![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
umówmy się DG nie jest aż taki dobry żeby był specjalnie traktowany, trenejro popuści jednemu to się u reszty rozluźni.dyscyplina musi być.
|
Cytat:
|
Guerrier grał 2 spotkania w rezerwach - pierwsze z nich transmitowane, więc sporo kibiców mogło zobaczyć jego postawę. Grał tam za karę i absolutnie nie chciało mu się nawet biegać. Jeśli koleś ma takie podejście to nie zasługuje na miejsce w kadrze. Jeszcze niedawno wszyscy czepiali się Smudy, że bez względu na formę i tak wiadomo kto zagra w spotkaniu. Oczywiście, Cywka, Crivellaro czy Uryga to pseudopiłkarze i nigdy nie dadzą drużynie tyle co MÓGŁBY dać Guerrier, gdyby grał na optymalnym poziomie. Do kadry wraca Krzysiek Drzazga, który wywalczył to właśnie na 3ligowych boiskach. Poza nim wyróżniali się Bałaszow, Bartosz i oni też będą w kadrze (zasłużenie). Haitańczyk jeśli miałby co nieco w głowie to wziąłby się w garść i na treningach udowodnił trenerom, że zasługuje na grę, akurat jak pisałem wcześniej, w końcu wydaje się, że grają rzeczywiście ci zawodnicy, którzy obecnie są w najlepszej formie.
|
Przeciez ten czaenuch jest dramatyczny, 0 asyst 0 dosrdkowan bramek nie strzela do tego taktycznie gamon i te jego przyjecia pilki odskakujace mu na 2 metry... jedynie do czego sie nadaje to do kontr i do skakania do glowek... Maly przyszedl zrobil wiecej w 3 meczach wrzutek i asyst niz on przez 3 lata tutaj.
My sie dziwimy ze malo bramek strzwelaliamy, ze Brozek nie strsleal.. no jak mial strzelac jak jedyne podanianze skrzydel to byly po ziemi dolatujace do najblizszego obroncy przeciwnika? Moim zdaniem vardzo dobra decyzja trenera, gosc mial 3 lata zeby sie nauczyc... poza tym on ma wyjebane na nas wszystkich niech zdupia. Jest Balaszow jest Maly, na skrzydle ma kto grac |
Cytat:
|
Cytat:
|
Obawiam się, że znajdowanie miejsca w 18-stce dla piłkarzy tak słabych i mało wartościowych jak Cywka czy Pietrzak, kosztem piłkarzy znaczenie lepszych i przydatniejszych, nie pomoże ani Wiśle, ani DG.
Dla Guerriera dostatecznym ostrzeżeniem byłoby posadzenie go na ławce. Nie trzeba od razu wysyłać kogoś na trybuny i wprowadzać niezdrowe podziały, gdzie bliżej gry są piłkarze gorsi, niż lepsi. |
Tak jak z Wdowczykiem :D Wdowczyk?! Kto tego chuu zatrudnił! Wstyd! (...) a po 9 punktach w trzech meczach to ten Wdowczyk wcale nie taki zły, w sumie już nie sprzedaje meczy, po co kogoś karać za błędy młodości? :rotfl:
|
Cytat:
Rozumiem, że teraz z Boguskiego i Małeckiego frustraci przerzucili się na Pawła, ale chyba jednak dwa razy bym się nad tym zastanowił. Cytat:
Pietrzak to lewy obrońca, mimo wszystko wolałbym w razie czego na lewej obronie oglądać jego niż Donalda. Obciął się chłopak kilka razy, ale i tak jest pewniejszy - przynajmniej nie pracuje cały mecz na karnego i czerwo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiślacy jadący od strony Myślenic. Wyruszcie na mecz wcześniej. Od jakiegoś czasu remontowana jest 1 nitka od Łagiewnik do ul Kościuszkowców. Tutaj się tworzą korki. Nie lepiej jest do Ronda Matecznego. Cierpliwości, dłuższy czas dojazdu zarezerwować i zwycięstwa!
Ave Wisła! |
Jasne tylko, że co innego chwilowy brak formy a co innego jak DG ma wyjebane na Nas i na Wisłe
|
Cytat:
|
DG77 na sektorze rodzinnym http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rze_rodzinnym/
|
Oby zwyciestwo dzisiaj ide flaszke walnac bo mi sie cos w glowe stanie ;)
|
Cytat:
Brożek strzelił trzy gole w tym roku, mimo że parę meczy rozpoczął na ławce/nie dograł do końca - i przez wiele jest uznawany za przyczynę naszych wcześniejszych porażek. Pan Ondrasek gra w każdym meczu po 90 minut, strzelił dwa gole, spieprzył kilka setek, a na forum panuje ekstaza jakby strzelił osiem goli w sześciu meczach... TYLKO ZWYCIĘSTWO! |
Kvrwa mać :(
|
Mówi się trudno.
Piękna walka, gryzli murawe nasi piłkarze. Zabrakło zgrania i piłkarskiej jakości. Co do odgwizdanego spalonego to była ciężka sytuacja i ja pretensji jeśli chodzi o sędziowanie nie mam. Można zapierdalać cały mecz a przeciwnik będzie miał jednego zawodnika który jednym udanym dośrodkowaniem załatwi cały mecz. Taka jest piłka. Gramy w dolnej ósemce i tyle. Szkoda, zabrakło niewiele. |
Kolejny raz w tym sezonie... https://www.youtube.com/watch?v=0D_Q8HBx5KY
|
Brawo piłkarze h.uj sędzia i tyle dla mnie Wisła wygrała 2:1
|
Zniwu oszukani, szkoda.
|
Ale spokojni ebo ten spalony to był... Centymetry ale był
|
Wiśle niestety znów brakło piłkarskich argumentów i sił. Zapłaciliśmy wysoką cenę za błędy tego sezonu. Szczególne za Pawłowskiego.
Ławka też dziś była na tyle słaba, że Wdowczyk miał małe pole manewru. Brakowało jednak tam Guerriera. Szkoda zimowej kontuzji Mączyńskiego. Kapka poza Wolskim jak zwykle zepsuł transfery i zmarnował pieniądze. Jedynie właśnie Wolski był trafionym ruchem. Pozytywem okazał się też powrót Małeckiego. Ondrasek - przeciętny, to nie jest gwiazda. Bałaszow, Pietrzak i niestety wyraźnie również Brlek - złe posunięcia. Teraz trzeba walczyć, by nie było jeszcze gorzej. Dopóki jednak w klubie będą takie osoby jak Zdzisiu K. , Wisła się nie odbije. |
Akurat spalony dzisiaj był. Jeśli coś straciliśmy przez sędziów to w przebiegu całego sezonu.
Utrzymać się za wszelką cenę, wykupić Wolskiego, dobrze się w końcu przygotować do sezonu i wtedy możemy coś powalczyć. Nie przekreślajcie naszych nowych zawodników, którzy grają u nas mecze od półtorej miesiąca (szczególnie młodych). |
Cytat:
|
Ten sezon to emocjonalny rollercoaster…Oby skończyło się to happyendem.
Wdowczyk musi pozbierać drużynę, za tydzień arcyważny mecz z Górnikiem |
1 Załącznik(ów)
Pilka jest jedna, a panienki dwie!Znów wygra Wisła-każdy o tym wie! Niepokonana, Wisła ukochana,niepokonany nasz krakowski klub !!!!!!!!!
;-) |
Dzięki za walkę. Utrzymać się na lajcie i w przyszłym sezonie pokazać na co nas stać.
|
Malecki, Jovic i Ondrasek zostawili dzisiaj kawal serducha na boisku. Milo sie oglada ze jednak potrafia dziewiecdziesiat kilka minut oddawac sily za ten klub.
Za dzisiaj - szacunek Panowie. Awans odebral nam Dabrowski, jak dla mnie interwencja sezonu. |
Napewno lepszy bylby Geurier niz Balaszov ale teraz to juz po sprawiw.
|
Cytat:
Myślę, że akurat dziś DG mógłby naprawdę pomóc - w ważnych meczach zwykle wypadał pozytywnie na tle reszty. |
Cytat:
A takie pisanie "może by pomógł" to jest czyste fantazjowanie i oszukiwanie się. Jest wynik taki jaki jest. Może gdybyśmy mieli Ronaldo i Casillasa to byśmy wygrali? A może Casillas i Ronaldo zagraliby najgorszy mecz w życiu i jeden by wpuścił 3 szmaty a drugi spieprzył dwie setki i zszedł z kontuzją w 15 minucie i tyle by nam pomógł dalej? Tak się ułożył sezon, tak się ułożył mecz, to się składa na nasze życie a nie to co by było gdyby wczoraj Bałaszow zjadł co innego - może dzięki temu by bramkę strzelił? Nie ma co się zastanawiać bo to jest fantastyka a nie życie. Jesteśmy w grupie spadkowej. Murzyn pajacował więc niech spierdala. Będziemy w przyszłym sezonie lepsi to będziemy w ósemce. Nic na siłę. Każdy am tyle na ile zasługuje, kluby tak samo. Nie zasługujemy nie mamy ósemki. Będziemy zasługiwać to będzie i Mistrz i LM, i nie ma co liczyć na frajerskie wygrywanie i awansowanie do LM. Trzeba zasługiwać, zapierdalać i samo przyjdzie. Wynik jest konsekwencją pracy i naszych działań a nie jakimś szczęściem, które nam z nieba spadnie i się okaże, że dziś jesteśmy na 11 miejscu a we wrześniu zagramy w LM. Na tyle na ile zasłużymy tyle mamy, proste. Czołem! |
Nie wiem co wy chcecie od Ondraska, chłop w każdym meczu zapier Ala za dwóch, leci do każdej piłki, kawał zdrowia zostawia. Chyba bardzo przeżył ta główkę z końcówki bo aż się popłakał po meczu.
|
Zamiast spokoj to beda nerwy w walce o utrzymanie. Niech ten.sezon sie w koncu skonczy
|
Cytat:
Ondrasek killerem jeśli chodzi o zdobywanie bramek nie jest ale zapierdala, widać, że chłop ma charakter, walczy. Myślę, że coś daje tej drużynie. Cytat:
|
Z taką grą nie powinno być nerwówki na koniec sezonu. Najważniejsze to w końcu osiągnąć stabilizację, potraktować pozostałe mecze jako wstęp do następnego sezonu, utrzymać kadrę z trenerem, realnie wzmocnić środek obrony i w przyszłym sezonie wrócić gdzie nasze miejsce.
|
Dzieki za walke pilkarze,kazdy na dupie jezdzil przez cały mecz.Dawno nie widzialem ich tak walczacych .
A jak raz zagramy w 2 grupie to korona z glowy nie spadnie.Bedzie dobrze,6 meczy ,damy rade. To sa bledy ktore zostaly poczynione odkad ogloszono ze trenerem Wisly zostal Pawlowski,i tam w tych meczach punkty zostaly potracone,ktorych teraz brakuje.Moze Cupial sie czegos nauczy? oby. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl