Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 4 marca, gdz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9767)

Karherop 03.03.2017 21:09

Nie podniecalbym sie Wdowczykiem, bo w odróżnieniu od Wisly Piast nie jest tak mocny kadrowo jak Wisla rok temu, nie ma Wolskiego ktory sam wygrywal mecze i mial dobrego trenera (Latala) a nie maskotke Pawlowskiego.

Liczę że w końcu się przelamiemy. Wygramy 3-1 po golach Brożka, Brleka i Boguskiego.

wolfy 03.03.2017 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1465878)
Nie podniecalbym sie Wdowczykiem, bo w odróżnieniu od Wisly Piast nie jest tak mocny kadrowo jak Wisla rok temu, nie ma Wolskiego ktory sam wygrywal mecze i mial dobrego trenera (Latala) a nie maskotke Pawlowskiego.

No, widzisz, ale mają Mójtę.

AntyMod 03.03.2017 22:48

ciekawe czy ktos wytlumaczyl Kiko specyfike- zwyczaje i standard polskiej ligi ....i czy zaryzykuje wyjscie Malego i Glowy przed warszawskim medialnym hegemonem ??? osobiscie ciesze sie ze gwiazdor Sadlok jest zagrozony ....sory, nietrawie goscia totalnie .... bedzie ciezko , bo nasi zawodnicy nie potrafia grac poza R22 ....nawet remis nie bedzie az taki zly , choc licze na wymeczone 0-1

piotrex007 03.03.2017 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1465881)
ciekawe czy ktos wytlumaczyl Kiko specyfike- zwyczaje i standard polskiej ligi ....i czy zaryzykuje wyjscie Malego i Glowy przed warszawskim medialnym hegemonem ??? osobiscie ciesze sie ze gwiazdor Sadlok jest zagrozony ....sory, nietrawie goscia totalnie .... bedzie ciezko , bo nasi zawodnicy nie potrafia grac poza R22 ....nawet remis nie bedzie az taki zly , choc licze na wymeczone 0-1

No chyba nie będzie ich oszczędzał, żeby się czasem nie wykartkowali. Jak dostaną kartki, to trudno, jutrzjeszy i 17.03 są ważniejsze mecze niż z Legią, przypominam, że ciągle jesteśmy na skraju grupy mistrzowskiej. Trzeba ze słabszymi wygrywać i zdobyć te 38-40pkt, które w zeszłych sezonach wystarczały na grupę mistrzowską.

pawlozm 03.03.2017 23:28

Kiko nikogo nie będzie oszczędzał na legie. Na dzisiejszej konferencji prasowej wyraźnie o tym powiedział. Plus dla niego. Najważniejszy najbliższy mecz, potrzebujemy punktów i jutro o nie walczymy. Co do samego meczu, bez wątpienia piast będzie chciał odbić się i w końcu wygrać, ale czy my nie?? Przecież czas najwyższy wygrać na wyjeździe! Wiec jeśli chodzi o sprawy mentalne, obie drużyny wyjda bardzo zmotywowane. Wygra ta lepiej zorganizowana i lepsza piłkarsko - Wisła Kraków :) Mój typ 2:0 dla nas po bramkach Boguskiego i Brleka.

Martinus 04.03.2017 16:56

Mecz z Piastem w naszej sytuacji jest ważniejszy niż z Legią. Pomysły o oszczędzaniu jakiś zawodników są tak kosmiczne, że można się tylko uśmiechnąć. Punkty na Legii będą bonusem, w Gliwicach obowiązkiem.
Ewentualne oszczędzanie zagrożonych zawodników jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wpadki dzisiaj. A w Warszawie i tak faworytami nie będziemy.

picasso 04.03.2017 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1465892)
Mecz z Piastem w naszej sytuacji jest ważniejszy niż z Legią. Pomysły o oszczędzaniu jakiś zawodników są tak kosmiczne, że można się tylko uśmiechnąć. Punkty na Legii będą bonusem, w Gliwicach obowiązkiem.
Ewentualne oszczędzanie zagrożonych zawodników jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wpadki dzisiaj. A w Warszawie i tak faworytami nie będziemy.

nic dodac nic ująć.

kbr 04.03.2017 18:05

Podpisuję od postem wyżej. nikogo nie oszczędzamy. Jak zgarniemy po 3 punkty w meczach z Piastem i Płockiem, to grupa mistrzowska będzie na wyciągnięcie reki. I taki jest nasz plan do wykonania przed przerwą na kadrę. A w Warszawie jak coś wpadnie to będzie miło, jak przegramy to żadnej tragedii nie będzie.

mitmichael 04.03.2017 22:23

Mecz ogolnie fatalny, pare przebłyskow, blad bo po strzelonej bramce sie cofnelismy a to przewaznie konczy sie golem dla rywala. Na szczescie wystarczyło JEDNO idealne dosrodkowanie Videmonta zeby wygrac ten mecz wyjazdowy. W sumie to biedny ten Piast, daja sie nam przełamywac az miło :D

arth_ur 04.03.2017 22:30

Videmont potykał się o własne nogi ale bez niego nawet bramki byśmy nie trafili. Ciekawe ile Lionch miał odbiorów piłki, dla mnie cichy bohater meczu.

pozowski 04.03.2017 22:33

Wniosek po meczu: Boguski i Brożek tylko na mecze u siebie.

ashkeczup 04.03.2017 22:38

Nie uważam, że mecz słaby w naszym wykonaniu. Kilka błędów popełnionych, ale i tak byliśmy groźniejsi niż chociażby ze Śląskiem. Po strzeleniu bramki stało się coś trudnego do wyjaśnienia, bo odległość między 2 linią, a obrońcami to jakieś 30m? Na plus Cywka(znowu),Brlek,Llonch,Ondrasek. Videmont za bardzo chcę, ale skoro już zdobył tę asystę, to powinno z niego zejść ta cała presja i będzie już tylko lepiej. Na minus tym razem stara gwardia. Boguski bardzo słabo, Brożek podjął złą decyzję podając Małeckiemu kosztem Lloncha, Głowacki moim zdaniem winny bramce, bo Ivan zgodnie ze złotą zasadą A klasowych stadionów piłce przejść pozwolił, ale zawodnikowi już nie, a nasz kapitan nie upilnował swojego zawodnika, który w dalszej części asystował Badii. Przy odrobinie szczęścia w tym meczu mogliśmy mieć 2-3 bramki strzelone więcej.

Sadlok powinien dostać dożywotni zakaz dośrodkowywania dla dobra widowiska

Bene Nati 04.03.2017 22:41

O klasę lepsi. Zasłużona wygrana.
Widać, ze w tej drużynie jest ten team spirit.
Brakuje szybkiego napastnika do kontr.

8 punktów nad sąsiadką.

El'kabat 04.03.2017 22:42

Generalnie to kopanina. Ważne, że zwycięsko. Nie wiem czy tak to ma wygladac, że Załuska bije dzidę cały czas, ale nie gramy nic od tyłu.

Dla mnie numer 1 dziś to Brlek. To co on zadup.ca przez pełne 90 minut od bramki do bramki to szacun. Świetna wydolnośc chłopaka i faktycznie spory potencjał. Jak tak dalej się będzie rozwijał to zarobimy na nim grubą pengę.

Boguski dziś człowiek widmo, ale kogo za niego wpuścić, jak Videmont dla mnie porażka, facet potyka się póki co o swoje nogi. Ważne, że ta wrzutka na ślepo mu wyszła w końcówce.
Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, jakby ten gość był obrażony na cały świat, albo się uważa za takiego asa.

Z dużych plusów to było dziś sporo nowych pomysłów na rożne - szkoda jednej akcji, kiedy Mały się poślizgnął, bo może coś więcej by z tego wyszło.
Widać po zachowaniu Zdenka po bramce, że faktycznie wszystkie informacje są prawdziwe - jest dobra atmosfera i ekipa w zespole.


Brawo za przełamanie i jedziemy do krawatów nie będąc faworytami, ale w dobrych nastrojach.
I przede wszystkim - nie wykartkowani.

ulTraS 04.03.2017 22:42

Llionch super mecz

heoij 04.03.2017 22:42

http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comm...RXWEz0BbKu.jpg

Bene Nati 04.03.2017 22:44

Fakt, cóż za przewrotność losu.

FraMat 04.03.2017 22:45

Nareszcie....

Jednak z ta grą defensywną nie jest tak wcale różowo jak się wcześniej wydawało.
Po golu Ondraska, kiedy Piast przycisnął i zaczął grać szybciej, po prostu gubiliśmy się w obronie.
Już myślałem, że skończy się przypadkowym golem dla gospodarzy w 90 minucie.
Na szczęście Videmont podał idealnie Brlekowi.

Druga wygrana na wyjeździe. Oby nie ostatnia.
Yes, yes, yes....!!!

w0lno. 04.03.2017 22:45

Kilka przemyśleń na gorąco po dzisiejszym spotkaniu:

- Był to chyba nasz najsłabszy mecz pod wodzą nowego trenera. Zagraliśmy przeciętne zawody z bardzo słabo dysponowanym Piastem. Cieszy to, że potrafimy wygrać mimo kiepskiej gry i w końcu przełamać fatalną passę w meczach wyjazdowych.

- Załuska - miał kilka pustych przelotów, które przy lepszym rywalu mogą skończyć się stratą bramki. Widać brak pewności siebie przy grze na przedpolu.

- Cywka - w końcu znalazł dla siebie odpowiednią pozycję na boisku. Kolejny solidny występ tego zawodnika, wyrasta na największe pozytywne zaskoczenie tej rundy. Próbował podłączać się do akcji ofensywnych, jednak z różnym skutkiem (ten element do poprawy i mamy klasowego prawego obrońcę jak na polską ligę).

- Sadlok - kolejne spotkanie w wykonaniu tego zawodnika, w którym zanotował dużą liczbę strat wynikającą z często bezsensownych zagrań w pole karne. Zastanawiam się czy naprawdę nie mamy nikogo lepszego do wykonywania stałych fragmentów.

-LLonch - bulterier. W defensywie kozak. Przyjemnie ogląda się jego walkę o każdą piłkę. Niestety razi brak kreatywności u tego zawodnika, 90% podań do najbliżej ustawionego kolegi. Mimo wszystko, chyba już można ocenić ten transfer na plus.

- Brlek - rozkwita nam ten chłopak. Widać potencjał na solidny zarobek w niedalekiej przyszłości.

- Ondrasek - cieszy bramka zdobyta przez Zdenka po długiej przerwie. Oby wreszcie regularnie zaczął zdobywać bramki dla naszego zespołu. Sympatyczna reakcja po zdobytym golu. Kto wie, czy to właśnie nie on powinien rozpoczynać w pierwszym składzie, a Paweł wchodzić na podmęczonego rywala.

- Videmont - mimo asysty przy golu na wagę 3 punktów, nie przekonuje mnie na razie ten chłopak. Troszkę drewniany, wygląda jakby był obrażony na cały świat. Miejmy nadzieję, że pójdzie w ślady Petara i mimo nie najlepszych początków da nam jeszcze dużo radości.

- Nie wiem czy tylko mnie irytował sposób rozgrywania stałych fragmentów gry przez nasz zespół. Zerowe zagrożenie, element do poprawy.

- Przyjemnie patrzyło się na radość chłopaków. Widać, że w zespole panuje dobra atmosfera. W końcu mamy te upragnione 3 punkty na wyjeździe. Pierwsza 8 coraz bliżej, a wtedy kto wie, może puchary? :)

Wojtas 04.03.2017 22:50

Dokladnie,Videmont-zmanierowany Franuski piesek.Sory ale on tak wyglada od pierwszego meczu.

Co do gry to bylismy lepsi,i w sumie znowu moglismy nie wygrac.Ale szczescie dzis po naszej stronie,choc przewaga w meczu była i zasluzylismy w pelni na zwyciestwo.Choc straiclismy kontrole nad meczem ,po naszym golu,do momentu gola dla Piasta.

Wazne 3 pkt,brak kartek choc Sadlok chyba sie o nia prosił,i brak strat na Legie.A tam wiadomo moze byc róznie,dlatego tym bardziej TE 3 pkt wydaja sie byc podwójnie cenne.

Bene Nati 04.03.2017 22:54

6,7 miejsce spokojnie w naszym zasięgu.

Zgadzam się z przedmówcą. Chyba najgorszy mecz pod wodzą Kiko, ale i tak lepsi od Piasta.

Będzie ciekawie na Łazienkowskiej.

4 mecze, 3 zwycięstwa, 1 porażka. Całkiem nieźle.

radek2323 04.03.2017 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1465906)
Kilka przemyśleń na gorąco po dzisiejszym spotkaniu:

- Był to chyba nasz najsłabszy mecz pod wodzą nowego trenera. Zagraliśmy przeciętne zawody z bardzo słabo dysponowanym Piastem. Cieszy to, że potrafimy wygrać mimo kiepskiej gry i w końcu przełamać fatalną passę w meczach wyjazdowych.

- Załuska - miał kilka pustych przelotów, które przy lepszym rywalu mogą skończyć się stratą bramki. Widać brak pewności siebie przy grze na przedpolu.

- Cywka - w końcu znalazł dla siebie odpowiednią pozycję na boisku. Kolejny solidny występ tego zawodnika, wyrasta na największe pozytywne zaskoczenie tej rundy. Próbował podłączać się do akcji ofensywnych, jednak z różnym skutkiem (ten element do poprawy i mamy klasowego prawego obrońcę jak na polską ligę).

- Sadlok - kolejne spotkanie w wykonaniu tego zawodnika, w którym zanotował dużą liczbę strat wynikającą z często bezsensownych zagrań w pole karne. Zastanawiam się czy naprawdę nie mamy nikogo lepszego do wykonywania stałych fragmentów.

-LLonch - bulterier. W defensywie kozak. Przyjemnie ogląda się jego walkę o każdą piłkę. Niestety razi brak kreatywności u tego zawodnika, 90% podań do najbliżej ustawionego kolegi. Mimo wszystko, chyba już można ocenić ten transfer na plus.

- Brlek - rozkwita nam ten chłopak. Widać potencjał na solidny zarobek w niedalekiej przyszłości.

- Ondrasek - cieszy bramka zdobyta przez Zdenka po długiej przerwie. Oby wreszcie regularnie zaczął zdobywać bramki dla naszego zespołu. Sympatyczna reakcja po zdobytym golu. Kto wie, czy to właśnie nie on powinien rozpoczynać w pierwszym składzie, a Paweł wchodzić na podmęczonego rywala.

- Videmont - mimo asysty przy golu na wagę 3 punktów, nie przekonuje mnie na razie ten chłopak. Troszkę drewniany, wygląda jakby był obrażony na cały świat. Miejmy nadzieję, że pójdzie w ślady Petara i mimo nie najlepszych początków da nam jeszcze dużo radości.

- Nie wiem czy tylko mnie irytował sposób rozgrywania stałych fragmentów gry przez nasz zespół. Zerowe zagrożenie, element do poprawy.

- Przyjemnie patrzyło się na radość chłopaków. Widać, że w zespole panuje dobra atmosfera. W końcu mamy te upragnione 3 punkty na wyjeździe. Pierwsza 8 coraz bliżej, a wtedy kto wie, może puchary? :)

Moze wygladało to tak niemmrawo bo uwazali na kartki :lol:

Porter 04.03.2017 22:57

I co też ważne na czysto, jedziemy golić cwelkę w optymalnym składzie. Fakt, sprzydałby się taki zając w napadzie,nawet kosztem techniki. Ps. Brelk mi przypomina Kota ;-)

ashkeczup 04.03.2017 22:59

Paradoksalnie to, że dzisiaj się nie wykartkowaliśmy może być przeciwko nam. Nie wierze, że Głowa czy Sadlok nie dostaną kartki z eLką, a wtedy na Płock wyjdziemy ze Spiciciem na lewej i... No właśnie, przecież my nie mamy 2 nikogo na zmianę w środku obrony. Aż się boję o Alana, chociaż mocno kibicuję

s1mone 04.03.2017 23:00

Jeśli dalej byśmy tak punktowali to puchary wcale nie są żadną mrzonką. Tyle, że ciężko będzie podtrzymać 2+ punkty na mecz. Jestem w ogóle ciekaw, jak wyglądałaby tabela, gdyby wziąć pod uwagę mecze od momentu przejęcia drużyny przez TS?

tomek100 04.03.2017 23:05

Przed tą kolejką licząc 15 poprzednich spotkań Wisła ustępowała w tabeli tylko Lechii.

piotrex007 04.03.2017 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1465912)
Jeśli dalej byśmy tak punktowali to puchary wcale nie są żadną mrzonką. Tyle, że ciężko będzie podtrzymać 2+ punkty na mecz. Jestem w ogóle ciekaw, jak wyglądałaby tabela, gdyby wziąć pod uwagę mecze od momentu przejęcia drużyny przez TS?

http://iv.pl/images/69806822799528822086.png

brylant17 04.03.2017 23:10

Widzę tutaj huraoptymizm,fakt wygraliśmy na wyjeździe po długim czasie shit,ale graliśmy tragicznie dupy nie urwało.Dzida do przodu i jazda....niedęty droga,może jedno podanie dotarło ten długi przerzut do Cywki,a tak wszystko kończyło się na obrońcach....niektórzy piłkarze słabo albo przeciętnie na mega plus Załuska


P.s Wdowczyk co ty na to jak poleciało to z trybun

AS82 04.03.2017 23:11

Jak dla mnie troche za dużo gramy wysoką piłką, tym bardziej ,że gramy trójką środkowych pomocników. Pozatym na wysokie piłki bardziej sie nadaje Ondrasek a nie Brożek.
Bardzo dobrze zagrał Cywka. Llonch to taki hiszpański Sobolewski,dobry mecz Sadloka, brawo za asyste dla Videmonta i dla bohateraz meczu Brleka.

ashkeczup 04.03.2017 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1465917)
na mega plus Załuska

Szto? Jego najsłabszy mecz na wiosnę, wychodził do każdej piłki wrzucanej w pole karne i z żadną się nie spotkał, mogliśmy po tym stracić ze 2-3 bramki jakby ktoś z Piasta umiał kopnąć w piłkę, a nie tylko się po czole. Ogólnie pisałem, że Załuska będzie pewny na wiosnę i tak jest (w większości), ale dzisiaj wyglądał bardzo niepewnie

Mixu 04.03.2017 23:30

Brawa dla chłopaków. Wyszarpali to zwycięstwo, z resztą w pełni zasłużone mimo że to nie był nasz dobry mecz. Brakowało zimnej krwi na połowie przeciwnika i rozegrania piłki. Ale nie ma co pieprzyć bo 3 punkty wpadły.

Na plus:
Głowa - skała
Cywka - skałka
Llonch - zapierdalator, wszędzie go pełno, dla przeciwnika musi być strasznie deprymującym graczem.
Brlek - za gola mimo że brakuje mi u niego rozegrania piłki.
Mączyński - za defensywę.
Ondrasek - za wejście "Kobry". Gol i sytuacja po jego akcji po której mógł paść gol ale Brlek się "urwał"

Małe plusiki:
Sadlok - w ofensywie przydatny ale dość słabo sobie radził na lewej stronie z ofensywą Piasta.
Videmont - za udział w dwóch bramkach (1 spowolnienie obrońcy dzięki Kobra miał miejsce by strzelić i za asystę) i nagana za bojaźliwą grę i niedokładność.
Załuska - dość solidny chociaż czasami się minął z piłką.Mimo tego wydaje mi się że dodaje pewności drużynie.

Bez oceny:
Gonzalez - byłby to dobry mecz gdyby jego błąd nie sprokurował bramki dla Gliwiczan.
Zachara - niewidoczny

Na minus niestety nasze trio:
Boguski - słaby mecz
Brożek - słaby mecz
Małecki - słaby mecz

9 punktów na 12 możliwych. Nie jest źle co? :)

ashkeczup 04.03.2017 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1465920)

9 punktów na 12 możliwych. Nie jest źle co? :)

Mielcarski i tak by powiedział, że z Rumakiem mielibyśmy komplet :lol:

radek2323 04.03.2017 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1465921)
Mielcarski i tak by powiedział, że z Rumakiem mielibyśmy komplet :lol:

:rotfl::rotfl::rotfl:

seta 04.03.2017 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1465921)
Mielcarski i tak by powiedział, że z Rumakiem mielibyśmy komplet :lol:

Dokładnie to jest ....a porażka, jakbyśmy mieli Rumaka to można by było powiedzieć że mieliśmy dzień konia a tak to ....a co .......

abcabc 04.03.2017 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1465901)
Nie wiem czy tak to ma wygladac, że Załuska bije dzidę cały czas, ale nie gramy nic od tyłu.

Videmont dla mnie porażka, facet potyka się póki co o swoje nogi. Ważne, że ta wrzutka na ślepo mu wyszła w końcówce.
Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, jakby ten gość był obrażony na cały świat, albo się uważa za takiego asa.


Ty chyba nie wiesz co oglądasz. Videmont nie wrzucał "na ślepo", tylko mierzył i spokojnie podał. Na ślepo to Mączyński i Sadlok walili z wolnych i dośrodkowań. A potknął się raz. Więc nie "potyka się".

Załuska nie grał dzidą do przodu "cały czas" (to raczej Głowacki to robi - ale raz dzięki temu była bramka), bo nieraz rozgrywano od tyłu. Dzidą grają za często, ale nie non stop.

Videmont powinien wchodzić za Boguskiego w pierwszym składzie.

nesta 05.03.2017 00:09

Zgadzam się z ocenami Mixu w 100%.
Jedyna uwaga jest taka, że Brlek nie będzie miał rozegrania, bo to zawodnik innego typu. Dynamiczny, zagarniający przestrzeń boiska w wielkiej ilości, tworzący przewagę, który jednocześnie pomoże w defensywie. Ale to nie będzie dycha.

Dla mnie też Llonch zdecydowanie zagrał najlepszy mecz w Wisle. Nawet nie chodzi o liczbę odbiorów, ale o kluczowe momenty w jakich następowały.

Bardzo wartościowe 3 pkt, zdobyte na terenie drużyny, która:
- zmieniła trenera
- walczyła jak o życie po serii 5 porażek
- wiedziała, ze zwycięstwo pozwoli jej oddalić sie od Lecznej i Ruchu.

Wiele drużyn by sobie połamało zęby.

A co do całości? Cóż, wbrew opiniom wielu, blisko mi do stwierdzenia Twarowskiego, ze to najlepszy mecz Wisły od czasu Ramireza. Wreszcie było trochę więcej dominacji w prowadzeniu gry. A chyba wiemy juz, że pięknej gry spodziewać sie za niego raczej nie możemy. I mam to gdzies ;)

nesta 05.03.2017 00:19

I co do Videmonta.

Mega pozytywny wywiad na Wislaportal. Trzeba dać mu czas, wielu Polaków sie tu dłużej aklimatyzowalo od niego. Hiszpanie maja swojego trenera.

WioReXXX 05.03.2017 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1465921)
Mielcarski i tak by powiedział, że z Rumakiem mielibyśmy komplet :lol:

Czy slyszeliscie wypowiedz Mielcarskiego w calosci? Przeciez on akurat wrecz bronil decyzji Wisly.

regan 05.03.2017 00:19

Moim zdaniem Sadlok zrobil mecz. Asysta przy pierwszej bramce i kapitalne zachowanie przy drugiej. Wkrecil obronce pobiegl na obieg odciagnal obronce i tym zrobil Videmontowi miejsce na wypieszczona pilke do Brleka. Jak dla mnie Sadlok gracz meczu.

Dzimi 05.03.2017 00:32

Co do meczu: do 85 minuty kopanina bez ładu i składu. Końcówka tylko na jako takim poziomie.

Ogólnie:
Kiko - za dużo górnych, długich piłek, za dużo strat. Za mało gramy kombinacyjne, na małej przestrzeni.

Brożek - czemu w 44min nie odegrałeś do Lloncha?

Czepiacie się Sadloka ale to po jego zagraniach w pole karne padły obie bramki. Przy drugiej bramce wręcz zabawił się z jednym z piłkarzy z Piasta wkręcając go w murawę. Drugi gol to 50% jego zasługi, 25% Videmonta i 25% Brleka.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1465906)
- Cywka - w końcu znalazł dla siebie odpowiednią pozycję na boisku. Kolejny solidny występ tego zawodnika, wyrasta na największe pozytywne zaskoczenie tej rundy. Próbował podłączać się do akcji ofensywnych, jednak z różnym skutkiem (ten element do poprawy i mamy klasowego prawego obrońcę jak na polską ligę).

Chciało mu się i dużo wybiegał, ale czysto piłkarsko był kiepski. To bardzo duży przeciętniak nawet jak na nędzną ekstraklasę. Jović przy nim to gość z innej planety, i biegowo i technicznie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1465906)
- Nie wiem czy tylko mnie irytował sposób rozgrywania stałych fragmentów gry przez nasz zespół. Zerowe zagrożenie, element do poprawy.

Zgadzam się.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1465906)
- Przyjemnie patrzyło się na radość chłopaków. Widać, że w zespole panuje dobra atmosfera. W końcu mamy te upragnione 3 punkty na wyjeździe. Pierwsza 8 coraz bliżej, a wtedy kto wie, może puchary? :)

Może i puchary, jeśli tak to mega w....... z pierwszym lepszym zespołem "jesteśmy mega cieniasy z dalekiego ......".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl