Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kim jest janekx89? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9826)

picasso 20.08.2017 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1480589)
Janekx w odpowiedzi na podanie przez oficjalne konto Legii składu na dzisiejszy mecz z Wisłą Płock:

http://pics.tinypic.pl/i/00926/t6snb850imwx.jpg

Oczywiście mało istotne, gdzie miał biegać sam Broź, ale z tego wynika, że Janekx ma jakiegoś "kreta" w szatni Legii, skoro publikuje informacje z samej odprawy przedmeczowej.

chyba ,ze tak potrzebuje byc tym "waznym" i dobrze poinformiwanym,ze sam takie rzeczy zmysla.to w sumie nie do udowodnienia gdzie miał biegać Broź

nero 20.08.2017 23:44

A czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że to syn kogoś kto pracuje przy piłce?
Kto normalny ma czas tyle pisać na tt ? Mając prace, obowiązki.

Arkadiusz.Czerepach 23.08.2017 09:25

śledztwo dalej w toku ?

kim jest janekx ? na pewno kurvą

Snow 25.08.2017 15:53

Kiedy ktoś połamie palce temu pajacowi?
Najpierw Mersiński,
Później Stechert
A teraz to -> https://twitter.com/janekx89/status/901059191904894978
Straszliwy szmaciarz.

ArturBarlinek 25.08.2017 17:36

On chuja wie a gada, wie, że się tu o nim pisze i tyle

regan 05.09.2017 01:01

A moze janex to Kasztelan? :D

Mistal 23.10.2017 16:17

ja słyszałem natomiast, że to ktoś powiązany dość mocno (syn) z Jackiem Bednarzem lub nawet on sam.Zauważcie, że 3 kluby o których wie najwięcej to Legia, Ruch i Wisła w każdym z nich pracował. W czasach gdy wyłapali go w internetowym głosowaniu jako kibica Legii Bednarz był ich piłkarzem sam Jacek Bednarz był też członkiem ekstraklasy s.a. więc stąd mógł mieć info o transferach z pozostałych klubów, jako były dyrektor sportowy ma pewnie świetne informacje od mengerów. Do tego dochodzi fakt, że jego relacje ze Stanowskim mimo, że się nie kłócą na twitterze nie są jakieś fantastyczne, raczej poprawne, średnio poprawne. Do tego dochodzi fakt, że jak wyszła afera z lewą fundacją Ruchu za co dostali ujemne punkty w zeszłym sezonie to siedział cicho a to dlatego, że Bednarz był za nie odpowiedzialny jako pracownik Ruchu.

brylant17 10.11.2017 16:28

https://twitter.com/janekx89/status/928568600838987776 :rotfl: informator je...any :lol:

mitmichael 10.11.2017 17:40

janekx89 jest nikim - temat mozna zamknac

TIR_DO_SŁUBIC 13.06.2018 16:08

http://weszlo.com/2018/06/13/janekx89-ogole-jestes/

Arkadiusz.Czerepach 09.12.2018 21:36

jak tam śledztwo ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl