Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [X KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 23 września, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9710)

arth_ur 24.09.2016 07:01

Popovic dobry mecz dużo lepszy od bezbarwnego Maczynskiego. Podobno cały czas gra z kontuzją. Co do karnego jak Denis podchodził dziwiłem się czemu nie Mójta? Bardziej z punktu cieszą się w Warszawie. Jak będziemy mieć takie same zaangażowanie jak w wczorajszym meczu to górna 8 jest pewniakiem.

mitmichael 24.09.2016 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1454193)
Brawo kuerwa!!!!!!! Szkoda amatorskiego karnego ale nie tylko to die liczy. Postawa piłkarzy może poza Boguskin, którego nie było widać taka jaka powinna być co mecz. Niepokoi to że to jest polska liga więc po dwóch dobrych meczach następny pewnie prze.......imy:)

Potrafilismy nie wygrac 7 kolejnych spotkan to i mozemy nie przegrac kolejnych, taka to jest ekstrraklasa. Ten karny to była kpina a nie powazne podejscie Popovicia. To nawet nie szło pod słupek tylko w srodek. Niech cwicza rzuty karne na treningach skoro nikt nie jest do nich wyznaczony i wybiora najlepszego a nie podchodzi sobie kto chce i strzela jak chce.

Matejas_ 24.09.2016 08:02

Dawno nie widziałem tak grającej Wisły. Żal mi Popovicia, bo w 80 minucie przecierałem oczy ze zdumienia co chłop gra. Najlepszy mecz w jego wykonaniu odkąd przyszedł do Wisły. Wreszcie do formy wraca Mączyński, fajnie wyglądała para Ondrasek Zachara w ataku, groźna dwójka Małecki Mójta na lewej flance, wielki plus dla obrońców za 0 z tyłu! Szkoda tej kropki nad "i", szkoda straconych 2 pkt bo wyszlibyśmy ze strefy spadkowej, ale nie ma co pastwić się nad zawodnikami w takim momencie. Zagrajmy taką piłkę w Płocku i Poznaniu, a jestem pewny zdobycia kolejnych 4 pkt!

Szofer 24.09.2016 09:02

niepotrzebnie jedynie pchał sie do wolnych i tego karnego bo od początku mu to nie szło...
poza tym miło się patrzyło na gre, walka, zaangażowanie - na 100%, czasem brakło chłodnej głowy i niektóre akcje chcieli rozwiązać "za szybko"...
ktoś wyżej napisał, górna 8... gdyby grali tak cały czas to przy poziomie naszej ligi spokojnie jest szansa na pierwszą 4

elliot_ness 24.09.2016 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1454184)
Ta, w zeszłym sezonie 4/4, raz nie strzelił i wielkie aj waj. ....a, nawet Messi nie strzela wszystkich karnych

Wszystkie karne Popovica były strzelane na ogromnym farcie. Pilka ledwo toczyła sie do bramki. Karne strzela się na dwa sposoby albo technicznie albo na siłę . Popovic nie potrrafi ani jednego ani drugiego .

Ogryzek 24.09.2016 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elliot_ness (Post 1454213)
Wszystkie karne Popovica były strzelane na ogromnym farcie. Pilka ledwo toczyła sie do bramki. Karne strzela się na dwa sposoby albo technicznie albo na siłę . Popovic nie potrrafi ani jednego ani drugiego .

Najgorsze jest to że na boisku był Mójta który ten element ma świetnie opanowany. Czemu on nie strzelał? Jak podchodził Popovic to już wiedziałem że będzie lipa.

szprotson 24.09.2016 10:04

bo Mojte w środek tez by złapał ;)

Było minęło. Jakby asy grały cały czas jak wczoraj to pudło nasze.
Mojta jakby nie było jak dla mnie najlepsze spotkanie na Wisle. To samo Popovix

tommiyacht 24.09.2016 10:19

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=633

tyle w temacie. dziekuje

JrQ- 24.09.2016 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1454189)
Popovicia zawsze broniłem, ale w tym momencie chłop jest zupełnie bez formy. I nie mówię tu o spieprzonej jedenastce.

Gdy trza było grać górą - grał po ziemi, gdy trzeba było grać po ziemi rzucał baloniki, gdy trzeba było przyśpieszyć - zwalniał, piłki rzucał niedokładnie, często na plecy, nie w tempo przez co jego przerzuty nie dawały żadnego pożytku.

Jak zobaczyłem, że to on podchodzi do karnego to od razu wiedziałem, że nie
strzeli. Jak można podchodzić do karnego, jak się widzi, że NIC mi nie wychodzi - a tak było z Popoviciem w tym meczu. Nie rozumiem czemu on sam podjął taką decyzję, gdy sam widział, że tak mu piłka nie siedziała.

Już lepszy był w destrukcji, bo generalnie z Krzyśkiem się fajnie asekurują i odkąd grają w środku razem nie tracimy bramek. To w dużej mierze ich zasługa i mimo wszystko llepiej wygląda nasza gra z Popoviciem / Mąką niż z Brlekiem na boisku.

Druga sprawa to moim zdaniem należały nam się 2 karne - ręka Pazdana ewidentna. I moim zdaniem zrobiona z premedytacją. Widział, że traci równowagę i może być setka dla nas to wywinął ręką, żeby wybić. A, że się przy tym debilnym manewrze sam uszkodził? Jego wina.

Zagraliśmy dobry mecz - w 1 połowie warszafka była chyba bez strzału na bramkę. Wynik obiektywnie rzecz biorąc jest też dobry, ale ciężko żeby po takim meczu i tym karnym nie czuć niedosytu. Tak zwyczajnie po prostu szkoda ;(

To chyba inny mecz oglądałeś, bo akurat Popovic był jednym z najlepszych na boisku.
Co nie zmienia faktu, że karne wykonuje fatalnie i powinien ktoś inny strzelać.

Ręka Pazdana NIE DO ODGWIZDANIA. Ochłoń, bo widzę, że masz problem z realną oceną.

szprotson 24.09.2016 10:50

ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie.
Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek.

Jeszcze co do Miśkiewicza. On ma naprawde niezły refleks. Ale jego minus to zły timing (uprzy wychodzeniu do piłek i obliczaniu ich lotu) oraz dziurawe ręce (chociaż wczoraj RAZ złapał piłke naprawde pewnie jak na bramkarza przystało)
Również dużo pracował wczoraj Zachara, bardzo czesto sie cofał i był w linii z naszym wolnym elektronem i mózgiem - Boguskim.
Imponował pressing i doskok, przez pierwsze 10 minut Legia nie wiedziała gdzie jest.

lukas14 24.09.2016 10:58

Skrzydłowy potrzebny od zaraz , z jednym skrzydłem słabo , Boguski to na łakwe najwyzej sie nadaje , lepiej Jovic w pomocy a Bartosz obrona ,

DJ Hazel 24.09.2016 10:59

Jeśli każdy mecz gralibyśmy z takim zaangażowaniem to moglibyśmy nawet wygrać tą śmieszną ligę. Bo w czym my jesteśmy gorsi od takiej np Termaliki ? Mamy gorszy skład? Nie sądzę. Brakuje nam zaangażowania w każdym meczu . Obawiam się jednak,że już za tydzień znów zacznie się padaka ( obym się mylił !) .
Taką Wisłę chce się oglądać.Przypomniały się najlepsze czasy. Zarówno na boisku jak i na trybunach. Oby więcej takich meczy ! Legia szczyci się,że wyczaiła nam oprawę...Pociąg mieli o 16 więc ktoś pewnie wcześniej dał im info nabazgrali coś na prześcieradle i wielkie pajacowanie się zaczęło,że nas rozkminili. W końcu kibicowsko idzie na lepsze z naszej strony. Będzie tylko lepiej bo potencjał w nas ogromny.
PS. Czemu po raz kolejny znajomy oglądający mecz w tv twierdzi,że Legia bardzo dobrze słyszalna a w realu zupełnie ich nie słyszałem? Czy to serio canal plus ustawia tak te mikrrofony? przecież to nawet nie realne by 800 ludzi przekrzyczało ponad 20 tys

Ogryzek 24.09.2016 11:04

Tak, ekipa która technicznie obsługuje mecze z c+ to kibice legii. Było już kiedyś o tym pisane. W Poznaniu tez cwelka "przekrzykuje" tamtejszy młyn dzięki pomocy ekipy technicznej...

Tak czy owak legia to cykory - jedyne co im pozostało to rozkminianie opraw :)

Arked 24.09.2016 11:20

Gra wygląda nieźle. Fizycznie też prezentujemy się bez zarzutu. Co mnie jednak niepokoi to potworne problemy ze strzelaniem bramek. W tym względzie niestety nic się nie zmieniło. Na szczęście obrona pozbierała się do kupy i rywale w ostatnich dwóch meczach zawiesili poprzeczkę bardzo nisko bo nie byłoby tak wesoło. Wypada liczyć na dalszy progres, w który wierzą trener i co najważniejsze sami piłkarze.

Drako 24.09.2016 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454219)
ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie.
Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek.

(...)

Tak: http://ekstraklasa.tv/bramki/gornik-...-strzal/vxwtdd

wislacki 24.09.2016 11:29

Jak dla mnie to jedynie walki naszym nie można odmówić.

W ataku jak Mały nie wciśnie to nikt nie wciśnie. Tak naprawdę to nie mieliśmy wczoraj żadnej typowej setki. Jedyne co potrafimy to oddawać strzały z dystansu - groźne co prawda, ale to wciąż tylko strzały, głównie sprzed pola karnego.

Funkcjonuje tylko jedno skrzydło, z czego Mójta nadaje się tylko do ofensywy. W obronie to dramat, objeżdżany przez każdego. W ogóle cała defensywa elektryczna i niepewna.

Czy oni ćwiczą w ogóle stałe fragmenty? W ataku bez pomysłu, chyba ani razu nie było zagrożenia. W obronie natomiast co drugi rzut wolny/rożny Legii przyprawiał o palpitację serca.

Idzie to wszystko do przodu, bo jest dużo lepiej niż choćby z Jagą, ale to wciąż bardzo bardzo słabo. Pytanie czy z takim składem można wyciągnąć więcej. Brakuje niestety typowego rozgrywającego, który miałby pomysł na grę i jednym podaniem otworzył drogę do bramki.

Dariook 24.09.2016 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1454223)
Tak, ekipa która technicznie obsługuje mecze z c+ to kibice legii. Było już kiedyś o tym pisane. W Poznaniu tez cwelka "przekrzykuje" tamtejszy młyn dzięki pomocy ekipy technicznej...

Tak czy owak legia to cykory - jedyne co im pozostało to rozkminianie opraw :)

A to nie jest tak, ze oni sprayem na szybkosci babrali ?:P

piotek 24.09.2016 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454219)
ręka Pazdana nie do odgwizdania?

Zapis o świadomym zagraniu ręką powinien być, imo, usunięty, bo daje prawo do sporych nadużyć. Zresztą co kogo obchodzi, czy było to świadome, skoro drużyna przeciwna traci realną szansę na bramkę (a w sytuacji z Pazdanem piłka miała taka rotację, że najpewniej trafiłaby do Zachary)? To tak jakby jechać ślizgiem po mokrej murawie, skosić gościa i tłumaczyć się, że nie było intencji sfaulowania, tylko murawa za daleko poniosła :D

Co do wiadomej sytuacji - wydaje mi się, że jak człowiek leci na twarz, to wystawia rękę do przodu, żeby się zaasekurować, a nie pływa kraulem.

I niech ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem Moulin nie skończył meczu z żółta przynajmniej? Popełnił 8(!) fauli, przynajmniej raz z korzyścią taktyczna dla zespołu. Jesli dobrze pamiętam przepisy za samo ironiczne oklaskiwanie decyzji sędziego, powinien dostać kartkę.

FrankDrebinTSW 24.09.2016 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 1454221)
Jeśli każdy mecz gralibyśmy z takim zaangażowaniem to moglibyśmy nawet wygrać tą śmieszną ligę. Bo w czym my jesteśmy gorsi od takiej np Termaliki ? Mamy gorszy skład? Nie sądzę. Brakuje nam zaangażowania w każdym meczu . Obawiam się jednak,że już za tydzień znów zacznie się padaka ( obym się mylił !) .
Taką Wisłę chce się oglądać.Przypomniały się najlepsze czasy. Zarówno na boisku jak i na trybunach. Oby więcej takich meczy ! Legia szczyci się,że wyczaiła nam oprawę...Pociąg mieli o 16 więc ktoś pewnie wcześniej dał im info nabazgrali coś na prześcieradle i wielkie pajacowanie się zaczęło,że nas rozkminili. W końcu kibicowsko idzie na lepsze z naszej strony. Będzie tylko lepiej bo potencjał w nas ogromny.
PS. Czemu po raz kolejny znajomy oglądający mecz w tv twierdzi,że Legia bardzo dobrze słyszalna a w realu zupełnie ich nie słyszałem? Czy to serio canal plus ustawia tak te mikrrofony? przecież to nawet nie realne by 800 ludzi przekrzyczało ponad 20 tys


Swiete słowa. Ta liga jest tak słaba, ze wystarczy zaangazowanie i sie ja wygrywa, nie to co dawniej. Żałosne jest tylko to, ze wczorajszy rywal gra w LM...

Co do mikrofonow to chyba nie jest nowosc przeciez nawet jak był ten prowizzoryczny sektorek jeszcze na starym stadionie oddalony 50m od boiska to w c+ bylo slychac Legie a co dopiero pozniej :D

szprotson 24.09.2016 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1454227)
A to nie jest tak, ze oni sprayem na szybkosci babrali ?:P

profil NS mówi co innego.

brawa za powrót UW

Arked 24.09.2016 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FrankDrebinTSW (Post 1454229)
Swiete słowa. Ta liga jest tak słaba, ze wystarczy zaangazowanie i sie ja wygrywa, nie to co dawniej.

Wybacz ale jest to gówno prawda. W ostatnich dwóch meczach graliśmy z dużym zaangażowaniem. Wygraliśmy jeden z nich po, co tu dużo mówić, bardzo przypadkowej bramce w ostatniej minucie. W drugim szczęścia już zabrakło. Jeśli brakuje umiejętności i jakości w grze ofensywnej to punkty zdobywa się sporadycznie. Żadne specjalne zaangażowanie tu nie pomoże. Przeciwnik wzruszony zaangażowaniem naszej drużyny nie wrzuci sobie piłki do swojej bramki. Jedyna droga to dalsze doskonalenie gry defensywnej i przede wszystkim ofensywnej. Zaangażowanie to jest podstawa i nie brakowało nam go w większości przegranych meczów.

A co do słabości ligi. Nasza liga jest po prostu przeciętna. A porównując ją do tej z przed 10 czy 20 lat to pewno jest mocniejsza i bardziej wyrównana. Dużo mniej jest drużyn ogórkowych, z którymi można wygrać na stojąco (właściwie to takich nie ma).

heoij 24.09.2016 13:47

Dwa karne powinny być dla nas.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...94534068_o.jpg

tommiyacht 24.09.2016 13:49

mecz z L bez przekrętu to nie mecz

wiesniak842 24.09.2016 13:54

Czepiacie sie. Ewidentny faul oczami ze strony Zachary.

TS&ZKS 24.09.2016 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1454228)
Zapis o świadomym zagraniu ręką powinien być, imo, usunięty, bo daje prawo do sporych nadużyć. Zresztą co kogo obchodzi, czy było to świadome, skoro drużyna przeciwna traci realną szansę na bramkę (a w sytuacji z Pazdanem piłka miała taka rotację, że najpewniej trafiłaby do Zachary)? To tak jakby jechać ślizgiem po mokrej murawie, skosić gościa i tłumaczyć się, że nie było intencji sfaulowania, tylko murawa za daleko poniosła :D

Co do wiadomej sytuacji - wydaje mi się, że jak człowiek leci na twarz, to wystawia rękę do przodu, żeby się zaasekurować, a nie pływa kraulem.

I niech ktoś mi wytłumaczy, jakim cudem Moulin nie skończył meczu z żółta przynajmniej? Popełnił 8(!) fauli, przynajmniej raz z korzyścią taktyczna dla zespołu. Jesli dobrze pamiętam przepisy za samo ironiczne oklaskiwanie decyzji sędziego, powinien dostać kartkę.

Moge Ci powiedzieć w jaki spodób. Graliśmy z drużyną pzpn. Oni nie mogą przegrywać takich meczy. A prawda jest taka, że karnego przez reke pazdana nie powinno byc. On powinien już dawno w szatni z czerwoną kartką siedzieć. No ale jak 12 zawodnik legii mogl oslabic swoj zespol?

For_FuN_ 24.09.2016 14:45

Od strony sportowej mecz na tragicznym poziomie(wystarczy sprawdzić ile było podań :D, piłka latała głównie na wysokości 3-4 piętra). Co do zaangażowania, to było na optymalnym poziomie(bo chyba każdy wymaga tego od zawodowego piłkarza). Niestety z obu stron słabe przygotowanie fizyczne. Wynik cieszy, bo taki zakładałem przed meczem :). Elka stworzyła sobie 4 setki i dobrze, że Radović zszedł, bo on je wypracowywał. Trzeba punktować.

Sędzia pozwolił na zbyt ostrą grę, bo meczu nie powinien dokończyć Pazdan, Moulin, Małecki(ten zj*b, to w normalnej lidze za taką wiązankę do sędziego wyleciałby od razu), Mączyński(nie wiem skąd taki agresor).

P.S - Ci którzy piszą o karnym po "ręce" Pazdana, to niech poczytają przepisy :D. Idealne zachowanie arbitra, powinien być nawet faul, bo Zachara ewidentnie faulował(stąd przypadkowe zagranie ręką).

Davss875 24.09.2016 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1454181)
Brawa dla zawodników za serce do walki. Chcieli dzisiaj wygrać i widać było że bardziej im zależy na 3pkt niż piłkarzom warszawskiej prostytutki.

Serce do walki było tylko trochę głowy do gry brakowało. Pierwsza połowa była fajna bo lewe skrzydło fajnie chodziło nasi praktycznie zawsze byli tam gdzie powinni być. Druga połowa to szarpanina i bicie głową w mur.
Brakuje rozgrywającego to widać i niestety dzisiaj było chyba najsłabsze spotkanie w wykonaniu Zachary. Może jak się bedzie dogrywał z Ondraskiem to z czasem będzie lepiej.

Popović. Człowieku ty jesteś drugim Jirsakiem. Ledwo poprawny i nic poza tym. I bez charakteru. Zamiast się przepychać weź dwóch legionistów na plecy. Wtedy będziesz bardziej męski.

Kolego teraz to już przesadziłeś. Jirsak był dużo lepszy od Popovicia. Przede wszystkim technicznie. Pamiętasz jakie bramy walił na początku? Porównywanie Popovicia do Jirsaka jest grubo nie na miejscu!!! Ile Jirsak miał asyst. Ta najważniejsza z Barceloną!!! a ile ma Popović? Popović kopie się po czole i nic więcej!!!

FrankDrebinTSW 24.09.2016 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1454231)
A co do słabości ligi. Nasza liga jest po prostu przeciętna. A porównując ją do tej z przed 10 czy 20 lat to pewno jest mocniejsza i bardziej wyrównana. Dużo mniej jest drużyn ogórkowych, z którymi można wygrać na stojąco (właściwie to takich nie ma).

"Ide o zakład", ze taki nawet taki Groclin z lat 2003 2005 by te lige rozwalił w puch...

Wyrownana to moze i jest ale na pewno nie mocniejsza i nie ładniejsza.Dawniej bylem w stanie obejzec mecz innej ekipy niz Wisła, czy to mecz Legii kibicujac Jej rywalowi, czy to Groclin, Amike a nawet Odre swego czasu( Rockim xd ). Od jakis 5-6 lat po prostu ogladanie tej ligi mnie obrzydza i nawet mecze Wisly ogladam z zacisnietymi zebami aby wytrzymac.

crux.a 24.09.2016 15:52

Po obejrzeniu powtórek ręki Pazdana uważam, że należał nam się karny. Takiego odbicia piłki ręką sędzia ma prawo nie gwizdnąć tylko wtedy, gdy zagranie ręką jest konsekwencją faulu. Ale Zachara nie faulował.

Ogryzek 24.09.2016 15:58

Jeśli faktycznie powinny być dwa karne dla nas - to kolejny "błąd" na korzyść cwelki w meczu z nami. Znowu przypadek? Coraz ciężej w to uwierzyć.

TommyTSW 24.09.2016 16:32

kolejny?pazdan wyżej druga żółta, czerwiński druga żółta za karnego, czerwona za odepchnięcie przy awanturze w 1 połowie.już pomijam chamskie faule cweLów, były 2 sytuacje gdzie nasi wychodzili na pustą bramkę faule odgwizdał a kartek nie dawał bo mieli już jedną.

Blaszczu16 24.09.2016 16:42

Ehh, szkoda, że nie strzelał Mójta, albo najlepiej Mały. Patryk jest w dobrej dyspozycji i myślę, że to by strzelił.

tofik 24.09.2016 16:51

Od razu wiedzialem ze Popek nie strzeli. Mójta czego nie podszedl pojecia nie mam. Szkoda, zmarnowanej szansy.

Dariook 24.09.2016 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454230)
profil NS mówi co innego.

brawa za powrót UW

A co to jest profil NS? Powaznie pytam.

wiesniak842 24.09.2016 17:55

Pewnie fejsbuczek Nieznanych Sprawców ;)

Dariook 24.09.2016 18:01

No to grubo :D

Wiarygodne zródło informacji.

Wojtas 24.09.2016 18:16

Faktycznie w TV Legie bylo dobrze slychac.Na stadionie wcale.

I to jest własnie "urok" tego jak panowie magicy z Canal+ potrafia zrobic ze 1 tys > 21 tys .

zresztą temat miktofonów to temat rzeka,ale mysle ze juz przez tyle lat jest wałkowane,co nie zmienia faktu,ze na kazdym stadione Legia jest dobrze slyszalna.,i watpie zeby to był przypadek.

BW.WISŁA 24.09.2016 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1454249)
Faktycznie w TV Legie bylo dobrze slychac.Na stadionie wcale.

I to jest własnie "urok" tego jak panowie magicy z Canal+ potrafia zrobic ze 1 tys > 21 tys .

zresztą temat miktofonów to temat rzeka,ale mysle ze juz przez tyle lat jest wałkowane,co nie zmienia faktu,ze na kazdym stadione Legia jest dobrze slyszalna.,i watpie zeby to był przypadek.



Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22

dynek.pl 24.09.2016 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BW.WISŁA (Post 1454250)
Zauważ że zawsze przed sektorem legii jest pięknie ułożony duży mikrofon, już od trzeci raz to zaobserwowałem z E25. Przy innych ekipach tego nie zauważyłem, a jestem na każdym meczu przy R22

Serio ? Ale przecież nie od dzisiaj wiadomo, ze rozmiar nie ma znaczenia :)

BW.WISŁA 24.09.2016 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1454251)
Serio ? Ale przecież nie od dzisiaj wiadomo, ze rozmiar nie ma znaczenia :)


Sorry, zapomniałem że oni są najlepsi :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl