Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

seta 10.09.2015 17:55

Koszulka Głowy już jest niedostępna ;)

Shifty Powers 10.09.2015 18:03

Ja po 20 mam zamiar wesprzeć Wisełkę ;-)

TonyWiślak 10.09.2015 18:28

Zakupy zrobione :) Szczytny cel ,wiec nie ma co oszczędzać.
Można też pomyśleć nad możliwością kolacji z danym zawodnikiem za określoną kwote.

siara 10.09.2015 18:39

70 zł więcej, koszulka kupiona....

arti 10.09.2015 18:44

Może akcją zarobimy na kontrakt jakiegoś fajnego acz bezrobotnego (już) albo, kończącego w zimie umowę napastnika dla Wisły?:)
Potrzeba jak najszybciej nowych, fajnych nagród-gadżetów za 50,100,200 itd. zł.
Zbierzemy bańkę, amen!:)

JEDREK76 10.09.2015 19:02

Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Jak na razie poszło luzem 335 biletów (nie licząc tych łączonych z nagrodami), co "szału nie czyni" przy ponad 30 tys. stadionie.

arti 10.09.2015 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1413768)
Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Jak na razie poszło luzem 335 biletów (nie licząc tych łączonych z nagrodami), co "szału nie czyni" przy ponad 30 tys. stadionie.

Z mojej strony to postawienie ambitnego celu nie huuraoptymizm,
Nie widzę problemu, że w drugim dniu akcji i na miesiąc przed meczem sprzedało się 300 biletów. Potrzeba trochę czasu żeby wrzucić w świat informację (mam nadzieję, że radio kraków, gk, dp, gw,ps coś wyemitują/napiszą o tej akcji i to nie raz) i potrzeba jak najwięcej jak najfajniejszych souvenirów i pomysłow (kilka wysłałem).

nero 10.09.2015 19:35

No rozumiem do końca idei tego serwisu...

Co się stanie / nie stanie gdy nie osiągniemy celu? A co gdy go osiągniemy?

Z początku myślałem, że jak osiągniemy cel to wtedy dostaniemy te rzeczy, które kupiliśmy.

element 10.09.2015 19:37

Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D

Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy.

Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę.

Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru.

Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji)

!!IRIVER!! 10.09.2015 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1413773)
Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D

Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy.

Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę.

Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru.

Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji)

Lechia osiągnęła 269% założonego celu... :-)
Akcje tego typu polegają na tym, że bez względu na ostateczny wynik, środki i tak zasilają konto podmiotu, na którego ludzie się składają.

Marcin_fan 10.09.2015 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1413774)
Lechia osiągnęła 269% założonego celu... :-)
Akcje tego typu polegają na tym, że bez względu na ostateczny wynik, środki i tak zasilają konto podmiotu, na którego ludzie się składają.

Zobacz jaki cel miała Lechia - 30 000 zł, takie pieniądze mielismy o ile się nie myle po pierwszym dniu akcji. A My po drugim dniu dobijamy do 60 000 zł

tkwm 10.09.2015 19:54

Jak jest z kupowaniem biletów w Strefie Kibica? Można nabyć bilety na ten mecz właśnie w tym miejscu? Jeśli nie, to fajnie jakby zrobili taką opcję oraz żeby pieniądze z zakupionych biletów w strefie kibica trafiały również na stronę z wydarzeniem, co by kwota wzrastała ;)

Jeżeli jednak nie jest możliwe sprzedawanie biletów w strefie kibica, to fajnie jakby ktoś nagrał instruktażowy filmik jak szybko dokonać zakupu biletu/gadżetu. Myślę, że dla młodszych pokoleń skomponowanie krótkiego filmiku nie będzie problemem, a tym starszym może pomóż.
Cała Wisła Zawsze Razem!

jonaf 10.09.2015 19:56

Zamiast zadawać pytania PRZECZYTAJCIE najpierw czym jest akcja crowdfundingowa na fans4club.com

http://screenshooter.net/102494844/mtunmic

Wyraźnie napisane, że kwota nawet przechodzi zawsze do klubu. Nawet jak będzie to 5%, 50% czy 150%. Akcje NIEKOŃCZĄ się przed czasem. W tym roku Stoczniowiec z Gdańska zrobił taką akcję :https://www.fans4club.com/project-stoczniowiec2014

I zanim napiszecie, ze żaden klub nie osiągnął sukcesu, to sprawdźcie. Udało się Stoczniowcowi, GKS Jastrzębie, Impelowi Wrocław, Błękitnym Stargard, Chemikowi Police, Basketowi Konic, Górnikowi Zabrze, Skrze Bełcható, Lechii Gdańsk, Zaksie ,Stali Gorzów czy Treflowi Sopot.
W takim razie NAM też się uda! Dlaczego? Bo Wisła to Nasza Historia!

Edit: Piłka kupiona :) i 2 bilety

mazo 10.09.2015 20:08

Kupiłem vipa za 60,01 zł :) Super akcja, brawo prezesie!

!!IRIVER!! 10.09.2015 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1413777)
Zobacz jaki cel miała Lechia - 30 000 zł, takie pieniądze mielismy o ile się nie myle po pierwszym dniu akcji. A My po drugim dniu dobijamy do 60 000 zł

Przecież ja tego w żaden sposób nie deprecjonuję. Padło pytanie, a co się stanie jak nie zbierzemy albo jak zbierzemy. Nie ma to znaczenia - czy uzbiera się 10% czy 300% - taka kwota leci na konto ;)

Piękna sprawa, właściwie za każdym razem jak odświeżam stronę to kwota rośnie. Ciekawe czy do końca tygodnia pęknie stówka :)
Niezły ból głowy muszą mieć teraz w klubie, żeby wymyślać kolejne "gifty". :D A podobno od przybytku głowa nie boli... :-)

Karherop 10.09.2015 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1413784)
Niezły ból głowy muszą mieć teraz w klubie, żeby wymyślać kolejne "gifty". :D A podobno od przybytku głowa nie boli... :-)

A mnie ogromnie cieszy, że nie musieliśmy czekać kilku dni na nowe gifty, tylko w 2 dniu akcji są nowe nagrody. A pomysłów może być naprawdę mnóstwo, choćby pamiątkowe długopisy czy choćby autografy z dedykacją od piłkarzy.

Mam wrażenie, że po raz pierwszy w klubie mamy dział marketingu. Szkoda, że nas do tego zmusiła sytuacja, ale kto wie, może wrócimy mocniejsi niż wcześniej? Ja w to wierzę :)

Rewelacja, Panie Gaszyński i Jankowski!

Davss875 10.09.2015 20:58

Podobno w meczu mają zagrać: Marcelo, Diaz, Cantoro, Cleber, Melikson!!!!

South 10.09.2015 21:01

Akurat tego ostatniego to amam nadzieje ze sobie podaruja

Davss875 10.09.2015 21:06

A co masz do niego?

piotek 10.09.2015 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1413787)
Podobno w meczu mają zagrać: Marcelo, Diaz, Cantoro, Cleber, Melikson!!!!

Skąd info? Marcelo, Melikson i Diaz to czynni piłkarze i trochę ciężko mi uwierzyć, że kluby ich puszczą. O Mauro boję się ze względu na to, że żyje już u siebie, w ojczyźnie.

Chętnie bym ich widział, ale chyba ciężka sprawa.

PS. Melikson był zwykłym najemnikiem. Marcelo dzięki nam się wypromował i nadal ma Wisłę w sercu (wspomina o niej na TT, odwiedza Kraków), Diaz też nieco podobna bajka, a o Mauro to nawet nie trzeba pisać. Maor po prostu nie pasuje do tego towarzystwa.

Paweł 10.09.2015 21:17

Z ten 5 do drużyny legend pasuje jedynie Cantoro. Reszta to wiadomo - dobrzy, lub nawet wybitni piłkarze, ale żadne legendy. Osobiście chętnie zobaczyłbym, o ile forma im pozwala, Patera i Bogdana Zająca. Skoro Stolarczyk może, to czemu nie?

Babba 10.09.2015 21:19

Maorowi namieszały dziennikarzyny w głowie tą reprezentacją i koleś zaczął gasnąć w oczach. Psychika słaba.
Aczkolwiek biorąc pod uwagę jego skilla i jak bardzo się wyróżniał w naszej lidze to jak jest możliwość by zagrał to czemu nie. Tyle,że z drugiej strony to jego rozstanie z nami przekreśla go jako "legendę".

Karherop 10.09.2015 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1413790)
Skąd info? Marcelo, Melikson i Diaz to czynni piłkarze i trochę ciężko mi uwierzyć, że kluby ich puszczą. O Mauro boję się ze względu na to, że żyje już u siebie, w ojczyźnie.

Chętnie bym ich widział, ale chyba ciężka sprawa.

PS. Melikson był zwykłym najemnikiem. Marcelo dzięki nam się wypromował i nadal ma Wisłę w sercu (wspomina o niej na TT, odwiedza Kraków), Diaz też nieco podobna bajka, a o Mauro to nawet nie trzeba pisać. Maor po prostu nie pasuje do tego towarzystwa.

To weekend w okresie 2 tygodniowej przerwy na mecze reprezentacji, więc jest szansa przyciągnąć czynnych piłkarzy.

W gwoli ścisłości czynnymi piłkarzami też są dalej Cleber, Żurawski i Cantoro, ale jestem pewien że cała trójka będzie :)

A co do Meliksona to sportowo zasłużył na występ w takim meczu, spuszczenia żydów do 1 ligi, MP i batalii o LM długo nie zapomnę, jednak fakt, jakoś nie pasuje. Płakać na pewno nie będe gdy go zobaczę. A i wtedy coś mi się wydaje, że obecna drużyna będzie miała ciężko wygrać ze starymi gwiazdami ;)

nero 10.09.2015 21:22

Pytałem co się stanie gdy będzie cel lub gdy go nie będzie bo myślałem, że działa to w inny sposób.

Klub daje cel do zrealizowania - jak widzimy w miarę realny.
Aby dojść do celu daje unikatowe prezenty, bilety vip tańsze niż normalnie itp.
Kibice wpłacają kasę, ale prezenty dostaną dopiero gdy cel ustawiony przez klub zostanie zrealizowany.
Jeżeli nie zostanie zrealizowane pieniądze przechodzą do klubu jako cegiełki, jeżeli cel zostanie zrealizowany wtedy odbieramy swoje prezenty

Tym sposobem każdy kto zapłacił ma jeszcze większą chęc mobilizowania znajomych by w to weszli bo wtedy otrzyma swój wybrany prezent bo cel zostanie zrealizowany. Teraz już wiem, że to tak nie działa.

South 10.09.2015 21:23

Ten jego "skill" legendy z niego nie zrobil i nie zrobi, skonczcie temat tego zyda bo zaraz ktos wypali ze surma ma zagrac, porownywalne szuje


Akcja bardzo fajna, mam nadzieje że uda się w 100%. Szykuje się piękne Wiślackie wydarzenie.

Karherop 10.09.2015 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1413797)
Ten jego "skill" legendy z niego nie zrobil

To ma być mecz gwiazd, a nie legend w gwoli ścisłości, ale żeby nie było że się czepiam to mi też na 'oko' nie pasuje do tego towarzystwa.

element 10.09.2015 21:50

Pamiętajcie, żeby nie wykupować danych rzeczy za wyznaczoną kwotę, można ją podbić wyżej co jest obowiązkiem :)

Marcelo? wielce prawdopodobnie. Cały czas sledzi mecze Wisły, interesuje się, dopytywał właśnie kiedy klub obchodzi 110 lecie bo chciałby wpaść. Akurat jemu sodówka nie jebnęła do głowy.


Zresztą odłożmy na bok te wszystkie nieścisłości.. wielu ma problem do Frankowskiego, Cantoro, Meliksona, Żurawskiego i tak dalej.. ale trzeba to przełknąć.
To tylko jeden mecz, przeżyjemy :)
Głównym dobrem jest Wisła Kraków.

Błaszczu_WIŚLAK 10.09.2015 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1413798)
To ma być mecz gwiazd, a nie legend w gwoli ścisłości, ale żeby nie było że się czepiam to mi też na 'oko' nie pasuje do tego towarzystwa.

Cytat:

Legendy Wisły Kraków - zawodnicy, których wielokrotnie podziwialiśmy na stadionie czy w telewizji, stawią czoła obecnej drużynie Białej Gwiazdy. Będzie to nasze święto, kibiców którym los swojego klubu nie jest obojętny!
Mecz Legend :)

Festence 10.09.2015 22:07

Moskal zagra? Móglby być w jednej połowie trenerem, a po przerwie grać w drugiej drużynie :D
Bo fakt, że Głowa będzie w drużynie dzisiejszej Wisły raczej nie ulega wątpliwości, choć też mógłby wystąpić po obydwu stronach.

regan 10.09.2015 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1413773)
Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D

Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy.

Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę.

Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru.

Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji)

Dokładnie, ale za to na Legię zawsze przyjdą ;)

P.S Ja bym chciał zobaczyć Nikolę z Białą Gwiazdą na głowie :D

WISŁAZWE 10.09.2015 22:35

Cel osiągnięty przed czasem.(50 tys do północy)

Najbliższy cel to 150 tys do niedzieli..!

WIŚLACY DO DZIEŁA!
Damy rade?!

19sebawro06 10.09.2015 22:35

ja widziałbym w tym towarzystwie Błaszczykowskiego ale nie wiem czy to w ogóle realne.
a co do drużyny gwiazd/legend to ma to być 11 czy jacyś "rezerwowi" i trener też?

wislakrakow124 10.09.2015 22:41

Blaszczykowski dostanie pewnie powolanie na reprezentacje:)

wislakrakow124 10.09.2015 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1413709)
Kupil ktos Udzial w rozgrzewce? Bo tam pisze:
-bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
Moje miejsce jest juz zaklepane tak? Bo zadnego kodu nie ma a dokupilem jeszcze bilet dziewczynie zeby razem siedziec i nie wiem jak miejsce zajmowac teraz.

Jesli ktos mial problem z biletami na A11 taki jak ja to Wisla odpowiedziala mi na maila:

proszę dokonać zakupu biletu dla dziewczyny na sektor A (30 zł) a następnie nie realizować go tylko wysłać nam na ten adres mailowy dane do realizacji Vouchera. Następnie my tak to zorganizujemy, żebyście siedzieli Państwo obok siebie :).

Wojtas 10.09.2015 23:23

Nareszcie cos sie dzieje,klub zaczyna ozywać,

Moze ta inicjatywa rozpocznie cos wiekszego,oby najwyzszy czas

A Pomysly naprawde super,brawa w koncu moze cos z dzialem marketingu sie ruszy do przodu.:)

Amptiq 11.09.2015 00:45

Trzeba tą akcję jak najlepiej rozpropagować. Facebook, Twitter itp. Musi być o tym jak najgłośniej się tylko da. Ku chwale Wisły :)

KOMINEK 11.09.2015 09:22

Wysyłać informacje gdzie się da informować przypominać naciskać i namawiać

art 11.09.2015 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1413813)
proszę dokonać zakupu biletu dla dziewczyny na sektor A (30 zł) a następnie nie realizować go tylko wysłać nam na ten adres mailowy dane do realizacji Vouchera. Następnie my tak to zorganizujemy, żebyście siedzieli Państwo obok siebie :).

Aż nie wierze w to co czytam, to chyba najbardziej obrazuje zmiany jakie zachodzą w Naszym klubie.

Stowarzyszenie celowo milczy o akcji czy coś przeoczyłem?

krzaq12 11.09.2015 09:37

Czekam na te zdjęcia z autografami piłkarzy i mam nadzieję, że się doczekam. Chętnie zakupię Brożka, Głowę i naszego asa Bogusia, zresztą nie tylko ja kilku moich znajomych też wyraża chęć.

82 tys. zł. i jedziemy dalej ;)

PiVoSH92 11.09.2015 09:37

SKWK wrzuciło na fanpage filmik, ale na FB jakoś specjalnie akcji nie promuje - rzucili tylko hasłem, że ma być komplet. Na innych portalach społecznościowych nic na razie. Akcja promuje się sama :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl