Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 9 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9605)

siemstein 09.04.2016 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1436970)
Czego idealnym przykładem jest np. Brożek...

Mimo, że klniemy na Brożka praktycznie co mecz, zauważ że z nim w składzie wygrywamy więcej meczów niż bez niego. Wieku Brożek nie oszuka, ale swoje na boisku robi

brylant17 09.04.2016 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1436898)
A ja uważam, że to błąd. Donald gra dobrze, jak czuje zaufanie trenera. Tak było po zmianie Smudy na Moskala. Odstawianie go przez Wdowczyka, w mojej ocenie, nie jest dobry sposobem na dotarcie do Donalda. To raz. A dwa. Donald nawet bez formy potrafi zrobić jedną, szaloną akcję w meczu, która mogłaby być kluczem do zwycięstwa.

DG77 ostatnio gola strzelił w lutym.....ostatnio to jeździec bez głowy i bez formy.Naprawdę, jak go nie ma to jestem spokojny,że nie zarobi czerwonej kartki czy głupio sfauluje....Dobrze ktoś pisał masz formę to grasz nie masz siedzisz na ławce i to mi się podoba...

TommyTSW 09.04.2016 10:47

umówmy się DG nie jest aż taki dobry żeby był specjalnie traktowany, trenejro popuści jednemu to się u reszty rozluźni.dyscyplina musi być.

bebeto 09.04.2016 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1436970)
Czego idealnym przykładem jest np. Brożek...

Zastanów się kogo z kim porównujesz...

grogoriogreg 09.04.2016 10:49

Guerrier grał 2 spotkania w rezerwach - pierwsze z nich transmitowane, więc sporo kibiców mogło zobaczyć jego postawę. Grał tam za karę i absolutnie nie chciało mu się nawet biegać. Jeśli koleś ma takie podejście to nie zasługuje na miejsce w kadrze. Jeszcze niedawno wszyscy czepiali się Smudy, że bez względu na formę i tak wiadomo kto zagra w spotkaniu. Oczywiście, Cywka, Crivellaro czy Uryga to pseudopiłkarze i nigdy nie dadzą drużynie tyle co MÓGŁBY dać Guerrier, gdyby grał na optymalnym poziomie. Do kadry wraca Krzysiek Drzazga, który wywalczył to właśnie na 3ligowych boiskach. Poza nim wyróżniali się Bałaszow, Bartosz i oni też będą w kadrze (zasłużenie). Haitańczyk jeśli miałby co nieco w głowie to wziąłby się w garść i na treningach udowodnił trenerom, że zasługuje na grę, akurat jak pisałem wcześniej, w końcu wydaje się, że grają rzeczywiście ci zawodnicy, którzy obecnie są w najlepszej formie.

regan 09.04.2016 10:54

Przeciez ten czaenuch jest dramatyczny, 0 asyst 0 dosrdkowan bramek nie strzela do tego taktycznie gamon i te jego przyjecia pilki odskakujace mu na 2 metry... jedynie do czego sie nadaje to do kontr i do skakania do glowek... Maly przyszedl zrobil wiecej w 3 meczach wrzutek i asyst niz on przez 3 lata tutaj.
My sie dziwimy ze malo bramek strzwelaliamy, ze Brozek nie strsleal.. no jak mial strzelac jak jedyne podanianze skrzydel to byly po ziemi dolatujace do najblizszego obroncy przeciwnika? Moim zdaniem vardzo dobra decyzja trenera, gosc mial 3 lata zeby sie nauczyc... poza tym on ma wyjebane na nas wszystkich niech zdupia. Jest Balaszow jest Maly, na skrzydle ma kto grac

jendrus 09.04.2016 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1436977)
Przeciez ten czaenuch jest dramatyczny, 0 asyst 0 dosrdkowan bramek nie strzela do tego taktycznie gamon i te jego przyjecia pilki odskakujace mu na 2 metry... jedynie do czego sie nadaje to do kontr i do skakania do glowek... Maly przyszedl zrobil wiecej w 3 meczach wrzutek i asyst niz on przez 3 lata tutaj.
My sie dziwimy ze malo bramek strzwelaliamy, ze Brozek nie strsleal.. no jak mial strzelac jak jedyne podanianze skrzydel to byly po ziemi dolatujace do najblizszego obroncy przeciwnika? Moim zdaniem vardzo dobra decyzja trenera, gosc mial 3 lata zeby sie nauczyc... poza tym on ma wyjebane na nas wszystkich niech zdupia. Jest Balaszow jest Maly, na skrzydle ma kto grac

teraz czarnuch.... a w innych meczach na rekach go nosili .... ja pier*ole... ultrasi... :haha:

Mysciak 09.04.2016 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1436980)
teraz czarnuch.... a w innych meczach na rekach go nosili .... ja pier*ole... ultrasi... :haha:

Dokładnie jak strzelił kilka bramek to od razu lament na forum "Nieee, nie sprzedawajmy go do tego Kataru nawet za 2 miliony euro" A teraz to niektórzy by go wyjebali.

Markus 09.04.2016 11:47

Obawiam się, że znajdowanie miejsca w 18-stce dla piłkarzy tak słabych i mało wartościowych jak Cywka czy Pietrzak, kosztem piłkarzy znaczenie lepszych i przydatniejszych, nie pomoże ani Wiśle, ani DG.

Dla Guerriera dostatecznym ostrzeżeniem byłoby posadzenie go na ławce. Nie trzeba od razu wysyłać kogoś na trybuny i wprowadzać niezdrowe podziały, gdzie bliżej gry są piłkarze gorsi, niż lepsi.

wolfu 09.04.2016 11:49

Tak jak z Wdowczykiem :D Wdowczyk?! Kto tego chuu zatrudnił! Wstyd! (...) a po 9 punktach w trzech meczach to ten Wdowczyk wcale nie taki zły, w sumie już nie sprzedaje meczy, po co kogoś karać za błędy młodości? :rotfl:

wolfy 09.04.2016 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1436970)
Czego idealnym przykładem jest np. Brożek...

No tak, przecież za Wdowczyka strzelił tylko 3 gole w trzech meczach. No i brał udział w pozostałych. Jak nic gra za zasługi...

Rozumiem, że teraz z Boguskiego i Małeckiego frustraci przerzucili się na Pawła, ale chyba jednak dwa razy bym się nad tym zastanowił.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1436983)
Dla Guerriera dostatecznym ostrzeżeniem byłoby posadzenie go na ławce. Nie trzeba od razu wysyłać kogoś na trybuny i wprowadzać niezdrowe podziały, gdzie bliżej gry są piłkarze gorsi, niż lepsi.

Guerrier miał masę "ostatnich ostrzeżeń" u różnych trenerów i zwyczajowo lał na nie z góry na dół. Musi być jakaś dyscyplina.

Pietrzak to lewy obrońca, mimo wszystko wolałbym w razie czego na lewej obronie oglądać jego niż Donalda. Obciął się chłopak kilka razy, ale i tak jest pewniejszy - przynajmniej nie pracuje cały mecz na karnego i czerwo.

serek.c2 09.04.2016 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1436983)
Obawiam się, że znajdowanie miejsca w 18-stce dla piłkarzy tak słabych i mało wartościowych jak Cywka czy Pietrzak, kosztem piłkarzy znaczenie lepszych i przydatniejszych, nie pomoże ani Wiśle, ani DG.

Dla Guerriera dostatecznym ostrzeżeniem byłoby posadzenie go na ławce. Nie trzeba od razu wysyłać kogoś na trybuny i wprowadzać niezdrowe podziały, gdzie bliżej gry są piłkarze gorsi, niż lepsi.

Gość jest kontuzjowany, wyjeżdża (mimo negatywnej opinii na ten temat swojego klubowego trenera) na kadrę, gdzie nagle zdrowieje i gra. Wraca i gra nędzę w rezerwach... Jak Ty sobie wyobrażasz włączenie do kadry tego śmierdzącego lenia?

Ogryzek 09.04.2016 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1436988)
Gość jest kontuzjowany, wyjeżdża (mimo negatywnej opinii na ten temat swojego klubowego trenera) na kadrę, gdzie nagle zdrowieje i gra. Wraca i gra nędzę w rezerwach... Jak Ty sobie wyobrażasz włączenie do kadry tego śmierdzącego lenia?

Dokładnie tak. Wdowczyk ostrzegał go 2 tygodnie temu, Wilde go zlał. To teraz niech udowodni grą w rezerwach że zasługuje na 18.

Marcin_fan 09.04.2016 12:29

Wiślacy jadący od strony Myślenic. Wyruszcie na mecz wcześniej. Od jakiegoś czasu remontowana jest 1 nitka od Łagiewnik do ul Kościuszkowców. Tutaj się tworzą korki. Nie lepiej jest do Ronda Matecznego. Cierpliwości, dłuższy czas dojazdu zarezerwować i zwycięstwa!
Ave Wisła!

PAWEŁ 09.04.2016 14:11

Jasne tylko, że co innego chwilowy brak formy a co innego jak DG ma wyjebane na Nas i na Wisłe

s1mone 09.04.2016 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1436991)
Wiślacy jadący od strony Myślenic. Wyruszcie na mecz wcześniej. Od jakiegoś czasu remontowana jest 1 nitka od Łagiewnik do ul Kościuszkowców. Tutaj się tworzą korki. Nie lepiej jest do Ronda Matecznego. Cierpliwości, dłuższy czas dojazdu zarezerwować i zwycięstwa!
Ave Wisła!

Najlepiej z Zakopianki jest obecnie zjechać na obwodnice i w stronę centrum odbić dopiero przy Księcia Józefa lub dalej

Grisza1 09.04.2016 15:13

DG77 na sektorze rodzinnym http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rze_rodzinnym/

radek2323 09.04.2016 16:01

Oby zwyciestwo dzisiaj ide flaszke walnac bo mi sie cos w glowe stanie ;)

Konrad. 09.04.2016 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1436985)
No tak, przecież za Wdowczyka strzelił tylko 3 gole w trzech meczach. No i brał udział w pozostałych. Jak nic gra za zasługi...

Rozumiem, że teraz z Boguskiego i Małeckiego frustraci przerzucili się na Pawła, ale chyba jednak dwa razy bym się nad tym zastanowił.

To jest właśnie esencja tego forum.

Brożek strzelił trzy gole w tym roku, mimo że parę meczy rozpoczął na ławce/nie dograł do końca - i przez wiele jest uznawany za przyczynę naszych wcześniejszych porażek.

Pan Ondrasek gra w każdym meczu po 90 minut, strzelił dwa gole, spieprzył kilka setek, a na forum panuje ekstaza jakby strzelił osiem goli w sześciu meczach...

TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Kamson 09.04.2016 19:00

Kvrwa mać :(

Mixu 09.04.2016 19:00

Mówi się trudno.
Piękna walka, gryzli murawe nasi piłkarze. Zabrakło zgrania i piłkarskiej jakości. Co do odgwizdanego spalonego to była ciężka sytuacja i ja pretensji jeśli chodzi o sędziowanie nie mam.
Można zapierdalać cały mecz a przeciwnik będzie miał jednego zawodnika który jednym udanym dośrodkowaniem załatwi cały mecz. Taka jest piłka.

Gramy w dolnej ósemce i tyle. Szkoda, zabrakło niewiele.

AdrianoZKS 09.04.2016 19:04

Kolejny raz w tym sezonie... https://www.youtube.com/watch?v=0D_Q8HBx5KY

radek2323 09.04.2016 19:07

Brawo piłkarze h.uj sędzia i tyle dla mnie Wisła wygrała 2:1

chimba 09.04.2016 19:16

Zniwu oszukani, szkoda.

Pan Jotka 09.04.2016 19:25

Ale spokojni ebo ten spalony to był... Centymetry ale był

Markus 09.04.2016 19:25

Wiśle niestety znów brakło piłkarskich argumentów i sił. Zapłaciliśmy wysoką cenę za błędy tego sezonu. Szczególne za Pawłowskiego.

Ławka też dziś była na tyle słaba, że Wdowczyk miał małe pole manewru. Brakowało jednak tam Guerriera. Szkoda zimowej kontuzji Mączyńskiego.

Kapka poza Wolskim jak zwykle zepsuł transfery i zmarnował pieniądze. Jedynie właśnie Wolski był trafionym ruchem. Pozytywem okazał się też powrót Małeckiego. Ondrasek - przeciętny, to nie jest gwiazda. Bałaszow, Pietrzak i niestety wyraźnie również Brlek - złe posunięcia.

Teraz trzeba walczyć, by nie było jeszcze gorzej. Dopóki jednak w klubie będą takie osoby jak Zdzisiu K. , Wisła się nie odbije.

Virusman 09.04.2016 19:38

Akurat spalony dzisiaj był. Jeśli coś straciliśmy przez sędziów to w przebiegu całego sezonu.

Utrzymać się za wszelką cenę, wykupić Wolskiego, dobrze się w końcu przygotować do sezonu i wtedy możemy coś powalczyć.

Nie przekreślajcie naszych nowych zawodników, którzy grają u nas mecze od półtorej miesiąca (szczególnie młodych).

arti 09.04.2016 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1437036)
Wiśle niestety znów brakło piłkarskich argumentów i sił. Zapłaciliśmy wysoką cenę za błędy tego sezonu. Szczególne za Pawłowskiego.

Ławka też dziś była na tyle słaba, że Wdowczyk miał małe pole manewru. Brakowało jednak tam Guerriera. Szkoda zimowej kontuzji Mączyńskiego.

Kapka poza Wolskim jak zwykle zepsuł transfery i zmarnował pieniądze. Jedynie właśnie Wolski był trafionym ruchem. Pozytywem okazał się też powrót Małeckiego. Ondrasek - przeciętny, to nie jest gwiazda. Bałaszow, Pietrzak i niestety wyraźnie również Brlek - złe posunięcia.

Teraz trzeba walczyć, by nie było jeszcze gorzej. Dopóki jednak w klubie będą takie osoby jak Zdzisiu K. , Wisła się nie odbije.

Niestety wykrakałeś z Guerierem.Może pomógłby..cóż-nie dowiemy się..

sandomingo 09.04.2016 20:01

Ten sezon to emocjonalny rollercoaster…Oby skończyło się to happyendem.
Wdowczyk musi pozbierać drużynę, za tydzień arcyważny mecz z Górnikiem

Pan Jotka 09.04.2016 20:04

1 Załącznik(ów)
Pilka jest jedna, a panienki dwie!Znów wygra Wisła-każdy o tym wie! Niepokonana, Wisła ukochana,niepokonany nasz krakowski klub !!!!!!!!!
;-)

arth_ur 09.04.2016 20:04

Dzięki za walkę. Utrzymać się na lajcie i w przyszłym sezonie pokazać na co nas stać.

krasny 09.04.2016 20:11

Malecki, Jovic i Ondrasek zostawili dzisiaj kawal serducha na boisku. Milo sie oglada ze jednak potrafia dziewiecdziesiat kilka minut oddawac sily za ten klub.
Za dzisiaj - szacunek Panowie.

Awans odebral nam Dabrowski, jak dla mnie interwencja sezonu.

chimba 09.04.2016 20:12

Napewno lepszy bylby Geurier niz Balaszov ale teraz to juz po sprawiw.

Markus 09.04.2016 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1437039)
Niestety wykrakałeś z Guerierem.Może pomógłby..cóż-nie dowiemy się..

Niestety, w Wiśle od lat za dużo jest działania pod wpływem emocji, zamiast chłodnej kalkulacji i rozsądku.

Myślę, że akurat dziś DG mógłby naprawdę pomóc - w ważnych meczach zwykle wypadał pozytywnie na tle reszty.

Jaroo1 09.04.2016 20:24

Cytat:

Niestety, w Wiśle od lat za dużo jest działania pod wpływem emocji, zamiast chłodnej kalkulacji i rozsądku.

Myślę, że akurat dziś DG mógłby naprawdę pomóc - w ważnych meczach zwykle wypadał pozytywnie na tle reszty.
To jest właśnie chłodna kalkulacja a nie emocje. Kombinował czarny ćwok, z kontuzją na reprę jechał, w rezerwach zagrał źle więc won. Za głupi jest na Wisłę, zachowuje się jak frajer więc nie pasuje tutaj.

A takie pisanie "może by pomógł" to jest czyste fantazjowanie i oszukiwanie się. Jest wynik taki jaki jest. Może gdybyśmy mieli Ronaldo i Casillasa to byśmy wygrali? A może Casillas i Ronaldo zagraliby najgorszy mecz w życiu i jeden by wpuścił 3 szmaty a drugi spieprzył dwie setki i zszedł z kontuzją w 15 minucie i tyle by nam pomógł dalej?
Tak się ułożył sezon, tak się ułożył mecz, to się składa na nasze życie a nie to co by było gdyby wczoraj Bałaszow zjadł co innego - może dzięki temu by bramkę strzelił?
Nie ma co się zastanawiać bo to jest fantastyka a nie życie.
Jesteśmy w grupie spadkowej. Murzyn pajacował więc niech spierdala. Będziemy w przyszłym sezonie lepsi to będziemy w ósemce. Nic na siłę. Każdy am tyle na ile zasługuje, kluby tak samo. Nie zasługujemy nie mamy ósemki. Będziemy zasługiwać to będzie i Mistrz i LM, i nie ma co liczyć na frajerskie wygrywanie i awansowanie do LM. Trzeba zasługiwać, zapierdalać i samo przyjdzie. Wynik jest konsekwencją pracy i naszych działań a nie jakimś szczęściem, które nam z nieba spadnie i się okaże, że dziś jesteśmy na 11 miejscu a we wrześniu zagramy w LM. Na tyle na ile zasłużymy tyle mamy, proste. Czołem!

AMF 09.04.2016 20:33

Nie wiem co wy chcecie od Ondraska, chłop w każdym meczu zapier Ala za dwóch, leci do każdej piłki, kawał zdrowia zostawia. Chyba bardzo przeżył ta główkę z końcówki bo aż się popłakał po meczu.

mitmichael 09.04.2016 20:43

Zamiast spokoj to beda nerwy w walce o utrzymanie. Niech ten.sezon sie w koncu skonczy

Jaroo1 09.04.2016 20:54

Cytat:

Nie wiem co wy chcecie od Ondraska, chłop w każdym meczu zapier Ala za dwóch, leci do każdej piłki, kawał zdrowia zostawia. Chyba bardzo przeżył ta główkę z końcówki bo aż się popłakał po meczu.
Bo niektórzy nie widzą nic poza zdobywaniem bramek. Niedługo będą mówili, że Miśkiewicz chujowy bo bramek nie strzela. Jasne, że od napastnika się wymaga goli ale jest wiele innych przesłanek, które mogą o napastniku świadczyć, ogólnie o piłkarzu. Może nie być widoczny w meczu ale daje to "coś" drużynie, biega zapierdala, daje pozytywnego kopa, ściąga na siebie innych piłkarzy dzięki czemu ten drugi napastnik może strzelić, wygra jedną czy drugą główkę i tym stworzy akcję dobrą.
Ondrasek killerem jeśli chodzi o zdobywanie bramek nie jest ale zapierdala, widać, że chłop ma charakter, walczy. Myślę, że coś daje tej drużynie.

Cytat:

Zamiast spokoj to beda nerwy w walce o utrzymanie. Niech ten.sezon sie w koncu skonczy
Zależy jak się wszystko ułoży. Jeśli wygramy 2 pierwsze mecze a obydwa Górniki dadzą dupy to nagle się robi przewaga w 5 meczach nad Łęczną jakieś 6-8 pkt i w sumie w miarę luz.

xanti1906 09.04.2016 20:56

Z taką grą nie powinno być nerwówki na koniec sezonu. Najważniejsze to w końcu osiągnąć stabilizację, potraktować pozostałe mecze jako wstęp do następnego sezonu, utrzymać kadrę z trenerem, realnie wzmocnić środek obrony i w przyszłym sezonie wrócić gdzie nasze miejsce.

Wojtas 09.04.2016 20:59

Dzieki za walke pilkarze,kazdy na dupie jezdzil przez cały mecz.Dawno nie widzialem ich tak walczacych .

A jak raz zagramy w 2 grupie to korona z glowy nie spadnie.Bedzie dobrze,6 meczy ,damy rade.

To sa bledy ktore zostaly poczynione odkad ogloszono ze trenerem Wisly zostal Pawlowski,i tam w tych meczach punkty zostaly potracone,ktorych teraz brakuje.Moze Cupial sie czegos nauczy? oby.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl