![]() |
No Kaziu naprawdę nie lubi ryzyka...
|
skład dobry, ale zrobiłbym jedną zmianę, za Uryge powinien wskoczyć Crivellaro
|
Nie szanować piłkarzy z powodu tego, że nie posiadają umiejętności Ronaldo czy Messiego ? Dobre.
Cytat:
|
Z tym charakterem to poza Sobolem, Głową czy Kosowskim znowu za wielu nie było.
Conajwyżej z większymi umiejętnościami - tu się zgodzę. My zawsze mieliśmy pecha do właśnie chimerycznych gości ze słabą psychą. Skład oceniam.... defensywnie. Chociaż tyle, że Boguski gra za Burego. Wolałbym za Jovicia, ale przynajmniej to jedno skrzydło powinno funkcjonować jakoś w miarę. |
Pytanie za 100 pktów.
Czy "piłkarze" do których wymagacie tak bardzo szacunku walczyli dziś o zwycięstwo? Czy z pełną determinacją chcieli wygrać najważniejszy mecz sezonu? Czy Cierzniak gral na czas w 65 minucie? No właśnie. |
Ile tych remisow ....a?
Zakonni jak najbardziej do pokonania... Sedzia bardzo slaby... To tak na szybko... |
przetrwaliśmy.
Jović i Brożek dziś najlepsi od nas. Po zejściu Pawła w ogóle nie stworzyliśmy zagrożenia Ogólnie nuda. Swoją drogą, jak Cracovia za Zielińskiego może tak dobre wyniki notować grając taki piach? |
A tak sie odgrazali, ze Nas rozjebia 1-0 :rotfl:
|
Kaziu Moskal nie wygrał meczu - po prostu niespodzianka stulecia.
A Boguski ma mniej więcej tyle wspólnego z piłkarzem, co Grodzka z kobietą. |
Oprawa śmiechu warta http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
|
Nic mnie tak nie w....iło dziś jak gra na czas.. Ja .......e, połowa tych gości nie wie chyba czym są DERBY.. Co to miało być? Żydki dziś ewidentnie do pyknięcia z palcem w dupie..
Jović, Brożek, Mączyński dla nich plus, im się chciało. Popović - hamulcowy.. Cytat:
WYPIERD..ALA/J |
Arek - taki błąd, w takim meczu, na zakończenie kariery.... dlaczego?? :(
Mecz dużo lepszy od tego z Górnikiem, dwa różne, piłkarskie światy. Cierzniak poprawnie, dobrze że przy bramce nie zahaczył bo pewnie byłaby czerwona. Zupełnie nie rozumiem jego gry na czas w 65. minucie. Cywka dużo walczył, ładne odbiory piłki. Mąka bardzo pozytywny występ. Popovic starał się rozgrywać, parę niedokładnych podań na dosłownie 5 metrów ale zrzucam to na karb braku zgrania (jeszcze). Ze starych graczy: Arek - niestety ten remis idzie na jego konto dziś. Boguski - 21. minuta (Cetnarski) oraz 65. minuta (Rakels), gdzie przy kryciu po prostu statystuje graczowi, któremu ma odebrać piłkę, z czego wyszły 2 groźne strzały z dystansu - coś takiego doprowadza mnie do szału. O technice przyjęcia piłki w jego wykonaniu nie będę wspominać, żeby się nad nim nie znęcać. Poprawnie w ataku. Jović, Brożek - nie wiem, co wzięli, ale też chcę trochę. Przecierałem oczy ze zdumienia, jak dobrze dziś grali. Stonka nie pokazała nic i powinna dziś skasować równo 0 punktów. |
Nie pamiętam juz derbów na Craxie kiedy mieliśmy tyle płynnych akcji i stworzonych sytuacji. Ostatnich kilku meczy nie dało sie oglądać więc w sumie jest nieźle.
Ciekawe jakby potoczyło się spotkanie gdyby nie błąd Głowy. |
Cytat:
|
Oprawa obrzezanych niczym na 3 lidze.
Co do meczu: zwycięski remis. Pejsy są w gazie i naprawdę można się cieszyć że nie przegraliśmy. A zremisowaliśmy przede wszystkim dzięki mądrej grze. Pierwsza połowa słabsza, w drugiej my kontrolowaliśmy grę. Do nikogo nie można się jakoś bardziej przyczepić wszyscy zagrali w miarę poprawnie. Nie jest źle, za najlepszych czasów remisowaliśmy na Kałuży więc ten wynik trzeba docenić. |
Połowa forumowiczów przecież brala remis w ciemno więc o co spiny? Skakać z radości powinni.
A tak już na serio:mecz super, jedne z lepszych derbów w ogóle. Szczególnie pierwsza połowa szybka i sporo akcji. Druga słabsza, pewnie też z powodu upału i zmeczenia pierwszą, ale również na wysokim poziomie. Takie mecze to mało spotykane wydarzenie w naszej lidze. Aż miło patrzeć jak zawodznicy zape*dalają. Wywiad Krzyśka w przerwie super trafiony. Był błąd Głowy-zdarza się nAJlepszym, ale odpowiedzialność bierze cała drużyna. Na minus sędziowanie i "oprawa" czy cokolwiek to było :D A tak w ogóle to czytałem sporo wypowiedzi, że Buchalik przyspawany do linii bramkowej i nie wychodzi. Co powiecie o Cierzniaku? W kilku sytuacjach mógł się zachować lepiej i wyjść na przedpole. Również w sytuacji bramkowej. No i to jego granie na czas. On zaczął grać na czas w 10 minucie. Może myślał, że ukradnie te 80 minut :P Kto go wie... Szkoda, że Rafael nie wszedł trochę wcześniej bo nie miał w sumie czasu żeby pokazać cokolwiek, a jak dla mnie Cywka był bezproduktywny. Boguski gdyby potrafił przyjąć piłke wyszedłby sam na sam pod koniec meczu no, ale.... Chociaż Jović wziął się za siebie :P Dziś chłopina zapie*dalał aż miło :D |
Bardzo fajny mecz, dzięki obu trenerom nie było typowej młócki tylko obie drużyny próbowały grać piłka.
Popović bardzo dobrze, ale od 70 minuty był do zmiany, super Jović, dobrze Brożek. Gra dużo bardziej płynna niż w ubiegłym tygodniu, będzie dobrze ;) |
Mecz spokojnie ....a do wygrania.
1. Popovic w drugiej połowie s.......ił tyle sytuacji, że to sie w głowie nie mieści. W przerwie ktoś go chyba podmienił. 2. Moskal zapomniał jak sie robi zmiany. 50-80 minuta niektórzy goście (Cywka, Brożek, Popović, Boguski) zmęczeni, ledwo sie ruszają a on czeka!! 3. Gra na czas. W ku.rwidołku gramy na czas. Nie do wiary... |
Dla bezstronnego obserwatora dobry mecz.
Zasłużony remis. Zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie. Podobała mi się gra Guzmicia, Jovica, Mączyńskiego, Brożka. Nie przegraliśmy. Za pół roku, u siebie będziemy mocniejsi. Fajnie byłoby wygrać z Lechem. |
Mam nową nazwę dla 2 strony błoń, ponieważ jak wiecie zamierzają wybudować baze treningową pod Krakowem otóż od dziś nazywajmy ich Żydovia Liszki. hehe.
Co do meczu: Głowa słabiutko, jakby nie ten bład moglibyśmy wygrac, Cywka słabiutko do zmiany Mączyński, Jović, Brożek, Boguski ok Popovic srednio Cierzniak + - Guzmics dobrze |
Skłamałbym, że jestem zadowolony z wyniku.
Wisła przewyższała sąsiadkę kulturą gry i taktycznie. Można to było wygrać, ale wolę ten remis niż przypadkowego dzwona po waleniu głową w mur na wzór Cracovii. Gdyby nie błąd Jonasza Głowackiego to okazałoby się, że pasy potrafią tyko szybko biegać, faulować i wymuszać rzuty wolne od słabo dziś sędziującego arbitra. Kreowani na nowych bogów ekstraklasy Cetnarski i Budziński przerażająco niewidoczni (oprócz głupio straconej bramki). Środek Wisły wraz z upływem czasu coraz skuteczniejszy w odbiorze i coraz lepiej rozpoczynający grę w ofensywie. Mimo dobrej gry Brożka, lepszej niż ostatnio, jednak popełniał on błędy w ustawieniu. Popovic na razie bez żadnego błysku. Mączyński piłkarzem meczu i za postawę na boisku i za postawę poza boiskiem. Cierzniak, niestety słaba gra nogami. Jego wykopy bez przyjęcia przyprawiały o dreszcze. Słaba komunikacja ze stoperami. Oby to był tylko jeden słabszy dzień. |
Cytat:
Cierzniak jak dla mnie gra za dużo na czas(nie można grać na czas od strzelenia pierwszego gola szczególnie gdy strzela się go w 3 minucie ;) ) i nie wychodzi na przedpole(w sytuacji bramkowej:sytuacja była do uratowania ale wyszedł za pozno) |
Na miejscu trenera zastanowiłbym się nad zestawieniem linii obrony bez Głowackiego. Jović - Gumiś - Sadlok - Burliga
|
Jovic, Brozek, Maka na plus. Glowa dzisiaj slabo.
Popovic nieporozumienie. Czym sie rozni Stilic od Popovica? Ten pierwszy podaje na centymetry a ten drugi na metry. Za Migą. |
Jovic, Gumiś pełna profesorka.
Mąka bardzo dobry mecz, Uryga na plus. Popović dno, sędzia dno i trzy metry mułu... Co do kiksu Głowy, nawet najlepszym zdarzają się błędy. I jeszcze niezrozumiałe zmiany, szkoda, że tak wcześnie, Brożek, który grał dobry mecz zmiana i Jankowski do ataku? |
Cytat:
|
Cytat:
Ja jedynie modle się o powrót któregoś z Michałów na bramke. Z amica zagra Guerrier i mam nadzieje że od pierwszej minuty za Cywke bo dla mnie był najsłabszy(oczywiście poza Rafałem Messi Boguskim) na boisku. |
My nie walczymy o Mistrzostwo Polski, tylko o pierwszą piątkę, ósemkę ewentualnie.
Dajcie sobie na wstrzymanie i przestańcie narzekać. Jak widać niektórym trudno to przyjąć do wiadomości. Sytuacja jest jaka jest klubu i mnie osobiście cieszy, że mamy solidnego Wiślackiego trenera, ogarniętego Wiślackiego prezesa, który chociaż wydaje się mieć ręce związane stara się coś zdziałać, skautów, których efekty pracy wreszcie widać. Mamy drużynę jak na naszą sytuację niezłą. Przynajmniej ambicji im nie można odmówić. Wraca normalność na Wiśle. Tylko tyle i aż tyle. Nakręcajcie znajomych na najbliższy mecz. |
Cytat:
Smiem powiedziec ze dzisiaj to Brozek mial wiekszy przeglad pola i to Brozek stwarzal podaniami wieksze zagrozenie. No i te wrzutki z kornerow. Wiekszpsc w pierwszego obronce. Juz nawet brazylijczyk go zmienil pod koniec meczu. Probowal ponownie w doliczonym czasie, ten sam efekt. |
Co do Popovicia to mam nadzieję ,że gość się ogarnie. Bo na ten moment to może Stiliciowi buty nosić...
Co do samego meczu to oczekujemy 20 koła ludzi na meczu, wielkiego zainteresowania a z żydami Cierzniak gra na czas. Jak gośc jest ....a nowy i nie wie to niech z łaski swojej Kazek mu powie, że my jako Wisła Kraków nie gramy na czas i zawsze o 3 pkt. No chyba, że chcemy zweryfikować oczekiwania, 10 koła ludzi na meczu i 8 miejsce to jest to co nas uszczęśliwia. Dzisiaj tylko Jovic, Brozio, Guzmics i Mąka dostosowali się poziomem do rangi meczu. Reszta słabo. Co do Kazka to chłopie ....a mać, 30 stopni goście oddychają rękawami a Ty zmiany robisz w 83 minucie ? |
Cytat:
A co do Popovicia. Właśnie takie pie*dolenie i porównywanie go do Stilicia jest najgorsze dla niego. Stlicia nie ma i się kur*a z tym musicie pogodzić. Popovic to nie Stilic i porównywanie ich to jest najgorsze co można robic. |
Cytat:
|
Popović w I połowie w miarę ogarniał w II połowie widocznie odstawał od wszystkich naszych, myślę że jeszcze okrzepnie i będzie z niego jakiś pożytek. Na duży + Jović i Mączyński.
Co do wyniku, mimo babola Głowackiego, zasłużony, po wyrównującym golu pachniało na kilometr następnym dla oponentów, szczęście że wytrzymaliśmy, w II połówce przeważaliśmy ale widać było że bardziej grajki nastawili się na czyste konto z tyłu... groźna ta krakowia się zrobiła. |
Nie było źle. Walka była a w obecnych czasach to mi wystarcza. Wynik trzeba uszanować.
|
Cytat:
|
Cytat:
1906% poparcia !!!!!!! Wszyscy na lecha !!!! Jakos z lechem jestem spokojny..... oni beda miedzy meczami Basel, wiec rezerwami wyjda na nas. 20k na stadionie to minimum. Widzimy sie w sobote na R22... |
Cytat:
|
Jak to się mawia - mecze, których nie można wygrać, trzeba zremisować. Pierwsza połowa ogólnie ciekawa. Druga przeciętna. Taki mecz na remis, z którego jestem w miarę zadowolony. Teraz z Dzikim Donaldem pojedziemy Lecha! ;)
|
Na tym jedynym miejscu na ziemi bez atmosfery ta gra wygladała nawet dobrze.W pierwszej bez napletkowcy walczyli i sie stawili ,w drugiej juz mecz pod nasze dyktando
jednak dla mnie czegos braklo,cos co mialem tamte derby sprzed 10 lat.Teraz to juz chyba inna mentalosc czy cos,bo wsyztsko jakies takie "mile dla oka"... |
Cytat:
Myślę, że Brożek wie, co mówi. Wiesz lepiej od niego? Nie wiem kto obecnie jest (a o tym kto ostatnio był mówi wywiad z Brożkiem), bo nie mam pojęcia o przeszłości Crivellaro, ale jeśli ktokolwiek, to właśnie on. Oczywiście 8 jest nam bardzo potrzebna. Szkoda, że po odejściu Chrapka kogoś takiego nie mieliśmy obok Stilica. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl