![]() |
w awans do 8 nie liczcie nasz cel to powino zrobić sobie jak najwieksza przewage przed 3 runda nad miejscam powodujacymi spadek
|
Nie czaje tego płakania, że nie dostaniemy się do górnej ósemki.
Ludzie, brakuje nam 4 PKT, A NIE 10 !!! |
Cytat:
|
I co w związku z tym?
Są nowi piłkarze, pod wodzą nowego trenera (ujowego bo ujowego) ale w końcu wygrane przyjdą, jak nie z Pawłowskim to z innym trenerem bo nie spodziewam się, że on długo zabawi u nas w razie kolejnej straty punktów. |
Chyba wszyscy zapominają w jakiej porąbanej lidze gramy... Do 8 miejsca tracimy w tej chwili 4 punkty, a do 7 i 6 - 7 oczek. Wystarczą trzy zwycięstwa i bardzo prawdopodobne, że będziemy w pierwszej ósemce i zaczną się krzyki "CHCEMY PUCHARY!" zapominając zupełnie o obecnej sytuacji.
|
Cytat:
|
Jest duża szansa że w tym meczu Podbeskidzie zagra piach po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Lechem. Wątpie by taka drużyna jak Podbeskidzie zagra dwa mecze z rzędu na dobrym poziomie, bardziej spodziewam się naszej lepszej gry szczególnie po gównianym meczu z Łęczną.
Alan jesteś zwycięzcą (powtarzaj to sobie 1000x przed meczem) Będą 3 punkty i Pawłowski się rozbierze na konferencji po meczu. |
Cytat:
|
Zobaczcie jak Lechia sobie dzis pyka Piasta. Tak powinniśmy grać!
|
Będziemy tak samo pykać w przyszłym sezonie w 1 lidze. Pytanie czy tak samo jak Lechia Piasta, czy jak BBTS pyka nas...
|
Was się powinno JEBAC wy jebane amatory!!!!!!
|
Pan Pawłowski jutro znów bez pracy
|
jedno trzeba powiedzieć: dobrze, że jest ta dodatkowa runda, to może nie spadniemy... o ile przyjdzie ktoś, kto umie chociaż trochę ustawić tych ludzi
|
Jebane ....y piłkarzyki jebac was
|
Kpina ....a. Odrzut legijny najbardziej waleczny i najwięcej daje drużynie (ale też niezbyt dużo).
|
Tylko ....a wizyta na treningu i jebac każdego pokolei
|
Niech teraz ta kur.wa, która wyjebała Moskala z roboty, na klęczkach do niego zapierdala i prosi o powrót. Po jego odejściu zdobyty punkt. A Ci .......eni amatorzy po dzisiejszym meczu powinni zapierdalać dookoła Błoń dopóki nie zaczną wymiotować.
|
Dramat. Obrona do bani. Brak pomysly na gre w drugiej polowie, reka Pietrzaka przekreslila wszystko.
|
Pawlowski wypierdalaj
|
Żal mi k*** tego meczu, bo naprawdę pierwsza połowa solidna, Wolski na duży plus... Ogólnie ładnie odbieraliśmy piłkę w środku i nie zasłużyliśmy na porażkę. Ja pier..., ta feralna ręka Pietrzaka zaważyła na wyniku.... Nie powinniśmy tego przegrać i to boli ;/
|
Szok, niedowierzanie, to jest po prostu niepojete co my odpieprzamy. Ten mecz był do rozstrzygniecia juz w pierwszej polowie, ilez jeszcze sytuacji zmarnujemy. Kolejny mecz w dupe, 15 miejsce a takie cos jak Podbeskidzie czy Łeczna blizej grupy Mistrzowslkiej. Ja chyba snie, tyle transferow i wszystko na marne. Wisła nie moze grac w 1 lidze, nie moze spasc kosztem czegos takiego jak wspomanane wyzej kluby, po prostu nie moze.
|
Cytat:
|
Pawlowski to trenerski parodysta!
|
Piłkę rozgrywa się po ziemi!! a nie w powietrzu!!! boże....
Czy wygrywasz czy nie!! ja i tak kocham cię.... |
Tadziu wy....łaj
|
Na gorąco nie zamierzam marnić klawiatury -.-
Jak weszlo często mnie wpierdziela komentarzami o Wiśle tak jeden cytat trafiony idealnie w punkt Cytat:
Niech się już ten sezon Kur... SKOŃCZY. |
Karny z niczego dla PBB i nasi siadają i tracą remis - spektakularna porażka nie ma co Wisła jest aktualnie w tym najlepsza, to nie przegrana w 3 czy 4 kolejce tylko pod koniec sezonu zasadniczego w ważnym meczu tyle ze nie o puchary tylko o spokojne miejsce wiec nie ma sie co czarować miejsce sprawiedliwe, szkoda patrzeć co bd w przyszłości od Pogonii od grudnia szukają "przełamania" i nie myśle że szybko je osiągną... piernicze ja mam już dosyć tego cyrku.
|
Najważniejsze, że dodatni bilans bramkowy utrzymany. W rzutach rożnych też zmiażdżyliśmy rywala.
Idziemy na mistrza. Na naszą grę się nie da patrzeć, to jest jakaś patologia rodem z pierwszego lepszego orlika. Dzida i niech się dzieje. |
Pawłowski wypierdalaj
|
Pierwszy raz chcę, aby B.C zwolnił trenera po 3-ech meczach....Qurvulussuss....
|
Kaziu wróć!! No i po co było zwalniać Moskala?? Bez Jankowskiego sabotażysty zaczęlibyśmy strzelać a gra była piękna dla oka. Niestety teraz brak pomysłu na grę i przyszedł kolejny sabotażysta Małecki. Ciekawe jak oni wymyślili żeby takiego grajka ściągnąć. Jedyna nadzieja w Wolskim, ma chłopak smykałkę mimo że z L na czole to teraz każdego uchodźcę co potrafi piłkę prosto kopnąć przyjmiemy.
|
Wzór trener !! niech wypierda***
|
....a ale ze mnie prorok, pisałem że będzie problem z Podbeskidziem. Zawalony ten mecz na całego. Całą grę do przodu trzymał Wolski, do puki miał siły. Reszta Balashov, Małecki, Cywka i Popović to kompletne dno. Zmiennicy nic nie wnieśli. Zespół jest słabo przygotowany do rundy i to obciąża Tadeusza. Jego dni będą policzone jak nie wejdziemy do 8(raczej na pewno nie wejdziemy)
|
Na plus Ondraszek, Wolski (choć siły miał do 60 minuty) i Miśkiewicz (dwie ładne obrony, pewny w bramce, wykop przy golu)
Na minus Pawłowski. Warto zauważyć, że gola na 1-2 strzelił nam duet Tarnowski - Stefanik. Obydwaj weszli z ławki Podbeskidzia. Podoliński zaszachował takimi zmianami nas na Reymonta!!!! To jest zakrawa o skandal, biorąc pod uwagę, jaką my mamy ławkę, a jaką Bielsko... I wywiad, chyba Możdzenia po meczu - "Trener uczulał nas, że Wisła przestaje grać po 60 minucie".. Brak słów, dramat... KAZIU WRÓĆ !!! |
obstawialem zwycieski remis - ale niestety sie nie udalo - jesli ta najslabsza druzyna ligi wkoncu wygra jakis mecz ( ???) to chyba trzeba bedzie zrobic jakas fete na rynku
|
Nie rozumiem tego szoku i niedowierzania. Niby dlaczego mieliby dziś nie przegrać? Przecież oni są kompletnie nieprzygotowani do rundy. Pod każdym względem. To mieszanka mocno smrodliwa, wziąć dwóch leszczów do pracy równocześnie, słabiutkiego trenera i zielonego trenera od przygotowania fizycznego. Promotor takiego debilizmu/sabotażu WYSTĄP !
|
Ja się pytam co robił trener w okresie przygotowawczym, jak sam mówi, że z badań wynika, że nie dają rady 90 minut biegać... W związku z tym dlaczego do ku.... nędzy nie robi zmian w okolicy 60-70 minuty?!?
|
Co by nie mówić o Smudzie to przynajmniej piłkarze zapierdalali 90 minut
|
Pietrzak to jest prze chvj slaby. Skad oni go wytrzasneli? Koles drugi mecz z rzedu nam s.......il. Niech wypierdala. Niech wszyscy wypierdalaja. Szkoda klawiatury.
|
Nawet najlepszy trener tu bedzie mial mega klopoty. Moze cudem sie obronimy przed spadkiem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl