![]() |
@hubert.fan sugerujesz coś :)
|
Cytat:
|
Donalda na meczu nie było. wygrał z 2 główki i tyle.
No ale jak wszedł Jankes za Pawła, to wiedziałem ze przegramy bo w 10 cieżko wygrać. A potem Sadlokowi coś się po.......iło w głowie, ewidentnie mu spaliło kory i gramy w 9. Do tego gramy z Alanem czyli w 8. na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca. Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników. Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic |
Co z tego, że mamy tylu środkowych pomocników, skoro są NIC nie warci. Cywka i Crivellaro to jakaś kpina na poziomie popisów transferowych Lechii, z Urygi też nic nie będzie. Środek Chrapek, Mączyński i Popović nie będzie wyglądał tragicznie. Oby przyjście Michała skończyło erę gry w środku Jankowskiego i Boguskiego, a najlepiej w ogóle skończyło erę ich gry w pierwszym składzie na dobre.
|
@Rustin - dokładnie. Wczoraj było to idealnie widać. W środku pola za 3 robi Mąka, a z tego chleba na pewno nie będzie. Mąka, Chrapek i jakiś sensowny przecinak/defensywny pomocnik i zupełnie inaczej będzie to wyglądało. Niestety - pozostaje luka na prawym skrzydle i z przodu.
|
Niestety jak jakakolwiek drużyna wpuszcza na boisko zawodnika "pokroju" Macieja J. to niestety jest skazana na w........ Dodając do tego wirtuoza środka pola, najlepszą 8 w lidzę mamy drużynę grającą w 9. Plus aktor Sadlok, który pięknie i na własne życzenie w jakiś komiczny sposób wyłączył się z meczu z Legią, do której znając życie odejdzie w zimie. Mamy 8 zawodników na placu gry. Tak się nie da.
Ciężkie czasy nastały. Trzeba niewiątpliwie się wziąć za jaja i pokazać, czy ta Wierność, którą wielu z nas ma na szalach bluzach, koszulkach, to tylko puste hasło czy coś więcej. Wszyscy na Legię. NIe dla kopaczy. Nie dla tych jebanych pozorantów, którzy jakimś cudem i przez splot niekorzystnych zdarzeń znaleźli się w koszulkach naszego ukochanego klubu. Dla WISŁY. |
koniec biadolenia dziewczynki! w niedziele widzimy sie na Reymonta. to MY jestesmy WISŁĄ! nie piłkarzyki którym zalezy tylko zeby konto sie zgadzało. mamy pokazac całej Polsce ze Wisła nigdy nie zginie!!!!!!
|
"Trener" Broniszewski zaczynając swoją misję na ławce w roli pierwszego - praktycznie ją skończył. Doskonale zdaję sobie sprawę, że facet nie ma kim rotować w składzie, ale wystawia w meczu Alana Urygę, który wczoraj na boisku tylko był, bo na pewno nie grał w cokolwiek, nie posądzając go o to, że grał w futbol.
Trener drużyny, która w 6 minucie traci swojego jedynego napastnika, w 19 minucie traci "obrońcę" i bramkę z karnego, a potem przez 25 minut gra w osłabieniu - bez jakiejś niesamowitej przewagi Kuchenkorza, pierwszej niewymuszonej zmiany dokonuje w 89 minucie !!!!!!!!!!!!! Chyba się coś Panu "trenerowi" pokiełbasiło, bo Uryga w drugiej połowie nie wykonał żadnego poprawnego zagrania, a Boguski dyszał już w 60 minucie (jest tak od kilku spotkań). Wprowadzenie już od II połowy kogokolwiek w miejsce tej być może dałoby stratę kolejnych bramek, a może pozwoliłoby zespolowi odetchnąć i osiągnąć cokolwiek (może chociaż celny strzał ?) tym bardziej, że Amika grała oszczędnie. Jedynie Cierzniak był zawodnikiem, który grał na normalnym wysokim poziomie. Jankes na czubie to pomyłka - on nigdy na tej pozycji nie grał. Z zawodników z pola jedynym, który zagrał na ekstraklasowym poziomie był Burliga...... Reszta to mniejsze albo większe dno |
Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.
Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna :D Skazani na Jankesa |
Cytat:
|
Cytat:
ale powiem szczerze że Bronek zawiódł mnie na pełnej lini... myślałem że chociaż będzie jakaś rotacja, zmiana 2-3 piłkarzy, a tu ta sama padaka .... do tego kontuzja Pawła i czerwień Sadloka... jedyny pozytyw jaki wynika z tego meczu to taki że WRESZCIE nie będziemy oglądać Burego na skrzydle, z 7egią szykuje się mecz jakiego chyba jeszcze nie mieliśmy, może wystawmy 9 młodzików + Cierzniak i Głowa, niech sie chociaż chłopaki ogrywają |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC. Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana? w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm |
Trochę smutne jest to, że Dudka musiał zmienić klub, żebym zobaczył jego pierwszy celny strzał na bramkę ;)
|
Cytat:
Swoją drogą z Lechii można by wyciągnąć całkiem fajnych piłkarzy, skoro mają odchudzać kadrę, oprócz Chrapka może Buksę można by wyciągnąć albo Haraslina |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl