![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
No dobra, wszystko super, wiadomo, słupy, za nimi wielka kasa, Boguś nie zostawiłby Wisełki w rękach gołodupców.
Ale w takim razie dlaczego w Kielcach rozpoczęli od obniżki kontraktów? Wtedy nie byli słupami, a teraz są? No serio zagadkowe to wszytko. Może cała ta próba wykupu Korony to była jedna wielka mistyfikacja, żeby uwiarygodnić się, że nie ma żadnej pralki za plecami (i stąd te rozmowy o obniżkach)? |
moze ktos z tej nowej koroporacji Scripps Networks Interactive ktora przejela tvn stoi za tym typem
|
Tylko, że o rzekomej obniżce kontraktów w Kielcach mówili radni, żaden piłkarz się w temacie nie wypowiedział. Trzeba też pamiętać, że w trakcie rozmów z na temat przejęcia Korony on rozmawiał już z Cupiałem w całkowitej tajemnicy (patrząc na datę zamiany długu na akcje). Więc moim zdaniem była to zasłona dymna i rozmowy z Koroną miały upaść. Faktycznie dziwne to wszystko, jakby to byli amatorzy i gołodupcy to już dawno by wypłynęło, że rozmawiają z Cupiałem.
|
Tak naprawdę nikt nie wie jak to było w Kielcach. Może zaproponowali obniżkę 1-2 zawodnikom, a reszta stanęła za nimi w obronie i zrobiła im czarny PR w mediach, może zaproponowali coś innego, niepopularnego wśród zawodnikow wiec Ci wymyślili bajke o obniżce kontraktów, a może to była historyjka radnych, aby uwarygodnić swoją decyzję o storpedowaniu rozmów. Nie wiemy.
Ja się trzymam tego, że Cupiał nie po to tyle trzymał Wisłę nawet w trudniejszej sytuacji finansowej kilka lat temu, żeby teraz tak o oddawać ją przypadkowym osobom. Wierzę, żę wie to czego nie wiemy my. Borek, który sporo o srodowisku piłkarskim w PL wie napisał tez na TT niedawno o nowym właścicielu per "Mereś" i, że wie na czym to wszystko polega, ale nie powie. |
Bądźmy dobrej myśli bo cóż nam pozostało
chyba że ktoś wie i może napisać co jest grane, to poproszę. |
Nowi właściciele i wielka niewiadoma. Oby stał za nimi spory kapitał.
|
Spokojnie....
Poczekamy zobaczymy. Wiele się wyjaśni jak się okaże kto będzie nowym sponsorem na koszulkach. Wiadomo, że jeśli ktoś za nowym właścicielem stoi to nie wpompuje w klub pieniędzy inaczej. No a jeśli ktoś stoi to raczej ma ambicje wprowadzenia klubu na salony europejskie inaczej nie miałoby to sensu i w takim razie jedynym sposobem to wzmocnić zespół a do tego potrzeba kasy. |
Moi drodzy, proponuję już teraz zacząć odkładać kasę, żeby w razie czarnego scenariusza szybko dźwignąć Wisłę.
|
|
Świetnie co poniektórym idzie tutaj wymyślanie coraz lepszych teorii spiskowych. mam dla Was jedną:
Meresiński to słup, a za wszystkim stoi Donald Guerrier, który tak dorobił się na swojej linii ubrań, że łyknął od Cupiała Wisłę za 20 baniek. Dowód? A myślicie, że niby dlaczego nie grał? Bo negocjował w Myślenicach 24h na dobę. A tak na poważnie, obym się mylił, ale ten koleś zapowiada się na młodszą, biedniejszą i jeszcze bardziej buraczaną wersję Leśnego. Natomiast Citko, to pionek jakich mało. |
Jestem pewny że Cupial byle komu ukochanego klubu nie sprzedał.
|
Chodza sluchy, ze za tym nieopierzonym 30 latkiem stoja Sonik, Solowow i jakis anonimowy szejk razem wzieci.
|
|
Do końca sierpnia jak skończy sie okno transferowe bedzie wiadomo o co gramy
|
Tragiczna wiadomość. To oznacza bardzo szybki upadek sportowy, a potem bardzo długotrwały, żmudny proces wychodzenia z samego dna. Chaos, wielkie cierpienie kibiców i sympatyków. Cupiał dopiął swego. Zachował się jak typowy nomenklaturowy biznesmen epoki transformacji. Skoro Cupiał oddaje Wisłę tzn ,że jest ona w znacznie gorszej sytuacji niż była kiedy do niej przychodził. A ten nowy właściciel? Na kilometr śmierdzi słupem od przepierek! Kolejny Marcin Plichta?
|
Cytat:
|
bojkot! ide na sektor F
|
Citko? To mecze będziemy apelem smoleńskim rozpoczynać:(
|
Cytat:
Nie wierze ze nie sprawdził gościa i tego kto z nim przychodzi. |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
W znajomych na FB ma córkę Sołowowa.
|
Podchodzę do tego na zimno. Cupiał od dawna nie dokładał a w dodatku pomysłu żadnego nie miał. Dryfowaliśmy bez wiatru i z dziurami na pokładzie. Szanse na lepsze jutro były raczej po stronie serca niż rozumu. Jasne jest, że właścicielem został slup i w zasadzie nawet nie warto wiedzieć kim on jest. Pozostaje pytanie jaki pomysł na Wisłę maja ci, którzy za nim stoją? Jeżeli mają jakikolwiek, to już jest istotna zmiana na korzyść.
Nie podpalam się ani nie załamuję. Czas pokaże. PS Nie analizujmy kogo gość ma w znajomych bo to wyższy level absurdu. Gość jest znany z tego, że jest znany więc logiczne że zna lepiej lub gorzej wszystkich ze świecznika. |
dzisiejszy news podsumuje rebusem
https://i.ytimg.com/vi/KdhwopvTf18/hqdefault.jpghttp://kulturadobra.pl/wp-content/up...0/Kariera2.jpg |
Cytat:
Cały misterny plan w.... Dyzme? |
Smuda nowym trenerem Wisły??:D
|
Najbliższy miesiąc sporo wyjaśni, aczkolwiek zbyt poważnie to ci panowie nie wyglądają.
|
Cytat:
|
Citko za Widzewem -> Widzew z Ruchem -> Wisła z Ruchem - znowu wszystko będzie na kiboli :foch:
|
Nowi nabywcy, to ogromny znak zapytania.
Bardzo jestem ciekaw, kiedy możemy spodziewać się z ich strony pierwszego oświadczenia w sprawie dzisiaj nam wszystkim zakomunikowanej. |
Cytat:
Po powrocie z Gdańska ma być konferencja. |
może być słup z kapitałem, może być słup Cupiała prowadzący do zwinięcia interesu (żeby nie było na niego) a może być właścicielem z hajsem zarobionym na lewo i teraz nie ma co z kasą robić... tak naprawdę gówno wiadomo i nie pozostaje nic innego niż czekać, życzyć jak najlepiej i kibicować naszemu ukochanemu klubowi
|
Cytat:
|
Ponoć Citko przed każdym meczem chodził do spowiedzi. Nie jest to bynajmniej żart!!!
|
Za wszystkim stoi Misiek....
Wiadomo. Układ z Ruchem bo blisko do Łodzi a może Częstochowy a kto tam wie... A w ogóle to kapitał jest SS neofaszystowski...:D |
Można pokusić się o ocenę chociażby na podstawie Facebooka tego chłopa. Jedyne słowo, które mi przychodzi do głowy, to: infantylny. W maju facet wrzuca zdjęcie w tle stadion Korony, dziś Wisły. Trochę to słabe. O innych zdjęciach nie wypowiadam się, bo każdy ma swój styl bycia (acz mi to przypomina typową warszafkę). Leśniodorski też wyglądał śmiesznie z tymi koralikami zaciśniętymi wokół szyi, ale może właśnie w tym szaleństwie jest metoda...
|
Obczajcie sobie dokładnie zdjęcie na weszło w którym jest na palmie. Czy ja tam w tle widze białego szejka?? :-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl