy na Wojcickiego i Pestke.

rychu 12.08.2017 19:06

Kostal, którego wiele osób widziało w pierwszym składzie, nie znalazł się nawet w 18.

Ondrasek kontuzja, czy po prostu przegrał rywalizację?

St Yabol 12.08.2017 19:23

Skoro na ławce ląduje Ze Manuel, który jest z drużyną od 2 czy tam 3 dni tzn, że z Ondraskiem coś musi być nie tak. Albo kontuzja albo się żegnamy.

St Yabol 12.08.2017 20:23

Jest źle. 41 minuta i Brlek oddaje pierwszy celny strzał. Mamy problemy z wyjściem z własnej połowy a czasami nawet z wlasnego pola karnego. Chciałbym teraz powtórki wyniku z chyba 2007 roku kiedy skończyło się 4:1, ale z taką grą za sukces uznam wyszarpany w końcówce remis.

maxx304 12.08.2017 20:30

Tu nie ma co się nastawiać na kontry. Tu trzeba cisnąć. Konsekwentnie, cały czas. Zostawią sporo zdrowia na boisku, ale to są DERBY. To nie jest zwykły mecz. Na....iać, wypluć płuca! Jeszcze 45 minut.

Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby. jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki

kbr 12.08.2017 20:30

Mamy fantastycznego trenejro. Zdobyliśmy z ogórkami 9 ptk. I żadnym fartem! Wszystko było zaplanowane. A dzisiejszy mecz odbijemy sobie z kimś innym.

jova 12.08.2017 21:21

Kiko time. Nawet mnie to już nie dziwi. Żebyśmy tylko potrafili grać całe mecze tak jak ostatnie minuty.

wiesniak842 12.08.2017 21:26

Sportowo, wymarzone derby:D Cos zem czul przy 0:1, ze tak sie skonczy:P

brylant17 12.08.2017 21:26

Cofam moje słowa z czatu,że gramy pytę bo graliśmy,ale czy to ważne ? Carlitos przybysz z kosmosu w pozytywnym znaczeniu.


Taaak qrwa!! gińcie pipy!!! JŻS!!!

teo 12.08.2017 21:28

....a.
Halilovic, Ze Manuel - obaj do 1 skladu!!!

maxx304 12.08.2017 21:29

KIKO TIME!!! Mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą. A Carlitos wyruchał pasiastą szmatę bez mydła i skończył jej na pysk. BOLI? MA BOLEĆ! ZAWSZE NAD WAMI!!! Co za mecz... DZIĘKUJEMY!

Pepinho 12.08.2017 21:30

mniej transferów a więcej jakości a będzie dobrze. Co do meczu dzięki czerwonej kartce dla przeciwnika mamy zwycięstwo.

ashkeczup 12.08.2017 21:30

Kiko wyhoduje jaja, żeby wyjść agresywnie na przeciwników od początku i ogarnie więcej niż jedną taktykę, to możemy w tym sezonie wszystko. Potencjał w piłkarzach wystarczający.

najm 12.08.2017 21:33

Ten mecz można ocenić tylko w jeden sposób.

Zwycięstwo 2:1, a co się działo na boisku niech pozostanie milczeniem.

St Yabol 12.08.2017 21:34

Wisła grała pytę przez 60 minut jak nie więcej... Jest spore pole do poprawy. I to by było na tyle w kwestii piłkarskiej :-) Carlitos pierwsza bramka miód, przy drugiej trochę farta. Chyba w końcu mamy porządnego napastnika. Lidera mamy! Za chuja go nie oddamy!

Czekam na wypowiedzi probierza :-)

teo 12.08.2017 21:36

Cytat:

Kiko wyhoduje jaja, żeby wyjść agresywnie na przeciwników od początku i ogarnie więcej niż jedną taktykę, to możemy w tym sezonie wszystko. Potencjał w piłkarzach wystarczający.
Jak pisalem, ze bedziemy sie bic o puchary a moze nawet i o mistrza, jakies 3 tygodnie temu to pisalem, to byles pierwszym ktory sie ze mna klocil :D :D :D

Malo sie chlopczyku znasz na pilce :-)

Yggdrasil 12.08.2017 21:36

Kim trzeba być zeby po takim meczu i takim zwyciestwie na styl narzekac i psuc ludziom radość??!! Po takim meczu?? To jest święta wojna - derby które się wygrywa pasją, sercem i walką. Parchy dostały najmocniejszą bombe jaką mogły..myślicie że bardziej by ich bolała spokojna i chłodna dominacja Wisły i przegrana 0-3, czy takie coś, gdzie w sumie byli lepsi przez wiekszą część meczu, a potem ich ośmieszyliśmy i zmiażdżyliśmy ?
Żadnych lamentów, żadnego narzekania na styl!!
JEST K_URWA :D !! MAMY TO!!

Dzimi 12.08.2017 21:38

Dobry mecz do analizy dla trenera. Niech go oglądnie ze 3 razy i przemyśli, co zrobił nie tak, że przez pierwszę połowę zespół był tłem dla Cracovi i nie potrafił zrobić nic w ofensywie. I żeby to się nie powtórzyło więcej. Wisła ma grać piłką ofensywnie, a nie 5 defensywnymi pomocnikami.

Add: Halilović do 1 składu. Ze Manuel też ok, na pewno lepszy od Bartosza i Boguskiego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borsuk (Post 1479937)
Emocjonalnie:
- Kiko - więcej szczęścia niż rozumu
- Wisła ma grać w piłkę a nie przeszkadzać/czekać/wybijać/czaić się

I jeszcze z czatu:
Cytat:

Kopiemy sie po czole i wygrywamy, ciekawe ile tak można?
Cytat:

Probierz nas rozpracował taktycznie, taka jest prawda

ashkeczup 12.08.2017 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1479931)
Jak pisalem, ze bedziemy sie bic o puchary a moze nawet i o mistrza, jakies 3 tygodnie temu to pisalem, to byles pierwszym ktory sie ze mna klocil :D :D :D

Malo sie chlopczyku znasz na pilce :-)

Załóżmy się. Załóżmy się o zbanowanie konta. Jeśli znajdziesz taki cytat, to leci ban dla mnie, jeśli nie, to dla ciebie. Mamy deal? Nawet jeśli nie ban, to żebyś w końcu zamknął ten głupi ryj.

Elendil 12.08.2017 21:45

Wielkie brawa za walkę do końca! Oby w następnych meczach skład był podobnych do tego po zmianach. Musimy wychodzić ofensywnie, bo taktyka "wszyscy na swojej połowie i długie dzidy" kompletnie się nie sprawdza.

borsuk 12.08.2017 21:46

Emocjonalnie:
- Kiko - więcej szczęścia niż rozumu
- Wisła ma grać w piłkę a nie przeszkadzać/czekać/wybijać/czaić się
- Jeden przeszkadzacz w środku pola wystarczy (Pol/Fran - po co jeszcze ten albańczyk?)
- Carlitos to nie "10" - najskuteczniej gra w systemie 4-4-2
- Bartosz tylko na wejścia z ławki
- Ze Manuel nie powalił na glebę
- Martin Kostal będzie największym przegranym tego sezonu bo Ramirez go nie lubi - najlepszy w sparingach, b. dobre 15 min. w PP, dziś nie zmieścił się w "18"
- LIDERA MAMY - ZA CH..A GO NIE ODDAMY!!!

teo 12.08.2017 21:50

Tak samo polecam tym misiaczkom co ze mna polemizowaly o wadze tego spotkania dla dalszych losow sezonu wypowiedz Glowackiego :-)

Co do meczu....

TAK SIE BUDUJE DRUUZZZYYYNNAAAA!!!!
I TAK SIE KLARUJE JEJ LIIIDDDEERRR!!
CARLITOS!!!

Pierwsza bramka to wylonienie lidera tej druzyny.
Druga to juz koronkowa akcja, w ktorej ZE MANUEL nadal tempo SWIETNIE zagrywajac na lewe skrzydlo pilke do Sadloka. POEZJA!!

Wlasnie takie przelomowe akcje, ogolne cisniecie rywala, przekonanie sie ze sie da tak cisnac i osiagniecie celu sprawia, ze BUDUJE SIE DRUZYNA.

Wchodzi Tibor i mloci z 30 metrow ze miodzio. Rozrzuca na boki, do srodka, KREUJE GRE!!
On przykryl Brleka, ktory byl caly mecz niewidoczny, nie potrafil albo i nie chcial brac gry na siebie!!

IMHO teraz powinnismy grac skladem takim:

Buchalik - Sadlok, Ivan, Velez/Glowa, Cywka - Llonch/Alban/Velez - Malecki, Tibor/Brlek, Wojtkowski/Bartosz - Ze Manuel, Carlitos

Arked 12.08.2017 21:50

Wisła wciąż ma ogromne problemy z rozegraniem piłki. Widać to było w każdym meczu tego sezonu. Żeby opanować ten element potrzeba jednak czasu.

Dopóki Cracovia miała siły na mocny pressing i podchodzenie wysoko to, przy naszym obecnym poziomie rozegrania, nie istnieliśmy. Jednak żaden klub Ekstraklasy nie ma sił by grać w ten sposób przez pełne 90 minut. Probierz zaryzykował agresywnym podejściem z dużą intensywnością i się przeliczył. Sił mieli na 30 minut takiej gry w pierwszej połowie i po złapaniu oddechu, jakieś 25 minut w drugiej. A kiedy brakowało im sił do głosu dochodziła Wisła. O wyniku zadecydowały indywidualności, a konkretnie Carlitos, który tym jednym meczem przeszedł do historii.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl