Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19,06 - Dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9702)

hawaiisurfer 18.07.2017 11:12

Poszło i ode mnie

OSC.N. 19.07.2017 20:13

To będę kontynuował - trzecie Mistrzostwo Wisły - 1949

TS FANATIC 19.07.2017 20:32

Melduję wykonanie zadania :-)

R33 19.07.2017 21:04

https://images84.fotosik.pl/704/5bec15b182c5c7b7.jpg

WISŁAZWE 25.02.2018 10:29

Gorąco zachęcam do ponownego wsparcia Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. To już kolejna edycja w której może polepszyć sytuację finansową najlepszej Akademii w Polsce!

Zasady takie same jak zawsze, wpłaty an konto są dobrowolne i przyjęła się zasada, że wpłata wynosi TYLKO 19,06 ale może być również wielokrotnością tej sumy.

Zapraszam do udziału!

#WislaToNaszaPrzyszlosc

19sebawro06 25.02.2018 10:40

POSZŁO

http://static.pokazywarka.pl/e/n/c/0...jpg?1519551560

OSC.N. 26.02.2018 17:01

Ode mnie - czwarte mistrzostwo Wisły - 1950. Screen może wkleję później.
Pozdr
OSC.N.

M.Ka 28.02.2018 12:43

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/2...0.jpglarge.jpg

mitmichael 28.02.2018 21:19

http://up.programosy.pl/foto/schowek02_41.jpg

Vinci 01.03.2018 19:17

1 Załącznik(ów)
Ode mnie również poszło.

m954 01.03.2018 19:40

https://images82.fotosik.pl/1008/a3f...7096026med.png

serek.c2 02.03.2018 00:58

https://i.imgur.com/doZ6Hm9.jpg

M.Ka 02.03.2018 21:49

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/3...DxWkAAlYVw.jpg

WISŁAZWE 04.03.2018 19:25

Drodzy Kibice powoli będziemy finiszować z kolejną akcją dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Cała akcja trwa do poniedziałku do godziny 20:00.

Zachęcam Was gorąco aby był to mocny finisz!
Wystarczy, że TYLKO 100 osób wpłaci kwotę 19,06 i już mamy piękną sumkę na koncie Akademii Wisły Kraków.

Oczywiście liczy się każdy grosz także nawet mniejsze wpłaty są miele widziane. Warto wspierać rozwój młodych piłkarzy Wisły Kraków!

#WislaToNaszaPrzyszlosc

WISŁAZWE 19.06.2018 12:34

Witam.

Dziś szczególna data 19.06. Właśnie dziś ruszamy z kolejną akcją wsparcia dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.



Myślę, że warto w tak trudnych i ciężkich czasach dla Wisły Kraków, pokazać, że kibice nadal są jednością i potrafią wspierać młodych i zdolnych adeptów futbolu z pod znaku Białej Gwiazdy. Zachęcam was gorąco do wsparcia Akademii oraz przelania drobnych funduszy na ich konto.



Kwotą umowną jest 19,06 ale nie oznacza to, że to jest minimum czy maksimum wpłat. Każda złotówka się liczy. Głupie 5 złotych czy większa kwota również mile widziana.



Osoby prowadzące AP Wisły Kraków na pewno się ucieszą z takiej formy pomocy i wsparcia. Ostatnio udało się nam zebrać kwotę w wysokości przeszło 7 tys złotych.



Mam nadzieję, że i tym razem pokażemy naszą kibicowską moc i jedność!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl