![]() |
nie trzeba komentarza https://twitter.com/bukarolbu/status/643783200515469312
crazykaro przeczytaj komentarz wiesniaka powyżej i napisz że sie z nim nie zgadzasz , niestety ale ma rację , smutna prawda |
Cytat:
Niestety nic nie możemy zrobić z tą sytuacją aż do wyborów. Teraźniejsi meczennicy: http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00567339.html |
Cytat:
Także odżegnywać się od tych s....ysynów i nie brać na swój karb ich grzechów bo ich decyzje mamy w dupie, tak samo jak nasi ojcowie mieli w dupie decyzje PRLu. Ja mam tylko nadzieję, że historia po 25-35 latach znowu nie zatoczy koła i nie będzie znowu solidarności bis (sprzedajnej części solidarności), nie będzie znowu układania się, i że za kilka lat na drzewach zawisną te ....y. |
Pozostaje to tylko podsumować w ten sposób:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...d0&oe=56978678 |
Jeszcze jedno podsumowanie sk...ia
http://niezalezna.pl/71175-polska-pr...decyzji-kopacz |
W imię jakiejś jebanej UE pod dowództwem Niemiec, z której mamy ch... wielki okradliśmy się z jednej z niewielu realnych unii czyli GW. Zamiast się trzymać z naszymi to dalej robimy laskę tym z zachodu, ciekawe kiedy nas wystawią po raz kolejny.
|
Kopaczowa ekipa jeździła do Pragi na konsultacje grupy wyszehradzkiej nie po, by coś tam uzgadniać, tylko markować niby zgodę z partnerami oraz prawdopodobnie ?? kablować Makreli co w trawie piszczy. Że też wcześniej pepiki i spółka nie poznali się na tych ... (bip!)
|
Cytat:
mam nadzieje, że manifa będzie... moja pierwsza. |
Cytat:
http://niezalezna.pl/71177-zdradzilismy-sasiadow-ale-kopacz-pewnie-zadowolona-dostala-pochwale-z-niemiec - wychodzi lekka hipokryzja PISu, bo rozumiem, że wg PIS wcześniej, w sprawie banderlandu, to pozostałe państwa GW zdradzały nas :shock: |
Mieszkania socjalne szykują dla islamistów. A ty Polaku na koniec kolejki spadaj:
http://wpolityce.pl/polityka/266137-...-dla-uchodzcow |
Cytat:
Cytat:
Pomnóżcie sobie te 7 tysięcy razy 6 bo tyle liczy tam średnio rodzina to wyjdzie ładna sumka 42 tysięcy imigrantów w Polsce (jak nie więcej) :D POdziękujemy 25 października za prezent! |
|
Cytat:
|
|
Dlaczego nie ma żadnych protestów ??
Dlaczego w każdym mieście w Polsce organizacje narodowościowe nie organizują manifestacji ?? Kolejny raz każdy pierdzi w internecie i nic się nie dzieje. Właśnie dlatego rząd pozwala sobie na zagrywki pod indywidualne interesy. Jedynie z AKTA coś się udało, reszta wchodzi im jak w masło. |
http://wpolityce.pl/p/330669
Cytat:
No ciekawe kiedy szarańcza tu dojdzie.. |
Co za ....a hipokryta!!! Nie dość, że to on prowadzi tę wojnę, pod której pretekstem mamy obecną inwazję imigrantów, to jeszcze ośmiela się pouczać i grozić tym, którzy nie godzą się na dyktat:evil:!
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...mi,nId,1890635 A jeżeli chodzi o Kłamacz i jej psiapsiółkę, to mam nadzieję, że za w gruncie rzeczy pogrzebanie już Układu Wyszechradzkiego stanie kiedyś przed Trybunałem Stanu. |
kłamacz stanie ale przed sądem powszechnym, razem z rudym , dodam że nie będą jedynymi na ławie oskarżonych.
|
Cytat:
|
Naród Panie, Naród :alleluja:
|
ten naród który na nich głosuje?
|
Zaaktualizuj dane. :D , ewentualnie zrobisz to po najblizszych wyborach.
Niech Kaczka przejmuje interes, przynajmniej skonczy sie "multi kulti, kochajmy sie wszyscy, pomagajmy wszystkim, słit, słit, słit.." bo rzygac sie chce. |
Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców, żądają 7 tys. zasiłków.
http://www.zaborcza.pl/pierwsza-grupa-uchodźcow/ http://pikio.pl/strajk-glodowy-uchod...kieszonkowego/ To prawda co powyżej piszą?. |
olejnik nachalnie lobbuje za sprowadzeniem imigrantów do POlski i prawie rzuciła sie z łapami w tej sprawie na Wiplera.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kropk...olejnik/tgn2k6
|
|
Cytat:
"O PUTINIE, RABINIE I KOZACH" - http://bezdekretu.blogspot.com/2015/...-i-kozach.html Po wczorajszej wolcie naszego rządu w Brukseli na Kremlu zacierają ręce. Zauważają to już nawet co poniektórzy TVN-owscy komentatorzy. |
Cytat:
|
Ja się ogólnie dziwię tym jękom, zawodom, pretensjom itp itd. Weźcie ogarnijcie, że Polską, pomijając XXlecie międzywojenne, od 18 wieku, rządzą inne kraje, więc to nie jest żadna nowość. Dopóki Polska(Rzeczpospolita) była królestwem i rządził nią jeden władca, byliśmy potęgą. Od kiedy w życie weszły sejmiki, parlamenty itp itd wszystko zaczęło się .......ić i trwa to z bardzo wymiernym skutkiem aż po dzień dzisiaj. Nie zanosi się na to, żeby coś w tej materii miało się zmienić w najbliższym czasie.
|
Można to zawoalować nawet w ten sposób, że zamiast państw narodowych w tej chwili istnieją państwa marionetki, które rozrywane są przez różnego rodzaju grupy interesu.
Z takiego obrotu sytuacji na pewno ucieszył się Putin, który po mistrzowsku rozgrywa swoją partię szachów (wstawka z otwarciem meczetu) i obecnymi problemami UE buduje sobie kapitał na przyszłość (mało pewnie kto słyszał o ogromnym szczycie azjatyckim we Władywostoku). Teraz kolejnym krokiem może będzie przyciągnięcie do siebie Czechów, Słowacji i Węgrów, którzy wąchali się z Putinem od jakiegoś czasu i z otwartymi rękoma przyjęliby teraz pierwszy lepszy program inwestycyjno-energetyczny. Tak dla balansu :) Jak to mówią historia dzieje się na naszych oczach, a ta cała draka z imigrantami może być przyczynkiem schyłku naszej cywilizacji. |
Cytat:
|
Wywiad z byłym szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego nt. uchodźców:
http://naszdziennik.pl/polska-kraj/1...niu-sluzb.html |
Cytat:
|
|
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...5a44&_ticrsn=3
Dodam, że Izrael odmówił jakiegokolwiek przyjmowania uchodźców, gdyż nie są w stanie ich zweryfikować. :lol: |
Cytat:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...5a47&_ticrsn=3 Cytat:
Cytat:
|
|
Skandal w Sejmie. Platforma zabrała pieniądze repatriantom i dała je islamskim uchodźcom
http://niezalezna.pl/71238-skandal-w...skim-uchodzcom |
Cytat:
https://www.facebook.com/events/1610326749218332/ |
Petycja przeciwko imigrantom,warto podpisac już prawie 40 tys:
http://www.partiakorwin.pl/imigranci dyskusja o imigrantach PO vs KORWIN (z wczoraj): https://www.youtube.com/watch?v=Js7OMNRES_Y a tutaj kłótnia w TVNie: https://www.youtube.com/watch?v=3teKDLqmBFU |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl