![]() |
Serce mówi wygrana, rozum legia więc pewnie będzie remis
|
Niestety wpierrdol, gdyż w meczach z legią na wyjeździe gra się 11 vs 15.
|
Ja postawilem 25 zl na Wiselke. Do wygrania ponad stowa! :)
|
Będzie dobrze :)
|
Remis biorę w ciemno.
Obu drużynom brakuje klasowego, szybkiego napastnika. Lech jest dla mnie faworytem do mistrzostwa w tym sezonie. |
To nie temat o Amice, ale czuję, że rozdupcą się dopiero na nas na Reymonta.
Co do krawatów to im dłużej potrwa mecz z wynikiem 0-0 tym większa szansa, że coś na kontrze Brozio wsadzi. Może też po rogu czy wolnym uda się coś wpakować. Uważnie i twardo w defensywie, a szanse na pewno z biegiem meczu się pojawią. 1-1 |
|
Wisła spokojnie powinna wygrać. Jak z Jagą i Lechią.
|
Cytat:
|
Moze nie bedzie tak zle w koncu motywacja dodatkowa bo gramy z Mistrzem Polski. W Poznaniu zremisowalismy wiec z Legia na spokojnie mozna przynajmniej o remis powalczyc
|
Cytat:
Szczerze to jestem pozytywnie nastawiony, wierzę w punkty i mam nadzieję, że chłopaki zagrają na pełnej ....ie i wywalczą swoje. Ewentualna jutrzejsza wygrana może zbudować ten zespół i dać kopa do walki o coś więcej niż tylko 6-8 miejsce. |
Wisła jutro musi walczyć o każdy metr boiska, umiejętnie się asekurować, przesuwać. W porównaniu do poprzedniej rundy, zdecydowanie poprawiliśmy grę obronną całego zespołu oraz szybkie przejście do kontry, czy szybkie wyjście z atakiem pozycyjnym. Te elementy wydaje mi się, że jutro będą kluczowe. Motywacji, woli walki i ambicji na pewno nie zabraknie, a coś czuję, że szczęście będzie nam sprzyjać. Mam przeczucie, że wygramy 0:1. Marzy mi się, że wynik spotkania ustali Semir Stilic w końcówce meczu (może z wolnego?) :)
|
Jeśli wierzyć w dzisiejszy sen wywozimy 1:2 po bramkach Lloncha i Boguskiego. Legia to stara panna...
|
Ondrasek nie pojechal do wawy
|
gdzieś to tu wyczytałem, Wisłę się kocha a nie kibicuje 😀
|
Nasi już pojechali do Warszawy? Ciekaw jestem jak to wygląda organizacyjnie? Wpadają chwilę przed meczem czy jednak mają jeszcze ze 3 godzinki zapasu by gdzieś przysiąść i wyrównać dyspozycję fizyczną po podróży.
|
Jadą dzień wczesniej, nocują i dopiero na nastepny dzien graja :)
|
3-0-1. Średnia 2,25 punktów na mecz. 7. miejsce w tabeli.
Wyniki z początku rundy stawiają nas w komfortowej sytuacji przed dzisiejszym meczem. My nie musimy dzisiaj wygrać, żeby wywalczyć awans do pierwszej ósemki. Nasz dzisiejszy rywal ma inne cele. Brak mistrzostwa Legii będzie traktowany w Warszawie jako duża porażka, a strata punktów z nami mocno wojskowym skomplikuje sprawę obrony tytułu, szczególnie że mają w rundzie zasadniczej jeszcze wyjazdy do Poznania i Gdańska. Oni muszą. My możemy. Warto popatrzeć na dzisiejszy mecz z szerszej perspektywy. Ostatnio zerknąłem jak układała się sytuacja 8. i 9. miejsca w ostatnich 11 sezonach. Drużyna z 9. miejsca miała najwięcej punktów w sezonach 11/12, 10/11 i 06/07 (kolejno 40, 43 i 41). Dzisiejszy sezon po 24. kolejkach przypomina 11/12 i 06/07. Jeżeli wyniki będą układały się podobnie do końca sezonu to 8 punktów powinno nam starczyć do awansu do grupy mistrzowskiej. Dlatego też ja będę zadowolony z 4 punktów w najbliższych 3 meczach. Teoretycznie nie brzmi to fantastycznie, ale: 1. Będziemy potrzebowali ok. 4 punktów w 3 następnych meczach z Niecieczą (wyjazd), Zagłębiem (dom) i Łęczną (wyjazd) do awansu co jest wykonalne. 2. 13 punktów, statystyka 4-1-2, średnia 1,86 punktów na mecz w spotkaniach z 3 z 4 drużyn walczących na ten moment o mistrzostwo, 3 zespołami walczącymi z nami bezpośrednio o awans i 1 klubem z nowym trenerem to bardzo dobry rezultat. Przypominam, że po sezonie 10/11 nie zajęliśmy wyższego miejsca w lidze na koniec niż 5. (13/14). Myślę, że w tym roku stać nas na wyrównanie tego rezultatu. Jeśli jednak byśmy wygrali, czego nam życzę, to awansujemy na 6. miejsce w tabeli i będziemy tracić 5 punktów do Legii (czyli tak naprawdę 2 punkty) i zarazem do miejsca pucharowego przyjmując, że Lech wygra Puchar Polski. Niezła sytuacja startowa, żeby powalczyć o coś więcej niż to co sobie zaplanowaliśmy, ale i tak nie ma co się napalać. Lepiej pozytywnie się zaskoczyć niż rozczarować. Szczególnie, że skład mamy na właśnie 5.-6. miejsce. Moim zdaniem i tak jak na razie jest dobrze. Znajmy nasze możliwości. Mam nadzieję, że nikt nie będzie po dzisiejszym meczu zwalniał Ramireza... |
Długo oczekiwane,prawdziwe i jedyne Derby Polski.
Miejmy wszyscy nadzieję,że obejrzymy wspaniały spektakl piłkarski. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma czegos takiego jak derby Polski. Moze byc klasyk, hit, itp. Wy derby macie z Polonia my z Cracovią. |
Cytat:
|
Bez Pawła to średnio to wygląda.
|
Ondrasek kontuzja, ale ktoś wie dlaczego Brozia nie ma nawet na ławce?
|
regan : Pleciesz. Dlaczego mecz między Realem a Barcą nazywany jest Grand Derby - przecież nie są z 1 miasta, ani regionu? To Derby Hiszpanii. Jedyne co jest sporne, to który mecz mógłby być tak nazywany, bo z reguły są to mecze 2 najbardziej utytułowanych drużyn w danym kraju. A wiadomo, że nasza Wisła jest dopiero 3 pod tym względem a Legia 4.
|
tylko w Polsce funkcjonuje cos takiego jak gran derbi w Hiszpanii nikt o czyms takim nie slyszal co najwyzej funkcjonuje El clasico
|
Cytat:
Real - Barcelona to ponad połowa wszystkich tytułów mistrzowskich. Jest to tez historyczna rywalizacja Kastylia-Katalonia. Oraz rywalizacja 2 najbogatszych miast. A w Polsce? 4 drużyna podejmuje 3 w iliści MP... z tego 3 to średniak ligowy. Śmiech na sali btw Brożek kontuzjowany i nie zagra. Zatem wypadli Ondrasek i Brozio i została Zachara |
No tylko w polskim dlatego w Hiszpanii jest chociażby hotel Grand Derby https://www.tripadvisor.com/Hotel_Re...Catalonia.html
Na pewno założyli go Polacy :):):):):):) Wystarczy wklepać w wyszukiwarce niepolskojęzycznej i masz w cholerę hitów, także pudło. Chciałeś błysnąć i Ci nie wyszło:haha: |
Dałbyś sobie na luz i przestał robić z siebie idiotę.
|
Sadlok chyba gra dla Legii(jak na tą chwilę)
|
Radovic symulant mógłby grać w Hollywood. Jeszcze bezczelnie kłamie przed kamerami.
|
Jezus maria ten Zachara
|
Cytat:
Marketing i tyle. |
Nie wiem co Nasi chcieli osiagnac taka gra dzisiaj zwlaszcza w drugiej polowie. Słabe przyjecia, słabe podania, duzo strat w srodku a jak strata to nikt nie chce wracac. Mecz na straty ale najwazniejsze aby wygrywac wszystko u siebie tak wiec z Wisła Plock tylko 3 punkty.
|
Legia kontrolowała cały mecz. My bez pomysłu. Szkoda.
|
Moim zdaniem tragedii nie bylo
Jakbyśmy grali z napastnikiem to była szansa remis ugrać Zachara w obecnej dyspozycji jezeli nadaje sie do Wisly to co najwyzej P. i to bardziej niz klub z Plocka mam na mysli Wisle Pulawy osobna historia to to, ze po zmianie Zachary z gry bez napastnika przeszlismy na gre w 10 bo postawa Stilica to zart z gatunku tych niesmiesznych |
Bardzo dobry mecz Zaluski, na plus również Malecki.
Stilic znowu beznadziejny dobrze ze wszedł tylko na 30 minut |
Nie mieliśmy dziś argumentów. Przede wszystkim brakło 9tki. Głowa do góry! Mecze kluczowe dla nas to Płock i Lech. Pierwszy to mecz o 6 punktów, drugi ważny, bo u siebie gramy dobrze i mamy szansę zatrzymać rozpędzonego leszka. Ktoś wyleciał przed Płockiem poza Małym?
|
Zabrakło napastnika i może coś by z tego było....na plus Załuska jakby nie było uratował nas dzisiaj Adenalix tylko Mały
P.s oskar dla Radovica za nurkowanie ! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl