Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9768)

St Yabol 11.03.2017 15:32

Serce mówi wygrana, rozum legia więc pewnie będzie remis

ABGwislakABG 11.03.2017 15:45

Niestety wpierrdol, gdyż w meczach z legią na wyjeździe gra się 11 vs 15.

regan 11.03.2017 16:21

Ja postawilem 25 zl na Wiselke. Do wygrania ponad stowa! :)

azkaz 11.03.2017 16:33

Będzie dobrze :)

Bene Nati 11.03.2017 18:23

Remis biorę w ciemno.

Obu drużynom brakuje klasowego, szybkiego napastnika.

Lech jest dla mnie faworytem do mistrzostwa w tym sezonie.

El'kabat 11.03.2017 18:31

To nie temat o Amice, ale czuję, że rozdupcą się dopiero na nas na Reymonta.

Co do krawatów to im dłużej potrwa mecz z wynikiem 0-0 tym większa szansa, że coś na kontrze Brozio wsadzi.
Może też po rogu czy wolnym uda się coś wpakować.

Uważnie i twardo w defensywie, a szanse na pewno z biegiem meczu się pojawią.

1-1

rychu 11.03.2017 19:33

https://www.youtube.com/watch?v=rBTreaMQ1kw

Liczę na to, że Paweł potwierdzi zwyżkę formy.

abcabc 11.03.2017 19:42

Wisła spokojnie powinna wygrać. Jak z Jagą i Lechią.

ashkeczup 11.03.2017 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1466413)
Wisła spokojnie powinna wygrać. Jak z Jagą i Lechią.

Nie pompuj bo ebnie

mitmichael 11.03.2017 19:46

Moze nie bedzie tak zle w koncu motywacja dodatkowa bo gramy z Mistrzem Polski. W Poznaniu zremisowalismy wiec z Legia na spokojnie mozna przynajmniej o remis powalczyc

!!IRIVER!! 11.03.2017 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1466413)
Wisła spokojnie powinna wygrać. Jak z Jagą i Lechią.

Nie zapominaj, że te wygrane z Jagą i Lechią to u siebie - na wyjazdach dostaliśmy w........

Szczerze to jestem pozytywnie nastawiony, wierzę w punkty i mam nadzieję, że chłopaki zagrają na pełnej ....ie i wywalczą swoje. Ewentualna jutrzejsza wygrana może zbudować ten zespół i dać kopa do walki o coś więcej niż tylko 6-8 miejsce.

pawlozm 12.03.2017 02:22

Wisła jutro musi walczyć o każdy metr boiska, umiejętnie się asekurować, przesuwać. W porównaniu do poprzedniej rundy, zdecydowanie poprawiliśmy grę obronną całego zespołu oraz szybkie przejście do kontry, czy szybkie wyjście z atakiem pozycyjnym. Te elementy wydaje mi się, że jutro będą kluczowe. Motywacji, woli walki i ambicji na pewno nie zabraknie, a coś czuję, że szczęście będzie nam sprzyjać. Mam przeczucie, że wygramy 0:1. Marzy mi się, że wynik spotkania ustali Semir Stilic w końcówce meczu (może z wolnego?) :)

Matejas_ 12.03.2017 07:56

Jeśli wierzyć w dzisiejszy sen wywozimy 1:2 po bramkach Lloncha i Boguskiego. Legia to stara panna...

criskrakow 12.03.2017 08:47

Ondrasek nie pojechal do wawy

criskrakow 12.03.2017 09:01

gdzieś to tu wyczytałem, Wisłę się kocha a nie kibicuje 😀

buczo1985 12.03.2017 09:40

Nasi już pojechali do Warszawy? Ciekaw jestem jak to wygląda organizacyjnie? Wpadają chwilę przed meczem czy jednak mają jeszcze ze 3 godzinki zapasu by gdzieś przysiąść i wyrównać dyspozycję fizyczną po podróży.

maciekkk 12.03.2017 09:47

Jadą dzień wczesniej, nocują i dopiero na nastepny dzien graja :)

Virusman 12.03.2017 09:56

3-0-1. Średnia 2,25 punktów na mecz. 7. miejsce w tabeli.

Wyniki z początku rundy stawiają nas w komfortowej sytuacji przed dzisiejszym meczem. My nie musimy dzisiaj wygrać, żeby wywalczyć awans do pierwszej ósemki. Nasz dzisiejszy rywal ma inne cele. Brak mistrzostwa Legii będzie traktowany w Warszawie jako duża porażka, a strata punktów z nami mocno wojskowym skomplikuje sprawę obrony tytułu, szczególnie że mają w rundzie zasadniczej jeszcze wyjazdy do Poznania i Gdańska.

Oni muszą. My możemy.

Warto popatrzeć na dzisiejszy mecz z szerszej perspektywy. Ostatnio zerknąłem jak układała się sytuacja 8. i 9. miejsca w ostatnich 11 sezonach. Drużyna z 9. miejsca miała najwięcej punktów w sezonach 11/12, 10/11 i 06/07 (kolejno 40, 43 i 41). Dzisiejszy sezon po 24. kolejkach przypomina 11/12 i 06/07. Jeżeli wyniki będą układały się podobnie do końca sezonu to 8 punktów powinno nam starczyć do awansu do grupy mistrzowskiej.

Dlatego też ja będę zadowolony z 4 punktów w najbliższych 3 meczach. Teoretycznie nie brzmi to fantastycznie, ale:
1. Będziemy potrzebowali ok. 4 punktów w 3 następnych meczach z Niecieczą (wyjazd), Zagłębiem (dom) i Łęczną (wyjazd) do awansu co jest wykonalne.
2. 13 punktów, statystyka 4-1-2, średnia 1,86 punktów na mecz w spotkaniach z 3 z 4 drużyn walczących na ten moment o mistrzostwo, 3 zespołami walczącymi z nami bezpośrednio o awans i 1 klubem z nowym trenerem to bardzo dobry rezultat.

Przypominam, że po sezonie 10/11 nie zajęliśmy wyższego miejsca w lidze na koniec niż 5. (13/14). Myślę, że w tym roku stać nas na wyrównanie tego rezultatu.

Jeśli jednak byśmy wygrali, czego nam życzę, to awansujemy na 6. miejsce w tabeli i będziemy tracić 5 punktów do Legii (czyli tak naprawdę 2 punkty) i zarazem do miejsca pucharowego przyjmując, że Lech wygra Puchar Polski. Niezła sytuacja startowa, żeby powalczyć o coś więcej niż to co sobie zaplanowaliśmy, ale i tak nie ma co się napalać. Lepiej pozytywnie się zaskoczyć niż rozczarować. Szczególnie, że skład mamy na właśnie 5.-6. miejsce. Moim zdaniem i tak jak na razie jest dobrze.

Znajmy nasze możliwości. Mam nadzieję, że nikt nie będzie po dzisiejszym meczu zwalniał Ramireza...

Krzysiek Grabski 12.03.2017 09:57

Długo oczekiwane,prawdziwe i jedyne Derby Polski.
Miejmy wszyscy nadzieję,że obejrzymy wspaniały spektakl piłkarski.

Emenems81 12.03.2017 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek Grabski (Post 1466431)
Długo oczekiwane,prawdziwe i jedyne Derby Polski.
Miejmy wszyscy nadzieję,że obejrzymy wspaniały spektakl piłkarski.

Otóż to, można wyzywać Legię ot takich i owakich, ale prawda jest taka, że na mecz z nią czekamy najbardziej(prócz meczu derbowego)

regan 12.03.2017 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek Grabski (Post 1466431)
Długo oczekiwane,prawdziwe i jedyne Derby Polski.
Miejmy wszyscy nadzieję,że obejrzymy wspaniały spektakl piłkarski.

Wedlug definicji, derby to mecz druzyn z tego samego miasta, dzielnicy lub regionu. Nazwa pochodzi od miasta w Anglii a nie kraju na Wyspach Brytyjskich.

Nie ma czegos takiego jak derby Polski. Moze byc klasyk, hit, itp.
Wy derby macie z Polonia my z Cracovią.

KrzychooR 12.03.2017 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1466450)
Wedlug definicji, derby to mecz druzyn z tego samego miasta, dzielnicy lub regionu. Nazwa pochodzi od miasta w Anglii a nie kraju na Wyspach Brytyjskich.

Nie ma czegos takiego jak derby Polski. Moze byc klasyk, hit, itp.
Wy derby macie z Polonia my z Cracovią.

Derby to się z wyścigami konnymi kojarzą :p

El'kabat 12.03.2017 16:55

Bez Pawła to średnio to wygląda.

JEDREK76 12.03.2017 17:00

Ondrasek kontuzja, ale ktoś wie dlaczego Brozia nie ma nawet na ławce?

s1mone 12.03.2017 17:03

regan : Pleciesz. Dlaczego mecz między Realem a Barcą nazywany jest Grand Derby - przecież nie są z 1 miasta, ani regionu? To Derby Hiszpanii. Jedyne co jest sporne, to który mecz mógłby być tak nazywany, bo z reguły są to mecze 2 najbardziej utytułowanych drużyn w danym kraju. A wiadomo, że nasza Wisła jest dopiero 3 pod tym względem a Legia 4.

rasel1906 12.03.2017 17:05

tylko w Polsce funkcjonuje cos takiego jak gran derbi w Hiszpanii nikt o czyms takim nie slyszal co najwyzej funkcjonuje El clasico

Ogryzek 12.03.2017 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1466455)
regan : Jedyne co jest sporne, to który mecz mógłby być tak nazywany, bo z reguły są to mecze 2 najbardziej utytułowanych drużyn w danym kraju. A wiadomo, że nasza Wisła jest dopiero 3 pod tym względem a Legia 4.

Dokładnie

Real - Barcelona to ponad połowa wszystkich tytułów mistrzowskich. Jest to tez historyczna rywalizacja Kastylia-Katalonia. Oraz rywalizacja 2 najbogatszych miast.

A w Polsce? 4 drużyna podejmuje 3 w iliści MP... z tego 3 to średniak ligowy. Śmiech na sali


btw
Brożek kontuzjowany i nie zagra. Zatem wypadli Ondrasek i Brozio i została Zachara

s1mone 12.03.2017 17:31

No tylko w polskim dlatego w Hiszpanii jest chociażby hotel Grand Derby https://www.tripadvisor.com/Hotel_Re...Catalonia.html

Na pewno założyli go Polacy :):):):):):)

Wystarczy wklepać w wyszukiwarce niepolskojęzycznej i masz w cholerę hitów, także pudło. Chciałeś błysnąć i Ci nie wyszło:haha:

wiesniak842 12.03.2017 17:52

Dałbyś sobie na luz i przestał robić z siebie idiotę.

Griszka30KR 12.03.2017 18:40

Sadlok chyba gra dla Legii(jak na tą chwilę)

Bene Nati 12.03.2017 18:55

Radovic symulant mógłby grać w Hollywood. Jeszcze bezczelnie kłamie przed kamerami.

silver03 12.03.2017 18:55

Jezus maria ten Zachara

regan 12.03.2017 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1466455)
regan : Pleciesz. Dlaczego mecz między Realem a Barcą nazywany jest Grand Derby - przecież nie są z 1 miasta, ani regionu? To Derby Hiszpanii. Jedyne co jest sporne, to który mecz mógłby być tak nazywany, bo z reguły są to mecze 2 najbardziej utytułowanych drużyn w danym kraju. A wiadomo, że nasza Wisła jest dopiero 3 pod tym względem a Legia 4.

A dlaczego na Grodzka mowia kobieta?

Marketing i tyle.

mitmichael 12.03.2017 19:52

Nie wiem co Nasi chcieli osiagnac taka gra dzisiaj zwlaszcza w drugiej polowie. Słabe przyjecia, słabe podania, duzo strat w srodku a jak strata to nikt nie chce wracac. Mecz na straty ale najwazniejsze aby wygrywac wszystko u siebie tak wiec z Wisła Plock tylko 3 punkty.

arth_ur 12.03.2017 19:55

Legia kontrolowała cały mecz. My bez pomysłu. Szkoda.

bridgeburner 12.03.2017 19:58

Moim zdaniem tragedii nie bylo
Jakbyśmy grali z napastnikiem to była szansa remis ugrać
Zachara w obecnej dyspozycji jezeli nadaje sie do Wisly to co najwyzej P. i to bardziej niz klub z Plocka mam na mysli Wisle Pulawy
osobna historia to to, ze po zmianie Zachary z gry bez napastnika przeszlismy na gre w 10
bo postawa Stilica to zart
z gatunku tych niesmiesznych

daniel123 12.03.2017 20:00

Bardzo dobry mecz Zaluski, na plus również Malecki.
Stilic znowu beznadziejny dobrze ze wszedł tylko na 30 minut

Adenalix 12.03.2017 20:01

Nie mieliśmy dziś argumentów. Przede wszystkim brakło 9tki. Głowa do góry! Mecze kluczowe dla nas to Płock i Lech. Pierwszy to mecz o 6 punktów, drugi ważny, bo u siebie gramy dobrze i mamy szansę zatrzymać rozpędzonego leszka. Ktoś wyleciał przed Płockiem poza Małym?

brylant17 12.03.2017 20:01

Zabrakło napastnika i może coś by z tego było....na plus Załuska jakby nie było uratował nas dzisiaj Adenalix tylko Mały


P.s oskar dla Radovica za nurkowanie !

Adenalix 12.03.2017 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 1466468)
Bardzo dobry mecz Cierzniaka, na plus również Malecki.
Stilic znowu beznadziejny dobrze ze wszedł tylko na 30 minut

Załuski? 10zn.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl