![]() |
Cytat:
zejdz juz prosze na ziemie! bo nikt ci nie dal prawa do decydowania kto jest kibicem lepszym a kto gorszym... no chyba ze masz jakies niesamowite zasugi dla tego klubu z ktorymi sie nie obnosisz... ale mysle ze nie sa wieksze od moich i wielu tysiecy zwyklych kibicow... |
To nie czas na wytykanie "Ja byłem na meczu a Ty nie"!!! Skończcie już się licytować kto dał więcej od siebie dla klubu. Każdy dał tyle ile mógł i koniec kropka. Mnie osobiście wqrwia to, że przy okazji meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy wpłaciliśmy nie małe pieniądze, fakt oglądnęliśmy byłych zasłużonych piłkarzy dla Wisły ale co się stało z tymi pieniędzmi nie wiadomo :/ Jedna wielka cisza, zero rozliczenia na co poszło, kogo spłaciliśmy, co zostało kupione... Z boku to wyglądało tak "Drogi kibicu jesteś frajerem daj nam swoje pieniądze bo dotychczasowe prze..baliśmy, pomóż" Dlatego funkcjonowanie klubu na zasadzie regularnych wpłat od kibiców sprawdzi się tylko wtedy gdy osoba wpłacająca będzie coś z tego miała a nie zwykła jałmużna bo w tak sposób te pieniądze pójdą się pier....
Wracając do tematu zebrania się, admini nadal milczą... |
Cytat:
Co do działań na teraz, jestem za manifą. Niech będzie w przyszłym tygodniu jeśli komuś na tym zależy bo i tak trzeba wszystko przygotować organizacyjnie. Ale róbmy coś a nie tylko gadajamy! |
Proponuję marzycielom, którzy twierdzą, że nagle znajdzie się rzesza dziesiątek tysięcy osób wpłacających miesięcznie taką a taką kwotę, żeby zeszli na ziemię. Zwłaszcza gdy mówimy o kwotach, jednak jak na polskie realia dość sporych. Akcja z meczem dała zbiórkę ponad 800 tys. zł, ale był wokół tego dobry marketing i fajna aura, klub mocno współpracował (głównie biuro prasowe i uwierzcie mi, z tego co wiem, a wiem ze źródła - tej osoby nie ma już w klubie, roboty było w ....u, żeby skończyło się to takim sukcesem), a i tak BARDZO dużą część kasy dały pojedyncze osoby które np. chcialy zagrać w meczu. Oceniajcie możliwości realnie, bo póki co bujacie w obłokach.
Warto przypomnieć, że ambasadorami akcji byli: Jan Nowicki Kuba Błaszczykowski Rafał Sonik Tomasz Schimscheiner Andrzej Sikorowski Marcin Daniec Robert Korzeniowski Ludwik Miętta-Mikołajewicz zaś mecenasami Food-Care Galeco Coca-Cola Suempol Dasta Invest Tyskie KiM Group |
Śmiać mi się chce kibice olewają chodzenie, na meczę wiecznie jakieś straaki bunty, jazda między SKWK a resztą kibiców a wy chcecie 100zł miesięcznie od 30 000 ludzi nie wieże w to. Ostanimi czasy bardziej patrze na klub realizme i czuje ze bedziemy na poziome Górnika Łęczny finasowym
|
Cytat:
|
Kolego co do SKWK nigdy ich nie trawiłem co do pana JM zdania nie wyrobiłem bo 80% tego co wiemy to domysły a jedynie 20% to fakty więc ze swoim osądem poczekam do końca okienka transferowego.
A ci co nawołują do strajków nie za dużo ich ostanio lepiej wspierać klub chodząc na mecze kupywac pamiątki niż lamentować bo płacz nic wam nie da. Sam jestem zaniepokojony zaistniałym faktem, ale PZPN dostał papiery i na razie nie widzą, niczego o co mogli by się dowalić |
Cytat:
Chcesz wspierać gościa, który pewnie w niedługim czasie zostanie skazany za oszustwa i przestępstwa podatkowe, wyłudzenia pieniędzy? Proszę bardzo, wspieraj. Ale miej świadomość, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż te pieniądze nie pójdą na Wisłę, ale na partykularne interesy JM. TRZEBA DZIAŁAĆ! TRZEBA PROTESTOWAĆ! INNEGO WYJŚCIA NIE MA! ALBO OBRONIMY WISŁĘ PRZED TYM KRĘTACZEM, ALBO POKAŻEMY, ŻE JESTEŚMY TAKIM SAMYM DNEM, JAK ON! DZIAŁAJMY!!! |
A co ci da protestowanie a brak chodzenia na mecze to czy bedzie JM czy ktoś inny to równia pochyła do upadku.
Mnie zarzuty nie obchodza mnie obchodzi to co zrobi z Wisłą jak bedziemy ok to dla mnie może kraść jego prywatna sprawa. Rozdzielmy JM prywatnie a JM jako włąsciciel |
Nie chciałbym przeszkadzać w wymianie pomysłów, ale kilka takich cytatów przykuło moją uwagę:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Wysyłacie ludzi na manifestacje, chociaż sami przyznajecie, że przydałbym się ktoś kto zna realia, dając tym samym jasno do zrozumienia, że jednak wiedza jest niepełna. Gdyby doszło do bezpośredniego starcia między ludźmi którzy się zbiorą (bo jak to w tłumie bywa sporo różnych emocji, interesów i zdań), weźmiecie za skutki odpowiedzialność? Lucjusz ma sporo racji. Warto więc, moim skromnym, zdaniem zacząć od podstaw, zacznijcie interesować się tym, co dzieje się w klubie realnie, a nie internetowo (wyłącznie). Zacznijcie częściej chodzić na mecze. Rozmawiać z ludźmi, myśleć i wyciągać wnioski. Zobaczcie, co piszą w innych tematach znani użytkownicy z różnymi pkt. widzenia. Jeżeli macie problem z tym, że kasa wpada do Meresińskiego, myślcie o innych sekcjach czy wspieraniu innych wiślacko-kulturalno-patriotyczno-sportowych inicjatyw. Była i jest tego cała masa. Od obchodów 100 lecia, przez wikiencyklopedię Wiślacką itp. Poznacie sporo ludzi i nowe opcje w klubie, z którymi będziecie się spotykać i rozmawiać. Prędzej czy później Meresiński musi się wypowiedzeć, jaką ma wizję i czy ma miejsce na pomysły nowe i sięgające podstaw. Może to być okazja dla Was, żeby wykazać się wtedy inicjatywą i pomysłami. Póki co, zastanawiacie się nad zbiórką i wsparciem finansowym. Sami nie macie pewności gdzie i jak te pieniądze miałyby zostać spożytkowane i czy będzie nad tym, jakakolwiek kontrola w postaci publikacji czy raportów z dostępem dla zaangażowanych. Cytat:
|
WYWIAD Z NASZYM WŁĄSCICIELEM
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...unac-zrobie-to |
Cytat:
Cytat:
Aha i nigdzie nie pisałem KTO jest GORSZY czy LEPSZY,nigdzie o tym nie pisałem, ale jak mnie o to pytasz to moim zdaniem KIBIC czy FAN WISŁY lepszy to jest ten ktory godnie reprezentuje klub i SYSTEMATYCZNIE GO WSPIERA... |
Ja zawsze mam karnet mimo ze nie zawsze jestem na meczu ale to dla tego ze mam 340 km ale raz w miesiącu jestem na meczu
|
Cytat:
|
wiesz takich jak ja jest mało sporo osób by chciało ale ich nie stać a tych co stać nie mają czasu bo zapierdzielają w robocie.
|
Cytat:
to jest wlasnie tworzenie podzialow na kibicow lepszych i gorszych... nie bedziemy sie tu licytowac kto wiecej wydal na Wisle czy kto ja lepiej reprezentuje... bo jaki to ma sens? przeciez zarowno tobie jak i mnie zalezy na jednym... i co do tego spierac sie nie bedziemy... chcemy Wielkiej Wisly!! co do wywiadu Meresinskiego... szkoda ze tak pozno... zmarnowano 2tyg... ale musze przyznac ze w obecnej sytuacji nawet w takich drobnych gestach doszukuje sie nadziei...na lepsze jutro... czy slusznie? czas pokaze... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zdrajca dla mnie to ten kto nie wspierał Wisły na dobre i na złe dosyć buntów bo to do niczego dobrego nie zaprowadzi.
Wielu już oceniło pana JM i wydało wyrok ja nie jestem jego zwolennikiem ale dajcie mu czas co najmniej do 31 sierpnia by go wstępnie ocenić po dwóch tygodniach nie oczekujcie cudów |
Cytat:
|
sedonh :-) :kumple: w konicu ktoś mądrze powiedział
|
Cytat:
zle sie to wszystko zaczelo... weszli do klubu bez pomyslu na jego zarzadzanie... do tego sa zaskoczeni tym co zastali? jak to o nim/nich swiadczy? do tego caly ten brud, ktory wyplynal... bo wyplynac musial! nie wiemy jakie Meresinski ma zamiary, ale juz chyba wie iz kazdy patrzy mu na rece... jedyna nadzieja w tym ze JM nie bedzie popelnial bledow poprzednika i byc moze otoczy sie fachowcami PS. ehhhh... nie potrafie odsnunac od siebie mysli ze to nie jest odpowiednia osoba... smierdzi to amatorszczyzna ciagle mam nadzieje ze mozna sie z tego jakos wyplatac |
Uważam, że ten tema do 31 sierpnia powinien byc zamknięty bo zaczyna się dublowanie tematów
|
a gdzie reszta z Was? Nie wypowiecie się na temat tej akcji?
|
Cytat:
Mamy 3 spore portale Wislackie. TWSD, WISLAPORTAL, FORUMWISLA. Czy nie mozna by sie zjednoczyc w jednej akcji: Cala Wisla Zawsze Razem? Zaczac od Strony na FB i Twittera, prosty przekaz: Info o wyczynach JM i jedno pytanie "Czy bedziesz obserwować jak Wisła upada?" W pewnym momencie powstanie z tego viral i wtedy trzeba bedzie uderzyc o poparcie do VIPow. Wszystko powinno sie skonczyc wizyta w Klubie delegacji i wszystkich chetnych pod. Kwestia oczywiscie kto zacznie. Powiem tak 2 dzieci, dojazdy i praca po godzinach. Nie da rady czasowo. Ale... ktos kto poswieci czas zostanie wsparty finansowo. Deklaruje 200 PLN. Ale jesli ktos odpusci sobie 2 browce na miescie i wplaci 10 PLN tez bedzie super bo pomnozcie to przez chetnych. KTO? |
Cytat:
Ale oby to była ostateczność i znalazł się jakiś konkretny sponsor niż ratowanie klubu przez twoją firmę i na partyzanta przez kibiców bo bez konkretnego planu i pieniędzy wytrzymamy rok, może dwa... tylko przedłużanie agonii. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polecam poczytać , jak JM się niby tłumaczy i wszyscy zaczynają mu wierzyć w komentarzach.
https://twitter.com/JakubMeresinski/...29933671690240 https://twitter.com/JakubMeresinski/...27739627040768 |
"Boss"... Co za kretyni nazywają go bossem :) Co najwyżej GimBoss
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja uważam ,że powinniśmy ustalić termin tej manifestacji i zrobić wydarzenie na fb(najlepiej jakby założyło wydarzenia jakaś strona wiarygodna typu wislakrakow.com czy coś). |
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7111-oswiadczenie.html wreszcie cokolwiek
|
A co to ma za znaczenie, ze wydali oswiadczenie? Trzeba dzialac a nie w internetach glupoty pisac. Na mecz trzeba przyjsc. To podstawa. Ja tez moge wydac oswiadczenie, ze jestem zaniepokojony drapiac sie po jajach przed kompem. Chu.j to kogo interesuje. Kupujcie bilety na Slask i na stadionie wydawajcie oswiadczenia.
|
Jestem za manifą i pozostałymi działaniami. Ja to rozumiem tak, że zbieramy się w dzień, w który przynajmniej teoretycznie "kolarz" będzie w Klubie. Hasła, przyśpiewki odczytanie oświadczenia i publiczne zadanie pytań "bossowi". Media to podchwyca i na pewno opiszą. Przedstawiciele zebranych wbijają się na spotkanie do "kolarza" i przekazują mu pytania z prośba o ustosunkowanie się do nich, być może już na spotkaniu. Wszystko pełna kultura i bez bydła. By nie robić podziałów wśród kibiców, poprosić SKWK by byli na manifie i niech też uczestniczą w spotkaniu. My kibice „pikniki” i SKWK - RAZEM CAŁA WISŁA. Może warto zaangażować w to Prezesa Ludwika Mięttę-Mikołajewicza? Może zgodzi się nas reprezentować.
Efekt oczekiwany? „Kolarz” czuje presję, dostaje sygnał, że mamy na niego oko i że to nie przelewki, Polska kibicowska się dowiaduje, że walczymy i się nie poddajemy. Później patrzymy co się dzieje do końca sierpnia. Jak sytuacja się pogarsza kminimy co dalej. Myślę, że przy okazji można by pomyśleć o zbiórce kasy, w perspektywie zaangażowania w to jakiegoś prawnika albo kancelarii. Nie jestem oszołomem i wiem, że to w ciula kosztuje ale od czegoś trzeba zacząć bo jazda może być nieziemska… I od razu tu piszę: chodzę na mecze od 30 lat, mam karnet, ciągnę ze sobą kolegów i znajomych, kupuję koszulki, pamiątki kiełbaskę i colę. Tak więc, niech mi nikt tu nie wyjeżdża z tekstem o przyjściu na najbliższy mecz bo wiem, że będę! |
Cytat:
|
Cytat:
"Czy obiecał Pan miejsce we władzach spółki kibicom z SKWK? Też jest taki pomysł. Zarząd powstanie w ciągu kilku dni, może tygodni. Będą go tworzyć tylko i wyłącznie ludzie, którzy są utożsamiani z Wisłą. " http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/ja...akow,10525342/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl