Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9741)

Siemion 08.12.2016 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1458874)
Widzę, że u Ciebie panuje przeświadczenie, że jak się napniesz z trybuny naprzeciwko, to tak jakbyś kogoś najebał. :lol:

Żeby być dobrze zrozumianym - moim zdaniem na derbach wulgaryzmy na parchów są jak najbardziej na miejscu. Mnie irytowały jedynie sytuacje, kiedy całkiem niedawno było śpiewane na nich podczas meczów z Bóg wie jakimi popierdółkami. To jak dla mnie jest zwykła głupota i gówniarstwo.

Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz i tworzysz baśnie, jak baba przed okresem. Co ma piernik do wiatraka? Jaki ma związek posłuszne słuchanie, jak cisną po Wiśle do tego kto jak się napnie i jak się wtedy poczuje. Mi to koło dupy lata, co młyn będzie śpiewał, bo tam nie chodzę, ale nie pochwalam posłusznego spuszczania głowy i słuchania bluzgów na Wisłę. Na Wisłę, a nie na mnie, czy kogokolwiek innego. Dalej też sam nie wiesz, o czym piszesz. My o derbach, a Ty o meczach z innymi drużynami. To temat derbowy i najbliższego meczu dotyczy. Jak chcesz dyskutować o dopingu na meczu z Piastem/Górnikiem/Termalicą to znajdź odpowiedni temat i tam przelewaj swoje złote myśli.

wiesniak842 08.12.2016 10:24

Kwiatkowski z Warszawy sędzią:D

graficiarz 08.12.2016 10:30

Wtrące swoje 2 grosze. Nie lepiej kilka razy a konkretnie tak żeby ciarki przeszły. A nie przez pół meczu rozdrabniac sie. I mam nadzieje tak jak juz pisałem, że gniazdowy zapoda sporo piosenek żeby cały stadion pociągnąć. W takich meczach jest potencjał

As 08.12.2016 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1458883)
Rozumiem, ze nie masz nic przeciwko gdy mowi Ci ktos kvrwo? Wtedy czujesz ze ma do Ciebie respekt?

:lol:

TWSD AWARDS !!!

A ty jak idziesz do ZOO i malpa w ciebie rzuci odchodami to sciagasz gacie srasz sobie w garsc i rzucasz w malpe?

Chodzi o to, ze albo jestesmy "Benenati" i mierzymy wysoko albo za kazdym razem gdy jakies przegrywy wywalaja swoje kompleksy my znizamy sie do ich poziomu tym samym legitymizujac ich smieszny klubik.

Dlatego wlasnie nie przeszkadza mi kiedy ktos z drugiej strony stadionu ujada WTSK bo zawsze bluzga sie "do gory". Prawda jest taka ze to 15sto letni suchoklates z odleglosci 100 metrow bedzie "jebal" karka a nie na odwrot.

Rowniez nie przeszkasza mi kiedy ktos z kim rywalizuje i komu udowodnilem swoja wyzszosc z frustracji na mnie bluzga. Bol dupy i kompleksy rywala sprawiaja ze moje zwyciestwo smakuje jeszcze lepiej.

As 08.12.2016 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemion (Post 1458895)
Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz i tworzysz baśnie, jak baba przed okresem. Co ma piernik do wiatraka? Jaki ma związek posłuszne słuchanie, jak cisną po Wiśle do tego kto jak się napnie i jak się wtedy poczuje. Mi to koło dupy lata, co młyn będzie śpiewał, bo tam nie chodzę, ale nie pochwalam posłusznego spuszczania głowy i słuchania bluzgów na Wisłę. Na Wisłę, a nie na mnie, czy kogokolwiek innego. Dalej też sam nie wiesz, o czym piszesz. My o derbach, a Ty o meczach z innymi drużynami. To temat derbowy i najbliższego meczu dotyczy. Jak chcesz dyskutować o dopingu na meczu z Piastem/Górnikiem/Termalicą to znajdź odpowiedni temat i tam przelewaj swoje złote myśli.

A mozesz wyjasnic w jaki sposob odpowiadanie bluzgami na bluzgi sprawi, ze tamci przestana? Jak im na WTSK odpowiemy JZS to oni sie niby ogarna i przeprosza? "O sorry chlopaki przepraszami, strasznie nam pojechaliscie".

Vinci 08.12.2016 10:57

As

Dobry przykład z tym Zoo, ale tu pewnie chodzi o tzw. "ekspozycję siły" ;-)

W ogóle cała ta rozmowa w nawiązaniu do bardów i legendarnej Troi, w odniesieniu do derbów dwóch przeciętnych piłkarsko zespołów samo w sobie bawi :)

Yggdrasil 08.12.2016 11:13

Nieprawdopodobne jest to co tu czytam..Niemożliwe. My nie gramy z bandą chvja z jakiejś zabitej deskami wioski, która ma 30 kibiców w większości nastolatków i ubzdrurała sobie że będzie czuła nienawiść do Wisły.
Jakie olewanie, jakie ignorowanie, jakie niedopuszczanie do kart historii poprzez okazanie "szlachectwa" na litość boską ??

To jest WRÓG. Wróg od początku istnienia. Wróg z którym walczymy 100 lat. Wróg który spaja nas i cementuje więzi, jest częścią naszej tożsamości, tak jak i my jesteśmy częścią ich.
Tak jak zostało napisane - miasto derbowe, mecz derbowy, wojna na boisku, ale i wojna w świecie na zewnątrz, gdzie ginęli ludzie na ulicach.
My ich nie mamy olewać czy ignorować. Z całą nienawiścią należy stawić wrogowi czoła, uszanować rywalizacje na wszystkich płaszczyznach, uszanować historie i tych co walczyli przed nami i użyć wszystkich sił na wszystkich frontach żeby wroga zniszczyć.
Wisła reprezentuje wspaniałe wartości, zaś oni są naszym przeciwieństwem od zarania dziejów (chociażby tylko kwestie narodowościowe, ale nie będę się w to wgłębiał - kazdy wie).
Raz jeszcze powtórzę - nie ignorować. Jak mówi przysłowie, miarą wartości człowieka jest siła jego wrogów. Uszanujmy to i z całą mocną niszczmy wroga na wszystkich frontach.

mlynek 08.12.2016 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1458893)
myślałem, że mój stan nie może się pogorszyć, że rak jakiego na co dzień dostaje się w necie nie może się pogłębić, myliłem się. człowieku co Ty pie...lisz? nie zwracać uwagi, czyli że oni robią co chcą a my mamy ich gdzieś i nie mamy reagować na ich działania? trzeba ich zgnieść, zniszczyć i wymazać z kart historii do której tak ochoczo się odwołujesz. pozdrów tych Twoich kumatych i wytłumacz abstrakcję o której wspominasz, bo to jest ciężki jej przykład :) miasto derbowe, mecz derbowy a my mamy nie zwracać uwagi na przeciwnika?

Juz sie odnosze. Nigdzie nie napisalem zeby im pozwolic na robienie co im sie chce ( ale co oni moga zrobic !!! Nakleic pare wlepek i cos zaspiewac. No i na tym sie konczy ich wachlarz, wiec na wlepki nic nie poradzisz a ich belkot mozna zagluszyc np. "Jestesmy Duma Tego Miasta " wydzierajac sie na cala pyt..... No widzisz jakie to proste a dla nich wkur.... ze sa olewani bo nawet nie potrafia sprowokowac i ktos ma ich za powietrze albo jak wolisz ma na nich wyjeb... mimo ze tak sie staraja ze to wlasnie mecz Derbowy a nikt na nich nawet uwagi nie zwraca. Moze to w....iac " Nie Uwazasz") bo jak tak to mi to przedstaw moze o innego posta ci chodzi nie o mojego a ja sie niepotrzebnie teraz unioslem. Teraz rozumiesz juz o co mi chodzilo czy mam ci to rozrysowac ?

Piotr777 08.12.2016 11:33

Kwiatkowski potrafi lepiej niż Raczkowski...

wiesniak842 08.12.2016 11:36

Jedno krotkie pytanie. Byliscie na stadionie Wisly, na derbiwym meczu w klatce gosci? Bo widze, ze wiecie kiedy sie w....iaja, kiedy prowokuja, jak sie czuja.

Jeden kazdego dnia jebie gownem bo go malpa obrzucala w ZOO ale chodzi ukebany z podniesiona glowa bo on wygral. Drugi jak mu matke, siostre od kurew zwyzywaja nie bedzie reagowal na prowokacje. Trzeci jest chyba zydem bo wie jak zyd mysli i co czuje w trakcie derbowego meczu z Wisla. Kabaret.

crux.a 08.12.2016 11:46

Już nie bądźcie tacy wrażliwy na wulgaryzmy. Jeden z drugim był ostatnio w teatrze? Na przykład na Bitwie Warszawskiej 1920? Narodowy Teatr Stary, a w co drugim zdaniu leci soczysta ....a i jakoś nikogo to nie gorszy ani nie razi. Uprzejmy gospodarz rozmawia z gośćmi językiem, który oni rozumieją, żeby nie czuli się nieswojo.

staszek2309 08.12.2016 11:51

To na pewno temat meczowy??
Dwie strony rozkminek na temat dopingu?
Ja p........le. Młyn i będzie śpiewał to co będzie chciał, a Wasza dyskusja jest zbędna. Podyskutujcie sobie na priv.
A Wy kochani fani dopingu bez bluzgów zapewne pierwsi zapodacie "jazdę z k....i" jak sytuacja na boisku będzie stykowa.
Bez odbioru

gdsmk 08.12.2016 11:52

Oczywiście, że nikt nie ma problemów z jechaniem pasiastych, tym bardziej na meczu derbowym.

Jedynie żenujące jest, kiedy "jesteśmy dumą tego miasta" jest ledwo słyszalnie mruczanym muru-murando, a nagle ktoś zapoda "Cracovia to stara kura" i wszyscy wtedy dają z siebie maksa.

To sobie trzeba odpowiedzieć pytanie, czy nas jara miłość do Wisły, czy jebanie Żydków. Tym bardziej, że można to zgrabnie połączyć i drzeć mordę równomiernie przy obu przyśpiewkach.

Siemion 08.12.2016 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1458900)
A mozesz wyjasnic w jaki sposob odpowiadanie bluzgami na bluzgi sprawi, ze tamci przestana? Jak im na WTSK odpowiemy JZS to oni sie niby ogarna i przeprosza? "O sorry chlopaki przepraszami, strasznie nam pojechaliscie".

A kto gdziekolwiek powiedział, że przestaną? Albo, że przeproszą i że taki jest cel? To jest demonstracja siły i od zawsze była. Jesteśmy u siebie i tutaj mamy się czuć mocni ktokolwiek by nie przyjechał. Jak komuś pozwalasz rozrabiać we własnym domu i podwórku tylko się przyglądając to wielkie brawa. Rodzina może czuć się bezpiecznie.

Opowiadasz o abstrakcyjnych przykładach małp w zoo. Jak ktoś ci wbije do domu, zwyzywa cię i jeszcze ci przypieprzy to rozumiem, że stoisz biernie i czekasz aż policja przyjedzie?

As 08.12.2016 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1458907)
Już nie bądźcie tacy wrażliwy na wulgaryzmy. Jeden z drugim był ostatnio w teatrze? Na przykład na Bitwie Warszawskiej 1920? Narodowy Teatr Stary, a w co drugim zdaniu leci soczysta ....a i jakoś nikogo to nie gorszy ani nie razi. Uprzejmy gospodarz rozmawia z gośćmi językiem, który oni rozumieją, żeby nie czuli się nieswojo.

Nie o to chodzi, ze ktos jest wrazliwy na wulgaryzmy, to przeciez jest zaden problem. Chodzi o to zeby maksymalnie w....ic tych z drugiej strony blon.

heoij 08.12.2016 11:59

Jest mi wstyd za to co tu czytam...

Derby Krakowa! A oni zastanawiają się czy wypada bluzgać czy przeklinać...

Herbi1303 08.12.2016 12:15

skończcie pier..lić bo te parchate gamonie wchodzą tu, czytają i potem mają beke na parchatym forum.

As 08.12.2016 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemion (Post 1458912)
A kto gdziekolwiek powiedział, że przestaną? Albo, że przeproszą i że taki jest cel? To jest demonstracja siły i od zawsze była. Jesteśmy u siebie i tutaj mamy się czuć mocni ktokolwiek by nie przyjechał. Jak komuś pozwalasz rozrabiać we własnym domu i podwórku tylko się przyglądając to wielkie brawa. Rodzina może czuć się bezpiecznie.

Opowiadasz o abstrakcyjnych przykładach małp w zoo. Jak ktoś ci wbije do domu, zwyzywa cię i jeszcze ci przypieprzy to rozumiem, że stoisz biernie i czekasz aż policja przyjedzie?

to twoj przyklad jest abstrakcyjny bo kibice Cracovii nie wbija do nas na stadion i nie zaczna nikogo bic.
Natomiast derbowa sytuacja jest taka ze ktos Ci wbija do domu i zaczyna rzygac na podloge w duzym pokoju a Ty "demonstrujesz sile" rzygajac sobie w sypialni.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1458914)
Jest mi wstyd za to co tu czytam...

Derby Krakowa! A oni zastanawiają się czy wypada bluzgać czy przeklinać...

Chyba nie przeczytales tematu ze zrozumieniem. Dyskusja generalnie toczy sie miedzy ludzmi ktorzy maja na Cracovie wyjebane oraz tymi dla ktorych jest wazna.

tommiyacht 08.12.2016 13:15

widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.

tamtym czacha dymiła od w....ienia...

W.S 08.12.2016 13:20

Nie wierze co tutaj się odpi.erdala :tsw_krzeslo:

szprotson 08.12.2016 14:05

a mozemy bysmy im przy okazji dali wygrać? a co!
Dla dobra krakowskiej piłki

WISŁAZWE 08.12.2016 14:14

I będziemy klaskać przy ogłaszaniu ich składu i każdą dobrą akcję chwalić zachwytem z trybun.
Nie daj Boże, jak nam sędzia da karnego.. Mam nadzieję, że kibice zareagują gwizdami.

Serio, czytam i nie wierzę w to co tu się dzieje. Wam się chyba teatr albo europejskie ogólne spedalenie pomyliło ze stadionem. Ja wiem, ''tolerancja ponad wszystko'', więc gdzie są opaski ''nie przeklinam na Derbach''? Można już kupić, czy rozeszły się w tak zastraszającym tempie, że połowa ich jeszcze nie ma..

Ludzie, to są DERBY! ŚWIĘTA WOJNA! MECZ RZĄDZĄCY SIĘ SWOIMI PRAWAMI I NA BOISKU I NA TRYBUNACH! NIE MA LITOŚCI! NIE WSPÓŁCZUCIA! ZAORAĆ! WOJNA!

ZERO SENTYMENTÓW!


Gdzie te czasy, jak Cabaj dostał taką porcję gwizdów i obelg z młyna w czasie rozgrzewki, że nie umiał nawet prostej piłki złapać.

crazykaro 08.12.2016 14:22

Kwiatkowski już nam jedne derby zawalił przy Parchatej.

Maciek17 08.12.2016 14:22

Posędziuje Kwiatkowski.

szczepans21 08.12.2016 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1458927)
Nie wierze co tutaj się odpi.erdala :tsw_krzeslo:

10 znaków...

PSYCHOLTSW 08.12.2016 14:35

dobrze, że Ruch przyjeżdża, bo dzięki temu będzie mniej grzecznie :P ....a Derby za 2 dni a Ci o kulturalnym dopingu bredzą. może imigrantów z Afryki też należy przyjmować? Lewackie myślenie przejąć i być wege?

mlynek 08.12.2016 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1458926)
widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.

tamtym czacha dymiła od w....ienia...

No i dales przyklad o jaki mi mniej wiecej chodzilo. Ale widze ze wiekszosc jest z gimbazy i ciezko im pojac takie proste rzeczy. Natomiast rzecza najwazniejsza jest jechanie po parowach z czego akurat beda zadowoleni. Ot taka Nowosc i niespodzianka na Derby by byla i mysle zeby sie sprawdzila a pejsy by zdurnialy jeszcze bardziej niz sa. Nikt nie mowi zeby klaskac ich grajka i temu co sie dzieje na boisku i jest nie korzystne dla nas tylko na nich miec wyjebane a nic bardziej nie w....ia jak cos probujesz zrobic a nie wychodzi. W tym wypadku wlasnie chodzi o ta Prowokacje z ich strony. Drzec morde i jebac kazdy debil potrafi sle tak kogos zniszczyc to juz wyzsza szkola jazdy i widze ze wiekszosc to przerasta. A gniazdowy i tak poprowadzi doping jak uwaza wiec my mozemy sobie tylko gdybac.

Coglin 08.12.2016 15:02

A będzie wegańskie jaglane Latte?

Dariook 08.12.2016 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1458899)
A ty jak idziesz do ZOO i malpa w ciebie rzuci odchodami to sciagasz gacie srasz sobie w garsc i rzucasz w malpe?

Chodzi o to, ze albo jestesmy "Benenati" i mierzymy wysoko albo za kazdym razem gdy jakies przegrywy wywalaja swoje kompleksy my znizamy sie do ich poziomu tym samym legitymizujac ich smieszny klubik.

Dlatego wlasnie nie przeszkadza mi kiedy ktos z drugiej strony stadionu ujada WTSK bo zawsze bluzga sie "do gory". Prawda jest taka ze to 15sto letni suchoklates z odleglosci 100 metrow bedzie "jebal" karka a nie na odwrot.

Rowniez nie przeszkasza mi kiedy ktos z kim rywalizuje i komu udowodnilem swoja wyzszosc z frustracji na mnie bluzga. Bol dupy i kompleksy rywala sprawiaja ze moje zwyciestwo smakuje jeszcze lepiej.

Ty kompletnie nic nie rozumiesz, nie czujesz tego co czuje wiekszość Wiśłaków. My nie mamy kompleksów, my ich po prostu najzwyklej w świecie nienawidzimy! To nie z nami jest problem i włąsnie Twoje myślenie jest anomalią...Przykład z ZOO to jakis kosmos z dupy w ogóle wzięty.

Nie chce mi się już kolejny raz pisać eseju, więc pozwolę sobie wkleić mój post z tematu derbowego : "Derby Krakowa! kibicowsko" 21.09.2013:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1332236)

....
Trudno porównywać Kraków do innego miasta w Polsce. U nas sytacja jest specyficzna i niewątpliwie ma swój klimat. Tutaj "wpływy" czyt.frekwencja nie tylko wyraża się przez poziom sportowy ale również od grafów na mieście zaczynając a na dominacji w nocnych klubach kończąc. My w latach 80/90 byliśmy właśnie taka legią , wydawało nam się że ów piknikowy klubik zawsze będzie tym mniej znaczącym, nawet gdy coś tam pomykał M. to gdy trafino go na Salwatorze skonczono na plaskaczach i tekście typu "I tak nigdy nam nie dorównacie"

Własnie ta złudna pewność siebie, połączona z hujowym ustrojem miała okazać się początkiem końca. Popularyzacja przemocy, ruchy Skinheads , narodowe barwy to było coś co doskonale zadziałało na tych bardziej wojowniczych kibiców Wisły. M trafił na podatny grunt.
W okresie gdy kreaowała się scena hooligans w Polsce, Wiśle delikatnie mówiąc bardziej odpowiadało studenckie życie. Śpiewy, doping flagi okazały się przeżytkiem, co w ostatecznosci spowodowało odsczepianie się kibiców pięści.

M trafił niczym biznesmen w kapitalizm. Wraz z A. K. M. W. stworzyli coś czego w krakowie brakowało. Ekipa pojebańców których nie brakowało w Kraku pod nowym szyldem bez patrzenia w metrykę (dlatego po dziś dzień przerzut to nie zło) robila to co lubiała. Lała w mordę...
Nastałą moda na sracovie. Każdy kto chciał coś osiągnąć musiał być po ich stronie, a kibic Wisły?...hmm bycie nim było delikatnie mówiąc ryzykowne.
Brutalne metody(dla Wisły) tych spiewających zostawiły w domu a tych nielicznych fizycznych zepchneły na osiedlowe odludzie. Na domiar złego, kosa w tramwaju ojebana Portowcowi była tak naprawdę kosą w całą Wisłę. Noże stały się tak popularne jak samo zapytanie "za kim jesteś?" a zła odpowiedz była odpowiednio nagradzana.

Wisła stała się klubem piknikowym, dla pikników z samochodem oczywiście. Słabość jej kibiców przewijała sie nie tylko w aspekcie kibicowskim ale i moralnym również. Łatka konfidenci przylgneła nie bez powodu. Kryminał zapełniał się tymi którzy trafili tam z powodu jednego czy drugiego debila z ulicy Reymonta. Nie trzeba chyba tłumaczyć co oznaczało to w więziennej kulturze. Nawet miłośnik cymbergaja i przeciwnik piłki noznej był za "pasami"...nie było łatwo być Wiślakiem mimo trzymania zasad.

Wisła było im potrzebna nie do jak by się wydawało, nienawiści. W myśl zasady "dobrze że jestescie, będzie kogo jebać" kibice Wisły żyli tylko i wyłącznie dla ich ego. Świadomość wyższości, dominacji i panowania była potrzebą i częścią ich życia. Ta moda na pasiasto-gangsterki styl gerojskiego życia była tak popularna że od Pyzy przez przewoznikow a skonczywszy na cinkciarce i krakowiakch skonczywszy kazdy był za pasami. Biała gwiazda była blada jak nigdy. Wypad na mecz był nie lada wyczynem a częściej kończył sie wrotkami lub utratą barw na którymś z przystanków niż samą w sobie satysfakcją.

Ekipa skorzanych kurteczek pod szyldem klubiku wypłyneła na szerokie wody. Zajeła się tym w czym tygryski się lubują, czyli zarabianiem pieniedzy. Amerykanski sen w Krakowie stał sie faktem, popularnoscia bili na głowę nawet "makumbę" Big Cyca czy "proboszcza" zespołu Piersi. Bycie z nimi, bycie żołnierzem było szansą dla ubogich. Nawet kibice HKS-u nagle zostali ich sojusznikami...oczywiscie w imię jebania Wisły.

Ktoś zapyta to skąd teraz Wisła? Ano z tej wszech obecnej gangsterki zapomniano o Wiślackiej młodzieży. Z osiedlowych enklaw...
Dostosowano się do przeciwnika. Przyjęto równie brutalne metody co po wolutku zaczęło przynosić skutek. Wygrane potyczki na kleparzu, olszy czy ruczaju i grunwaldzkim tylko podniosło młodych na sile. Kto od miecza wojuje ten od miecza ginie...ciśnie się na usta.

Ekipa Wisły różniła się jedną ważna rzeczą, mianowicie byli Wiślakami nie dla tego że taka nastała moda. Byli dlatego bo zostali tak wychowani a ostatnie lata tylko potęgowały kipiejącą nienawieść.
98r, Parma i przełomowa solóweczka chłopaka z Jaworzna, nogi świstają...kaszkiet spada na glebe...zawijka pana M, ostatnie panoszenie sie pod R22.
Z roku na rok Wisła rośnie w siłe, trwa wojna na osiedlach. Wjazdy przybierają na takiej sile i bezwzględności że hks odpada... Kraków coraz bardziej zostaje podzielony. Rywalizacja przenosi się do szkół a nawet do centralnych ulic Krakowa. Gdy powstaje grupa wsparcia i reagowania "Devils" parchy czują dosłownie nóż na gardle, sytuacja w Krakowie wydaje się być do opanowania, przez Wisłę oczywiście.
M, M, S jednoczą chłopaków z 303, złotówy, olszy, prądników i alei. Projekt rozwija się na południe wciągając wariatów z podgórza, borku, ruczaju...w Krakowie czuć dominację Białej Gwiazdy.

Kierownictwo pejsów w akcie desperacji uderzają w swoje. Zdrada i kasa to działało na nich to powinno zadziałać na tych najbardziej potrzebujących. Cel, Nowa Huta. Pech chciał że akurat ekipa D wewnętrznie iskrzyła, trzeba przyznac ze obrzezany M miał wyczucie czasu.

Od Silvera po całe osiedlowe bandy, Nowa Huta na zawsze została podzielona, stan taki trwa aż po dzień dzisiejszy.

Czy Kraków kiedykolwiek będzie normalny? Czy można go porównać do innego miasta? Czy ktoś niebędący z tego miasta to zrozumie? Czy wrogiem jest warszawska szmata? Czy da się o tym dyskutować na publicznym poziomie?

OCZYWIŚCIE ŻE NIE!

Panowie, wszyscy razem! Kto nie śpiewa ten z zydami!

Sracovia KU+RWA, ku+rwę bić trzeba....


La Furia Dell' Est 08.12.2016 15:27

Jak jestem spokojny , to CZEKAM na sobotę żeby wykrzyczeć całą "nienawiść" do parchów, bluzgać, obrażać, i mam dupie w tym jednym dniu co kto o mnie pomyśli :)

Od rana łazi za mną melodia z wczorajszego meczu "Ległej" z autorskim tekstem........
"....Nienawidzę cię Qrvo "żydowska".........
NIE NA WIDZĘ cię........O żydowska"
la lala lala la lalala la
Nienawidzę cię QRVO "żydowska"...
hahha

szprotson 08.12.2016 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1458939)
A będzie wegańskie jaglane Latte?

jeśli już to tylko na mleku sojowym. W innym wypadku nie bedzie wegańskie.....

Zooey_Deschanel 08.12.2016 15:48

Jedna zasada. Nie jechać po rodzinie.

As 08.12.2016 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1458940)
Ty kompletnie nic nie rozumiesz, nie czujesz tego co czuje wiekszość Wiśłaków. My nie mamy kompleksów, my ich po prostu najzwyklej w świecie nienawidzimy! To nie z nami jest problem i włąsnie Twoje myślenie jest anomalią...Przykład z ZOO to jakis kosmos z dupy w ogóle wzięty.

Nie chce mi się już kolejny raz pisać eseju, więc pozwolę sobie wkleić mój post z tematu derbowego : "Derby Krakowa! kibicowsko" 21.09.2013:

Nie mowie przeciez ze mamy sie z nimi lubic, chodzi mi o prosty fakt, ze poswiecajanie wiekszosci meczu na antydoping jest bez sensu bo sprawia, ze oni mysla ze sa wazni albo na tym samym poziomie co my. Ja osobiscie uwazam, ze nie sa warci takiej atencji ale naturalnie ktos moze uwazac inaczej.

Tak czy inaczej nie bede juz w tym temacie nic pisal o dopingu bo kazdy i tak zrobi po swojemu.

-----------------

Jak dla mnie w derbach 4 - 1 dla nas. Bogus oczywiscie z hattrickiem :-D

mattrissa 08.12.2016 16:31

Przepraszam bardzo, ja wiem ze sa derby i emocje sie udzielaja, ale zeby tak bluzgac na forum? jak wy myslicie ze sie czuja kibice cracovi kiedy tu wchodza i czytaja? myslicie ze im jest milo? zstanowcie sie, prosze was...Pokazmy ze jestesmy ponad nimi i nie przeklinajmy! albo jeszcze lepiej, skasowac to forum calkowicie!

zartowalem. JAZDA Z ....AMI! WISELKO JAZDA Z ....AMI!

Konrad. 08.12.2016 18:23

Cytat:

widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.

tamtym czacha dymiła od w....ienia...

Proponuje im flagi oddać i szaliki dopiero by zdziwienibyli...

Na derbach bez bluzgów... Ja .......e...


DO KIEDY MOŻNA KUPOWAĆ BILETY PRZEZ ONLINE?

Karherop 08.12.2016 18:26

Do 12.00 w dniu meczowym lub do wyczerpania zapasów :)

wislak2119 08.12.2016 18:59

Do 14:00. Jest napisane na stronie z biletami.

TS&ZKS 08.12.2016 19:09

NA poczatku skandujmy nazwiska pilkarzy spod znaku gwiazdy dawida. I nie zapomnijmy cieszyc sie z ich bramek. Wtedy im dopiero pokażemy dominacje XD
TO SA KUR*A DERBY.
Trzeba ich rozszarpac, zjesc, strawic i wysrać jednocześnie. Trzeba ich poniżyć na każdej płaszczyźnie!!!!! Ignorować to sobie można termalice, a nie pasiaste laski!!!!

regan 08.12.2016 19:23

Cytat:

Ekipa Wisły różniła się jedną ważna rzeczą, mianowicie byli Wiślakami nie dla tego że taka nastała moda. Byli dlatego bo zostali tak wychowani a ostatnie lata tylko potęgowały kipiejącą nienawieść.
Właśnie to nas wyróżnia od bandy meneli. Wisla to nasz styl życia a nie moda. To nie znaczy ze mamy przechodzic obojetnie gdy ku.rwy na nas podnoszą kosę. Rekacja musi byc czyli ublizyc, osmieszyc i upokorzyć! Musza kur.wiska czuć, że lekko nie ma! Zmiażdzymy ich na boisku dopingiem bluzgami i na osiedlach!
Ave Wisla!

petred 08.12.2016 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1458926)
widzialem kiedys taki filmik z meczu, krecony z trybun (nie nasza liga). Przyjezdni ciskali mięsem, przyśpiewki anty praktycznie non stop. Gospodarze reagowali tak ze spokojnie sluchali, czekali az skoncza spiewac, po czym na koniec nagradzali ich brawami po czym zaczynali swój doping pozytywny swojej druzynie.

tamtym czacha dymiła od w....ienia...

Udaj się na jakieś badania człowieku bo to co piszesz powinno być karane banem na tym portalu, a w prawdziwym życiu inaczej :-/ Klaskać żydom jak nas obrażają :cenzura: :haha: Co się tu odpieprza na tym forum? Jest tu jakiś moderator? :evil:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl