Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akcja kibiców NOWY SPONSOR (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9708)

FraMat 21.09.2016 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1453924)
Gow*no prawda

Uwielbiam argumenty na tym forum

As 21.09.2016 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1453936)
Uwielbiam argumenty na tym forum

No ale w sumie racje ma. Taki Hutnik Krakow nie moze sie opedzic od sponsorow, a na drugim biegunie Borussia Dortmund od dekad nie moze znalezc sponsora na koszulki. :-D

radek2323 21.09.2016 14:54

Przeciez nic zlego nie robia nikogo nie obrazaja to w czym problem ?!?



wlasnie ekstraklasa podala frekwencje:

Frekwencja po 9. kolejkach @_Ekstraklasa_
TOP5:
1 @LechiaGdanskSA
2 @Jagiellonia1920
3 @LegiaWarszawa
4 @lechpoznan
5 @WislaKrakowSA

szprotson 21.09.2016 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez momo (Post 1453913)
O to musisz już pytać w klubie. Ale jako przykłady:
https://twitter.com/ERGO_Hestia/stat...11614392295424
https://twitter.com/AcerPolska/statu...32925728645121

Dodatkowo w akcje z Acer zaangażowany Pan Targosz - jeden ze sponsorów. Ktoś nadal uważa że nie warto nic robić ??

ciekawe czy konto Acer prowadzi ktos z Acera czy firma wewnętrzna.
To samo sie ma z ergo...

Pomijam tez to co tam zostało napisane. "sprawdzamy każdą propozycje współpracy" i reszte dyplomatycznego języka :) No ale w końcu wiara przenosi góry.

Teraz troszke realizmu : kolega pracujacy na decyzyjnym stanowisku u siebie w firmie wysłał wczoraj zapytanie na wskazany adres mailowy. Z tego co wiem, żadnej odpowiedzi z klubu nie otrzymał....

FraMat 21.09.2016 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1453939)
Przeciez nic zlego nie robia nikogo nie obrazaja to w czym problem ?!?

Ty o tych argumentach?
Nikt nikogo nie obraża. Oczywiście.
Widzisz, to jak argument z Kariery Nikodema Dyzmy. Sędzia, który na pewnych rzeczach się za wydaje decyzję w sprawie walki zapaśnika... na co Dyzma
https://www.youtube.com/watch?v=svqoHP8jPzg

Karherop 21.09.2016 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1453890)
Gdzie jest info ze presesi siada do rozmow?

Nie napisałem tego jako pewnik, ale przypuszczenie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1453940)
ciekawe czy konto Acer prowadzi ktos z Acera czy firma wewnętrzna.
To samo sie ma z ergo...

Pomijam tez to co tam zostało napisane. "sprawdzamy każdą propozycje współpracy" i reszte dyplomatycznego języka :) No ale w końcu wiara przenosi góry.

Teraz troszke realizmu : kolega pracujacy na decyzyjnym stanowisku u siebie w firmie wysłał wczoraj zapytanie na wskazany adres mailowy. Z tego co wiem, żadnej odpowiedzi z klubu nie otrzymał....

Serio zapytam: ktoś cię opłaca za zniechęcanie ludzi i wieczne malkontenctwo?

I tak tylko się powtórzę. Narzekać i wylewać hejty jest najprościej. Jak możecie coś zrobić to chociaż nie przeszkadzajcie tym co chcą coś zrobić. A skoro rzecznik naszego klubu to popiera i z ramienia klubu przekauzuje bilety VIP dla kibiców to raczej cieszą się z zaangażowania kibiców.

radek2323 21.09.2016 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1453941)
Ty o tych argumentach?
Nikt nikogo nie obraża. Oczywiście.
Widzisz, to jak argument z Kariery Nikodema Dyzmy. Sędzia, który na pewnych rzeczach się za wydaje decyzję w sprawie walki zapaśnika... na co Dyzma
https://www.youtube.com/watch?v=svqoHP8jPzg

Nie o innych...

herkules 21.09.2016 16:21

Ok podajcie jakąś listę firm z Krakowa i Małopolski do których warto się zwrócić

szprotson 21.09.2016 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1453943)
Serio zapytam: ktoś cię opłaca za zniechęcanie ludzi i wieczne malkontenctwo?

I tak tylko się powtórzę. Narzekać i wylewać hejty jest najprościej. Jak możecie coś zrobić to chociaż nie przeszkadzajcie tym co chcą coś zrobić. A skoro rzecznik naszego klubu to popiera i z ramienia klubu przekauzuje bilety VIP dla kibiców to raczej cieszą się z zaangażowania kibiców.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1453843)
.
Wczoraj na odzew odpowiedziała firma Acer i zapewne w najbliższym czasie 'prezesi' siądą do rozmów

.

bynajmniej nikt mi nie płaci, ale nie wiem czemu od razu wystawiasz kly? To ciągle przez to wytykanie złotej mlodzieży którą widziałeś i ochy oraz achy wypuszczałeś?

Widzisz, kazdy ma swoj sposob działania. Ja, rekomendując dana firme i jej ofetę lubie wiedzieć co rekomenduje.
Ja działań nie neguje, jestem zwykłym kibicem jak kazdy z nas, wiec ja moge decydować tylko o swoich działaniach. Super ze cos sie dzieje, podsumujemy to za jakiś czas.
Jeśli jednak akcja odniesie skutek na miejscu szarkow od razu wy.......iłbym wszystkich ludzi z klubu.
magazyniera tez. A wiesz czemu ? Bo kibice ich zastąpia i zrobią to za frajer.

Blaszczu16 21.09.2016 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1453893)
Ludzie na milosc boska, zadne maile nie pomoga kiedy na trybunach mamy 8 tysiecy ludzi,
Gwarantuje wam, ze jesli frekwencja na meczach bedzie +/- 25-30k ludzi to sponsorzy sami beda walic do klubu drzwiami i oknami.
Niewazne ile infantylnych maili wyslecie zadna powazna firma nie zostanie sponsorem klubu ktorego losami aktynie interesuje sie 1% mieszkancow Krakowa. Po to ktos sponsoruje klub aby trafic do swiadomosci klientow, jesli nie poprawimy frekwencji to bedzie jak z tym mitycznym Volkswagenem, ktory jak zobaczyl frekwencje to sobie dal spokoj.

Jesli naprawde chcemy do klubu sprowadzic sponosrow to powinnismy sie skupic na sposobach podniesienia frekwencji a tym samym podniesienia atrakcyjnosci Wisly Krakow jako platformy reklamowej.

Jednym ze sposobów na podniesienie frekwencji jest sukces sportowy. Niech się piłkarzyki wezmą za grę to wtedy przyjdzie 25 tysi jak na Zagłębie.

bonawentura 21.09.2016 17:15

Ja nie mogę. Cóż za hipokryzja na forum. Zakładamy nowy temat o sponsorze, wszyscy klepią - dobre! Ale nikt nie dołoży z własnej sakwy i nie kupi czegoś ekstra i się tym nie pochwali. To jest właśnie hipokryzja.

Sponsor będzie, jak mu Wisła Kraków S.A. pokaże atuty, np. zwiększone obroty w ostatnich miesiącach. To w znacznym stopniu wpłynie na jego decyzję o sponsoringu. Dlatego trzeba robić wszystko, by Wisła generowała zwiększony przychód, do czego tak zachęcam, by każdy kupił nawet głupi plastikowy kubek. Ale nie - wolą dalej klepać. Za bardzo nie wiedzą, jak się zgarnia sponsora, ale klepią dalej.

regan 21.09.2016 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1453936)
Uwielbiam argumenty na tym forum

Wydedukuj. Czemu bandery reklamowe są obrócone tyłem do trybun(frekwencji?) :)
memory 5 - Telewizja - i wszystko jasne.
Frekwencja to tylko jeden z kilku składników i to wcale nie decydujący. Kiedyś mieliśmy chu*jowy stadion 8-10 tys ludzi max a płacili po 5 milionów za miejsce na koszulce. Teraz nie chcą nie dlatego, że mamy wiekszą średnią frekwencję, większy nowocześniejszy stadion, tylko dlatego, że medialność klubu podupadła ze względu m.in na to, że nie gramy w pucharach i mniej ludzi ogląda nasze mecze w TV.

crapmaster 21.09.2016 22:33

raz

Cytat:

Dzień dobry

uprzejmie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zaproszenie do współpracy.
Niestety z prawdziwą przykrością musimy poinformować, że nasza firma nie angażuje się w inicjatywy o charakterze sportowym oraz nie włącza się w działania w tym obszarze.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
dwa

Cytat:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt. Niestety nie angażujemy się w sponsoring sportowy.

Z wyrazami szacunku,
czy ktoś dostał jaką odpowiedź cokolwiek ?

zieniu.nazawsze 22.09.2016 09:11

z tymi firmami według mnie trzeba się kontaktować w pierwszej kolejności:
http://www.lista500.polityka.pl/rankings/show/region:6

oraz

Największe firmy Małopolski:
1. Grupa PGD to grupa dealerska
2. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach SA
3. Grupa Polska Stal S.A. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Krakowie
4. Fakro, Nowy Sącz
5. Wawel SA
6. Spółka Alumetal S.A. z siedzibą w Kętach jest jednym z największych w Europie producentów wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych.
7. ArcelorMittal Poland SA
8. Grupa Kęty S.A.
9. Tesco Polska SA
10. Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o
11. Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A.
12. Grupa Maspex S.A.
13. Synthos S.A

ABGwislakABG 22.09.2016 09:18

Moder żyjesz? Zamknijże w PiS-du ten temat.

FraMat 22.09.2016 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1453961)
Wydedukuj. Czemu bandery reklamowe są obrócone tyłem do trybun(frekwencji?) :)
memory 5 - Telewizja - i wszystko jasne.

Rozumiem, że banerów reklamowych po drugiej stronie boiska nie widać?
Ale masz rację.... banery są głównie dla telewizji.
Problem z nimi jest taki, że na banerach obecni są, w przypadku topowych zespołów tylko ci, którzy tak naprawdę nie muszą się reklamować, ale nie mogą sobie pozwolić na reklamową nieobecność tam, gdzie zachodzi przypuszczenie, że w opuszczone przez nich miejsce wejdzie natychmiast ktoś inny.
Tymczasem nie wejdzie nikt inny tam gdzie nie ma atmosfery sukcesu, z którym można się utożsamić.

Danielek1906 22.09.2016 11:24

Ten temat nie jest zły, tylko trzeba wprowadzić pewne modyfikacje. Nie ma sensu pisać hurtem do byle jakiś firm, bo 70% z nich nie przeczyta maila, 20% nie angażuje się w sport, a pozostali oleją temat. Należy szukać firm, które chcą się wybić. Na przykład u sąsiadki jest Comarch z branży informatycznej/IT, więc trzeba poszukać firm z podobnym charakterem, które chcą się wybić. Takimi na przykład są Oracle Polska lub Dell. Do microsoft'u czy innych nawet nie ma co pisać. Trzeba szukać po internecie i patrzeć czy ktoś angażuje się w działalność sportową., a nuż ktoś się skusi. Pozdrawiam

herkules 22.09.2016 12:23

Podobno odezwało się Tesco Polska

krzaq12 22.09.2016 13:10

Nie oszukujmy się, w latach panowania Cupiała, wiele firm nie było w stanie spełnić wymagań finansowych odnośnie sponsoringu, sam klub w okresie najlepszej działalności klubu a więc jeszcze lata 2010-2011 nie szukał na gwałt takowych partnerów.
Teraz sytuacja jest inna, trzeba ją przedstawić biznesowi, który nie ma obowiązku śledzenia obecnej Wisły.

Cytat:

Podobno odezwało się Tesco Polska
Skąd informacja?

Danielek1906 22.09.2016 13:31

Ja wysłałem dziś maila do sieci marketów Piotr i Paweł.

"Dziękujemy za wiadomość.

W przypadku zainteresowania ofertą skontaktujemy się z Państwem.



Pozdrawiamy,
Piotr i Paweł"

Zobaczymy co będzie dalej

szprotson 22.09.2016 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Danielek1906 (Post 1454033)
Ja wysłałem dziś maila do sieci marketów Piotr i Paweł.

"Dziękujemy za wiadomość.

W przypadku zainteresowania ofertą skontaktujemy się z Państwem.



Pozdrawiamy,
Piotr i Paweł"

Zobaczymy co będzie dalej

tak z ciekawosci - na jaki adres?

Kryniu 22.09.2016 13:50

Wysyłał ktoś do NTT SYSTEM? Polska firma produkująca komputery. W branży IT stoją wyżej od Comarchu a mało kto o nich wie.
http://www.ntt.pl/

lukaszsz86 22.09.2016 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Danielek1906 (Post 1454020)
Trzeba szukać po internecie i patrzeć czy ktoś angażuje się w działalność sportową., a nuż ktoś się skusi. Pozdrawiam

To może Red Bull oni bardo chętnie angażują się w działalność sportową :D

picasso 22.09.2016 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Danielek1906 (Post 1454033)
Ja wysłałem dziś maila do sieci marketów Piotr i Paweł.

"Dziękujemy za wiadomość.

W przypadku zainteresowania ofertą skontaktujemy się z Państwem.



Pozdrawiamy,
Piotr i Paweł"

Zobaczymy co będzie dalej

a nie było tam dopisku "wiadomość wygenerowana automatycznie,prosimy na nią nie odpowiadać"?

herkules 22.09.2016 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1454037)
Wysyłał ktoś do NTT SYSTEM? Polska firma produkująca komputery. W branży IT stoją wyżej od Comarchu a mało kto o nich wie.
http://www.ntt.pl/

Nikt
Wyślij koniecznie

Adenalix 22.09.2016 15:34

Dla mnie bardzo chałupniczo to wygląda, jeżeli w imieniu Klubu piszą do sponsorów Kibice. Może warto byłoby uzyskać zgodę Klubu? Może Klub już wysłał zapytanie i to jest dublowanie roboty? Chodzi też o wizerunek Klubu. Tego typu akcje wyglądają na desperackie i obniżają z założenia pozycję negocjacyjną.

Oczywiście chwała Kibicom, że są aktywni i podejmują różnego typu działania, ale to akurat zostawiłbym Zarządowi, a na pewno bez ich wiedzy i zgody nie rozpoczynałbym działań w imieniu Klubu. Może warto część aktywności przenieść na kontakty z Zarządem Klubu? Podesłać listę kontaktów, zaanonsować, ułatwić kontakt, skomponować treść oferty, itp.

Ja uważam, że warto byłoby zająć się projektami społecznymi. Nadal uważam, że cegiełka na Wisłę to akcja, ktora przyniosłaby korzyści. Cegiełki np. od 20 do 1000 zł o różnych nominałach spotkałaby się z zainteresowaniem. Po drugie jest trochę znanych osób kibicujących Wiśle (Daniec, Nowicki, Sikorowski, Wachowicz, Sołtysik, itd.). Może trzebaby ich wykorzystać do akcji wspierającej. Np. przyprowadź znajomego na stadion i wklej zdjęcie. Kupuj w sklepiku Wisły i wklej paragon (bonaventura), kup pan cegłę itd. Zawsze poszłoby to w świat.

herkules 22.09.2016 16:33

Jest też reakcja ze strony Fakto producenta okien

krzaq12 22.09.2016 16:41

Zależy jak to jest reakcja, jeśli polubienie twitta, to dla mnie żadna reakcja.
Jeśli coś takiego jak napisało oficjalne konto Betclic na tt to owszem.
Oni napisali że przez przepisy są zablokowani do początku przyszłego roku (styczeń/luty) jednak deklarują chęć współpracy, twierdząc że Wisła Kraków będzie pierwszym klubem z którym nawiążą kontakt.

W podobnym tonie wypowiedział się również inny bukmacher-firma Otobet

herkules 22.09.2016 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1454048)
Dla mnie bardzo chałupniczo to wygląda, jeżeli w imieniu Klubu piszą do sponsorów Kibice. Może warto byłoby uzyskać zgodę Klubu? Może Klub już wysłał zapytanie i to jest dublowanie roboty? Chodzi też o wizerunek Klubu. Tego typu akcje wyglądają na desperackie i obniżają z założenia pozycję negocjacyjną.

Oczywiście chwała Kibicom, że są aktywni i podejmują różnego typu działania, ale to akurat zostawiłbym Zarządowi, a na pewno bez ich wiedzy i zgody nie rozpoczynałbym działań w imieniu Klubu. Może warto część aktywności przenieść na kontakty z Zarządem Klubu? Podesłać listę kontaktów, zaanonsować, ułatwić kontakt, skomponować treść oferty, itp.

Ja uważam, że warto byłoby zająć się projektami społecznymi. Nadal uważam, że cegiełka na Wisłę to akcja, ktora przyniosłaby korzyści. Cegiełki np. od 20 do 1000 zł o różnych nominałach spotkałaby się z zainteresowaniem. Po drugie jest trochę znanych osób kibicujących Wiśle (Daniec, Nowicki, Sikorowski, Wachowicz, Sołtysik, itd.). Może trzebaby ich wykorzystać do akcji wspierającej. Np. przyprowadź znajomego na stadion i wklej zdjęcie. Kupuj w sklepiku Wisły i wklej paragon (bonaventura), kup pan cegłę itd. Zawsze poszłoby to w świat.

Jest poparcie dla akcji ze strony klubu oraz TS Wisła

szprotson 22.09.2016 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1454056)
Jest poparcie dla akcji ze strony klubu oraz TS Wisła

No i o to chodzi!
Gdzie potwierdzenie tej wiadomosci bo nic nie widze na oficjalnej.

herkules 22.09.2016 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454057)
No i o to chodzi!
Gdzie potwierdzenie tej wiadomosci bo nic nie widze na oficjalnej.

Nie bylo na oficjalnej ale bylo na tt.

piotek 22.09.2016 19:07

Juszczyk napisał coś w rodzaju: "aktywność kibiców nigdy wstydu nie przynosi", czy coś w tym sensie.

gdsmk 22.09.2016 21:49

Najzwyczajniej w świecie zapytałbym się Juszczyka, czy kontynuować takie działania. Tylko tyle i aż tyle.

Oczywiście, że temu pierwszemu kibicowi dali bilet VIP i podziękowania - bo do cholery, co mieli zrobić, jak ktoś napisał do klubu z cytowanymi tweetami: "zobaczcie co robi, może mu podziękujecie?". Chodzi o PR, bilet VIP to dla klubu jest nic, a jakoś wybrnęli i zostało to dobrze odebrane. A przecież nie mógł mu Juszczyk odpisać "sorry stary, weź przestań bo marketing mówi, że wiocha".

I podniecanie się, że firmy odpisują na twitterze, to wyższy poziom abstrakcji. Co wy myślicie, że na tym twitterze Acera siedzi prezes Acer Polska, czy chociaż dyrektor marketingu?
Uważam, że ogromnym sukcesem by było, jakby taki zarządzający danym kontem w ogóle przesłał wasz link wyżej, do marketingu. To są REALIA.

Więc jak już pisać, to na firmowe maile, i to maile dot. współpracy/marketingu. To może zadziałać, o ile trafi się w dobry moment i na odpowiednią osobę - ale nie mówimy o sponsorze koszulkowym, ale np. bannerze/LED. Choć i tak szansa jest niska.
I dodatkowo treść takiego maila skonsultowałbym z Juszczykiem. Nie obrażając nikogo, mam spore podejrzenia, że w niektórych z nich roi się od błędów, co nie daje dobrego odbioru już na wstępie.

Podsumowując akcję - jest jak zagrania Boguskiego - pomysły są dobre, ale wykonanie mogłoby być lepsze.

Dobrze ktoś powiedział - lepiej się skupić na podniesieniu frekwencji i większą skuteczność miałoby, gdybyście energię poświęconą na wysyłanie tweetów i szukanie firm poświęcili na namawianie jak największej ilości znajomych, rodziny i obcych ludzi na przyjście na Reymonta. Tutaj byłby dużo większy procent konwersji waszej energii na pieniądz.

PS. Ja akurat wierzę, że w klubie ciężko pracują nad kwestią sponsora i ufam im w tym zakresie.

herkules 22.09.2016 23:40

TWITTER : Dzięki, ale piłka nożna nie zalicza się do dyscyplin wspieranych przez #MonsterEnergy.

masada 23.09.2016 11:27

To, że ten temat wciąż żyje, jest dla mnie dowodem na to, jak bardzo w klubie wciąż nie jest normalnie.

Osobna sprawa to, że ktoś na taki pomysł wpada i zakłada temat To mnie nie dziwi, bierze się to zapewne z krystalicznie czystych intencji, nie wątpię.
A że szansa na jakiekolwiek efekty mizerna, a uczynione szkody spore..? Ludzie, no weźcie wy się zastanówcie jaki między wierszami wysyłacie komunikat tym firmom? Jest on dokładnie taki: Wisła to klub w którym panuje kompletna partyzantka, dział marketingu muszą wyręczać kibice.

Dziwi mnie z kolei bardzo pozytywna odpowiedź z klubu, o ile to prawda. Bo komunikat w normalnej sytuacji powinien być inny: dzięki za zaangażowanie, ale my mamy sprawę pod kontrolą i się nią sami zajmujemy, do wszystkich tych firm wysłaliśmy kompleksowe i spersonalizowane oferty z cennikami, polami możliwej współpracy, etc.

Naprawdę to było już sto razy mówione: kupujcie bilety, nakręcajcie znajomych, kupujcie też gadżety i pamiątki, to najlepsze co w tej chwili można zrobić.

wolfy 23.09.2016 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1454135)
Jest on dokładnie taki: Wisła to klub w którym panuje kompletna partyzantka, dział marketingu muszą wyręczać kibice.

Komunikat jest trochę inny - są zapaleńcy interesujący się Wisłą. Rezultat może nie być natychmiastowy, ale jedna czy druga firma może rozważyć czy by nie zostać sponsorem. Niekoniecznie wielka, niekoniecznie od razu wchodzić na koszulki. Ale sama informacja że sytuacja się zmieniła niekoniecznie musiała do wszystkich dotrzeć.

masada 23.09.2016 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1454136)
Komunikat jest trochę inny - są zapaleńcy interesujący się Wisłą.

Ach to oczywiście też, ale o tym chyba każdy wie. Tylko, że są też pewnie podobni zapaleńcy z Izolatora Boguchwała i być może też ofertę do Emirates już wysłali. ;)

Mam nadzieję, że to Ty masz rację, ale wg mnie odbiór wśród lokalnych firm może być właśnie taki jak napisałem, zwłaszcza jeśli kontakt miał miejsce wyłącznie ze strony kibiców, a oferty z klubu nie było żadnej.

wester 23.09.2016 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1454055)
Zależy jak to jest reakcja, jeśli polubienie twitta, to dla mnie żadna reakcja.
Jeśli coś takiego jak napisało oficjalne konto Betclic na tt to owszem.
Oni napisali że przez przepisy są zablokowani do początku przyszłego roku (styczeń/luty) jednak deklarują chęć współpracy, twierdząc że Wisła Kraków będzie pierwszym klubem z którym nawiążą kontakt.

W podobnym tonie wypowiedział się również inny bukmacher-firma Otobet

To na czym powinni się skupić kibice, to robienie dobrych liczb na stadionie, na filmikach, na facebooku bo to jest atrakcyjne dla sponsorów w szczególności tych od bukmacherki. Niestety klub nadal kroczy fatalną drogą jeśli chodzi o pewne kwestie związane z promocją. W dzisiejszych czasach liczy się szybkość oraz częstotliwość publikowanych informacji, mam tu na myśli też zdjęcia filmiki gdyż to generuje większe liczby. Dużo rzeczy jest nawet stremowane na żywo. Bardzo duże znaczenie nabrał marketing mobilny. Klub decydując się na działania outscoringowe w pewnych kwestiach musi się dostosowywać do dyspozycyjności pewnych firm. Dlatego jest dużo do zrobienia aby uczynić Wisłę jeszcze bardziej atrakcyjną dla potencjalnego sponsora.


Piłkarze powinni poprawić miejsce w tabeli, a co wydarzy się w najbliższych miesiącach jeśli chodzi o prawo hazardowe jest sprawą otwartą. Proponuję przystopować z tą akcja szukania sponsora ;). Dla tych chcących się wykazać udostępniajcie/montujcie filmiki, grafiki róbcie dobre liczby aby pokazać przyszłemu sponsorowi, że Wisła to atrakcyjna marka, a wtedy Wisła nie będzie musiała szukać sponsora tylko sobie go wybierze :)

Kryniu 23.09.2016 19:13

Sam pomysł akcji jest ok. To co robią chłopaki nie szkodzi klubowi. Takie zachowanie jest naturalne i dla odbiorcy zrozumiałe. Moja propozycja jest taka. Chcesz namówić sponsora, musisz mieć siłę przebicia. W tej chwili jest to głos jednej osoby, brak statystyk. Co innego gdy do firmy jest wysłane pismo z podpisami kilku setek kibiców, którzy podpisują się pod propozycją. Tak opcja już ma jakiś cień szansy na zrealizowanie.

bonawentura 25.09.2016 11:34

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...anies_of_China - tutaj mamy listę chińskich firm, do których pewnie warto byłoby napisać. Jeśli ktoś ma czas i ochotę - proszę bardzo, niech się tym zajmie ;) Jak wiadomo Chińczycy chcą budować poważny futbol, więc może także będą chcieli przejmować kluby europejskie, by mieć możliwość angażowania do gry Chińczyków w najlepszych światowych ligach. Wszak lidze polskiej daleko jeszcze do idealizmu, to pewnie najłatwiej byłoby zaistnieć tutaj na rynku środkowoeuropejskim, a stworzenie sensownego klubu nie zabrałoby aż tak dużo czasu, jak mogłoby zajmować na rynku zachodnioeuropejskim.

Ja jednak jeszcze raz przypominam, żebyśmy nie tylko szukali firm, ale także wspierali klub dodatkowymi datkami w postaci zakupów chociażby pamiątek. To także ważne, by budować kapitał także z nas - kibiców. To my tworzymy klub i wyłącznie my możemy go wydostać z dołka. Wiem, że łatwo się mówi - dawaj na klub, ale jak się szybko nie postaramy, to możemy zaczynać w niedługim czasie od IV ligi, a budowanie drużyny od tego stopnia wcale może nie być takie łatwe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl