![]() |
Cytat:
|
A czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że to syn kogoś kto pracuje przy piłce?
Kto normalny ma czas tyle pisać na tt ? Mając prace, obowiązki. |
śledztwo dalej w toku ?
kim jest janekx ? na pewno kurvą |
Kiedy ktoś połamie palce temu pajacowi?
Najpierw Mersiński, Później Stechert A teraz to -> https://twitter.com/janekx89/status/901059191904894978 Straszliwy szmaciarz. |
On chuja wie a gada, wie, że się tu o nim pisze i tyle
|
A moze janex to Kasztelan? :D
|
ja słyszałem natomiast, że to ktoś powiązany dość mocno (syn) z Jackiem Bednarzem lub nawet on sam.Zauważcie, że 3 kluby o których wie najwięcej to Legia, Ruch i Wisła w każdym z nich pracował. W czasach gdy wyłapali go w internetowym głosowaniu jako kibica Legii Bednarz był ich piłkarzem sam Jacek Bednarz był też członkiem ekstraklasy s.a. więc stąd mógł mieć info o transferach z pozostałych klubów, jako były dyrektor sportowy ma pewnie świetne informacje od mengerów. Do tego dochodzi fakt, że jego relacje ze Stanowskim mimo, że się nie kłócą na twitterze nie są jakieś fantastyczne, raczej poprawne, średnio poprawne. Do tego dochodzi fakt, że jak wyszła afera z lewą fundacją Ruchu za co dostali ujemne punkty w zeszłym sezonie to siedział cicho a to dlatego, że Bednarz był za nie odpowiedzialny jako pracownik Ruchu.
|
https://twitter.com/janekx89/status/928568600838987776 :rotfl: informator je...any :lol:
|
janekx89 jest nikim - temat mozna zamknac
|
|
jak tam śledztwo ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl