Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

jonaf 19.04.2017 11:11

https://pbs.twimg.com/media/C9s0nINXsAAQ6Le.jpg

także uzbroić się w cierpliwość :)

Fugiel 21.04.2017 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlos33 (Post 1468485)
Wiadomo może coś o terminie wysyłki nagród? Mamy już połowe kwietnia :)

To jest jakies przegiecie pyty ... serio

JrQ- 21.04.2017 07:38

Napisali, że będą wysyłać w ciągu 6 najbliższych tygodni.
Rozumiem, że ta akcja miała wspomóc klub, ale serio słabo to rozegrali...

jonaf 31.05.2017 12:25

Klub potwierdził, że zawodnicy Wisły w meczu z Bruk-betem wyjdą w koszulkach z akcji #12Bohater

Kocur 31.05.2017 12:56

Szkoda że nie potwierdził co z wysyłką ... ostatnio nawet maile ignorują :/

felipe 31.05.2017 21:58

Nie winszuje powodzenia w przypadku reedycji akcji...

JrQ- 31.05.2017 22:48

Jaja, gdyby nie była to aukcja mająca na celu wsparcie klubu, to bym miał wielkie pretensje...

emjot 02.06.2017 11:14

zgadza się nie odpowiadają na mejle
Szkoda komentować nawet

PhantomRanger 02.06.2017 14:15

Szkoda, że te 6 tygodni, które sobie dali minęło w dniu wczorajszym. Paczki jak nie było tak nie ma. Zaczynam się zastanawiać czy klub w ogóle rozpoczął wysyłanie tych paczek? Czy o zgrozo, nie ma pieniędzy na nasze nagrody, a klubowi najzwyczajniej wstyd się do tego przyznać?

jonaf 02.06.2017 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1471658)
zgadza się nie odpowiadają na mejle
Szkoda komentować nawet

Jak neie odpisują jak odpisują?

https://pbs.twimg.com/media/DBPe-CWXsAAXYY0.jpg:large

emjot 02.06.2017 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1471678)

normalnie
na skrzynkę e-mail

jonaf 03.06.2017 23:17

normalnie odpisali :) na skrzynkę e-mail

Fugiel 03.06.2017 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1471675)
Szkoda, że te 6 tygodni, które sobie dali minęło w dniu wczorajszym. Paczki jak nie było tak nie ma. Zaczynam się zastanawiać czy klub w ogóle rozpoczął wysyłanie tych paczek? Czy o zgrozo, nie ma pieniędzy na nasze nagrody, a klubowi najzwyczajniej wstyd się do tego przyznać?


Nie bylbym zaskoczony, jakby tak wlasnie bylo. Masakra.

elliot_ness 19.06.2017 20:57

Akcja "12 bohater ' zakończyła się sukcesem kibice nie zawiedli . Niestety nie można tego powiedzieć o zarządzie . Jest to klasyczny strzał w stopę . Wstyd i żenujące tłumaczenia . Kogo jak kogo ale własnych kibiców się nie dyma .

jova 20.06.2017 14:02

Ciekawe czy ktoś zamówił autografy np. Załuski lub Urygi. Zawodnicy zdążyli zmienić kluby i co teraz? Anulują zamówienia? Bo patrząc na tempo wysyłki nagród, klub mógł nie zebrać podpisów wcześniej.

Szlag mnie już trafia. Chcę wyjechać na wakacje, a nie wiem kiedy można się spodziewać przesyłek. Nie mieszkam w Krakowie, więc gdyby paczka nie została odebrana i wróciła do klubu, to miałbym kolejny problemy z odebraniem nagród. Zamówiłem rzeczy za kilka ładnych stówek, więc nie zamierzam ich odpuścić.

17wojownik 21.06.2017 21:33

Ma ktoś info z Klubu albo od Fans4Club co z tymi zakupionymi pamiątkami? Akcja skończyła się w lutym, sezon się skończył i ja nie wiem czy i kiedy spodziewać się info o możliwości odbioru? Drażni mnie po prostu ten brak informacji.

JrQ- 21.06.2017 21:34

Mowili ze beda rozsylac po tym weekendzie co byl.
To byla ostatnia informacja. Mnie ciekawi w czym jest problem, brak gadzetow, czy wysylka?
Mogli powiedziec, to bym sobie sam nawet to odebral.

Karherop 21.06.2017 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1473022)
Mowili ze beda rozsylac po tym weekendzie co byl.
To byla ostatnia informacja. Mnie ciekawi w czym jest problem, brak gadzetow, czy wysylka?
Mogli powiedziec, to bym sobie sam nawet to odebral.

A co może być problemem? Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Część kasy z akcji zamiast isc na produkcję nagród poszła na bieżące wydatki. Osobiście otrzymałem zaraz na poczatku roku kalendarz, ale i tak go oddalem komuś innemu.

PvD 22.06.2017 02:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1473028)
A co może być problemem? Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Część kasy z akcji zamiast isc na produkcję nagród poszła na bieżące wydatki. Osobiście otrzymałem zaraz na poczatku roku kalendarz, ale i tak go oddalem komuś innemu.

Wiesz czy przypuszczasz?

Karherop 22.06.2017 15:31

Słyszałem, ale ręki sobie uciąć nie dam. Gdyby to była kwestia braku jednej nagrody to można zwalić na coś innego, niż problem z kasą (np. problem po stronie producenta danej nagrody). Ile minęło od akcji, ponad 6 miesięcy?

jova 22.06.2017 15:52

Klub prosi się o czarny PR. Prędzej czy później jakiś Przegląd Sportowy lub inne Weszło opiszą tę sytuację i znów przez kilka dni we wszystkich mediach sportowych wałkowany będzie temat jak to w Wiśle jest źle.

MaLk 22.06.2017 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1473060)
Klub prosi się o czarny PR. Prędzej czy później jakiś Przegląd Sportowy lub inne Weszło opiszą tę sytuację i znów przez kilka dni we wszystkich mediach sportowych wałkowany będzie temat jak to w Wiśle jest źle.

I tylko powraca jak bumerang pytanie - czy lepiej dać się "czarno" opisać przez PS czy Weszło za spóźnioną wysyłkę nagród czy nie zapłacić w terminie zobowiązań licencyjnych albo trzeciego wynagrodzenia kluczowemu piłkarzowi i nie dostać licencji albo stracić zawodnika...
...i tym bardziej dać się "czarno" opisać przez PS czy Weszło.

serek.c2 22.06.2017 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1473060)
Klub prosi się o czarny PR. Prędzej czy później jakiś Przegląd Sportowy lub inne Weszło opiszą tę sytuację i znów przez kilka dni we wszystkich mediach sportowych wałkowany będzie temat jak to w Wiśle jest źle.

Twoje "płacze" - mimo, że słuszne - mogą skutecznie się do tego się przyczynić...

jova 22.06.2017 19:56

MaLK, serek.c2,
przeczytajcie ten post jeszcze raz. Nie chodzi o to, że nie rozumiem tego, że klub może nie mieć aktualnie środków na zrealizowanie zamówień. Problemem jest to, że nabierają wody w usta i nie podają choćby przybliżonego terminu realizacji zamówień. To, że aktualnie mogą nie mieć pieniędzy, nie tłumaczy czemu nie rozsyłają ludziom mailami informacji o realistycznym terminie zrealizowania zamówienia. Brak jakiejkolwiek informacji jest dużo gorszy wizerunkowo niż publiczne potwierdzenie opóźnień i przesunięcie terminów wysyłki. Mogą mi te koszulki wysłać i za dwa lata, ale niech mnie o tym poinformują. Takie zagadnienia, to nie kwestia kłopotów finansowych, tylko brak profesjonalizmu i lekceważenie kibica. Piłkarzom lub wierzycielom też nie podają terminów zapłaty należności? Podają, bo ich traktują poważnie.

picasso 22.06.2017 20:26

zamiast tej całej akcji lepszym pomysłem bylo "wyprodukowanie" wirtualnych cegiełek żeby każdy z nas mógł sobie taka kupić.bo nie wierzę,ze wpłacaliście piemiądze (a przynajmniej ogromna większzośc) po to by miec kubek czy inny breloczzeka po to by pomóc Wiśle.wg mnie te nagrody to tylko "sposób na zaksiegowanei pieniędzy" ja osobiście kupowalem bilety dla dzieciaków i karnego dla córki ale sie rozchorowała i nici z tego wyszły.
i dziwię sie dzialowi marketingowemu,ze nie próbuje sprzedawać tych karnych czy innego udzaiłu w przerwie meczu.zawsze pare groszy by wpadlo a kosztów to żadnych nei generuje.

emjot 22.06.2017 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1473102)
zamiast tej całej akcji lepszym pomysłem bylo "wyprodukowanie" wirtualnych cegiełek żeby każdy z nas mógł sobie taka kupić.bo nie wierzę,ze wpłacaliście piemiądze (a przynajmniej ogromna większzośc) po to by miec kubek czy inny breloczzeka po to by pomóc Wiśle.wg mnie te nagrody to tylko "sposób na zaksiegowanei pieniędzy" ja osobiście kupowalem bilety dla dzieciaków i karnego dla córki ale sie rozchorowała i nici z tego wyszły.
i dziwię sie dzialowi marketingowemu,ze nie próbuje sprzedawać tych karnych czy innego udzaiłu w przerwie meczu.zawsze pare groszy by wpadlo a kosztów to żadnych nei generuje.

trafiłeś w sedno
kupiłem koszulkę nie po to żeby w niej paradować wieszać na ścianie czy cuś ale żeby wspomóc klub w trudnej chwili
w sumie aż tak bardzo mi na niej nie zależy
natomiast zszokowany jestem brakiem jakiejkolwiek informacji od klubu
prosty mejl wiemy, zawaliliśmy, prosimy o cierpliwość, proponujemy zamianę nagrody

cokolwiek
bo tak to wygląda jakby schowali głowę w piasek albo mieli na wszystko wyrąbane..
tak czy tak strzał w stopę
ps. teksty o płaczkach itp. możecie sobie darować bo są tak samo żałosne jak to co się dzieje wokół tej akcji
naprawdę fajnej, potrzebnej i łączącej klub i kibiców...

serek.c2 22.06.2017 20:55

Teksty o płaczkach? Zauważyłeś w mojej krótkiej wypowiedzi cudzysłów?

jova 22.06.2017 21:09

A niby co ten cudzysłów zmienia? Nikt nie sądzi, że pisałeś o dosłownym płaczu, tylko w przenośni.

serek.c2 22.06.2017 21:13

I co, odebrałeś ten mój post jakbym mówił o Tobie "płaczku"? :D

TIR_DO_SŁUBIC 22.06.2017 21:14

Klub dał dupy po całości. Kibicom należy się solidna rekompensata, minimum darmowa wejściówka na jeden mecz na sektor A/E.

jova 22.06.2017 21:20

Tak, tak to odebrałem, bo to jedyne znaczenie jakie można z tego zdania odczytać. Znaczenie sarkastyczne i lekko chamskie. Teraz jeszcze dodaj, że jestem przewrażliwiony.

MaLk 22.06.2017 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1473095)
Nie chodzi o to, że nie rozumiem tego, że klub może nie mieć aktualnie środków na zrealizowanie zamówień. Problemem jest to, że nabierają wody w usta i nie podają choćby przybliżonego terminu realizacji zamówień.

Na FB podawali jakiś czas temu - była informacja o tym, że wysyłka rozpocznie się po długim weekendzie Bożego Ciała.

Natomiast absolutnie nie dziwię się, właśnie w związku z potencjalnym "czarnym PR" w mediach, że sprawy nie nagłaśniają i nie walą na prawo i lewo, czy i dlaczego są opóźnienia w sprawie. Czysta kalkulacja sprawia, że lepiej po cichu liczyć na wyrozumiałość najbardziej oddanych kibiców (bo głównie tacy wzięli udział w drugiej już zbiórce) niż walić mediom po oczach informacjami o kłopotach ze zrealizowaniem nagród.

Zwracam przy tym uwagę na fakt, że to była właśnie zbiórka i nagrody, a nie sprzedaż gadżetów przez sklep internetowy. Crowdfunding ma to do siebie, że realizacja nagród lubi się mocno przedłużyć, np. przy modnym ostatnio wydawaniu gier i aplikacji, nie wspominając już o tym, że czasem po prostu w ogóle nie kończy się rozesłaniem czegokolwiek. Taka specyfika.

serek.c2 22.06.2017 21:44

To źle to odebrałeś... Dziwni mnie to w sumie, bo napisałem, że masz rację mając żal do klubu... Chodzi mi jedynie o to, że z jednej strony boisz się o rozpętanie przez media burzy w tej kwestii, a z drugiej sam się do ewentualnej burzy przyczyniasz pisząc o sprawie na otwartym forum (a to jak wiadomo gryzipiórki czytają).

jova 22.06.2017 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2
Chodzi mi jedynie o to, że z jednej strony boisz się o rozpętanie przez media burzy w tej kwestii, a z drugiej sam się do ewentualnej burzy przyczyniasz pisząc o sprawie na otwartym forum (a to jak wiadomo gryzipiórki czytają).

Przyczyniam się mniej więcej w takim stopniu jak dolanie szklanki wody do rzeki może się przyczynić do powodzi. Winni są pracownicy klubu, którzy zachowują się jak amatorzy i najwyraźniej uważają, że kibice nie zasługują na jakiekolwiek wyjaśnienia. Popatrz na ton wypowiedzi w tym temacie - wszyscy rozumieją sytuację, wiedzą o problemach finansowych, i negatywnych komentarzy by nie było, gdyby ktoś zadał sobie odrobinę trudu i poważnie potraktował kibiców. Mówisz, że forum czytają dziennikarze, ale może też czytają je pracownicy klubu, którzy zrozumieją, że warto by poświęcić jakieś dwie minuty na napisanie grupowego maila i wyjaśnienie sytuacji.

PvD 23.06.2017 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1473055)
Słyszałem, ale ręki sobie uciąć nie dam. Gdyby to była kwestia braku jednej nagrody to można zwalić na coś innego, niż problem z kasą (np. problem po stronie producenta danej nagrody). Ile minęło od akcji, ponad 6 miesięcy?

Ja też coś słyszałem, a jedną z zasłyszanych informacji nie są/były pieniądze a problemy organizacyjno- logistyczne. Oczywiście podobnie jak wielu z was uwazam, że klub powinien bardziej przyłożyć się do poinformowania kibiców. Nie uważam jednak aby kręcić z tego wielką aferę i twierdzic, żeklub wyjebał się na kibiców.

MłodePokolenie 23.06.2017 07:31

Krzysiek Kiewicz‏ @KiewiczKrz 24 min.24 minuty temu
Można powiedzieć - wreszcie. W poniedziałek @WislaKrakowSA rozpocznie wysyłkę nagród z akcji @Fans4Club #12bohater

https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...32095163523072

szprotson 23.06.2017 07:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1473131)
Ja też coś słyszałem, a jedną z zasłyszanych informacji nie są/były pieniądze a problemy organizacyjno- logistyczne. Oczywiście podobnie jak wielu z was uwazam, że klub powinien bardziej przyłożyć się do poinformowania kibiców. Nie uważam jednak aby kręcić z tego wielką aferę i twierdzic, żeklub wyjebał się na kibiców.

Problemy organizacyjno-logistyczne? Czy mozesz rozjaśnić cos ?
Bo to tak łądnie brzmi ..... Jeśli nie zamówie towarów które mam przesłać dalej to jest to tez blad org-log ...
E: Serku, jesli problem tkwi w tym co piszesz, to czemu nie bylo wiadomosci ze aby miec nagrode wczesniej wystarczy ja odebrac osobiscie? :)
P.s. ma ktos zdjecie tej tablicy z nazwiskami?

serek.c2 23.06.2017 07:54

Nie ma kto - dostarczonych przez producenta prezentów - pakować i wysyłać :D

JrQ- 25.06.2017 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1473028)
A co może być problemem? Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Część kasy z akcji zamiast isc na produkcję nagród poszła na bieżące wydatki. Osobiście otrzymałem zaraz na poczatku roku kalendarz, ale i tak go oddalem komuś innemu.

Hmm, ale kasa na wysylki, czy na gadzety?
Przeciez co chwila sa zapewnienia ze finanse sa ok itd od zarzadu...

Wiślak709 26.06.2017 10:42

Cóż... Najbardziej to chyba szkoda zmarnowanego potencjału tej akcji, bo można by taką organizować co roku, a tak dużo ludzi się pewnie zniechęci do udziału w tego typu akcjach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl