Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Islamizacja Europy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9520)

kerim1906 22.09.2015 20:06

nie trzeba komentarza https://twitter.com/bukarolbu/status/643783200515469312

crazykaro przeczytaj komentarz wiesniaka powyżej i napisz że sie z nim nie zgadzasz , niestety ale ma rację , smutna prawda

crazykaro 22.09.2015 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1415134)
Nie trzeba być znawcą. Wystarczy przejrzeć wyborcze frekwencje, gdzie ponad połowa upoważnionych ma wybory w dupie. Idąc dalej adekwatnie, w dupie ma to co się dzieje w Polsce. Idąc jeszcze dalej, popatrzeć jak Ci co już ruszą dupę, głosują.

Gdybyś napisał, że ludzie mają to w d... to bym się zgodził, ale wbrew pozorom większość ludzi jest przeciwna najazdowi islamów na Europę, dlatego pozwoliłem sobie wcześniej zaprostestować.
Niestety nic nie możemy zrobić z tą sytuacją aż do wyborów.

Teraźniejsi meczennicy:
http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00567339.html

Jaroo1 22.09.2015 20:37

Cytat:

Polska głosując za przyjęciem imigrantów ZDRADZIŁA całą Grupę Wyszehradzką ...
Nie Polska tylko ten jebany rząd. Jesteśmy taką samą Polską jak ta PRLowska. Wtedy wszystko było oficjalne i była mateczka Rosja nad nami a teraz niby niepodlegli, wolni a tak na prawdę znowu pod okupacją, tym razem Brukseli.
Także odżegnywać się od tych s....ysynów i nie brać na swój karb ich grzechów bo ich decyzje mamy w dupie, tak samo jak nasi ojcowie mieli w dupie decyzje PRLu.
Ja mam tylko nadzieję, że historia po 25-35 latach znowu nie zatoczy koła i nie będzie znowu solidarności bis (sprzedajnej części solidarności), nie będzie znowu układania się, i że za kilka lat na drzewach zawisną te ....y.

AdrianoZKS 22.09.2015 20:48

Pozostaje to tylko podsumować w ten sposób:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...d0&oe=56978678

kerim1906 22.09.2015 20:56

Jeszcze jedno podsumowanie sk...ia
http://niezalezna.pl/71175-polska-pr...decyzji-kopacz

Jaroo1 22.09.2015 21:03

W imię jakiejś jebanej UE pod dowództwem Niemiec, z której mamy ch... wielki okradliśmy się z jednej z niewielu realnych unii czyli GW. Zamiast się trzymać z naszymi to dalej robimy laskę tym z zachodu, ciekawe kiedy nas wystawią po raz kolejny.

rozarian 22.09.2015 21:17

Kopaczowa ekipa jeździła do Pragi na konsultacje grupy wyszehradzkiej nie po, by coś tam uzgadniać, tylko markować niby zgodę z partnerami oraz prawdopodobnie ?? kablować Makreli co w trawie piszczy. Że też wcześniej pepiki i spółka nie poznali się na tych ... (bip!)

regan 22.09.2015 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1415122)
Polska głosując za przyjęciem imigrantów ZDRADZIŁA całą Grupę Wyszehradzką ...

SPRZEDALIŚMY SIĘ ...

Zostawiliśmy Węgry, Czechy i Słowację same sobie- to już koniec Grupy Wyszehradzkiej czterech państw ...

WSTYDZĘ SIĘ ZA TAKI (nie)RZĄD!

sprzedali nas. Rozumiem, że tam europosłowie głosowali? czy jak to było?

mam nadzieje, że manifa będzie... moja pierwsza.

cpc 22.09.2015 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1415113)
"W dramatycznym stylu minister spraw wewnętrznych Czech Milan Chowanec obwieścił na Twitterze, że z powodu postawy Polski zagrożone jest istnienie Grupy Wyszehradzkiej w obecnej formie, składającej się z czterech państw"

http://wpolityce.pl/swiat/266162-pol...on-do-warszawy

To nie pierwszy raz, wcześniej poparliśmy bezwarunkowo Ukrainę, wtedy reszta krajów GW zachowała neutralność. Doszło do tego nawet, że o pamięć o ofiarach rzezi wołyńskiej upominał się za nas chyba premier Czech:shock:

http://niezalezna.pl/71177-zdradzilismy-sasiadow-ale-kopacz-pewnie-zadowolona-dostala-pochwale-z-niemiec - wychodzi lekka hipokryzja PISu, bo rozumiem, że wg PIS wcześniej, w sprawie banderlandu, to pozostałe państwa GW zdradzały nas :shock:

Gwiaździsty 23.09.2015 08:12

Mieszkania socjalne szykują dla islamistów. A ty Polaku na koniec kolejki spadaj:

http://wpolityce.pl/polityka/266137-...-dla-uchodzcow

heoij 23.09.2015 08:45

Cytat:

Szydło o decyzji ws. podziału uchodźców: polski rząd oszukał Grupę Wyszehradzką

- Ta decyzja to skandal. Polski rząd oszukał kraje Grupy Wyszehradzkiej. Była okazja do budowy solidarności państw rejonu. Od wczoraj jest ona coraz trudniejsza. Politykę zagraniczną trzeba prowadzić odważnie, budować sojusze, szukać kompromisów, ale nadrzędną sprawą musi być interes i dobro obywateli oraz bezpieczeństwo ojczyzny. Jeżeli Polacy powierzą nam władzę, to dla mnie, dla PiS, zawsze nadrzędną sprawą będzie bezpieczeństwo Polski - powiedziała w krótkim oświadczeniu Beata Szydło.

Kandydatka PiS na premiera zareagowała w ten sposób na wczorajszą decyzję krajów UE w sprawie podziału uchodźców. Szydło zaznaczyła, że ma ona charakter precedensowy - w przypadku kolejnych fal uchodźców będą oni przyjmowani już bez uzgodnień z krajami członkowskimi.


- Trzeba jasno Polakom powiedzieć, że ta liczba to nie jest pięć tysięcy. Trzeba doliczyć jeszcze dwa tysiące, na które już wcześniej zgodziła się Ewa Kopacz. Uchodźcy mają też prawo, w ramach łączenia rodzin, do sprowadzania bliskich. Ta liczba będzie więc dużo wyższa - mówiła dalej posłanka PiS.
Cytat:

Komisja Europejska również potwierdza, że każdy tzw. ‚uchodźca’ będzie miał prawo ściągnąć do kraju, w którym otrzyma status azylanta – swoją rodzinę do pierwszego pokolenia, czyli rodziców, rodzeństwo i oczywiście żonę z dziećmi.
Ale tego w telewizji już nikt nie powie ...

Pomnóżcie sobie te 7 tysięcy razy 6 bo tyle liczy tam średnio rodzina to wyjdzie ładna sumka 42 tysięcy imigrantów w Polsce (jak nie więcej) :D

POdziękujemy 25 października za prezent!

heoij 23.09.2015 09:19

http://www.zelaznalogika.net/wp-cont.../Untitled3.jpg

kerim1906 23.09.2015 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cpc (Post 1415153)
To nie pierwszy raz, wcześniej poparliśmy bezwarunkowo Ukrainę, wtedy reszta krajów GW zachowała neutralność. Doszło do tego nawet, że o pamięć o ofiarach rzezi wołyńskiej upominał się za nas chyba premier Czech:shock:

http://niezalezna.pl/71177-zdradzilismy-sasiadow-ale-kopacz-pewnie-zadowolona-dostala-pochwale-z-niemiec - wychodzi lekka hipokryzja PISu, bo rozumiem, że wg PIS wcześniej, w sprawie banderlandu, to pozostałe państwa GW zdradzały nas :shock:

Nie rozumiesz prostych spraw ? wcześniej nikt z GrupyW w sprawie Ukrainy nic nie deklarował , były rozmowy nic więcej. Wczoraj urbanoplatfusiarnia po wcześniejszych deklaracjach i uzgodnieniach z Grupą W zagłosowała tak jak niemra kazała. Łapiesz różnicę ?

element 23.09.2015 10:38

https://www.youtube.com/watch?v=MM4OMVmdgKA

gooro33 23.09.2015 12:56

Dlaczego nie ma żadnych protestów ??
Dlaczego w każdym mieście w Polsce organizacje narodowościowe nie organizują manifestacji ??
Kolejny raz każdy pierdzi w internecie i nic się nie dzieje.
Właśnie dlatego rząd pozwala sobie na zagrywki pod indywidualne interesy. Jedynie z AKTA coś się udało, reszta wchodzi im jak w masło.

63624 23.09.2015 16:54

http://wpolityce.pl/p/330669

Cytat:

Malte Henk, dziennikarz niemieckiego tygodnika „die Zeit” opublikował na Twitterze mapę, jaka pojawiła się wśród uchodźców na greckiej wyspie Kos.
http://wpolityce.pl/swiat/266280-imi...rzez-nasz-kraj

No ciekawe kiedy szarańcza tu dojdzie..

JEDREK76 23.09.2015 17:30

Co za ....a hipokryta!!! Nie dość, że to on prowadzi tę wojnę, pod której pretekstem mamy obecną inwazję imigrantów, to jeszcze ośmiela się pouczać i grozić tym, którzy nie godzą się na dyktat:evil:!

http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...mi,nId,1890635

A jeżeli chodzi o Kłamacz i jej psiapsiółkę, to mam nadzieję, że za w gruncie rzeczy pogrzebanie już Układu Wyszechradzkiego stanie kiedyś przed Trybunałem Stanu.

kerim1906 23.09.2015 17:44

kłamacz stanie ale przed sądem powszechnym, razem z rudym , dodam że nie będą jedynymi na ławie oskarżonych.

Dariook 23.09.2015 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1415180)
kłamacz stanie ale przed sądem powszechnym, razem z rudym , dodam że nie będą jedynymi na ławie oskarżonych.

A kto ich przed tym sądem postawi? Czy to tylko takie .......enie?

kerim1906 23.09.2015 18:01

Naród Panie, Naród :alleluja:

LanceTS 23.09.2015 18:06

ten naród który na nich głosuje?

element 23.09.2015 19:39

Zaaktualizuj dane. :D , ewentualnie zrobisz to po najblizszych wyborach.

Niech Kaczka przejmuje interes, przynajmniej skonczy sie "multi kulti, kochajmy sie wszyscy, pomagajmy wszystkim, słit, słit, słit.." bo rzygac sie chce.

leszekm 23.09.2015 20:27

Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców, żądają 7 tys. zasiłków.

http://www.zaborcza.pl/pierwsza-grupa-uchodźcow/

http://pikio.pl/strajk-glodowy-uchod...kieszonkowego/

To prawda co powyżej piszą?.

AYALA 23.09.2015 20:44

olejnik nachalnie lobbuje za sprowadzeniem imigrantów do POlski i prawie rzuciła sie z łapami w tej sprawie na Wiplera.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kropk...olejnik/tgn2k6

crazykaro 23.09.2015 21:37

https://www.youtube.com/watch?v=a73Q9UgAaH4

ziz99 23.09.2015 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1415179)
Co za ....a hipokryta!!! Nie dość, że to on prowadzi tę wojnę, pod której pretekstem mamy obecną inwazję imigrantów, to jeszcze ośmiela się pouczać i grozić tym, którzy nie godzą się na dyktat:evil:!

http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...mi,nId,1890635

A jeżeli chodzi o Kłamacz i jej psiapsiółkę, to mam nadzieję, że za w gruncie rzeczy pogrzebanie już Układu Wyszechradzkiego stanie kiedyś przed Trybunałem Stanu.

Czy aby na pewno tylko Amerykanie są winni obecnej sytuacji? Polecam ciekawą analizę obecnego kryzysu migracyjnego.

"O PUTINIE, RABINIE I KOZACH" - http://bezdekretu.blogspot.com/2015/...-i-kozach.html

Po wczorajszej wolcie naszego rządu w Brukseli na Kremlu zacierają ręce. Zauważają to już nawet co poniektórzy TVN-owscy komentatorzy.

fialo 23.09.2015 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1415173)
Dlaczego nie ma żadnych protestów ??
Dlaczego w każdym mieście w Polsce organizacje narodowościowe nie organizują manifestacji ??
Kolejny raz każdy pierdzi w internecie i nic się nie dzieje.
Właśnie dlatego rząd pozwala sobie na zagrywki pod indywidualne interesy. Jedynie z AKTA coś się udało, reszta wchodzi im jak w masło.

Dziwisz się? Przeciez nie od dzis wiadomo, że Polacy to wojownicy sprzed komputera. Proponuje udostepnic jeszcze 54 filmiki antyislam na FB, na pewno to cos zmieni.

wiesniak842 23.09.2015 22:17

Ja się ogólnie dziwię tym jękom, zawodom, pretensjom itp itd. Weźcie ogarnijcie, że Polską, pomijając XXlecie międzywojenne, od 18 wieku, rządzą inne kraje, więc to nie jest żadna nowość. Dopóki Polska(Rzeczpospolita) była królestwem i rządził nią jeden władca, byliśmy potęgą. Od kiedy w życie weszły sejmiki, parlamenty itp itd wszystko zaczęło się .......ić i trwa to z bardzo wymiernym skutkiem aż po dzień dzisiaj. Nie zanosi się na to, żeby coś w tej materii miało się zmienić w najbliższym czasie.

emj10 23.09.2015 22:27

Można to zawoalować nawet w ten sposób, że zamiast państw narodowych w tej chwili istnieją państwa marionetki, które rozrywane są przez różnego rodzaju grupy interesu.

Z takiego obrotu sytuacji na pewno ucieszył się Putin, który po mistrzowsku rozgrywa swoją partię szachów (wstawka z otwarciem meczetu) i obecnymi problemami UE buduje sobie kapitał na przyszłość (mało pewnie kto słyszał o ogromnym szczycie azjatyckim we Władywostoku). Teraz kolejnym krokiem może będzie przyciągnięcie do siebie Czechów, Słowacji i Węgrów, którzy wąchali się z Putinem od jakiegoś czasu i z otwartymi rękoma przyjęliby teraz pierwszy lepszy program inwestycyjno-energetyczny. Tak dla balansu :)

Jak to mówią historia dzieje się na naszych oczach, a ta cała draka z imigrantami może być przyczynkiem schyłku naszej cywilizacji.

rozarian 24.09.2015 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1415203)
Teraz kolejnym krokiem może będzie przyciągnięcie do siebie Czechów, Słowacji i Węgrów, którzy wąchali się z Putinem od jakiegoś czasu .

Bardziej zwąchać się z Putinem niż ryży w Smoleńsku już się nie da. "Putin - nasz człowiek w Moskwie"

MJ 24.09.2015 10:06

Wywiad z byłym szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego nt. uchodźców:

http://naszdziennik.pl/polska-kraj/1...niu-sluzb.html

Kocur 24.09.2015 10:17

Cytat:

Imigranci, którzy dotarli do Szwecji nie są zadowoleni z tego, co im zaoferowano. W rozmowie z reporterem szwedzkiej telewizji mówią, że zostali okłamani.

Imigranci narzekają, że miejsce, w którym mają zamieszkać, jest położone zbyt daleko od sklepu, szkoły i szpitala.

- Mamy dzieci i żony. Chcemy miejsca do dobrego życia. Przyjechaliśmy do Szwecji, bo powiedziano nam, że to wolny kraj. Okłamali nas - mówi niezadowolony Mohammad Khaled w rozmowie z reporterem szwedzkiej telewizji SVT.
Już sam nie wiem kiedy mam się śmiać a kiedy płakać...

kerim1906 24.09.2015 10:20

http://staszekcyceron.salon24.pl/670...b-przy-samej-d

Jak to przykryją reżimowe mendia ?

wiesniak842 24.09.2015 12:05

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...5a44&_ticrsn=3

Dodam, że Izrael odmówił jakiegokolwiek przyjmowania uchodźców, gdyż nie są w stanie ich zweryfikować. :lol:

Lukasz 24.09.2015 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1415220)
Jak to przykryją reżimowe mendia ?

Bedą przekonywać że:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...5a47&_ticrsn=3

Cytat:

- Te wartości nie zostały wymyślone w Europie. Chrześcijaństwo jest z importu - dodał Diouf. - Niech pani sobie wyobrazi, że ktoś teraz próbuje wypełnić PIT cyframi rzymskimi. Operujemy cyframi, które są indyjskie, a nazywane arabskimi. Jest mnóstwo rzeczy, które nie mają swoich źródeł w Europie - podkreślił.
Cytat:

- Te gadki o wartościach, europejskiej cywilizacji, to bzdura jakaś. To wszystko jest ludzkie - dodał Diouf.
Może kluczem do rozwiązania zagadki jest fakt ze 'oni' nie potrafią szanować europejskiej kultury bo własnej 'afrykańskiej' nie mają i z żadna się nie utożsamiają?

63624 24.09.2015 15:05

https://www.youtube.com/watch?v=CwsLmngZOBA

Plan na jesień krótki, PO wypierdalać.

leszekm 24.09.2015 17:34

Skandal w Sejmie. Platforma zabrała pieniądze repatriantom i dała je islamskim uchodźcom

http://niezalezna.pl/71238-skandal-w...skim-uchodzcom

frank 25.09.2015 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1415173)
Dlaczego nie ma żadnych protestów ??
Dlaczego w każdym mieście w Polsce organizacje narodowościowe nie organizują manifestacji ??
Kolejny raz każdy pierdzi w internecie i nic się nie dzieje.
Właśnie dlatego rząd pozwala sobie na zagrywki pod indywidualne interesy. Jedynie z AKTA coś się udało, reszta wchodzi im jak w masło.



https://www.facebook.com/events/1610326749218332/

BiałaGwiazda 25.09.2015 12:29

Petycja przeciwko imigrantom,warto podpisac już prawie 40 tys:

http://www.partiakorwin.pl/imigranci

dyskusja o imigrantach PO vs KORWIN (z wczoraj):
https://www.youtube.com/watch?v=Js7OMNRES_Y

a tutaj kłótnia w TVNie:
https://www.youtube.com/watch?v=3teKDLqmBFU

SLV 25.09.2015 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1414745)
A w Niemczech zaczyna się ograniczać wolności osobiste, bo nie podobają się one islamistom :

http://pikio.pl/zakazano-spodniczek-...ich-uchodzcow/

Coś śmiesznego, a może i nie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl