![]() |
Koszulka Głowy już jest niedostępna ;)
|
Ja po 20 mam zamiar wesprzeć Wisełkę ;-)
|
Zakupy zrobione :) Szczytny cel ,wiec nie ma co oszczędzać.
Można też pomyśleć nad możliwością kolacji z danym zawodnikiem za określoną kwote. |
70 zł więcej, koszulka kupiona....
|
Może akcją zarobimy na kontrakt jakiegoś fajnego acz bezrobotnego (już) albo, kończącego w zimie umowę napastnika dla Wisły?:)
Potrzeba jak najszybciej nowych, fajnych nagród-gadżetów za 50,100,200 itd. zł. Zbierzemy bańkę, amen!:) |
Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Jak na razie poszło luzem 335 biletów (nie licząc tych łączonych z nagrodami), co "szału nie czyni" przy ponad 30 tys. stadionie.
|
Cytat:
Nie widzę problemu, że w drugim dniu akcji i na miesiąc przed meczem sprzedało się 300 biletów. Potrzeba trochę czasu żeby wrzucić w świat informację (mam nadzieję, że radio kraków, gk, dp, gw,ps coś wyemitują/napiszą o tej akcji i to nie raz) i potrzeba jak najwięcej jak najfajniejszych souvenirów i pomysłow (kilka wysłałem). |
No rozumiem do końca idei tego serwisu...
Co się stanie / nie stanie gdy nie osiągniemy celu? A co gdy go osiągniemy? Z początku myślałem, że jak osiągniemy cel to wtedy dostaniemy te rzeczy, które kupiliśmy. |
Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D
Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy. Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę. Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru. Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji) |
Cytat:
Akcje tego typu polegają na tym, że bez względu na ostateczny wynik, środki i tak zasilają konto podmiotu, na którego ludzie się składają. |
Cytat:
|
Jak jest z kupowaniem biletów w Strefie Kibica? Można nabyć bilety na ten mecz właśnie w tym miejscu? Jeśli nie, to fajnie jakby zrobili taką opcję oraz żeby pieniądze z zakupionych biletów w strefie kibica trafiały również na stronę z wydarzeniem, co by kwota wzrastała ;)
Jeżeli jednak nie jest możliwe sprzedawanie biletów w strefie kibica, to fajnie jakby ktoś nagrał instruktażowy filmik jak szybko dokonać zakupu biletu/gadżetu. Myślę, że dla młodszych pokoleń skomponowanie krótkiego filmiku nie będzie problemem, a tym starszym może pomóż. Cała Wisła Zawsze Razem! |
Zamiast zadawać pytania PRZECZYTAJCIE najpierw czym jest akcja crowdfundingowa na fans4club.com
http://screenshooter.net/102494844/mtunmic Wyraźnie napisane, że kwota nawet przechodzi zawsze do klubu. Nawet jak będzie to 5%, 50% czy 150%. Akcje NIEKOŃCZĄ się przed czasem. W tym roku Stoczniowiec z Gdańska zrobił taką akcję :https://www.fans4club.com/project-stoczniowiec2014 I zanim napiszecie, ze żaden klub nie osiągnął sukcesu, to sprawdźcie. Udało się Stoczniowcowi, GKS Jastrzębie, Impelowi Wrocław, Błękitnym Stargard, Chemikowi Police, Basketowi Konic, Górnikowi Zabrze, Skrze Bełcható, Lechii Gdańsk, Zaksie ,Stali Gorzów czy Treflowi Sopot. W takim razie NAM też się uda! Dlaczego? Bo Wisła to Nasza Historia! Edit: Piłka kupiona :) i 2 bilety |
Kupiłem vipa za 60,01 zł :) Super akcja, brawo prezesie!
|
Cytat:
Piękna sprawa, właściwie za każdym razem jak odświeżam stronę to kwota rośnie. Ciekawe czy do końca tygodnia pęknie stówka :) Niezły ból głowy muszą mieć teraz w klubie, żeby wymyślać kolejne "gifty". :D A podobno od przybytku głowa nie boli... :-) |
Cytat:
Mam wrażenie, że po raz pierwszy w klubie mamy dział marketingu. Szkoda, że nas do tego zmusiła sytuacja, ale kto wie, może wrócimy mocniejsi niż wcześniej? Ja w to wierzę :) Rewelacja, Panie Gaszyński i Jankowski! |
Podobno w meczu mają zagrać: Marcelo, Diaz, Cantoro, Cleber, Melikson!!!!
|
Akurat tego ostatniego to amam nadzieje ze sobie podaruja
|
A co masz do niego?
|
Cytat:
Chętnie bym ich widział, ale chyba ciężka sprawa. PS. Melikson był zwykłym najemnikiem. Marcelo dzięki nam się wypromował i nadal ma Wisłę w sercu (wspomina o niej na TT, odwiedza Kraków), Diaz też nieco podobna bajka, a o Mauro to nawet nie trzeba pisać. Maor po prostu nie pasuje do tego towarzystwa. |
Z ten 5 do drużyny legend pasuje jedynie Cantoro. Reszta to wiadomo - dobrzy, lub nawet wybitni piłkarze, ale żadne legendy. Osobiście chętnie zobaczyłbym, o ile forma im pozwala, Patera i Bogdana Zająca. Skoro Stolarczyk może, to czemu nie?
|
Maorowi namieszały dziennikarzyny w głowie tą reprezentacją i koleś zaczął gasnąć w oczach. Psychika słaba.
Aczkolwiek biorąc pod uwagę jego skilla i jak bardzo się wyróżniał w naszej lidze to jak jest możliwość by zagrał to czemu nie. Tyle,że z drugiej strony to jego rozstanie z nami przekreśla go jako "legendę". |
Cytat:
W gwoli ścisłości czynnymi piłkarzami też są dalej Cleber, Żurawski i Cantoro, ale jestem pewien że cała trójka będzie :) A co do Meliksona to sportowo zasłużył na występ w takim meczu, spuszczenia żydów do 1 ligi, MP i batalii o LM długo nie zapomnę, jednak fakt, jakoś nie pasuje. Płakać na pewno nie będe gdy go zobaczę. A i wtedy coś mi się wydaje, że obecna drużyna będzie miała ciężko wygrać ze starymi gwiazdami ;) |
Pytałem co się stanie gdy będzie cel lub gdy go nie będzie bo myślałem, że działa to w inny sposób.
Klub daje cel do zrealizowania - jak widzimy w miarę realny. Aby dojść do celu daje unikatowe prezenty, bilety vip tańsze niż normalnie itp. Kibice wpłacają kasę, ale prezenty dostaną dopiero gdy cel ustawiony przez klub zostanie zrealizowany. Jeżeli nie zostanie zrealizowane pieniądze przechodzą do klubu jako cegiełki, jeżeli cel zostanie zrealizowany wtedy odbieramy swoje prezenty Tym sposobem każdy kto zapłacił ma jeszcze większą chęc mobilizowania znajomych by w to weszli bo wtedy otrzyma swój wybrany prezent bo cel zostanie zrealizowany. Teraz już wiem, że to tak nie działa. |
Ten jego "skill" legendy z niego nie zrobil i nie zrobi, skonczcie temat tego zyda bo zaraz ktos wypali ze surma ma zagrac, porownywalne szuje
Akcja bardzo fajna, mam nadzieje że uda się w 100%. Szykuje się piękne Wiślackie wydarzenie. |
Cytat:
|
Pamiętajcie, żeby nie wykupować danych rzeczy za wyznaczoną kwotę, można ją podbić wyżej co jest obowiązkiem :)
Marcelo? wielce prawdopodobnie. Cały czas sledzi mecze Wisły, interesuje się, dopytywał właśnie kiedy klub obchodzi 110 lecie bo chciałby wpaść. Akurat jemu sodówka nie jebnęła do głowy. Zresztą odłożmy na bok te wszystkie nieścisłości.. wielu ma problem do Frankowskiego, Cantoro, Meliksona, Żurawskiego i tak dalej.. ale trzeba to przełknąć. To tylko jeden mecz, przeżyjemy :) Głównym dobrem jest Wisła Kraków. |
Cytat:
Cytat:
|
Moskal zagra? Móglby być w jednej połowie trenerem, a po przerwie grać w drugiej drużynie :D
Bo fakt, że Głowa będzie w drużynie dzisiejszej Wisły raczej nie ulega wątpliwości, choć też mógłby wystąpić po obydwu stronach. |
Cytat:
P.S Ja bym chciał zobaczyć Nikolę z Białą Gwiazdą na głowie :D |
Cel osiągnięty przed czasem.(50 tys do północy)
Najbliższy cel to 150 tys do niedzieli..! WIŚLACY DO DZIEŁA! Damy rade?! |
ja widziałbym w tym towarzystwie Błaszczykowskiego ale nie wiem czy to w ogóle realne.
a co do drużyny gwiazd/legend to ma to być 11 czy jacyś "rezerwowi" i trener też? |
Blaszczykowski dostanie pewnie powolanie na reprezentacje:)
|
Cytat:
proszę dokonać zakupu biletu dla dziewczyny na sektor A (30 zł) a następnie nie realizować go tylko wysłać nam na ten adres mailowy dane do realizacji Vouchera. Następnie my tak to zorganizujemy, żebyście siedzieli Państwo obok siebie :). |
Nareszcie cos sie dzieje,klub zaczyna ozywać,
Moze ta inicjatywa rozpocznie cos wiekszego,oby najwyzszy czas A Pomysly naprawde super,brawa w koncu moze cos z dzialem marketingu sie ruszy do przodu.:) |
Trzeba tą akcję jak najlepiej rozpropagować. Facebook, Twitter itp. Musi być o tym jak najgłośniej się tylko da. Ku chwale Wisły :)
|
Wysyłać informacje gdzie się da informować przypominać naciskać i namawiać
|
Cytat:
Stowarzyszenie celowo milczy o akcji czy coś przeoczyłem? |
Czekam na te zdjęcia z autografami piłkarzy i mam nadzieję, że się doczekam. Chętnie zakupię Brożka, Głowę i naszego asa Bogusia, zresztą nie tylko ja kilku moich znajomych też wyraża chęć.
82 tys. zł. i jedziemy dalej ;) |
SKWK wrzuciło na fanpage filmik, ale na FB jakoś specjalnie akcji nie promuje - rzucili tylko hasłem, że ma być komplet. Na innych portalach społecznościowych nic na razie. Akcja promuje się sama :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl