Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [II KOLEJKA] WISŁA Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza,21 lipca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9818)

wolfy 19.07.2017 19:38

Nic nie wiecie o żadnym z nich więc dyskusja bez sensu.

kalafior1993 20.07.2017 09:19

"Podopieczni trenera Kiko Ramírez zostali dziś podzieleni na dwie ekipy. Drużyny „czerwonych” i „niebieskich” rywalizowały w konkursie goli strzelonych po dośrodkowaniach. Lepszy okazał się zespół tych pierwszych, a z dobrej strony pokazał się jej reprezentant - Paweł Brożek, który nie zmarnował bodajże ani jednej wrzutki. A przegrani? Przegrani ponieśli karę i w konsekwencji „pompować” musieli m.in. Semir Stilić i Zdenek Ondrášek." Oby w meczu z Niecieczą Paweł był również skuteczny. Chciałbym go w parze z Carlitosem zobaczyć

jonaf 20.07.2017 09:20

Jarosław Przybył sędzią meczu Wisła - Bruk-Bet Termalica

czaro 20.07.2017 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1475815)
"Podopieczni trenera Kiko Ramírez zostali dziś podzieleni na dwie ekipy. Drużyny „czerwonych” i „niebieskich” rywalizowały w konkursie goli strzelonych po dośrodkowaniach. Lepszy okazał się zespół tych pierwszych, a z dobrej strony pokazał się jej reprezentant - Paweł Brożek, który nie zmarnował bodajże ani jednej wrzutki. A przegrani? Przegrani ponieśli karę i w konsekwencji „pompować” musieli m.in. Semir Stilić i Zdenek Ondrášek." Oby w meczu z Niecieczą Paweł był również skuteczny. Chciałbym go w parze z Carlitosem zobaczyć

Ja też! To ostatni/przedostatni rok Brożka w Wiśle i (na takim poziomie emocjonalnym, bo racjonalnie pewnie to się nie kalkuluje) chciałbym go oglądać jak najwięcej. Ciężko mi przychodzi żegnać się z bohaterami lat młodzieńczych ; )

kalafior1993 20.07.2017 12:44

Otóż to! Skoro Zdenek nie gwarantuje wielkiej jakości i nie strzela goli, a Paweł na treningach wszystko strzela to może i w meczu sobie postrzela. Lubi grać kombinacyjną krakowską piłkę to u siebie i to z Niecieczą mógłby się wykazać. Chciałbym go pooglądać jeszcze bo jak skończy karierę to zostaną tylko wspomnienia. Niech się pnie w klasyfikacji strzelców i może dogoni Pana Kmiecika

piotrek06 20.07.2017 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1475852)
Otóż to! Skoro Zdenek nie gwarantuje wielkiej jakości i nie strzela goli, a Paweł na treningach wszystko strzela to może i w meczu sobie postrzela. Lubi grać kombinacyjną krakowską piłkę to u siebie i to z Niecieczą mógłby się wykazać. Chciałbym go pooglądać jeszcze bo jak skończy karierę to zostaną tylko wspomnienia. Niech się pnie w klasyfikacji strzelców i może dogoni Pana Kmiecika

Kwestia tylko tego jak by wyglądał pod względem fizycznym, chyba lepiej wpuszczać go na podmęczonych obrońców.

szprotson 20.07.2017 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1475852)
Otóż to! Skoro Zdenek nie gwarantuje wielkiej jakości i nie strzela goli, a Paweł na treningach wszystko strzela to może i w meczu sobie postrzela. Lubi grać kombinacyjną krakowską piłkę to u siebie i to z Niecieczą mógłby się wykazać. Chciałbym go pooglądać jeszcze bo jak skończy karierę to zostaną tylko wspomnienia. Niech się pnie w klasyfikacji strzelców i może dogoni Pana Kmiecika

mamy grac takim składem który zagwarantuje Nam 3 punkty. Czy w ataku bedzie Zdenek czy Paweł - jeden ..... Tego co PB23 zrobił dla Wisły tego nie zapomni mu nikt, ale nie wstawiajmy go do składu za to ze go lubimy. Wiem ze pamięć ludzka bywa krótka, ale czy naprawdę nikt nie pamięta dlaczego Paweł nie strzela po 30 bramek na sezon?!

kalafior1993 20.07.2017 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1475861)
mamy grac takim składem który zagwarantuje Nam 3 punkty. Czy w ataku bedzie Zdenek czy Paweł - jeden ..... Tego co PB23 zrobił dla Wisły tego nie zapomni mu nikt, ale nie wstawiajmy go do składu za to ze go lubimy. Wiem ze pamięć ludzka bywa krótka, ale czy naprawdę nikt nie pamięta dlaczego Paweł nie strzela po 30 bramek na sezon?!

Zdenek też nie strzela. Po za tym Paweł poprzedni sezon grał na lekach, w tym mówił że w końcu przepracował cały okres przygotowawczy i na treningach wszystko ładował do bramki. Zdenek natomiast z Pogonią zagrał słabo, nie oddał strzału i miał 18 strat. Wg mnie w meczu z Niecieczą u boku Carlitosa powinien zagrać Paweł, ale decyzja należy do Kiko i jemu ufam. Najważniejsze są 3 pkt

piotrek06 20.07.2017 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1475867)
Zdenek też nie strzela. Po za tym Paweł poprzedni sezon grał na lekach, w tym mówił że w końcu przepracował cały okres przygotowawczy i na treningach wszystko ładował do bramki. Zdenek natomiast z Pogonią zagrał słabo, nie oddał strzału i miał 18 strat. Wg mnie w meczu z Niecieczą u boku Carlitosa powinien zagrać Paweł, ale decyzja należy do Kiko i jemu ufam. Najważniejsze są 3 pkt

Problem w tym że w wieku Pawła przepracowanie całego okresu przygotowawczego nie gwarantuje że nie będzie odstawał pod względem fizycznym. Ja też mam nadzieje zobaczyć jeszcze starego Brożka który ładował bramkę za bramką ale sympatia nie może być ważniejsza od realnej oceny możliwości. Trener widzi ich ma treningu i ma jakieś powody dla których wystawia Zdenka( liczby go na pewno nie bronią). Może to kwestia że walczy i daje się we znaki obrońcom może przez to Carlitos i Brlek mają łatwiej. Nie wiem ale jakiś powód musi być. Natomiast Pawła chętnie widział bym na ostatnie 25 minut coś jak robak w Lechu w poprzednim sezonie.

pawlozm 20.07.2017 21:12

Myślę, że jutro będziemy chcieli przewazac i utrzymywać się długo przy piłce i faktycznie możemy wyjść z przodu z Carlitosem i Broziem.

BlurgH 20.07.2017 21:30

"Podopieczni trenera Kiko Ramírez zostali dziś podzieleni na dwie ekipy. Drużyny „czerwonych” i „niebieskich” rywalizowały w konkursie goli strzelonych po dośrodkowaniach. Lepszy okazał się zespół tych pierwszych, a z dobrej strony pokazał się jej reprezentant - Paweł Brożek, który nie zmarnował bodajże ani jednej wrzutki. A przegrani? Przegrani ponieśli karę i w konsekwencji „pompować” musieli m.in. Semir Stilić i Zdenek Ondrášek."
No i tak Stilica Kiko przypompował, że tamten się obraził i uciekł do Korei... :D :D :D
Przepraszam za OT, ale nie wytrzymałem :D :D :D

robert777 21.07.2017 09:54

Jak mamy tego nie wygrać? Jeżeli gramy z Termalika która w 1 kolejce przegrała z Jagielonią u siebie. Z tą żenującą Jagielonią, która w żenującym stylu została wyrzucona z pucharów przez azerskich pasterzy.

szprotson 21.07.2017 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1475998)
Jak mamy tego nie wygrać? Jeżeli gramy z Termalika która w 1 kolejce przegrała z Jagielonią u siebie. Z tą żenującą Jagielonią, która w żenującym stylu została wyrzucona z pucharów przez azerskich pasterzy.

z tą Jagiellonią która była wicemistrzem.
p.s. Azerzy z tego co mówiono to pilkarze nie pasterze. Za duzo tvnu.

El'kabat 21.07.2017 10:23

3-0 dla Wisełki.

Małecki, Carlito, Brożek

silver03 21.07.2017 11:02

Tez mówię, że będzie 3:0

ale z małą korektą:

3x Carlito :D

kalafior1993 21.07.2017 12:04

Jaki kurv@ Carlito? Tam jest na końcu "S" CARLITOS. No ja pierd#le żeby zawodników swojego zespołu nie znać... Albo jak niektórzy piszą BoguCki...

tommiyacht 21.07.2017 12:12

http://pu.i.wp.pl/k,NjkyNzkyMjEsNDcx...bez___s__..jpg

blanco 21.07.2017 12:18

Nie wiem skąd u Was ten hurraoptymizm , najpewniej wyciągnęliście wnioski o przygotowaniu obydwu zespołów do sezonu po jednym meczu. Ktoś już pisał,że rok temu pasiaści rozpoczęli od 5:1 i jak było później wiemy. Nie ma w lidze zespołu ,który ją przerasta bądź wyraźnie odstaje zatem równie dobrze możemy wygrać gładko jak i dostać porządnie w cymbał. Najważniejsze,żeby było widać postęp w jakości gry zespołowej i indywidualnej. Jeśli będzie jakość to wszystkie przyjdzie z czasem. Przeciwnicy mają całkiem niezłą pomoc i jeśli uda się wygrać środek pola to powinno być dobrze. Szkoda,że nie zagra Poleti.

tomasz_19 21.07.2017 12:20

Julian
Cywka-Głowacki-Gonzalez-Sadlok
Boguski-Velez-Brlek-Małecki
Ondrasek-Carlitos

2:0 Carlitos x2

silver03 21.07.2017 12:27

Zawsze pisałem Carlitos, ale patrze kolega wyżej bez "s" to pomyślałem, że jestem w błędzie :D

pawlozm 21.07.2017 12:37

Oczywiście, że Carlitos - ale to nie czas bawić się w Psikutę ;)
Swoją drogą zdziwiłem się, że na koszulce dał Carlos Lopez, a nie właśnie CARLITOS ;)
Tak czy owak, fajnie jakby w Krakowie również przywitał się z nami bramką :)
Typuję 3:0 - Skład jak poprzednio albo Broziu za Zdenka.
Pozdrawiam, wszyscy na R22!

matiuszek 21.07.2017 12:38

I tak najlepsze jest przekręcanie nazwiska Llonch. Ile już się tego naczytałem: Jonk,Jong,Lonk,Ljonch,Yonk,Lonch.. :D

Liczę na przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo krakusów, może Ondrasek przełamie się z Termalicą jak rok temu?

FraMat 21.07.2017 13:16

Też liczę na zwycięstwo.
Też liczę na gole Carlitosa.

Ale obawiam się zimnego prysznicu. Nigdy nie wiadomo kiedy graczom będzie się chciało, a kiedy nie.

pawlozm 21.07.2017 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1476033)
Też liczę na zwycięstwo.
Też liczę na gole Carlitosa.

Ale obawiam się zimnego prysznicu. Nigdy nie wiadomo kiedy graczom będzie się chciało, a kiedy nie.

Pijesz do zaległości finansowych?
W tym tygodniu została przelana kasa z 7egii za km i z ekstraklasy za poprzedni sezon - mam więc nadzieje, że piłkarze dostali jakieś przelewy. Po drugie z ich wypowiedzi (Brozio) jasno wynika, że co do zaległości są z klubem dogadani kiedy dostaną pieniądze. Myślę więc, że nie będzie żadnych protestów na boisku.
Zaś jeśli chodzi ci o mentalność itd., to w pierwszym meczu widać było, że zawodnicy są bojowo nastawieni do sezonu, dziś pierwszy mecz u siebie - na pewno nie zabraknie motywacji.

swiety37 21.07.2017 13:33

Dopóki okienko trwa to będzie im się chciało :)
Ja wierzę dzisiaj w 3 pkt dla nas w przekonującym stylu. Powiedzmy 3:1 (Brożek x2, Boguski)

grogoriogreg 21.07.2017 13:47

Ostatnio w sezonie 2009/2010 (mistrzostwo Lecha po golu Jopa, kiedy to było...) po dwóch pierwszych meczach mieliśmy komplet punktów (ostatecznie mieliśmy 6 wygranych meczów pod rząd, a dopiero w 10 kolejce doznaliśmy pierwszej porażki).

Dzisiaj jest świetna okazja, by przełamać złą passę, choć nie podchodziłbym do meczu z hurraoptymizmem, akurat "Słoniki" dość dobrze czują się w Krakowie, a po zmianie trenera są póki co trudni do ocenienia, podobnie jak nasza drużyna po letnich transferach.

Dzisiaj liczę na Małeckiego, Brleka i... Brożka, który zapewne zagra tylko fragment spotkania (o ile w ogóle wyjdzie na boisko), lecz podobnie jak w przypadku Zdenka - lepiej się czuje, gdy ma obok siebie drugiego napastnika, a Carlitos może z nim stworzyć ciekawy, technicznie grający duet. W ostatnich latach Brożek podczas trwania potkania często wcielał się w rolę rozgrywającego, wycofując się po piłkę do linii pomocy i uruchamiając skrzydłowych. Teraz mógłby również pograć z szybkim napastnikiem.

szprotson 21.07.2017 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1476036)
Dopóki okienko trwa to będzie im się chciało :)
Ja wierzę dzisiaj w 3 pkt dla nas w przekonującym stylu. Powiedzmy 3:1 (Brożek x2, Boguski)

a co ma okienko do grania ?:)
Im sie chce wtedy kiedy mają płacone i nie lecą w kulki

Karherop 21.07.2017 15:02

Mój typ 3-0
albo lepiej, 4-0
Carlitos, Ondrasek, Brożek, Wojtkowski

FraMat 21.07.2017 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1476040)
a co ma okienko do grania ?:)
Im sie chce wtedy kiedy mają płacone i nie lecą w kulki

Niektórzy mogą jeszcze odejść za niezłe kontrakty. Na przykład Brlek czy Ondrasek.
Myślicie, że na Pogoni Brlek tak szalał tylko dla Wisły? Czy może na potrzeby ewentualnego transferu?

said but true

fansorina 21.07.2017 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1476047)

said but true

:lol: :lol:

Co do meczu to mam nadzieję na udany rewanż za poprzedni mecz. Pod szczególną obserwację biorę Juliana i jego wyjścia do piłek, oby było lepiej niż z Pogonią.

wiesniak842 21.07.2017 16:22

said but true :lol:

Bramke, jak zwykle, pewnie stracimy. Obysmy strzelil przynajmniej jedna wiecej. Potencjal jest. Wszystko zalezy od tego ile i jakch baboli zapewni nam tym razem nasza slabo grajaca obrona i ile z tych bledow wykorzystaja wiesniaki:D

FraMat 21.07.2017 17:37

oj tam, omskło się

mitmichael 21.07.2017 21:32

LIDERA MAMY! :D a rok temu jak ktos dobrze zauwazyl 6 punktow mielismy dopiero po 9 kolejce. Moze dzisiaj nie zagralismy jak tydzien temu ale trzeba przyznac, ze rywal na to nie pozwolil. Teraz ciezki wyjazd do Zabrza dlatego to zwyciestwo dzisiaj bylo tak bardzo potrzebne. Tak btw dobre wejscie Wojtkowskiego, komentatorzy go bardzo chwalili, bedzie sporym wzmocnieniem zespolu

maxx304 21.07.2017 21:39

Jeszcze kilka takich meczy i na zawał zejdę... Brawo Wisła! :)

forthy 21.07.2017 21:50

Bez przesady z Wojtkowskim, dwa razy strata (odskoczyła piłka przy przyjęciu), właściwie jedna udana akcja zakończona żółtkiem. Wielkie problemy przy grze ciałem. Więcej hałasu niż jakichkolwiek efektów na ten moment.
Potencjał jest, ale obecnie wielkie pochwały są mocno przesadzone.

Najbardziej na plus zaskoczył Velez oraz gra tyłem do bramki Carlitosa.

Negatywnie z kolei : bardzo duże dziury zarówno w ataku jak i w obronie wiele razy, w ataku - brak "zbiórki" przy bardzo częstych wrzutkach co groziło kontrami regularnie. W obronie obawiam się, że przy takim ustawieniu (Brlek) na 8ce i wolnych, grających głęboko stoperach może to tak wyglądać częściej - kończy się to kartkami, okazjami do kontr rywala, bądź strzałów z dystansu, całe szczęście, że goście źle rozgrywali przewagi.

Bardzo słaby Brlek, bramka tego za bardzo nie przesłania. Ale jeszcze gorszy był Ondrasek, który miał dosłownie jedno dobre zagranie (piłka do Carlitosa).

(odstawiając sprawy kibicowskie) - szkoda odejścia Mączyńskiego, przy tak słabych napastnikach (Ondrasek i mający siłę na jedynie zmiany Brożek) znacznie lepsza byłaby gra Lopezem jako jedynym graczem ataku, Brlekiem na 10ce i dwójką Mączyński-Llonch(Velez). Obecnie zastanawiam się czy mało kreatywne łącznie trio Velez-Llonch-Brlek nie byłoby ogólnie lepsze.

Nie pierwszy raz widać świetną organizację kontr, brakło czasem dokładności, czasem dobrego wyboru, ale automatyzmy są tu imponujące.

Długie piłki na Carlitosa były lepsze niż na Ondraska, to wiele mówi.
Sędzia wariat z kartkami, będziemy mieć przez to w sezonie problemy.

UcheJ 21.07.2017 22:01

Powinniśmy grać 4-2-3-1 no niestety Ondraszek to nie to... Wisłą dużo lepsza od termaliki choć bramkę było bardzo ciężko strzelić. Carlitos to jest zawodnik który da nam bardzo dużo. Wojtkowski jak złapie spokój to będzie mega gracz! Velez bardzo dobry mecz. Uważam że zmiana systemu gry pod czas meczu pozwolił nam wygrać ten mecz inaczej nie dalibyśmy rady. Obrona też dobrze tak naprawdę termalika wogólę nam nie zagroziła. My dwa razy obiliśmy słupek przeciwnicy nie stworzyli niczego konkretnego. Termalika jeszcze nie raz zdobędzie punkty.

nesta 21.07.2017 22:12

Moim zdaniem mamy jakość piłkarską sporo powyżej średniej w tej lidze. Natomiast przyjście KLASYCZNEJ, DOBREJ 9-tki, której nie mamy, spowodowałoby, że takie mecze kończyłyby się po 2/3-0.

xanti1906 21.07.2017 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1476074)
Moim zdaniem mamy jakość piłkarską sporo powyżej średniej w tej lidze. Natomiast przyjście KLASYCZNEJ, DOBREJ 9-tki, której nie mamy, spowodowałoby, że takie mecze kończyłyby się po 2/3-0.

Kto ma taką dobrą, klasyczną 9? Legia miała, ale nie było jej stać. Piłka trochę się zmieniła na przestrzeni kilku ostatnich lat, środkowi napastnicy nie odgrywają już takiej roli jak kiedyś. Natomiast co do jakości piłkarskiej na tle naszej ligi to się zgodzę, wyglądamy bardzo dobrze.

El'kabat 21.07.2017 22:17

Czasami i oczy bolały od ten naszej dzidy. Do tego sędzia podupcony z tymi kartkami dzisiaj.
Ale każde 3 pkt. na początku sezonu są dla nas na wagę złota, przy docieraniu się składu i przybliżają nas do celu.

Fakt jest jeden - na ciężkie mecze wyjazdowe para Velez- Llonch i nie ma chuja.
Jednak dla mnie cały czas numerem 1 jest Llonch.

Też jestem gorąco za tym, żebyśmy poświęcili Zdenka, który gówno robi i zagrali inaczej w Zabrzu.
Do tego konkretnych i przebojowych skrzydłowych potrzeba na już - Mały dziś szarpał, a Boguski jak zwykle - dziecko we mgle.

Ale przede wszystkim - Wisła liderem !! Dobra atmosfera i frekwencja na derbach na pewno pomoże kasie klubu po takich wynikach :)

JarooP 21.07.2017 22:18

Mecz pelen nerwow nie da sie ukryc najwazniwjsze zwyciestwo.
Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników to:
Cuesta - bądźmy szczerze nie miał za wiele do roboty trochę pograł na przedpolu
Cewka- solidny wymiatacz bez tchu wytchnienia zapiaprza jak mało która zdrowie chłop popracować nad wrzutkami i będzie bardZo dobry PO.
Głowa/ Gonzalez bez błędu dzisiaj bardzo solidnie nie dali pograć pomocników słoników
Sadlok- dobry występ ale wiemy wszyscy ze może więcej ale na szczęście zrobił to co powinien w 92 minucie co dało nam bramke
Mały- solidnie chodź brakowało takich prostych przejść na druga nóżkę a on potrafi strzelić obiema
Brlek- nie był ten sam co w Szczecinie ale jak powiedział Mielcarski pewnych zawodników nie można zmieniać choć miał przyzwoity mecz
Velez- Tytan jak Llonch ale różnica miedzy nimi jest duża, umie się ustawić i zastawić a także odebrać. W Szczecinie nie był w stanie dokończyć meczu ale dziś pełen podziw.
Boguski- taki mały duszek co czasami przeszkodzi znowu bezbarwny ale biega tam gdzie powinien chyba lepiej Carlitosa wrzucić na to miejsce
Carlitos- zaawansowany technicznie co znowu pokazał ale czasami mógł się zachować jak typowy napastnik, dlatego uważam ze więcej pożytku byśmy mieli z niego schodzącego ze skrzydła do środka
Ondrasek- widoczny biegał walczył ale nie miał wielkiego pola do popisu Tbb mocno cofnięta może inni mnie skrytykują ale potrzebny tej drużynie
Wojtkowski- bardzo młody ambitny chłopak widać ze chce ta sytuacja na dwóch z tbb ciekawa dałbym mu więcej szans kosztem RB9
Brożek- Głowa chce, Serce tez ale nogi niestety już nie te
Bartosz poza ta niecelna wrzutka na Brozka bez jakiej kolejek oceny

Szkoda ze tych 2 chłopaków Halilovic i Kostal maja pod górkę ale myśle ze PP będzie ich aż do konca


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl