![]() |
Cytat:
|
Pobrać wtyczkę do zmiany IP na zagraniczy, np. Hoxxy VPN albo Hola
|
Cytat:
|
Jakie w takim razie kraje proponujesz?
|
Usa
................ |
Cytat:
|
Hej. Nie wiecie, kiedy będzie podawany terminarz kolejnych meczów Wisły? Potrzebuję to wiedzieć jak najszybciej, żeby móc sobie wolne załatwić w pracy :)
|
Co do meczu, dawno nie przegraliśmy... :D Lepiej dziś niż w przyszłych meczach więc takie 2-1 przyjmę do wiadomości
|
Cytat:
|
Tylko zwyciestwo sie liczy gramy o puchary to mega wazne 2 oczka sa potrzebne jak tlen.
|
Przyznam szczerze, ze więcej spodziewałem się po tym temacie jak zobaczyłem [XXX Kolejka] ;)
|
Może XXX oznacza wydymanie żydów przez stołecznych czego Tobie i nam wszystkim życzę ;)
|
Pod VPN używam Browsec https://chrome.google.com/webstore/d...lmmobgdodcjboh natychmiast po włączeniu w przeglądarce zmienia IP, śmiga szybko i bezproblemowo, serwer biorę z uk.
|
Ja polecam zainstalować operę. Ma wbudowaną opcje vpn i nie trzeba się bawić w inne rzeczy.
|
Browsec działa elegancko, dzięki. Z tym, że na dailymotion też multiliga leci tylko?
|
tak, tylko multiliga
|
Cytat:
|
tu powinien lecieć tylko nasz mecz, nie multiliga:
http://www.wiz1.net/channel98 Edit: zazdroszczę tym, którzy nie widzieli całości. Wynik dużo lepszy niż gra. Mogło być z 1-6. Małemu i Głowie się chciało, a reszta tylko udawała profesjonalnych piłkarzy. http://i.imgur.com/wl8GDDf.jpg |
Kur...cze, jaki ten Uryga słaby...
|
Ludzie, no jak można porównywać Ondraska do słonia?? Nie znacie się kompletnie. Słoń jak się wk..i jest bardzo szybkim zwierzęciem.
|
Cytat:
Nie spinać się za mocno :p |
Ale stylowo chłopaki zagrali.....że hej
|
Mecz przegrany ambicją i zaangażowaniem. W 1. połowie Górnik biegał a my się patrzyliśmy. Ondrasek jest słaby. Uryga po sezonie papa. Lepiej było przegrać dziś niż po podziale punktów.
|
No, nie ma co ukrywać. Zagraliśmy straszną kichę. W pierwszej połowie im się nie chciało, w drugiej nie wychodziło . Nie ma co dramatyzować, zdarza się przegrać. Oby to był efekt osłabienia i jakiegoś rozprężenia, które się już nie powtórzy. Lecimy dalej!
|
Tragiczny mecz w naszym wykonaniu, zero zaangażowania po zapewnieniu sobie 5. miejsca.
Bardzo słabo zagrał Llonch, na którego konto idą 2 bramki. 2 bramki idą również na konto Alana (przy pierwszej udawane krycie na radar, przy ostatniej dał się porobić jak junior) - to chyba będzie wystarczający powód do pożegnania się z nim po sezonie. Mam nadzieję, że gra będzie duuuużo lepsza w grupie mistrzowskiej. |
Alan ocena 0/10
Reszta podobnie zagrała, czyli tragicznie, jednak limit błędu niektórych zawodników powinien się wyczerpać po takim meczu. Mam nadzieję, że wyślemy Urygę do 2 ligi, może tam da radę. |
No cóż, jak dla mnie nie dwie, ale trzy na konto Urygi, w tym dwie wspólnie z Llonchem.
Zaangażowanie zaangażowaniem, ale strach pomyśleć co będzie, jak Głowa będzie znowu pauzował. Innej wersji niż Sadlok na środku nie widzę. Dobrze że chociaż Gonzalez się wyczyścił. |
Najsłabszy na boisku LLonch. Zawalił chłop 2 bramk! Przy drugiej został wręcz ośmieszony przez Bonina. Przy takiej konkurencji Uryga nie miał szans na slabiaka meczu. Nr 1 dla Pola. Nr 2 Uryga
(Pol dostał w meczu ponadto z 4 siaty...) Mam nadzieje że Llonch nie zagra takiego gówna więcej! Od Alana może mniej oczekuje - ale on gra u nas tylko dla tego że zarabia grosze i jest wychowankiem. Przypuszczam że po sezonie i tak go pożegnamy. Poza Małeckim reszta tez nie grała za dobrze. Widać że nie chcemy pucharów... |
Przespany mecz i tyle w temacie.
No i nie dzień Lioncha :D |
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...82&oe=594D4DB4
Trzeba walczyć o te 5 miejsce.....chociaż 4 miejsce jest realne |
Cytat:
|
@ogryzek
Llonch był jebany, ale waleczności nie można mu odmówić. Ja to bardzo cenię, a u Urygi tego niestety nie zwykłem zauważać @up Cała wiosna kozacko, jeden mecz przegrany i już nie zasługujemy. Barca zasługiwała na 1/4 po pierwszym meczu z PSG? Przestań, proszę |
Przecież Alana to powinni dawno wypier...ć bez względu czy wychowanek czy nie. Jest poprostu cieki jak dupa węża.
|
No i okazuje sie że dalej nie mamy ławki ...
brakowało MĄCZYŃSKIEGO najbardziej ze wszystkich ... jak była dziura w środku to jest nie do pomyślenia brakowało Sadloka - Spicic sie w ogóle nie włączał do akcji ofensywnych , Małecki został sam z przodu brakowało Brożka - no niestety ale dla Ondraska nie ma już żadnych argumentów żeby się z nim nie pożegnać po sezonie. Szkoda że nie grał Zachara brakowało Gonzaleza - niestety Uryga słabiutki. ciągle podejmował złe decyzje, podawanie do przeciwnika itp.. z tej mąki chleba nie bedzie Videmont miał przebłyski ale nie wiązałbym z nim większych nadziei Valencia za bardzo chciał - był wszędzie, biegał jakby się nawciągał koki ale pożytku z tego większego nie było. Musi wyluzować bo jeden strzał na bramke to troche mało Generalnie widać było zbyt duże rozluźnienie po zapewnieniu sobie górnej ósemki i brak agresji w grze. Mam tylko nadzieje że w rundzie finałowej bedzie lepiej bo mamy tylko 2 pkt przewagi nad 8 miejscem. |
Cytat:
Uryga wiadomo że nie prezentuje poziomu do gry u Nas. Gra, bo jest za grosze. Od Lloncha wymagam więcej bo nie gra u nas za czapkę gruszek. A w tym meczu był mega zakałą. |
Cytat:
|
Oszczędzajcie łzy. Bo juz po pierwszym meczu rundy finałowej możemy spaść na 8 miejsce...szkoda że niżej się nie da :D
Cytat:
|
Trzeba walczyc o puchary. Dzisiaj mecz fatalny. Uryga w kolejnym meczu potwierdził, że ekstraklasa to dla niego zdecydowanie za wysokie progi. W ogóle nie mam pojęcia, że biorą gościa pod uwagę do u u21 xD. Przegraliśmy środkiem pola. Stilic kompletnie niewidoczny, llonch fatalny, Petar przyzwoicie jako jedyny. Cieszy przyzwoity debiut Valenci. Bardzo mnie zaskoczyło, że to co było naszą mocną stroną tj. walka zaangażowanie ... dzisiaj tego zabrakło i tym Łęczna wygrała. Było widać brak zmienników szczególnie Mąki i Sadloka.
|
Cytat:
Bardzo martwi że brak Sadloka i Mączyńskiego jest dla nas tak poważnym osłabieniem, nie wiadomo jak długo będą u nas jeszcze grali... |
Nie ma co się spinać, ten sezon to jeszcze nie jest to, więc na spokojnie trzeba grać swoje, oni wiedzą co mają robić, to co ugrają może nas tylko cieszyć
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl