![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja to sie dziwie niektorym, ze w dzisiejszym swiecie gdzie rzadzi pieniadz, korupcja w polityce, w Uefie, w FIFie, Premiership, Serie A, sprzedawanie meczow i.............. moglbym tak wymieniac i wymieniac, znajda sie jeszcze ludzie, ktorzy wierza w nieskazitelnosc polskiej pilki, tymbardziej patrzac na jej calkiem niedawna historie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Dokładnie mecz był ustawiony. Popatrzcie na minę Wdowczyka po straconym golu na 2:2, uśmiechnięty, zadowolony, wszystko było ustalone z góry.
:haha: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisła-Wisła P. 1-2 byłem-widziałem w złotych latach, w mistrzowskim sezonie (jak nie wiesz to Ci napiszę na priv kiedy to było i kto był naszym trenerem;) ). |
Cytat:
|
Ja pier....
to co napisał silver03 to była: IRONIA!!! Czy Wy czasem udajecie głupich czy co?? Serio? .... Serio? |
A tam, robimy ściepę na Wolskiego a tu płacz o jakiś remis w meczu o nic :rotfl:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dajcie spokój przejmować się taką pierdołą, już o nic prócz 9. miejsca nie gramy, a spaść też już nie spadniemy. |
Cytat:
|
Przecież to był uśmiech niedowierzania/pożałowania, a nie radości. Litości spiskowcy, nie odlatujcie tak :-)
|
Silver pojechał ironią nie ma wątpliwości.
Mnie wku..wia natomiast dorabiania faktów do swoich przekonań. Niektórzy Nie akceptują Wdowczyka uważają że nie powinien pracować u nas i to jest OK ale naginać każde obecne wydarzenie pod tę teorię? Wdowczyk przeszłość ma obrzydliwą i to jest fakt, ale naginać wszystko do tego, każdą przegraną , wygraną bądź remis Wisły jest też wstrętne. |
Czytanie ze zrozumieniem to jednak trudna sztuka. Wyraźnie napisałem, że nie osądzam Wdowczyka. Stwierdzam tylko suchy fakt, że się uśmiechnął. Może ten uśmiech znaczył: " co tutaj się odp...la" Skąd mnie to wiedzieć?
|
No i wlasnie to jest w tym obrzydliwe - przeszlosc Wdowczyka. Jak ktos obrobil bank, idzie za to do puchy. Jak wyskakuje to dostaje prace w banku w postaci drugiej szansy? Nie wydaje mi sie.
|
^^ ciekawe co mówisz, bo hakerzy którzy wpadli za włamania do banów, często potem dla nich pracują, gdyż najlepiej wiedzą jak tworzyć zabezpieczenia trudne do złamania. ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:lol: |
rozumiem że informacja od Dariusza W. lub od Pawła Brożka
Tak z ciekawości co miałaby nam do zaoferowania Nieciecza za remis ? |
Cytat:
|
Ciekawe ilu z tych moralizatorów wypominających przeszłość Wdowczyka i doszukujących się ustawienia wczorajszego meczu popierało wypięcie się Śląskowi w ostatniej kolejce 2011/12. Wtedy etyka i moralność nakazywała niektórym gwizdać na własną drużynę, bo ta atakowała do końca.
|
Podsumowując:
Przed meczem - Dariusz Wdowczyk jest fachowcem, a ta przeszłość, w sumie.. przecież to było dawno. Rafał Wolski musi być podpisany, jeśli nie to nie mamy co myśleć o pucharach. Przedłużmy Bogusia, jest solidny. Po meczu - Dariusz W. powinien się wstydzić za to co zrobił, jak mógł wystawić Brożka, jak mógł wpuścić Mączyńskiego. Wolski pokazał, że nie zależy mu na grze u nas, lepiej go nie wykupywać. Boguski niech pakuje walizki po zakończeniu kontraktu, sam bym trafił do bramki w tamtej sytuacji. Lubię czytać zdania ekspertów na forum. |
Analiza straconych bramek :
1- podanie do Kędziory prawie środek boiska najbliżej na do niego Sadlok ale zamiast go atakować cofa się do swojej strefy choć Popowicz asekuruje skrzydłowego , z tyłu biegnie za Kędziorą Brekl ale naprawdę ma daleko aby go dogonić , następny który może go zatrzymać jest Guzmics ale woli się cofać . Przy strzale próbuje blokować Głowa ale bardzo nieskutecznie . 2- Ondrasek i Popovicz kryli wbiegających a wolny Donald zamiast kryć bramkarza to się zdrzemnął mecz na 50% WDOWCZYK POGOŃ ICH ABY W KAŻDYM MECZU GRYŹLI TRAWĘ - a paru pasuje ława!!! |
Cytat:
5 ton kukurydzy :) tylko kto to zje?Kapka polowe sprzeda a reszte? P.S Skonczcie juz niektorzy te teorie spiskowe tworzyc bo wstyd. |
Cytat:
|
Cytat:
|
" Kończ waść, wstydu oszczędź" też adekwatne.
|
Cytat:
Co do meczu. Mecz idealny, żeby pokazać jak grać, by nie przyciągać kibiców. |
Nastepny filozof. Ksiazke czytalem, film widzialem ale nie rozumiem. Fajnie, ze rozumiesz co ja przez to rozumialem mistrzu podworkowego wszechswiata.
|
Cytat:
|
No co robili? Okradali banki na miliony?:D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Trochę się wątek zdegenerował. Więc trochę bardziej w temacie.
Graliśmy z Termalicą 3 razy wyniki były takie: 18 października 2015 0:0 (w Krakowie) 14 marca 2016 2:4 (w Niecieczy zw. Wisła) 25 kwietnia 2016 2:2 (w Krakowie) Fakt, nasi się nie popisali ale szukać drugiego dna nie zamierzam. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl