Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ratunek dla Wisełki (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9681)

piotrus1985 17.08.2016 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1449033)
WY są to osoby, których nie było na wielu meczach jak ja byłem i ze swkaszoną twarzą obserowoałem pustki na trybunach, które systematycznie odbijały się na budżecie klubu, budżecie który Basałaj zakłądał przy 17 tys widzów chodzących na mecz (to troche smieszne), WY ktorzy nie zapelnili szczelnie stadionu w meczu z GWIAZDAMI jak byla zbiorka dla klubu...

bez urazy ale juz wiem skad ten Wielki w nicku... megalomania poziom max
zejdz juz prosze na ziemie! bo nikt ci nie dal prawa do decydowania kto jest kibicem lepszym a kto gorszym...
no chyba ze masz jakies niesamowite zasugi dla tego klubu z ktorymi sie nie obnosisz... ale mysle ze nie sa wieksze od moich i wielu tysiecy zwyklych kibicow...

Herbi1303 17.08.2016 08:53

To nie czas na wytykanie "Ja byłem na meczu a Ty nie"!!! Skończcie już się licytować kto dał więcej od siebie dla klubu. Każdy dał tyle ile mógł i koniec kropka. Mnie osobiście wqrwia to, że przy okazji meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy wpłaciliśmy nie małe pieniądze, fakt oglądnęliśmy byłych zasłużonych piłkarzy dla Wisły ale co się stało z tymi pieniędzmi nie wiadomo :/ Jedna wielka cisza, zero rozliczenia na co poszło, kogo spłaciliśmy, co zostało kupione... Z boku to wyglądało tak "Drogi kibicu jesteś frajerem daj nam swoje pieniądze bo dotychczasowe prze..baliśmy, pomóż" Dlatego funkcjonowanie klubu na zasadzie regularnych wpłat od kibiców sprawdzi się tylko wtedy gdy osoba wpłacająca będzie coś z tego miała a nie zwykła jałmużna bo w tak sposób te pieniądze pójdą się pier....
Wracając do tematu zebrania się, admini nadal milczą...

cudlaty 17.08.2016 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1449028)
tylko i wylacznie socios.

Proponowałbym od razu dołączyć ankietę : Płaciłbyś 100 czy nie

ja dam 100 miesięcznie.
mogę nawet ogarnąć więcej, pomóc w biurze prasowym czy ogarnać małego sponsora etc.

mam takie same zdanie, mam podobne możliwości więc i deklaruje to samo :-) W marketingu mogę też pomóc a i być może i jakiegoś sponsora nakręcę...
Co do działań na teraz, jestem za manifą. Niech będzie w przyszłym tygodniu jeśli komuś na tym zależy bo i tak trzeba wszystko przygotować organizacyjnie. Ale róbmy coś a nie tylko gadajamy!

!!IRIVER!! 17.08.2016 08:56

Proponuję marzycielom, którzy twierdzą, że nagle znajdzie się rzesza dziesiątek tysięcy osób wpłacających miesięcznie taką a taką kwotę, żeby zeszli na ziemię. Zwłaszcza gdy mówimy o kwotach, jednak jak na polskie realia dość sporych. Akcja z meczem dała zbiórkę ponad 800 tys. zł, ale był wokół tego dobry marketing i fajna aura, klub mocno współpracował (głównie biuro prasowe i uwierzcie mi, z tego co wiem, a wiem ze źródła - tej osoby nie ma już w klubie, roboty było w ....u, żeby skończyło się to takim sukcesem), a i tak BARDZO dużą część kasy dały pojedyncze osoby które np. chcialy zagrać w meczu. Oceniajcie możliwości realnie, bo póki co bujacie w obłokach.

Warto przypomnieć, że ambasadorami akcji byli:
Jan Nowicki
Kuba Błaszczykowski
Rafał Sonik
Tomasz Schimscheiner
Andrzej Sikorowski
Marcin Daniec
Robert Korzeniowski
Ludwik Miętta-Mikołajewicz

zaś mecenasami
Food-Care
Galeco
Coca-Cola
Suempol
Dasta Invest
Tyskie
KiM Group

suikoden 17.08.2016 08:57

Śmiać mi się chce kibice olewają chodzenie, na meczę wiecznie jakieś straaki bunty, jazda między SKWK a resztą kibiców a wy chcecie 100zł miesięcznie od 30 000 ludzi nie wieże w to. Ostanimi czasy bardziej patrze na klub realizme i czuje ze bedziemy na poziome Górnika Łęczny finasowym

bonawentura 17.08.2016 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449042)
Śmiać mi się chce kibice olewają chodzenie, na meczę wiecznie jakieś straaki bunty, jazda między SKWK a resztą kibiców a wy chcecie 100zł miesięcznie od 30 000 ludzi nie wieże w to. Ostanimi czasy bardziej patrze na klub realizme i czuje ze bedziemy na poziome Górnika Łęczny finasowym

Ty wpierw wyposaż się w dobry słownik ortograficzny, zanim zaczniesz coś pisać. Po drugie - albo jesteś zdrajcą i zwolennikiem JM i S.K.W.K. albo normalnym kibicem. Wybieraj. Jak to pierwsze, to lepiej nic nie pisz.

suikoden 17.08.2016 09:07

Kolego co do SKWK nigdy ich nie trawiłem co do pana JM zdania nie wyrobiłem bo 80% tego co wiemy to domysły a jedynie 20% to fakty więc ze swoim osądem poczekam do końca okienka transferowego.

A ci co nawołują do strajków nie za dużo ich ostanio lepiej wspierać klub chodząc na mecze kupywac pamiątki niż lamentować bo płacz nic wam nie da.
Sam jestem zaniepokojony zaistniałym faktem, ale PZPN dostał papiery i na razie nie widzą, niczego o co mogli by się dowalić

bonawentura 17.08.2016 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449044)
A ci co nawołują do strajków nie za dużo ich ostanio lepiej wspierać klub chodząc na mecze kupywac pamiątki niż lamentować bo płacz nic wam nie da.

Albo się zrobi wielką manifestację, albo już po nas. Dopóki JM będzie właścicielem Wisły nie zapłacę na klub ani złotówki. Mogę stać i kibicować pod trybunami z innymi, ale nie w środku. Przykro mi, ale dawanie teraz na klub to wspieranie gościa z potężnymi zarzutami prokuratorskimi - a biorąc pod uwagę dotychczas zebrane informacje - - dyplomatycznie rzecz ujmując - strasznego krętacza.
Chcesz wspierać gościa, który pewnie w niedługim czasie zostanie skazany za oszustwa i przestępstwa podatkowe, wyłudzenia pieniędzy? Proszę bardzo, wspieraj. Ale miej świadomość, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż te pieniądze nie pójdą na Wisłę, ale na partykularne interesy JM.
TRZEBA DZIAŁAĆ! TRZEBA PROTESTOWAĆ! INNEGO WYJŚCIA NIE MA! ALBO OBRONIMY WISŁĘ PRZED TYM KRĘTACZEM, ALBO POKAŻEMY, ŻE JESTEŚMY TAKIM SAMYM DNEM, JAK ON! DZIAŁAJMY!!!

suikoden 17.08.2016 09:27

A co ci da protestowanie a brak chodzenia na mecze to czy bedzie JM czy ktoś inny to równia pochyła do upadku.
Mnie zarzuty nie obchodza mnie obchodzi to co zrobi z Wisłą jak bedziemy ok to dla mnie może kraść jego prywatna sprawa.
Rozdzielmy JM prywatnie a JM jako włąsciciel

Vinci 17.08.2016 09:45

Nie chciałbym przeszkadzać w wymianie pomysłów, ale kilka takich cytatów przykuło moją uwagę:

Cytat:

Więc błagam Was, niech ktoś zorganizuje wydarzenie na FB - manifestację z conajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem, ale niech to będzie poważny organizator, który zgłosi manife w UM
Cytat:

wg mnie trzeba zaczac dzialac TERAZ, chociazby zalozyc wydarzenie na facebooku.
Cytat:

akcję na FB musi założyć albo admin tej strony ewentualnie wislaportal.
Cytat:

Błagam, niech ktoś to zorganizuje! Ktoś, kto ma więcej czasu niż ja (jestem bardzo zapracowany).
Nie obraźcie się... ale to poniekąd pokazuje dlaczego stadion jest pusty, a planowanych budżetów nigdy nie domknięto.
Wysyłacie ludzi na manifestacje, chociaż sami przyznajecie, że przydałbym się ktoś kto zna realia, dając tym samym jasno do zrozumienia, że jednak wiedza jest niepełna. Gdyby doszło do bezpośredniego starcia między ludźmi którzy się zbiorą (bo jak to w tłumie bywa sporo różnych emocji, interesów i zdań), weźmiecie za skutki odpowiedzialność?

Lucjusz ma sporo racji. Warto więc, moim skromnym, zdaniem zacząć od podstaw, zacznijcie interesować się tym, co dzieje się w klubie realnie, a nie internetowo (wyłącznie). Zacznijcie częściej chodzić na mecze. Rozmawiać z ludźmi, myśleć i wyciągać wnioski. Zobaczcie, co piszą w innych tematach znani użytkownicy z różnymi pkt. widzenia.

Jeżeli macie problem z tym, że kasa wpada do Meresińskiego, myślcie o innych sekcjach czy wspieraniu innych wiślacko-kulturalno-patriotyczno-sportowych inicjatyw. Była i jest tego cała masa. Od obchodów 100 lecia, przez wikiencyklopedię Wiślacką itp. Poznacie sporo ludzi i nowe opcje w klubie, z którymi będziecie się spotykać i rozmawiać. Prędzej czy później Meresiński musi się wypowiedzeć, jaką ma wizję i czy ma miejsce na pomysły nowe i sięgające podstaw. Może to być okazja dla Was, żeby wykazać się wtedy inicjatywą i pomysłami.

Póki co, zastanawiacie się nad zbiórką i wsparciem finansowym. Sami nie macie pewności gdzie i jak te pieniądze miałyby zostać spożytkowane i czy będzie nad tym, jakakolwiek kontrola w postaci publikacji czy raportów z dostępem dla zaangażowanych.

Cytat:

Mnie zarzuty nie obchodza mnie obchodzi to co zrobi z Wisłą jak bedziemy ok to dla mnie może kraść jego prywatna sprawa.
W sensie, że po przejściu progu drzwi wejściowych do klubu człowiek staje się altruistą ? :>

suikoden 17.08.2016 09:53

WYWIAD Z NASZYM WŁĄSCICIELEM
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...unac-zrobie-to

LucjuszWielki 17.08.2016 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449034)
Nie opowiadajmy tutaj narazie o socios. Trzeba stworzyć do tego klimat. Pokazać, że kibice mają siłę i mogą przeciwstawić się mocno takiemu podejrzanemu typowi jak JM. Dlatego trzeba działać! Błagam, niech ktoś to zorganizuje! Ktoś, kto ma więcej czasu niż ja (jestem bardzo zapracowany). Z chęcią natomiast przyjdę na wielką manifestację pod stadionem. I to trzeba zrobić! Już! Inaczej nasz klub popłynie na dno. Zresztą już na nim się znajduje - i mówię tu bardziej o dnie moralnym, a nie sportowym.

:haha: to jak KAŻDY pewnie, NIECH KTOŚ COŚ zrobi

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1449037)
bez urazy ale juz wiem skad ten Wielki w nicku... megalomania poziom max
zejdz juz prosze na ziemie! bo nikt ci nie dal prawa do decydowania kto jest kibicem lepszym a kto gorszym...
no chyba ze masz jakies niesamowite zasugi dla tego klubu z ktorymi sie nie obnosisz... ale mysle ze nie sa wieksze od moich i wielu tysiecy zwyklych kibicow...

nie zaprzecze, ale to moja wina ze tak jest? :) Piszę: idziesz na mecz? Nie bo mam to tamto, jedziesz na mecz?? Nie bo to tamto... no to kkk jak?? Moja wina, że WY nie chodzicie na mecze? JA nie mam sobie nic do zarzucenia bo od 95 roku wspomogłem Wisłę w kwotach liczących TYSIĄCE jakby podsumować, karnety, bilety, koszulki, gazdety, wynajecie lozy ITD... Soryy

Aha i nigdzie nie pisałem KTO jest GORSZY czy LEPSZY,nigdzie o tym nie pisałem, ale jak mnie o to pytasz to moim zdaniem KIBIC czy FAN WISŁY lepszy to jest ten ktory godnie reprezentuje klub i SYSTEMATYCZNIE GO WSPIERA...

suikoden 17.08.2016 10:23

Ja zawsze mam karnet mimo ze nie zawsze jestem na meczu ale to dla tego ze mam 340 km ale raz w miesiącu jestem na meczu

LucjuszWielki 17.08.2016 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449071)
Ja zawsze mam karnet mimo ze nie zawsze jestem na meczu ale to dla tego ze mam 340 km ale raz w miesiącu jestem na meczu

i szacunek dla Ciebie, tylko szkoda ze takich jak Ty jest moze 2TYISACE MAX, czyli o 20tysiecy ZA MAŁO

suikoden 17.08.2016 10:51

wiesz takich jak ja jest mało sporo osób by chciało ale ich nie stać a tych co stać nie mają czasu bo zapierdzielają w robocie.

piotrus1985 17.08.2016 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1449069)
nie zaprzecze, ale to moja wina ze tak jest? :) Piszę: idziesz na mecz? Nie bo mam to tamto, jedziesz na mecz?? Nie bo to tamto... no to kkk jak?? Moja wina, że WY nie chodzicie na mecze? JA nie mam sobie nic do zarzucenia bo od 95 roku wspomogłem Wisłę w kwotach liczących TYSIĄCE jakby podsumować, karnety, bilety, koszulki, gazdety, wynajecie lozy ITD... Soryy

Aha i nigdzie nie pisałem KTO jest GORSZY czy LEPSZY,nigdzie o tym nie pisałem, ale jak mnie o to pytasz to moim zdaniem KIBIC czy FAN WISŁY lepszy to jest ten ktory godnie reprezentuje klub i SYSTEMATYCZNIE GO WSPIERA...

kategoryzowanie kibicow... MY,WY, ONI...
to jest wlasnie tworzenie podzialow na kibicow lepszych i gorszych...
nie bedziemy sie tu licytowac kto wiecej wydal na Wisle czy kto ja lepiej reprezentuje... bo jaki to ma sens?
przeciez zarowno tobie jak i mnie zalezy na jednym... i co do tego spierac sie nie bedziemy... chcemy Wielkiej Wisly!!

co do wywiadu Meresinskiego... szkoda ze tak pozno... zmarnowano 2tyg...
ale musze przyznac ze w obecnej sytuacji nawet w takich drobnych gestach doszukuje sie nadziei...na lepsze jutro...
czy slusznie? czas pokaze...

LucjuszWielki 17.08.2016 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1449086)
kategoryzowanie kibicow... MY,WY, ONI...
to jest wlasnie tworzenie podzialow na kibicow lepszych i gorszych...
nie bedziemy sie tu licytowac kto wiecej wydal na Wisle czy kto ja lepiej reprezentuje... bo jaki to ma sens?
przeciez zarowno tobie jak i mnie zalezy na jednym... i co do tego spierac sie nie bedziemy... chcemy Wielkiej Wisly!!

co do wywiadu Meresinskiego... szkoda ze tak pozno... zmarnowano 2tyg...
ale musze przyznac ze w obecnej sytuacji nawet w takich drobnych gestach doszukuje sie nadziei...na lepsze jutro...
czy slusznie? czas pokaze...

ZGADZAM SIĘ, więc należy zaczać od licznego przybycia na kolejny mecz, stadion jest duzy wiec tym ktorym nie podobały się akcje z Ruchem na ostatnim meczu proponuje isc na G, E czy na inne sektory i bedzie ok.

bonawentura 17.08.2016 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1449089)
ZGADZAM SIĘ, więc należy zaczać od licznego przybycia na kolejny mecz, stadion jest duzy wiec tym ktorym nie podobały się akcje z Ruchem na ostatnim meczu proponuje isc na G, E czy na inne sektory i bedzie ok.

Chyba sobie kpisz. Pod stadion tak. Na stadion to JAWNE APROBOWANIE DEGRADACJI WISŁY DO NIŻSZYCH LIG Z PRZYCZYN POZASPORTOWYCH. Koniec kropka. Kto będzie wspierał ciemne interesy JM, ten nie jest kibicem Wisły Kraków, tylko zdrajcą. Nie wyobrażam sobie, by ktoś chodził na stadion dopóki ten typ nie sprzeda Wisły komukolwiek innemu.

LucjuszWielki 17.08.2016 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449094)
Chyba sobie kpisz. Pod stadion tak. Na stadion to JAWNE APROBOWANIE DEGRADACJI WISŁY DO NIŻSZYCH LIG Z PRZYCZYN POZASPORTOWYCH. Koniec kropka. Kto będzie wspierał ciemne interesy JM, ten nie jest kibicem Wisły Kraków, tylko zdrajcą. Nie wyobrażam sobie, by ktoś chodził na stadion dopóki ten typ nie sprzeda Wisły komukolwiek innemu.

I tutaj mamy idelany przykład tego co nas zniszczyło: protesty, obrazanie sie itd... Jeszcze zaden ciemny interes czy wałek na Wiśle nie został zrobiony a juz o tym jest klepanie. Wizerunek JM jest nie do przyciecia jesli chodzi o Wisłe to jest jasne... ale teraz pytanie czy przybycie POD stadion ma byc rowznoznaczne z linczem i wykopaniem JM czy co?? Czyli rozumiem ze chcecie zrobic "protest" majacy na celu wywalenie Meresinskiego :) Na stadionie tez mozna dac wyraz działaniom jakie maja ostatnio miejsce, mimo ze na ostatnim meczu ich nie było...

suikoden 17.08.2016 11:12

Zdrajca dla mnie to ten kto nie wspierał Wisły na dobre i na złe dosyć buntów bo to do niczego dobrego nie zaprowadzi.
Wielu już oceniło pana JM i wydało wyrok ja nie jestem jego zwolennikiem ale dajcie mu czas co najmniej do 31 sierpnia by go wstępnie ocenić po dwóch tygodniach nie oczekujcie cudów

sedonh 17.08.2016 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449094)
Chyba sobie kpisz. Pod stadion tak. Na stadion to JAWNE APROBOWANIE DEGRADACJI WISŁY DO NIŻSZYCH LIG Z PRZYCZYN POZASPORTOWYCH. Koniec kropka. Kto będzie wspierał ciemne interesy JM, ten nie jest kibicem Wisły Kraków, tylko zdrajcą. Nie wyobrażam sobie, by ktoś chodził na stadion dopóki ten typ nie sprzeda Wisły komukolwiek innemu.

To kur** nie chodź "kibicu" rzeczywiście pomożemy Wiśle olewając mecz, piłkarze powinni czuć wsparcie, rzygać mi się chce jak patrzę na twój post, kim ty kur** jesteś żeby mówić kto jest kibicem Wisły a kto nie

suikoden 17.08.2016 11:31

sedonh :-) :kumple: w konicu ktoś mądrze powiedział

piotrus1985 17.08.2016 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449098)
Zdrajca dla mnie to ten kto nie wspierał Wisły na dobre i na złe dosyć buntów bo to do niczego dobrego nie zaprowadzi.
Wielu już oceniło pana JM i wydało wyrok ja nie jestem jego zwolennikiem ale dajcie mu czas co najmniej do 31 sierpnia by go wstępnie ocenić po dwóch tygodniach nie oczekujcie cudów

Meresinski (przez oficjalna strone) ludziom obiecal cuda w pierwszym tygodniu (5 transferow), wiec prosze sie nie dziwic braku zaufania do jego osoby...
zle sie to wszystko zaczelo...
weszli do klubu bez pomyslu na jego zarzadzanie... do tego sa zaskoczeni tym co zastali? jak to o nim/nich swiadczy?
do tego caly ten brud, ktory wyplynal... bo wyplynac musial!

nie wiemy jakie Meresinski ma zamiary, ale juz chyba wie iz kazdy patrzy mu na rece...

jedyna nadzieja w tym ze JM nie bedzie popelnial bledow poprzednika i byc moze otoczy sie fachowcami


PS.
ehhhh... nie potrafie odsnunac od siebie mysli ze to nie jest odpowiednia osoba...
smierdzi to amatorszczyzna
ciagle mam nadzieje ze mozna sie z tego jakos wyplatac

suikoden 17.08.2016 12:35

Uważam, że ten tema do 31 sierpnia powinien byc zamknięty bo zaczyna się dublowanie tematów

Marcinkrakwoj 17.08.2016 13:46

a gdzie reszta z Was? Nie wypowiecie się na temat tej akcji?

borys 17.08.2016 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449154)
Uważam, że ten tema do 31 sierpnia powinien byc zamknięty bo zaczyna się dublowanie tematów

NIE. Wlasnie mamy kolejny kwiatek. na firmie JM siedzi komornik. Gosc kasy nie ma, gdzie przyjdzie komornik?

Mamy 3 spore portale Wislackie. TWSD, WISLAPORTAL, FORUMWISLA.

Czy nie mozna by sie zjednoczyc w jednej akcji: Cala Wisla Zawsze Razem?

Zaczac od Strony na FB i Twittera, prosty przekaz: Info o wyczynach JM i jedno pytanie "Czy bedziesz obserwować jak Wisła upada?"

W pewnym momencie powstanie z tego viral i wtedy trzeba bedzie uderzyc o poparcie do VIPow. Wszystko powinno sie skonczyc wizyta w Klubie delegacji i wszystkich chetnych pod.

Kwestia oczywiscie kto zacznie. Powiem tak 2 dzieci, dojazdy i praca po godzinach. Nie da rady czasowo.
Ale... ktos kto poswieci czas zostanie wsparty finansowo. Deklaruje 200 PLN. Ale jesli ktos odpusci sobie 2 browce na miescie i wplaci 10 PLN tez bedzie super bo pomnozcie to przez chetnych.

KTO?

Kac 17.08.2016 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1449007)
To jest jakieś rozwiązanie. Jednego jestem pewien, nie pozwolimy żeby Wisła upadła.

również mogę się zadeklarować, że te 1000 zł, a może i więcej będę płacił na klub, 100 miesięcznie to żadna kasa, coś jak raty na Wisełkę ;)

Ale oby to była ostateczność i znalazł się jakiś konkretny sponsor niż ratowanie klubu przez twoją firmę i na partyzanta przez kibiców bo bez konkretnego planu i pieniędzy wytrzymamy rok, może dwa... tylko przedłużanie agonii.

bonawentura 17.08.2016 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1449107)
To kur** nie chodź "kibicu" rzeczywiście pomożemy Wiśle olewając mecz, piłkarze powinni czuć wsparcie, rzygać mi się chce jak patrzę na twój post, kim ty kur** jesteś żeby mówić kto jest kibicem Wisły a kto nie

Pan z rodziny Pana Meresińskiego?

piotrus1985 17.08.2016 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449249)
Pan z rodziny Pana Meresińskiego?

przyjaciel - sponsor:haha:

sedonh 17.08.2016 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449249)
Pan z rodziny Pana Meresińskiego?

Nie będziesz mówił że ktoś jest zdrajcą jak nie pójdzie na mecz bo nie masz żadnego prawa tak kogokolwiek skategoryzować, idąc na mecz wspieramy piłkarzy z białą gwiazdą na piersi a nie J.M inteligencie, chcesz to bojkotuj nikt za takim "kibicem" płakać nie będzie

St Yabol 17.08.2016 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449154)
Uważam, że ten tema do 31 sierpnia powinien byc zamknięty bo zaczyna się dublowanie tematów

Co Ty masz z tym 31sierpnia?

Murzyn124 17.08.2016 16:59

Polecam poczytać , jak JM się niby tłumaczy i wszyscy zaczynają mu wierzyć w komentarzach.
https://twitter.com/JakubMeresinski/...29933671690240
https://twitter.com/JakubMeresinski/...27739627040768

MłodePokolenie 17.08.2016 17:01

"Boss"... Co za kretyni nazywają go bossem :) Co najwyżej GimBoss

Herbi1303 17.08.2016 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Murzyn124 (Post 1449285)
Polecam poczytać , jak JM się niby tłumaczy i wszyscy zaczynają mu wierzyć w komentarzach.
https://twitter.com/JakubMeresinski/...29933671690240
https://twitter.com/JakubMeresinski/...27739627040768

ten świstek może sobie wsadzić w dupe... Sąd jeszcze nieuaktualnił rejestru i dlatego widnieje jako nie karany. Qtas kłamie w żywe oczy a Ci go klepią po plecach. Panowie co robimy? Jakie działania?

Murzyn124 17.08.2016 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1449290)
ten świstek może sobie wsadzić w dupe... Sąd jeszcze nieuaktualnił rejestru i dlatego widnieje jako nie karany. Qtas kłamie w żywe oczy a Ci go klepią po plecach. Panowie co robimy? Jakie działania?

W 100% się zgadzam,ale chodzi mi o to jak łatwowierni są niektórzy kibice. Przez to może być nam ciężej.
Ja uważam ,że powinniśmy ustalić termin tej manifestacji i zrobić wydarzenie na fb(najlepiej jakby założyło wydarzenia jakaś strona wiarygodna typu wislakrakow.com czy coś).

sedonh 17.08.2016 17:19

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7111-oswiadczenie.html wreszcie cokolwiek

regan 17.08.2016 17:26

A co to ma za znaczenie, ze wydali oswiadczenie? Trzeba dzialac a nie w internetach glupoty pisac. Na mecz trzeba przyjsc. To podstawa. Ja tez moge wydac oswiadczenie, ze jestem zaniepokojony drapiac sie po jajach przed kompem. Chu.j to kogo interesuje. Kupujcie bilety na Slask i na stadionie wydawajcie oswiadczenia.

cudlaty 17.08.2016 17:47

Jestem za manifą i pozostałymi działaniami. Ja to rozumiem tak, że zbieramy się w dzień, w który przynajmniej teoretycznie "kolarz" będzie w Klubie. Hasła, przyśpiewki odczytanie oświadczenia i publiczne zadanie pytań "bossowi". Media to podchwyca i na pewno opiszą. Przedstawiciele zebranych wbijają się na spotkanie do "kolarza" i przekazują mu pytania z prośba o ustosunkowanie się do nich, być może już na spotkaniu. Wszystko pełna kultura i bez bydła. By nie robić podziałów wśród kibiców, poprosić SKWK by byli na manifie i niech też uczestniczą w spotkaniu. My kibice „pikniki” i SKWK - RAZEM CAŁA WISŁA. Może warto zaangażować w to Prezesa Ludwika Mięttę-Mikołajewicza? Może zgodzi się nas reprezentować.
Efekt oczekiwany? „Kolarz” czuje presję, dostaje sygnał, że mamy na niego oko i że to nie przelewki,
Polska kibicowska się dowiaduje, że walczymy i się nie poddajemy.
Później patrzymy co się dzieje do końca sierpnia. Jak sytuacja się pogarsza kminimy co dalej.
Myślę, że przy okazji można by pomyśleć o zbiórce kasy, w perspektywie zaangażowania w to jakiegoś prawnika albo kancelarii. Nie jestem oszołomem i wiem, że to w ciula kosztuje ale od czegoś trzeba zacząć bo jazda może być nieziemska…
I od razu tu piszę: chodzę na mecze od 30 lat, mam karnet, ciągnę ze sobą kolegów i znajomych, kupuję koszulki, pamiątki kiełbaskę i colę. Tak więc, niech mi nikt tu nie wyjeżdża z tekstem o przyjściu na najbliższy mecz bo wiem, że będę!

19sebawro06 17.08.2016 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1449278)
Co Ty masz z tym 31sierpnia?

chyba chodzi o koniec wakacji i większość użytkowników będzie miała mniej czasu na pisanie pierdoł

Murzyn124 17.08.2016 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cudlaty (Post 1449300)
Jestem za manifą i pozostałymi działaniami. Ja to rozumiem tak, że zbieramy się w dzień, w który przynajmniej teoretycznie "kolarz" będzie w Klubie. Hasła, przyśpiewki odczytanie oświadczenia i publiczne zadanie pytań "bossowi". Media to podchwyca i na pewno opiszą. Przedstawiciele zebranych wbijają się na spotkanie do "kolarza" i przekazują mu pytania z prośba o ustosunkowanie się do nich, być może już na spotkaniu. Wszystko pełna kultura i bez bydła. By nie robić podziałów wśród kibiców, poprosić SKWK by byli na manifie i niech też uczestniczą w spotkaniu. My kibice „pikniki” i SKWK - RAZEM CAŁA WISŁA. Może warto zaangażować w to Prezesa Ludwika Mięttę-Mikołajewicza? Może zgodzi się nas reprezentować.
Efekt oczekiwany? „Kolarz” czuje presję, dostaje sygnał, że mamy na niego oko i że to nie przelewki,
Polska kibicowska się dowiaduje, że walczymy i się nie poddajemy.
Później patrzymy co się dzieje do końca sierpnia. Jak sytuacja się pogarsza kminimy co dalej.
Myślę, że przy okazji można by pomyśleć o zbiórce kasy, w perspektywie zaangażowania w to jakiegoś prawnika albo kancelarii. Nie jestem oszołomem i wiem, że to w ciula kosztuje ale od czegoś trzeba zacząć bo jazda może być nieziemska…
I od razu tu piszę: chodzę na mecze od 30 lat, mam karnet, ciągnę ze sobą kolegów i znajomych, kupuję koszulki, pamiątki kiełbaskę i colę. Tak więc, niech mi nikt tu nie wyjeżdża z tekstem o przyjściu na najbliższy mecz bo wiem, że będę!

Wątpię , że SKWK by poparło taką inicjatywę.
"Czy obiecał Pan miejsce we władzach spółki kibicom z SKWK? Też jest taki pomysł. Zarząd powstanie w ciągu kilku dni, może tygodni. Będą go tworzyć tylko i wyłącznie ludzie, którzy są utożsamiani z Wisłą. "
http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/ja...akow,10525342/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl