Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Cashback Wisła Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9730)

dj_ibutti 21.01.2017 23:03

W Carrefourze to faktycznie dziala, ale np. Orlen i BP to "ściema". Działa to u nich tylko w formie kart przedpłaconych...

maverick 24.01.2017 13:38

Zwrócili wam za zakup karnetu lub wyrobienie karty? Bo kupiłem wczoraj karnet i wyrobiłem karte a w moich zakupach jest że nie zrobiłem żadnych zakupów. W Carrefourze liczy się każdy zakup czy tylko powyżej jakies kwoty?

LucjuszWielki 24.01.2017 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1462316)
W Carrefourze to faktycznie dziala, ale np. Orlen i BP to "ściema". Działa to u nich tylko w formie kart przedpłaconych...

Na BP flagowym programem jest PAYBACK... Chętnie wyrobiłbym kartą dla Wisełki, ale nie widzę za bardzo partnerów u których realizwałbym zakup.

Zacząłem się bać jak przeczytałem o opieraniu budżetu klubowego o karty lojalnościowe.... Aby klub coś nam tym zyskał obrót musiałby opiewać na miliony zł, wątpię aby ten program coś pomógł.

azkaz 25.01.2017 01:12

PAYBACK odradzam, straszne dziadostwo

kellermax 25.01.2017 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maverick (Post 1462409)
Zwrócili wam za zakup karnetu lub wyrobienie karty? Bo kupiłem wczoraj karnet i wyrobiłem karte a w moich zakupach jest że nie zrobiłem żadnych zakupów. W Carrefourze liczy się każdy zakup czy tylko powyżej jakies kwoty?

Za wyrobienie karty od razu miałem 5zl na profilu i już mam na koncie. Natomiast za zakup karnetu nie ma ani śladu. Złożyłem reklamację i czekam. Dostałem odpowiedź że do końca miesiąca powinienem dostać zwrot. Jeśli chodzi o Carrefour to za każde zakupy jest zwrot ale też trzeba pilnować bo nie wszystko ksieguja. Ogólnie mizernie trochę to działa. Mam nadzieję że z czasem to się poprawi bo odstrasza ludzi z początku i będzie jedna wielka lipa

dj_ibutti 26.01.2017 00:56

Kiedyś to testowałem, bo dostaliśmy propozycje wejścia w to jako klub (Krakow Tigers).
Kasa z Carrefoura pojawiła się po mniej wiecej tygodniu w aplikacji. Podobnie pewnie będzie z karnetem.

Generalnie nie widzę nic w Lyoness, co byloby interesujace biznesowo ;)

mgl 26.01.2017 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kellermax (Post 1462466)
Za wyrobienie karty od razu miałem 5zl na profilu i już mam na koncie. Natomiast za zakup karnetu nie ma ani śladu. Złożyłem reklamację i czekam. Dostałem odpowiedź że do końca miesiąca powinienem dostać zwrot. Jeśli chodzi o Carrefour to za każde zakupy jest zwrot ale też trzeba pilnować bo nie wszystko ksieguja. Ogólnie mizernie trochę to działa. Mam nadzieję że z czasem to się poprawi bo odstrasza ludzi z początku i będzie jedna wielka lipa


Od każdej transakcji jest cashback? Myślałem, że tylko od określonej kwoty.

https://images82.fotosik.pl/317/a347288c7b75008bmed.png

wierny 26.01.2017 18:52

Ja mam dwie rozliczone transakcje z groupon a z Carrefoura żadnej...
Najstarsza jeszcze sprzed świąt. Wysłałem maila zobaczymy co odpowiedzą.

kellermax 27.01.2017 04:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgl (Post 1462518)
Od każdej transakcji jest cashback? Myślałem, że tylko od określonej kwoty.

https://images82.fotosik.pl/317/a347288c7b75008bmed.png

450 zł trzeba wydać,zeby dostać ten shopping point czy jak to zwą:). Zwrot powinien być od każdej kwoty tylko różnie to jest i tr,eba sobie tego pilnować a jak nie to reklamować z paragonem

Gin 28.01.2017 16:59

A gdzie można sprawdzać te kwoty, zwracają na konto czy jaj bo wyrobiłem kartę ale nie podawał em numeru konta

wierny 28.01.2017 17:04

Sprawdzasz w swoim profilu, dopiero musisz wydać dyspozycję przelewu na konto.

kellermax 29.01.2017 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1462746)
A gdzie można sprawdzać te kwoty, zwracają na konto czy jaj bo wyrobiłem kartę ale nie podawał em numeru konta

musisz uzupełnić dane na swoim profilu żeby otrzymywać zwrot. Uprzedzam, że zaksiegowanie transakcji u mnie trwa już ponad miesiąc! Wyczytałem, że to z powodu możliwości zwrotu zakupu tak długo czekają ze zwrotem.

White_Star77 01.02.2017 13:16

Jest tu jakaś osoba która dostała zwrot za zakup karnetu ? :D
Ja kupiłem karnet 2 tygodnie temu a w zakładce '' Moje Korzyści'' dalej tylko 5 zł za wyrobienie karty :D

wierny 01.02.2017 17:52

90 dni na rozliczenie transakcji....

krzaq12 07.02.2017 11:27

Wadowice
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...5e&oe=59053933

Skawina
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...f8&oe=590F1672

Jak widać FC zabrały się mocno do roboty i hurtowo wyrabiają nowe KK.
Podobno klub ma szansę na spory zastrzyk finansowy jeśli uda się wyrobić konkretną ilość takich KK.

Sam zastanawiałem się czy wyrobić nową KK (moja ma jeszcze pół roku ważność) ale chyba się skuszę, z każdego kupionego biletu, część środków wraca na konto moje i Wisły.
Do tego kilka dużych ptk jak Carrefour, Deichmann, czy Adidas online.

mari339 07.02.2017 11:34

Czy jak już kupiłem bilet to będę mógł w dniu meczu wyrobić tą nową kartę kibica? (moja ma jeszcze pół roku ważności) Czy wtedy będę miał jakieś problemy z wejściem na stadion?
Mam 100 km do Krakowa więc wyrobienie karty przed kupnem biletu nie wchodziło w grę.

krzaq12 07.02.2017 11:42

W sumie dobre pytanie, ja też mam już bilet na sobotni mecz, ale mam zamiar wyrobić nową KK w sobotę, kolega podobnie. Wydaje mi się, że nie powinno to stanowić problemu, ale może ktoś się jeszcze wypowie.....

dzięki ;)

hors 18.03.2017 14:22

To prawda że jest 90 dni na zatwierdzenie transakcji? Spora część zakupów na moim koncie jest zarejestrowana już z początkiem lutego a status pokazuje że ciągle otwarty i nie widzę w tabelce kwoty wsparcia dla klubu.

Po za tym słaby jest ten system zakupów poprzez sklepy online gdzie dane zapisują się w cookies i miałem sytuacje gdzie transakcja nie została zapisana.

krzaq12 18.03.2017 14:25

Mam tak samo jak TY. ;)

Ja robiłem zakupy w Carrefour na początku miesiąca i w połowie lutego i cały czas mam status ,,Obrót jest nadal otwarty"
Wydałem łącznie na zakupy około 80 zł. Cashback to około 2 zł. Póki co brak informacji o wsparciu Wisły Kraków.

hors 18.03.2017 14:38

No dokładnie Carrefour to podstawowe źródło, wierzę że KIEDYŚ te transakcje zostaną zatwierdzone. Oferta w cale nie jest taka bogata jeśli chodzi o sklepy stacjonarne.

heoij 22.03.2017 20:52

Rób zakupy, otrzymuj zwrot pieniędzy i jednocześnie wspieraj Wisłę Kraków. To możliwe! Zobacz jakie to proste:


wolo_thebest 23.03.2017 13:21

Witam,

Ja mam takie pytanko co do Cashback. Wszystkie te sklepy mają zwrot od 1% do 4% za zakupy 450zł netto. Czy zwrot następuje tylko przy tak dużej transakcji a mniejsze kwoty przepadają? Czy może te wszystkie mniejsze transakcje (załóżmy 50zł) będą się sumować do czasu osiągnięcia tego pułapu 450zł netto i wtedy zostaną zwrócone? Ktoś się orientuje?

maciekkk 23.03.2017 13:49

Wydaje mi się, że za wszystkie zakupy jest zwrot 1-4% , a kwota, która tam jest podana dotyczy tych punktów shopping deals. Ale mogę się mylić, więc jak coś to mnie poprawcie :D

Coglin 23.03.2017 15:45

Tak to wygląda w np. Carrefourze:

zakupy - cashback - shopping points

88,21 PLN - 1,76 PLN - 0,19

66,77 PLN - 1,33 PLN - 0,14

86,02 PLN - 1,72 PLN - 0,19


W "Danych bankowych" wystarczy wpisać tylko nazwę banku, właściciel konta i numer konta czy trzeba też kod banku, IBAN i BIC??

Sam sobie odpowiem może komuś się przyda - wystarczy numer konta (bez spacji) i właściciel - info infolinia.

hors 28.03.2017 17:38

Otrzymałem już pierwszy zatwierdzony zwrot za zakup biletu na mecz za 30 zł z 18 lutego, 2,40 do konta i 30 groszy na wsparcie klubu. Niestety transakcja wcześniejsza z Carrefoura jeszcze nie zaliczona, czyli wszystko zależy od partnera.

krzaq12 28.03.2017 17:46

Ja również robię przeważnie zakupy w Carrefour i póki co nie ma wsparcia klubu (transakcja nadal nie została rozliczona) Zakupy robione w ubiegłym miesiącu.

Kocur 28.03.2017 17:49

A w umowie jest jakiś termin, czas podany do kiedy partner musi zrealizować transakcję? Bo można tak czekać dwa lata ... ? :)

krzaq12 28.03.2017 17:53

Chyba jest podana liczba 90 dni.

Nie pamiętam, kiedyś to czytałem i ktoś taki termin przytaczał.

wierny 28.03.2017 20:42

90 dni to prawda, carrefour rozlicza po około 2 misiącach niestety

siara 05.08.2017 11:47

Pytanie....Podobno można łączyć cashbak z rezerwacjami na booking.com , ktoś potwierdzi ?

malaparte 27.10.2017 21:29

kilka dni temu wyrobiłem nową kartę kibica...jedyne co chciałbym o niej powiedzieć, to że jest ona wyjątkowo brzydka, zawsze KK nosiłem w portfelu w pierwszej, widocznej przegrodzie, ciesząc nią wzrok, tej niestety nosił tak nie będę...nawet taki mały kawałek plastiku jest wizytówką klubu, tego jak poważnie podchodzi się do swoich obowiązków...

Garret 27.10.2017 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1485990)
kilka dni temu wyrobiłem nową kartę kibica...jedyne co chciałbym o niej powiedzieć, to że jest ona wyjątkowo brzydka, zawsze KK nosiłem w portfelu w pierwszej, widocznej przegrodzie, ciesząc nią wzrok, tej niestety nosił tak nie będę...nawet taki mały kawałek plastiku jest wizytówką klubu, tego jak poważnie podchodzi się do swoich obowiązków...

Problem w tym, że ten wzór wybrali kibice w sondzie. Były projekty zdecydowanie ładniejsze i - przede wszystkim - bez loga spółki akcyjnej, no ale... Też mi się nie podoba i nie jestem w stanie pojąć jak ta grafika wygrała.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl