![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
widział ktoś wczoraj Ondraska na boisku?
Podobno był. |
Mały coś ostatnio zaczyna machać łapami. Widać, że znowu chodzi cały sfrustrowany po boisku.
Albo skończyła się forma i nie wychodzi, albo może faktycznie taki wpływ miał na niego Wdowczyk. Dziwi też brak zmian. Cały mecz graliśmy fatalnie - aż się prosiło wpuścić w 70 minucie nawet trójkę nową, czyli Drzazgę, Cywkę i Popovicia. Gorzej raczej by nie zagrali ,a chociaż byliby swieży i może ukłuli na kontrze. Inna sprawa, że jak faktycznie były wyższe powody, czy to brak pensji, czy przyjacielskie 3 pkty dla Ruchu - to Sobol może nawet nie chciał się wygłupiać. |
Cytat:
|
Wynik jak wynik. Przy dzisiejszej porażce sąsiadki HKS ma tyle samo punktów...Może od tego trzeba zacząć analizując wczorajszy mecz.
|
Cytat:
|
pierwszy raz przysnąłem na meczu od polska-portugalia na ME , tyle ze wtedy bylem po 40h pracy nonstop
|
Dziękujemy piłkarzyki, że wylecieliśmy właśnie z pierwszej 8. Nie ma trenera, nie ma piłkarzy. Nie wygrać derbów i z ruchem to sabotaż i nieporozumienie!
|
Dodałbym jeszcze że w ostatnich meczach mieliśmy sporą zniżkę formy fizycznej. Wyglądało to naprawdę słabo. Epidemia grypy, przemęczenie sezonem przy krótkiej ławce itd i w meczu z parchami czy Ruchem wyglądamy słabo.
|
ten mecz był tak słaby, że lepiej o nim szybko zapomnieć. Chłopaki wyglądały tak jakby dostali sygnał "góry" że tego meczu mają nie wygrać...
|
Przede wszystkim to ustawienie środka pomocy gdzie Brlek i Maka zazwyczaj grają zdecydowanie wyżej - z tyłu jest Popović, spowodował rozstrzelenie pomiędzy atakiem a pomocą na jakieś 40 metrów. jeżeli dodamy słabszą grę Małego (słabiej jest od odejścia Wdowczyka) i dojście z formą Boguskiego do poziomu normalnego (czyt. słabego) to mamy efekty ewentualnej gry w ofensywie - Dzida na Ondraszka, który zbierał wszystkie piłki, ale Brlek i Mąka są za daleko do rozegrania piłki i od razu strata. W obronie zgubiony Bartosz, Guzmics będący myślami w Chinach czy innej Pescarze, Alan który przy Głowie wie co ma robić a przy Ryśku przerażenie w oczach....
Gdyby nie Załuska dostalibyśmy od ostatniej drużyny w tabeli jakieś 4-5 w plecy.... |
Trzeba trzymac teraz kciuki zeby Oberschlesien spod zakladow azotowych wypierdzielili do 2 ligi w polowie sezonu, wtedy obydwie zenujace porazki z nimi nam zamienia na walkowery.
Z Ruchem. Dwa razy w pysk. To jest nieprawdopodobne. |
Jeśli się nie mylę, to w regulaminie jest, że jeśli jakiś klub dograł do połowy sezonu i potem poleciał, to wyniki zostają utrzymane. A przynajmniej tak kiedyś było z Arką, kiedy na chwilę zostali zawieszeni (zdegradowani), a potem wrócili.
|
A przypadkiem nie jest tak,że jest walkower 3-0 ? Jeżeli drużyna zostanie zdegradowana/wycofana z rozgrywek ? czy się mylę
|
brlylant17 nie. Jeżeli drużyna wycofała sie po rozegranie wiecej niz połowy meczów to wyniki sie liczą
|
^^^ a mecze, których nie zdążyli rozegrać to walkowery.
|
Tak było w sezonie 1996/97, wtedy w trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się Sokół Tychy, a później Śląsk Wrocław. Utrzymano wszystkie wyniki z boiska, dopiero od momentu wycofania się tych drużyn przyznawano walkowery. Kluby, które potraciły z nimi punkty mocno protestowały przeciwko takiemu rozwiązaniu. Min. Hutnik, który na wiosnę zremisował z Sokołem 0-0. My na szczęście wygraliśmy obydwa mecze z jednymi i drugimi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl