Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Rob_Zombie 29.07.2016 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1444713)
Tylko, że to nie ich moneta :alleluja: Chyba, że ktoś tu w to wierzy :D

Nie wiem czy ich. Ty też nie wiesz, najwyżej coś ci się wydaje.

Smyrgu 29.07.2016 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1444699)
Może......Cupiał?

w dużym uproszczeniu bardzo prawdopodobne,że byli na tyle elastyczni i zgromadzili taka grupe sponsorów a nie inwestorów, że zgodzili sie na bardzo trudne warunki Cupiała. Takze bylbym ostrozny co do całkowitej oprócz formalnej zmiany wlasciciela... prawda leży w zapisach umów, których nigdy nie poznamy...Cupiał nie oddał Wisły za bezcen, tutaj napewno jest co innego na rzeczy...Na pewnym poziomie inwestycyjnym/marketingowym i wogole zmiana wlasicciela nie odbywa sie na zasadzie ze poajwia sie naziwsko co do ktorego jest wiecej znakow zpaytania niz odpowiedzi...Zadna powazna grupa kapitalowa nie pozwoli sobie na firmowanie inwestycji nazwiskiem no name i jakiegos menadzera...przyszłość wyjaśni o co tak naprawde chodzi....

Delgado 29.07.2016 18:00

No dobra, wszystko super, wiadomo, słupy, za nimi wielka kasa, Boguś nie zostawiłby Wisełki w rękach gołodupców.
Ale w takim razie dlaczego w Kielcach rozpoczęli od obniżki kontraktów? Wtedy nie byli słupami, a teraz są?
No serio zagadkowe to wszytko. Może cała ta próba wykupu Korony to była jedna wielka mistyfikacja, żeby uwiarygodnić się, że nie ma żadnej pralki za plecami (i stąd te rozmowy o obniżkach)?

OpEnTaNy 29.07.2016 18:03

moze ktos z tej nowej koroporacji Scripps Networks Interactive ktora przejela tvn stoi za tym typem

Viper 29.07.2016 18:12

Tylko, że o rzekomej obniżce kontraktów w Kielcach mówili radni, żaden piłkarz się w temacie nie wypowiedział. Trzeba też pamiętać, że w trakcie rozmów z na temat przejęcia Korony on rozmawiał już z Cupiałem w całkowitej tajemnicy (patrząc na datę zamiany długu na akcje). Więc moim zdaniem była to zasłona dymna i rozmowy z Koroną miały upaść. Faktycznie dziwne to wszystko, jakby to byli amatorzy i gołodupcy to już dawno by wypłynęło, że rozmawiają z Cupiałem.

nesta 29.07.2016 18:13

Tak naprawdę nikt nie wie jak to było w Kielcach. Może zaproponowali obniżkę 1-2 zawodnikom, a reszta stanęła za nimi w obronie i zrobiła im czarny PR w mediach, może zaproponowali coś innego, niepopularnego wśród zawodnikow wiec Ci wymyślili bajke o obniżce kontraktów, a może to była historyjka radnych, aby uwarygodnić swoją decyzję o storpedowaniu rozmów. Nie wiemy.

Ja się trzymam tego, że Cupiał nie po to tyle trzymał Wisłę nawet w trudniejszej sytuacji finansowej kilka lat temu, żeby teraz tak o oddawać ją przypadkowym osobom. Wierzę, żę wie to czego nie wiemy my.

Borek, który sporo o srodowisku piłkarskim w PL wie napisał tez na TT niedawno o nowym właścicielu per "Mereś" i, że wie na czym to wszystko polega, ale nie powie.

arti 29.07.2016 18:20

Bądźmy dobrej myśli bo cóż nam pozostało
chyba że ktoś wie i może napisać co jest grane, to poproszę.

Davey777 29.07.2016 18:23

Nowi właściciele i wielka niewiadoma. Oby stał za nimi spory kapitał.

Clanowy 29.07.2016 18:31

Spokojnie....

Poczekamy zobaczymy. Wiele się wyjaśni jak się okaże kto będzie nowym sponsorem na koszulkach.

Wiadomo, że jeśli ktoś za nowym właścicielem stoi to nie wpompuje w klub pieniędzy inaczej.

No a jeśli ktoś stoi to raczej ma ambicje wprowadzenia klubu na salony europejskie inaczej nie miałoby to sensu i w takim razie jedynym sposobem to wzmocnić zespół a do tego potrzeba kasy.

Sebastiaos 29.07.2016 18:31

Moi drodzy, proponuję już teraz zacząć odkładać kasę, żeby w razie czarnego scenariusza szybko dźwignąć Wisłę.

WhiteDoctor 29.07.2016 18:34

http://krs-pobierz.pl/mlekovita-i79056

prawdopodobnie jeden z inwestorów(od Citki)

Revolver 29.07.2016 18:35

Świetnie co poniektórym idzie tutaj wymyślanie coraz lepszych teorii spiskowych. mam dla Was jedną:

Meresiński to słup, a za wszystkim stoi Donald Guerrier, który tak dorobił się na swojej linii ubrań, że łyknął od Cupiała Wisłę za 20 baniek. Dowód? A myślicie, że niby dlaczego nie grał? Bo negocjował w Myślenicach 24h na dobę.

A tak na poważnie, obym się mylił, ale ten koleś zapowiada się na młodszą, biedniejszą i jeszcze bardziej buraczaną wersję Leśnego. Natomiast Citko, to pionek jakich mało.

arth_ur 29.07.2016 18:39

Jestem pewny że Cupial byle komu ukochanego klubu nie sprzedał.

wiesniak842 29.07.2016 18:42

Chodza sluchy, ze za tym nieopierzonym 30 latkiem stoja Sonik, Solowow i jakis anonimowy szejk razem wzieci.

Revolver 29.07.2016 18:47

http://storage2.sportowefakty.pl.sds...8_94727155.jpg

Davey777 29.07.2016 18:51

Do końca sierpnia jak skończy sie okno transferowe bedzie wiadomo o co gramy

Bronex 29.07.2016 18:54

Tragiczna wiadomość. To oznacza bardzo szybki upadek sportowy, a potem bardzo długotrwały, żmudny proces wychodzenia z samego dna. Chaos, wielkie cierpienie kibiców i sympatyków. Cupiał dopiął swego. Zachował się jak typowy nomenklaturowy biznesmen epoki transformacji. Skoro Cupiał oddaje Wisłę tzn ,że jest ona w znacznie gorszej sytuacji niż była kiedy do niej przychodził. A ten nowy właściciel? Na kilometr śmierdzi słupem od przepierek! Kolejny Marcin Plichta?

St Yabol 29.07.2016 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1444744)

I .... bąbki strzelił, choinki nie będzie. Bojkotujemy

c. 29.07.2016 19:00

bojkot! ide na sektor F

pasjonat 29.07.2016 19:02

Citko? To mecze będziemy apelem smoleńskim rozpoczynać:(

nesta 29.07.2016 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1444747)
Tragiczna wiadomość. To oznacza bardzo szybki upadek sportowy, a potem bardzo długotrwały, żmudny proces wychodzenia z samego dna. Chaos, wielkie cierpienie kibiców i sympatyków. Cupiał dopiął swego. Zachował się jak typowy nomenklaturowy biznesmen epoki transformacji. Skoro Cupiał oddaje Wisłę tzn ,że jest ona w znacznie gorszej sytuacji niż była kiedy do niej przychodził. A ten nowy właściciel? Na kilometr śmierdzi słupem od przepierek! Kolejny Marcin Plichta?

Cupiał stracił pasje do Wisły juz kilka lat temu. Ale przez sentyment utrzymywał klub, nie wycofywał sie z niego jak inni w innych klubach z dni na dzień. Jaki sens miałoby gdyby teraz skazywał Wisle na upadek? Nielogiczne.

Nie wierze ze nie sprawdził gościa i tego kto z nim przychodzi.

Sevi 29.07.2016 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasjonat (Post 1444750)
Citko? To mecze będziemy apelem smoleńskim rozpoczynać:(

Citko pisowiec?

pasjonat 29.07.2016 19:16

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...o-mi-pis/gtvlk

Revolver 29.07.2016 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1444753)
Citko pisowiec?

Był radnym z ramienia PiS w 2014.

Mistrz Yoda 29.07.2016 19:16

W znajomych na FB ma córkę Sołowowa.

rafkur 29.07.2016 19:19

Podchodzę do tego na zimno. Cupiał od dawna nie dokładał a w dodatku pomysłu żadnego nie miał. Dryfowaliśmy bez wiatru i z dziurami na pokładzie. Szanse na lepsze jutro były raczej po stronie serca niż rozumu. Jasne jest, że właścicielem został slup i w zasadzie nawet nie warto wiedzieć kim on jest. Pozostaje pytanie jaki pomysł na Wisłę maja ci, którzy za nim stoją? Jeżeli mają jakikolwiek, to już jest istotna zmiana na korzyść.
Nie podpalam się ani nie załamuję. Czas pokaże.

PS Nie analizujmy kogo gość ma w znajomych bo to wyższy level absurdu. Gość jest znany z tego, że jest znany więc logiczne że zna lepiej lub gorzej wszystkich ze świecznika.

tommiyacht 29.07.2016 19:22

dzisiejszy news podsumuje rebusem
https://i.ytimg.com/vi/KdhwopvTf18/hqdefault.jpghttp://kulturadobra.pl/wp-content/up...0/Kariera2.jpg

St Yabol 29.07.2016 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1444758)

Hmm

Cały misterny plan w.... Dyzme?

Ajax 29.07.2016 19:32

Smuda nowym trenerem Wisły??:D

yoda79 29.07.2016 19:41

Najbliższy miesiąc sporo wyjaśni, aczkolwiek zbyt poważnie to ci panowie nie wyglądają.

wolfu 29.07.2016 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1444761)
Najbliższy miesiąc sporo wyjaśni, aczkolwiek zbyt poważnie to ci panowie nie wyglądają.

A jak wygląda Leśnodorski? Gość, który na twitterze spędzaj więcej czasu niż na stadionie

Kocur 29.07.2016 20:06

Citko za Widzewem -> Widzew z Ruchem -> Wisła z Ruchem - znowu wszystko będzie na kiboli :foch:

Vinci 29.07.2016 20:08

Nowi nabywcy, to ogromny znak zapytania.

Bardzo jestem ciekaw, kiedy możemy spodziewać się z ich strony pierwszego oświadczenia w sprawie dzisiaj nam wszystkim zakomunikowanej.

WISŁAZWE 29.07.2016 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1444765)
Nowi nabywcy, to ogromny znak zapytania.

Bardzo jestem ciekaw, kiedy możemy spodziewać się z ich strony pierwszego oświadczenia w sprawie dzisiaj nam wszystkim zakomunikowanej.

Na początku tygodnia.
Po powrocie z Gdańska ma być konferencja.

19sebawro06 29.07.2016 20:10

może być słup z kapitałem, może być słup Cupiała prowadzący do zwinięcia interesu (żeby nie było na niego) a może być właścicielem z hajsem zarobionym na lewo i teraz nie ma co z kasą robić... tak naprawdę gówno wiadomo i nie pozostaje nic innego niż czekać, życzyć jak najlepiej i kibicować naszemu ukochanemu klubowi

Fugiel 29.07.2016 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1444762)
A jak wygląda Leśnodorski? Gość, który na twitterze spędzaj więcej czasu niż na stadionie

Czy Ty serio myslisz, ze Lesny to jest właścicelem Legii :) ? Czy ten kolo z siłki Wisły ? Serio ?

Pero 29.07.2016 20:14

Ponoć Citko przed każdym meczem chodził do spowiedzi. Nie jest to bynajmniej żart!!!

Clanowy 29.07.2016 20:16

Za wszystkim stoi Misiek....

Wiadomo.

Układ z Ruchem bo blisko do Łodzi a może Częstochowy a kto tam wie...

A w ogóle to kapitał jest SS neofaszystowski...:D

qbbba 29.07.2016 20:16

Można pokusić się o ocenę chociażby na podstawie Facebooka tego chłopa. Jedyne słowo, które mi przychodzi do głowy, to: infantylny. W maju facet wrzuca zdjęcie w tle stadion Korony, dziś Wisły. Trochę to słabe. O innych zdjęciach nie wypowiadam się, bo każdy ma swój styl bycia (acz mi to przypomina typową warszafkę). Leśniodorski też wyglądał śmiesznie z tymi koralikami zaciśniętymi wokół szyi, ale może właśnie w tym szaleństwie jest metoda...

Pero 29.07.2016 20:24

Obczajcie sobie dokładnie zdjęcie na weszło w którym jest na palmie. Czy ja tam w tle widze białego szejka?? :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl