![]() |
Cytat:
|
Nakręcam się powoli meczem. Słucham konferencji tych słów o nastawieniu, motywacji, ale z drugiej strony mam jakieś paskudne przeczucie, że czeka nas padaka jak w Płocku. Szarpanina, walka, kopanina i nędzny wynik bramkowy.
|
Może być równie nędzny wynik jak w Płocku, byle 3 pkt zostały u nas...
|
Cytat:
1) padake gramy z wyjątkami od kilku spotkań (tak wiem, punkty są) 2) derby - raczej nikt nie bedzie grać otwartej piłki 3) przy dużej publice dodatkowo gramy kupe, jakoś tak jest. |
Nie srać się tylko kupować bilety i dac z siebie wszystko na trybunach nawet w ciężkich chwilach, doping niesie piłkarzy!
|
Ale mi się śniło... Piękna pogoda, pełny stadion, wynik w pierwszych minutach otwiera Ondrasek płaskim strzałem z 20 metrów, na koniec 7:3 do przodu. :D
Dawno już tak nie czekałem meczu, tylko zwycięstwo Wisełko! ;) |
Może być 7:3 ;). Swoją drogą jeśli Zdenek jest w pełni sił to bardzo możliwe, że wyjdziemy Ondrasek-Carlitos z przodu. Wtedy 11 może być dokładnie taka jak w pierwszych meczach.
|
Probierz próbuje ewidentnie skupić na sobie uwagę kibiców, żeby zdjąć presję ze swoich piłkarzy. Mam nadzieję, że to mu się nie uda i swoją porcję "kurew" dostaną wszyscy po równo. :D
Co do meczu, to chyba nikt nie nastawia się na ofensywny futbol. Parchy będą czekać na kontry i jeśli szybko nie strzelimy gola, to z każdą minutą będzie o niego trudniej. Oni na pewno zakładają obronę i 1-2 akcje, które przechylą szalę na ich korzyść i cały ten plan może wziąć w łeb jeśli to my szybko otworzymy wynik spotkania. Fajnie by było. Mimo tej całej gadki o doświadczeniu itp. mam nadzieję, że na boisko wyjdą jednak chłopaki, które są w formie, a nie ci, którzy mają doświadczenie. W związku z tym liczę na Bartosza od pierwszych minut. Broziu nie przekonuje, ale Zdenek tym bardziej, więc w zasadzie nie mam zdania, który powinien zagrać. Jeśli Pol jest w formie, to może na 6 i 8 powinien zagrać on i Velez a na 10 Brlek i wrócić do ustawienia z 1 napastnikiem? |
Nade wszystko trzeba się mieć na baczności CAŁE 90 MINUT! Dobrze pamiętamy, że laski w paski zawsze się spinają na derby a efekty tego widać w ostatnich 4? meczach. Możemy pisać, że była zła murawa, zła pogoda itd. itd. ale w ostatecznym rozrachunku dzisiaj liczą się tylko 3 punkty! Wygrana dzisiaj i porażka zagłębia z kuchenkami może nas postawić za tydzień w Lubinie w sytuacji gdzie będziemy na fotelu lidera zdobywać kolejne punkty by uciekać od reszty stawki, a wszelkie frajerskie wypowiedzi płynące z warszawki czy innych buraków dotyczące "ściągania zagranicznego szrotu" czy zatrudniania trenera z 4 IV ligi hiszpańskiej staną w gardle tym, którzy tak szydzili z nas jeszcze nie tak dawno
|
Pamiętasz pasiasty ku..sie
wyjazdy do pastwisk w A-klasie? Tam twoje jest miejsce klarnecie, Gdzieś na wsi w małym powiecie. Dziś zmierzysz się mendo pasiasta z tą lepszą stroną tego miasta. Więc ściągnij jarmułkę i buty wypchane słomą spod Huty. Na ziemi tyś Panów Krakowa gdzie pejsy przed Ludźmi się chowa. Twa du.a koszerna pod bat ! Nie pomógł ci dzisiaj szabat !! |
Cytat:
WOJNAAAAA! :) :pala: |
Buchalik - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Velez, Llonch - Bartosz, Brlek, Małecki - Carlitos
Rez: Chorążka, Halilović, Boguski, Arsenić, Brożek, Ze Manuel, Wojtkowski Czyli nie wszyscy do dyspozycji Kiko na dzisiaj. |
Byle bez kontuzji w obronie, bo może być PR08L3M
|
Spokojnie , są Asenić i Veleza można przesunąć jakby co
licze na (nomen omen) POGROM ! |
Jak Velez nie dostanie czerwonej zabijaka jeden :D
|
Cytat:
|
Chciałbym zwycięstwa 4:1 + 3 czerwone kartki dla pasiastych dam lekkich obyczajów i wywalenie probierza na trybuny.
|
Widac, ze bedziemy probowali podwojenia na skrzydlach w ataku i szukania miejsca na skrzydlach. Nic dzinwego, bo gramy na Wojcickiego i Pestke.
|
Kostal, którego wiele osób widziało w pierwszym składzie, nie znalazł się nawet w 18.
Ondrasek kontuzja, czy po prostu przegrał rywalizację? |
Skoro na ławce ląduje Ze Manuel, który jest z drużyną od 2 czy tam 3 dni tzn, że z Ondraskiem coś musi być nie tak. Albo kontuzja albo się żegnamy.
|
Jest źle. 41 minuta i Brlek oddaje pierwszy celny strzał. Mamy problemy z wyjściem z własnej połowy a czasami nawet z wlasnego pola karnego. Chciałbym teraz powtórki wyniku z chyba 2007 roku kiedy skończyło się 4:1, ale z taką grą za sukces uznam wyszarpany w końcówce remis.
|
Tu nie ma co się nastawiać na kontry. Tu trzeba cisnąć. Konsekwentnie, cały czas. Zostawią sporo zdrowia na boisku, ale to są DERBY. To nie jest zwykły mecz. Na....iać, wypluć płuca! Jeszcze 45 minut.
Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby. jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko. Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki |
Mamy fantastycznego trenejro. Zdobyliśmy z ogórkami 9 ptk. I żadnym fartem! Wszystko było zaplanowane. A dzisiejszy mecz odbijemy sobie z kimś innym.
|
Kiko time. Nawet mnie to już nie dziwi. Żebyśmy tylko potrafili grać całe mecze tak jak ostatnie minuty.
|
Sportowo, wymarzone derby:D Cos zem czul przy 0:1, ze tak sie skonczy:P
|
Cofam moje słowa z czatu,że gramy pytę bo graliśmy,ale czy to ważne ? Carlitos przybysz z kosmosu w pozytywnym znaczeniu.
Taaak qrwa!! gińcie pipy!!! JŻS!!! |
....a.
Halilovic, Ze Manuel - obaj do 1 skladu!!! |
KIKO TIME!!! Mężczyzn poznaje się po tym, jak kończą. A Carlitos wyruchał pasiastą szmatę bez mydła i skończył jej na pysk. BOLI? MA BOLEĆ! ZAWSZE NAD WAMI!!! Co za mecz... DZIĘKUJEMY!
|
mniej transferów a więcej jakości a będzie dobrze. Co do meczu dzięki czerwonej kartce dla przeciwnika mamy zwycięstwo.
|
Kiko wyhoduje jaja, żeby wyjść agresywnie na przeciwników od początku i ogarnie więcej niż jedną taktykę, to możemy w tym sezonie wszystko. Potencjał w piłkarzach wystarczający.
|
Ten mecz można ocenić tylko w jeden sposób.
Zwycięstwo 2:1, a co się działo na boisku niech pozostanie milczeniem. |
Wisła grała pytę przez 60 minut jak nie więcej... Jest spore pole do poprawy. I to by było na tyle w kwestii piłkarskiej :-) Carlitos pierwsza bramka miód, przy drugiej trochę farta. Chyba w końcu mamy porządnego napastnika. Lidera mamy! Za chuja go nie oddamy!
Czekam na wypowiedzi probierza :-) |
Cytat:
Malo sie chlopczyku znasz na pilce :-) |
Kim trzeba być zeby po takim meczu i takim zwyciestwie na styl narzekac i psuc ludziom radość??!! Po takim meczu?? To jest święta wojna - derby które się wygrywa pasją, sercem i walką. Parchy dostały najmocniejszą bombe jaką mogły..myślicie że bardziej by ich bolała spokojna i chłodna dominacja Wisły i przegrana 0-3, czy takie coś, gdzie w sumie byli lepsi przez wiekszą część meczu, a potem ich ośmieszyliśmy i zmiażdżyliśmy ?
Żadnych lamentów, żadnego narzekania na styl!! JEST K_URWA :D !! MAMY TO!! |
Dobry mecz do analizy dla trenera. Niech go oglądnie ze 3 razy i przemyśli, co zrobił nie tak, że przez pierwszę połowę zespół był tłem dla Cracovi i nie potrafił zrobić nic w ofensywie. I żeby to się nie powtórzyło więcej. Wisła ma grać piłką ofensywnie, a nie 5 defensywnymi pomocnikami.
Add: Halilović do 1 składu. Ze Manuel też ok, na pewno lepszy od Bartosza i Boguskiego. Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Wielkie brawa za walkę do końca! Oby w następnych meczach skład był podobnych do tego po zmianach. Musimy wychodzić ofensywnie, bo taktyka "wszyscy na swojej połowie i długie dzidy" kompletnie się nie sprawdza.
|
Emocjonalnie:
- Kiko - więcej szczęścia niż rozumu - Wisła ma grać w piłkę a nie przeszkadzać/czekać/wybijać/czaić się - Jeden przeszkadzacz w środku pola wystarczy (Pol/Fran - po co jeszcze ten albańczyk?) - Carlitos to nie "10" - najskuteczniej gra w systemie 4-4-2 - Bartosz tylko na wejścia z ławki - Ze Manuel nie powalił na glebę - Martin Kostal będzie największym przegranym tego sezonu bo Ramirez go nie lubi - najlepszy w sparingach, b. dobre 15 min. w PP, dziś nie zmieścił się w "18" - LIDERA MAMY - ZA CH..A GO NIE ODDAMY!!! |
Tak samo polecam tym misiaczkom co ze mna polemizowaly o wadze tego spotkania dla dalszych losow sezonu wypowiedz Glowackiego :-)
Co do meczu.... TAK SIE BUDUJE DRUUZZZYYYNNAAAA!!!! I TAK SIE KLARUJE JEJ LIIIDDDEERRR!! CARLITOS!!! Pierwsza bramka to wylonienie lidera tej druzyny. Druga to juz koronkowa akcja, w ktorej ZE MANUEL nadal tempo SWIETNIE zagrywajac na lewe skrzydlo pilke do Sadloka. POEZJA!! Wlasnie takie przelomowe akcje, ogolne cisniecie rywala, przekonanie sie ze sie da tak cisnac i osiagniecie celu sprawia, ze BUDUJE SIE DRUZYNA. Wchodzi Tibor i mloci z 30 metrow ze miodzio. Rozrzuca na boki, do srodka, KREUJE GRE!! On przykryl Brleka, ktory byl caly mecz niewidoczny, nie potrafil albo i nie chcial brac gry na siebie!! IMHO teraz powinnismy grac skladem takim: Buchalik - Sadlok, Ivan, Velez/Glowa, Cywka - Llonch/Alban/Velez - Malecki, Tibor/Brlek, Wojtkowski/Bartosz - Ze Manuel, Carlitos |
Wisła wciąż ma ogromne problemy z rozegraniem piłki. Widać to było w każdym meczu tego sezonu. Żeby opanować ten element potrzeba jednak czasu.
Dopóki Cracovia miała siły na mocny pressing i podchodzenie wysoko to, przy naszym obecnym poziomie rozegrania, nie istnieliśmy. Jednak żaden klub Ekstraklasy nie ma sił by grać w ten sposób przez pełne 90 minut. Probierz zaryzykował agresywnym podejściem z dużą intensywnością i się przeliczył. Sił mieli na 30 minut takiej gry w pierwszej połowie i po złapaniu oddechu, jakieś 25 minut w drugiej. A kiedy brakowało im sił do głosu dochodziła Wisła. O wyniku zadecydowały indywidualności, a konkretnie Carlitos, który tym jednym meczem przeszedł do historii. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl