Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9550)

Kaan 03.12.2015 00:35

@hubert.fan sugerujesz coś :)

pomeran 03.12.2015 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1421515)
Który konkretnie młody miał wejść i w jakim celu? Wpuszczanie nieopierzonego młokosa w takim meczu i takiej sytuacji to dla niego bardziej krzywda niż pożytek. A jeśli chcesz wiedzieć czy mogli coś zepsuć to przypomnij sobie pewien mecz na Łazienkowskiej z parą młodych wychowanków na środku obrony. Ja chciałbym o tym meczu zapomnieć.

Naprawdę uważasz, że Handzlik nie mógł zagrać tych bodaj 20 minut bo przegralibyśmy jak na ległej ? Bez przesady. Piłkarze z przodu byli totalnie bezproduktywni. amica mając jeszcze kilka spotkań wcale nie szarżowała. Spokojnie można było dać młodym pograć. Nie ma co szukać argumentów przeciw na siłę.

szprotson 03.12.2015 08:54

Donalda na meczu nie było. wygrał z 2 główki i tyle.
No ale jak wszedł Jankes za Pawła, to wiedziałem ze przegramy bo w 10 cieżko wygrać. A potem Sadlokowi coś się po.......iło w głowie, ewidentnie mu spaliło kory i gramy w 9. Do tego gramy z Alanem czyli w 8.

na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca.
Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników.
Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic

Rustin 03.12.2015 09:04

Co z tego, że mamy tylu środkowych pomocników, skoro są NIC nie warci. Cywka i Crivellaro to jakaś kpina na poziomie popisów transferowych Lechii, z Urygi też nic nie będzie. Środek Chrapek, Mączyński i Popović nie będzie wyglądał tragicznie. Oby przyjście Michała skończyło erę gry w środku Jankowskiego i Boguskiego, a najlepiej w ogóle skończyło erę ich gry w pierwszym składzie na dobre.

hawaiisurfer 03.12.2015 09:59

@Rustin - dokładnie. Wczoraj było to idealnie widać. W środku pola za 3 robi Mąka, a z tego chleba na pewno nie będzie. Mąka, Chrapek i jakiś sensowny przecinak/defensywny pomocnik i zupełnie inaczej będzie to wyglądało. Niestety - pozostaje luka na prawym skrzydle i z przodu.

fialo 03.12.2015 10:14

Niestety jak jakakolwiek drużyna wpuszcza na boisko zawodnika "pokroju" Macieja J. to niestety jest skazana na w........ Dodając do tego wirtuoza środka pola, najlepszą 8 w lidzę mamy drużynę grającą w 9. Plus aktor Sadlok, który pięknie i na własne życzenie w jakiś komiczny sposób wyłączył się z meczu z Legią, do której znając życie odejdzie w zimie. Mamy 8 zawodników na placu gry. Tak się nie da.

Ciężkie czasy nastały. Trzeba niewiątpliwie się wziąć za jaja i pokazać, czy ta Wierność, którą wielu z nas ma na szalach bluzach, koszulkach, to tylko puste hasło czy coś więcej.

Wszyscy na Legię. NIe dla kopaczy. Nie dla tych jebanych pozorantów, którzy jakimś cudem i przez splot niekorzystnych zdarzeń znaleźli się w koszulkach naszego ukochanego klubu.

Dla WISŁY.

daniello1987 03.12.2015 11:42

koniec biadolenia dziewczynki! w niedziele widzimy sie na Reymonta. to MY jestesmy WISŁĄ! nie piłkarzyki którym zalezy tylko zeby konto sie zgadzało. mamy pokazac całej Polsce ze Wisła nigdy nie zginie!!!!!!

funkykoval 03.12.2015 12:17

"Trener" Broniszewski zaczynając swoją misję na ławce w roli pierwszego - praktycznie ją skończył. Doskonale zdaję sobie sprawę, że facet nie ma kim rotować w składzie, ale wystawia w meczu Alana Urygę, który wczoraj na boisku tylko był, bo na pewno nie grał w cokolwiek, nie posądzając go o to, że grał w futbol.

Trener drużyny, która w 6 minucie traci swojego jedynego napastnika, w 19 minucie traci "obrońcę" i bramkę z karnego, a potem przez 25 minut gra w osłabieniu - bez jakiejś niesamowitej przewagi Kuchenkorza, pierwszej niewymuszonej zmiany dokonuje w 89 minucie !!!!!!!!!!!!! Chyba się coś Panu "trenerowi" pokiełbasiło, bo Uryga w drugiej połowie nie wykonał żadnego poprawnego zagrania, a Boguski dyszał już w 60 minucie (jest tak od kilku spotkań). Wprowadzenie już od II połowy kogokolwiek w miejsce tej być może dałoby stratę kolejnych bramek, a może pozwoliłoby zespolowi odetchnąć i osiągnąć cokolwiek (może chociaż celny strzał ?) tym bardziej, że Amika grała oszczędnie.
Jedynie Cierzniak był zawodnikiem, który grał na normalnym wysokim poziomie. Jankes na czubie to pomyłka - on nigdy na tej pozycji nie grał. Z zawodników z pola jedynym, który zagrał na ekstraklasowym poziomie był Burliga...... Reszta to mniejsze albo większe dno

White91 03.12.2015 12:35

Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.

Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna :D

Skazani na Jankesa

Fugiel 03.12.2015 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1421559)
"Trener" Broniszewski zaczynając swoją misję na ławce w roli pierwszego - praktycznie ją skończył. Doskonale zdaję sobie sprawę, że facet nie ma kim rotować w składzie, ale wystawia w meczu Alana Urygę, który wczoraj na boisku tylko był, bo na pewno nie grał w cokolwiek, nie posądzając go o to, że grał w futbol.

Trener drużyny, która w 6 minucie traci swojego jedynego napastnika, w 19 minucie traci "obrońcę" i bramkę z karnego, a potem przez 25 minut gra w osłabieniu - bez jakiejś niesamowitej przewagi Kuchenkorza, pierwszej niewymuszonej zmiany dokonuje w 89 minucie !!!!!!!!!!!!! Chyba się coś Panu "trenerowi" pokiełbasiło, bo Uryga w drugiej połowie nie wykonał żadnego poprawnego zagrania, a Boguski dyszał już w 60 minucie (jest tak od kilku spotkań). Wprowadzenie już od II połowy kogokolwiek w miejsce tej być może dałoby stratę kolejnych bramek, a może pozwoliłoby zespolowi odetchnąć i osiągnąć cokolwiek (może chociaż celny strzał ?) tym bardziej, że Amika grała oszczędnie.
Jedynie Cierzniak był zawodnikiem, który grał na normalnym wysokim poziomie. Jankes na czubie to pomyłka - on nigdy na tej pozycji nie grał. Z zawodników z pola jedynym, który zagrał na ekstraklasowym poziomie był Burliga...... Reszta to mniejsze albo większe dno

Zgadzam sie. Jednak czy jest ktoś kto myslal, że Broniszewski będzie lepszym trenerem niż Moskal ?

Rafal-SWL 03.12.2015 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1421516)
Byl choc kawalek dobrej pilki,to teraz bedziecie ogladać dzidę do przodu,..a tak...z przodu juz nikogo nie ma.

Cieszcie sie Ci ktorzy tak chcieli zwolnienia Moskala,wasze 5 minut nastało,dzis napewno gra wam sie podobała.

Nie zapomnijcie przyjsc na Legię ,Pogon a potem na mecze o utrzymanie w grupie spadkowej.

a co wg Ciebie Broniszewski zmienił? otóż nic! to była ta sama Wisła co za Moskala, identyczny skład, tylko bez Kazka na ławce... myślisz że Bronek zakazał im grać klepką? nie ośmieszaj się....

ale powiem szczerze że Bronek zawiódł mnie na pełnej lini... myślałem że chociaż będzie jakaś rotacja, zmiana 2-3 piłkarzy, a tu ta sama padaka .... do tego kontuzja Pawła i czerwień Sadloka... jedyny pozytyw jaki wynika z tego meczu to taki że WRESZCIE nie będziemy oglądać Burego na skrzydle, z 7egią szykuje się mecz jakiego chyba jeszcze nie mieliśmy, może wystawmy 9 młodzików + Cierzniak i Głowa, niech sie chociaż chłopaki ogrywają

piotek 03.12.2015 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez White91 (Post 1421562)
Chciałbym zauważyć pewną zależność. Jankowski w Derbach pierwszy raz od dawna miał usiąść na ławce. Tak się nie stało bo kontuzje złapał Popović. Z Lechem znowu usiadł na ławce ale nie posiedział na niej zbyt długo bo kontuzję złapał Brożek.

Morał z tego jest taki że lepiej wstawiać go do pierwszego składu bo zaraz kontuzjowana będzie cała drużyna :D

Skazani na Jankesa

Morał z tego taki, że Jankes dosypuje im czegoś do jedzenia :D

Mysciak 03.12.2015 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1421533)
na tt. coś tam śmigało ze Chrapek na 99% wraca.
Super. Bardzo sie ciesze, miło powitać Michała, co z tego ze mamy juz 3449 środkowych pomocników.
Trzeba liczyć chyba na tego Drzazge z Polkowic

Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/

Eternit 03.12.2015 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1421576)
Można prosić o jakiś link, bo nie wiem co to tt :/

TT to nic innego jak skrót nazwy portalu Twitter ;) a taką informację zamieścił tam profil pewnego konkurencyjnego forum, którego nazwa jest tu kropkowana.

szprotson 03.12.2015 16:16

kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm

dj_ibutti 03.12.2015 23:02

Trochę smutne jest to, że Dudka musiał zmienić klub, żebym zobaczył jego pierwszy celny strzał na bramkę ;)

Mysciak 04.12.2015 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1421580)
kij wie jak to będzie.
Van Helsinga z Lechii zwolnili własnie i oby nie zmienili planów co do MC.
Niemniej jednak prócz Michała wyciągnał bym z Lechii z 5 chłopa
Dlaczego np. Kapka nie chce wypozyczyc kogos zdolnego od Ivicy z Partizana?
w kazdym badz razie na rynku zwowu dziś zawrzało, i nie zdziwie się jak sezon skończą ze ...Skorżą
A jakby Lechijka wzięła Moskala ? hmm

Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości, którzy albo nie mają doświadczenia na tym poziomie ( Brzęczek), albo gościa, który od kilku lat nie trenował ( Hessen). Wszakże sam Napoleon mówił, że "Ar.mia ba.ranów, której prze.wodzi lew, jest sil.niej.sza od ar.mii lwów pro.wadzo.nej przez ba.rana."

Swoją drogą z Lechii można by wyciągnąć całkiem fajnych piłkarzy, skoro mają odchudzać kadrę, oprócz Chrapka może Buksę można by wyciągnąć albo Haraslina

wściekłe pięści węża 04.12.2015 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mysciak (Post 1421662)
Swoją drogą czy tylko ja tego nie rozumiem, że Lechia wydaje tyle hajsu na pensje tych wszystkich graczy, a nie może zatrudnić jakiegoś uznanego trenera tylko bierze gości

Bo Mandziara jest agentem piłkarzy, a nie trenerów. ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl