![]() |
Najlepszy u nas Sadlok. Zgranie pomocy musi jeszcze potrwać.
|
To był Kaziu Moskal show.Szkoda się rozpisywać na ten temat.
|
Podsyłam skrót meczu i bramki
Pierwsze koty za płoty. Martwi mnie słaba gra Mączyńskiego, więcej się po nim spodziewałem. Na + Brazylijczyk, który widać, że ma pojęcie. Przy odpowiedniej aklimatyzacji i zrozumieniu zespołu powinien okazać się sporym wzmocnieniem. |
Cytat:
Już nie przesadzajcie z tymi lamentami. Gra jak na zespół który w tym składzie gra od 2 tygodni nie była tragiczna. Były momenty dobre, jak i beznadziejne.Wynik jest słaby, ale ile razy już zdarzyło nam się przegrywać takie mecze? Moskal powiedział wprost, że zabrakło mu tygodnia do pełnego przygotowania zespołu. Choć moim zdaniem ten zespół będzie się docierał i z miesiąc. Za dużo zmian na kluczowych pozycjach, a gdybyśmy jeszcze mieli nowego napastnika.. Nie można wstawić 5 zawodników do nowego składu i wymagać od nich składnej gry po 2 tygodniach wspólnej gry. PS. A te tęsknoty za Gargułą :rotfl::rotfl::rotfl: co będzie jak kiedyś odejdzie od nas Boguski! :D |
Cytat:
|
Druga połowa całkowicie beznadziejna... aż oczy bolały.
Po pierwsze gramy zupełnie bez skrzydeł. Z upartością osła staramy się przebijać środkiem boiska. Niestety na taką grę są przygotowane taktycznie wszystkie zespoły które z nami graja i dupa z tego wychodzi.. Po drugie gra na jednego napastnika to śmierć dla piłki. Jankowski jeśli ma zastąpić/wspomagać Brożka, to komuś poprzestawiały się klepki pod kopułą. Dobrze że Sadlok zotał w zespole. |
Cytat:
A tak w ogóle to mamy drugiego napastnika? |
Cytat:
Wszystko efektem przypadku. |
Cytat:
Crivellaro - widać, ze umie grać w piłkę, widać, że ma precyzyjny strzał z lewej nogi, ewidentnie nie rozumie się z kolegami. Też nie rozumiem Jankowskiego na ławce. On i Boguski wnieśli ożywienie w naszą grę, niestety za późno. Mecz nędza, fartowny dla nas remis. Nasz najlepszy zawodnik ofensywny to był Przyrowski - dwie najgroźniejsze akcje po jego zagraniach. Niestety, to nie żart. Mam wątpliwości, że Moskal to właściwy człowiek na właściwym miejscu. |
Cytat:
Zmiana ustawienia nic by tu nie dała. Brożek wyszedł sobie jak na sparing, wyluzowany na wszystko ma czas normalnie Bahamy. Dostał piłkę w pierwszej połowie mógł ją dziubnąć obok Przyrowskiego do bramki to ucieka z nią do autu i się k... rozgląda jak na treningu. Był zahaczony w tej akcji w polu karnym przewraca się jest karny, ale nie co tam ... W drugiej połowie dostał spadającą na woleja piłkę na prawą nogę trochę ostry kąt ale 8 metrów do bramki wyjaśni mi ktoś dlaczego nie strzelał ? Jak do niego nie dotrze, że jest już stary i wolny i jedynym jego atutem jest mądrość w grze to strzału nie odda do połowy rundy. Ustawienie to jest na papierze. Górnik zagęścił środek i grał agresywnie, nasi walki nie podjęli, a próby technicznej gry choć czasami wychodziły kończyły się przed polem karnym bez strzału mimo, że okazje były. Czepianie się trenera to szczyt niezrozumienia sytuacji. |
Cytat:
Mocarz? |
czepianie się trenera to szczyt niezrozumienia sytuacji...
- Ustawienie bylo takie zeby kazdy nowy mial okazje sie pokazać - a to wczoraj było mam telent czy mecz mistrzowski? Tylko trener samobójca który nie ma sie czym obronic wystawia cała nowa pomoc. Poleci przed 5 kolejką. Potem moze bedzie lepiej (chociaz ja bym go pozegnał dziś) |
Też bym go dziś pożegnał bez żalu. Z całym szacunkiem, ale trener Moskal nie nadaje się na Ekstraklase. Za wysokie progi.Taka prawda, nie ma się co dłużej oszukiwać!!!
|
Panie Moskal jeśłi to czytasz to na następny mecz musi być ustawienie 4-5-1
Cierzniak, Burliga, Głowack(Żemło)i, Guzmics, Sadlok Jankowski, (Boguski) Mączyński (Uryga), Popović, Cywka Crivellaro, Brożek Po wczorajszym meczu musze zganić bądź co bądź Głowackiego. Nie te lata, pełno prostych błędów, mało co przez niego nie przegraliśmy. Posadziłbym na ławie, mimo że następny mecz to Derby. Piotrek Żemło niech nabiera doświadczenia...Niestety za Brożka nie ma kogo dać, a szkoda, bo to kolejny którego trzeba zganić na maksa. Kogo damy Wójcika??? Pozbyli się wszystkich młodych napastników, mógłby chociaż Kamiński zostać. Chyba, że Jankowskiego damy. |
Hehehe znów uaktywnia się stado ekspertów za czopkę gruszek. Ty będziesz oceniał czy Moskal się nadaje czy nie to tak jakby gimnazjalista recenzował profesora. Może? Może, ale salwa śmiechu, którą tym wywołuje roznosi się gromko i szyderczo...
Cytat:
A do kolegi który wypisuje coś o samobójcach. Ja bym to nazwał odwagą popartą wiarą w to co się robi. Uważam, że materiał do analizy, który takim posunięciem Moskal otrzymał warty był utraty jednego punktu. A czy zwolnią go po pierwszych kolejkach? Byli tacy "przyjaciele" którzy zwalniać go chcieli już przed pierwszym meczem. Ale cóż, psy szczekają... |
Cytat:
Punkt jest, powiadasz (dzięki któremu wyszliśmy zero)? A gdzie masz zamiar zdobywać następne, jak nie z Górnikiem Zabrze na własnym boisku!? |
Na trzeźwo się tego oglądać nie da. Jovic w pomocy to kryminał - i wszyscy to widzą chyba tylko nie Kazek.
Cudów nie ma i zapowiada się kolejny, ciężki sezon . Pytanie czy nas na to stać, bo przy takiej grze to powyżej 10 koła na meczu to będzie cud. |
Cytat:
Tylko ja zamiast nędza, piszę słaby. Nędza by była jakbyśmy dostali oklep np. dwoma bramkami :) |
Cytat:
Zapomniałem dodać, że Cierzniak wygląda mi na kolejnego Buchalika. Ale o tym, że mogło być (o wiele) gorzej przypomniał mi Przyrowski. |
Cytat:
A tak poważnie to chyba więcej zrobiłby na boisku niż na ławce trenerskiej. Szkoda bo moze nie wykorzystać potencjału jaki mimo wszystko ma ten zespół. |
Zamilcz już sabotażysto bo wieszasz psy na Moskalu odkąd pamiętam czy jest powód czy nie. Teraz nie ma, ale dla takich jak Ty to nie ma znaczenia. Jeszcze będziesz szczekał pod stołem...
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie przypominam że to mecze o 1,5 punktu więc i derby za tydzień też będą tylko o połowe stawki :D
|
Cytat:
I nie jest powiedziane, że wylądujemy w pierwszej ósemce... |
Jak dla mnie nie wiem czego wy oczekiwaliście ludzie? że od 1 do ostatniej kolejki wszystko wygramy? Jak dla mnie remis jest dobry,mamy 0 punktów i teraz spotkanie derbowe które trzeba wygrać. Wczoraj pierwsze 30 minut oglądało się dobrze ale niestety ta drużyna potrzebuje czasu żeby tak grać pełne 90 minut. Czajmy się za ligową czołówką w zimie jeszcze 2-3 wzmocnienia i wtedy można ruszyć walczyć o coś więcej niż tylko pierwsza "8". Wkurzałem się na Pawła na meczu bo człapał ale był niestety sam bez żadnego łącznika między nim a pomocą. Ale licze że te błędy już się nie powtórzą w piątek i będziemy cieszyć się z 3 punktów. Co do stwarzania klarownych sytuacji: czy wy k***a byliście na innym meczu? 1 minuta i akcja wykończona strzałem brazylijczyka, potem zagranie Sadloka i sam na sam wyszedł Paweł... już macie 2 sytuacje w przeciągu 15 minut... Ogarnijcie się płaczki,zamiast lamentować przyjdźcie na młyn z Lechem wspierać ARMIE BIAŁEJ GWIAZDY.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak czytam i czytam, i własnym oczom nie wierzę. Co niektórym tu wypisującym chyba fala ostatnich upałów dała się mocno we znaki… Kogo miał do jasnej cholery wystawić Kazek, żebyście nie biadolili? Kto miał niby grać za Jovicia na prawej flance? Burliga? Przecież on wczoraj tak samo nie istniał na boisku! Mało tego jeszcze za czasów Smudy Łukasz grywał, jako prawy pomocnik i wtedy, to za dobrze niestety nie wyglądało. Jankowski na skrzydło się zupełnie nie nadaje. Gdyby Moskal wystawił Boguskiego po meczu, musiałbym chyba omijać ten wątek szerokim łukiem, bo w niemal każdym poście leciałby „hejt” w kierunku Rafała… Jeżeli zostałby z nami Barrientos pole manewru byłoby z pewnością większe. Tak się jednak nie stało i trzeba zaakceptować ten stan rzeczy, jaki na chwilę obecną mamy. Należy pamiętać, że trener Moskal w tej chwili nie ma do swojej dyspozycji „Manu” oraz Donalda, czyli nominalnych skrzydłowych, co zdecydowanie utrudnia mu sprawę.
W środku pola ewidentnie brakuje zgrania. Panował tam duży chaos i brak organizacji gry. Mimo wszystko zarówno Cywka, jak i Popovič pokazali kilka ciekawych zagrań, co daje pewne nadzieje na przyszłość. Słabo zaprezentował się Mączyński, po którym spodziewałem się dużo, dużo więcej. W końcu reprezentacyjna koszulka do czegoś zobowiązuje. ;) Crivellaro poza ładną i dość przypadkową bramką odnotował dużo strat i nieprzemyślanych zagrań, ale momentami pokazywał, że drzemie w nim potencjał, który gdy „wypłynie na wierzch” może dać nam dużo radości. ;) Brożek niestety wczoraj urządził sobie „spacerek” po boisku. Oby, to się więcej nie powtarzało, bo pamiętajmy, że w odwodzie nie ma nikogo, kto mógłby go ewentualnie zastąpić. Szkoda tych dwóch straconych punktów, ale życie toczy się dalej. Jeżeli wyciągniemy wnioski z popełnionych w meczu z Górnikiem błędów, to z optymizmem patrzę na wynik osiągnięty w Derbach. Obym się nie mylił. ;) Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda! http://3.bp.blogspot.com/-PCIqjnVgNF...white-star.png |
Może płaczki wyjdziecie dzisiaj przed blok i powdychacie świeżego powietrza?
2 mecze 1 kolejki sie odbyły a niektórzy wieszczą walkę o utrzymanie....kabaret Pierwszy macz rozegraliśmy a niektórzy po remisie chcą już dymisji Moskala. Zanim wystukacie w tą klawiaturę to myślicie coś? Bez odbioru |
No nie ... Jak Kaziu wygrywał mecze , jak zremisował z legła to nosiliscie go na rekach teraz po pierwszym meczu sezonu chcecie go juz zwalniac ? chyba faktycznie najaraliscie sie mocarza albo innego ch....ostwa.. Mamy nowa linie pomocy chlopaki musza sie zgrac pierwszy mecz to zawsze nie wiadoma nawet jakby trenerem byl The specjal one ... Druzyna odpali, moze trzeba 3 moze 6 kolejek poczekac .. I bedziecie odszczekiwac te slowa o zwolnieniu !! a ciekawi mi czy ci ktorzy tak najezdzaja na Moskala byli wg na meczu ..
|
:) Ja bylem. a przypomnisz mi prosze te wygrane mecze prosze ? bo ja kojarze same frajerskie remisy jak ten z legia
|
Cytat:
Były dwie sytuacje w których zagrał Brazylijczyk, a Sadlok nie poszedł i na odwrót. Przy czym jeden i drugi kręcili głowami. Do tego nowy nabytek oddychał rękawami. Moim zdaniem to było powodem jego zejścia w pierwszej kolejności, choć uważam że najpierw należało zrobić coś z prawą stroną która nie istniała cały mecz. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Nie ma skrzydłowych i mieć nie będzie - do końca rundy minimum. Albo to poukłada, albo wypadnie z Ekstraklasy - tym razem raczej na dobre. Cytat:
Albo Górnik nagle zaczął wymiatać, albo jesteśmy w dupie. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Zejdz na ziemię i nie płacz bo w najbliższych latach mistrzostwa i prawdopodobnie pucharów nie będzie. Wytrzymasz ten ból? |
Po tym meczu warto zadać sobie pytanie - kto będzie następnym trenerem. Nasz terminarz wygląda koszmarnie, nasza druga linia to zbieranina piłkarzy z łapanki nie dobieranych pod kątem konkretnych funkcji w zespole, a raczej pod kątem tego, żeby prezentowali w miarę rozsądny poziom umiejętności. Kopia ze sobą dopiero kilka tygodni i nie ma możliwości, żeby zgrali się w najbliższych tygodniach, a przed nami koszmarny terminarz z Legią, Lechem i konkretnie prezentującą się pod Zielińskim Cracovią.
Cierzniak - wypadł nieco nerwowo, szczególnie w grze na przedpolu. Jeden mecz, w którym nie miał za dużo do roboty więc z poważniejszą oceną warto się wstrzymać. Burliga - słabiutko w tyłach jeszcze w miarę do przodu prawie w ogóle nie ruszał. To nie przypadek, że graliśmy nieomal wyłącznie lewym skrzydłem. Głowacki - niestety kontynuacja wiosny. Niby jest okej, ale zdarzają się dosyć poważne błędy. Guzmics - dosyć solidnie, ale nie bezbłędnie. Sadlok - aktywny, wyróżniał się, ale prawdę powiedziawszy nic wielkiego nie pokazał. Jović - nope. Cywka - sporo biegał, ale piłką operował koszmarnie. Totalnie zagubiony. Popović - indywidualnie miał kilka ciekawych zagrań, ale nie bardzo miał z kim grać. Mączyński - na przecinaku w miarę okej, wszystko inne do poprawy. Jeżeli to miał być wolicjonalny lider drugiej linii, to dużo przed nim pracy. Crivellaro - od początku był pod grą z racji gry na tej samej stronie co Sadlok. Zaczął jak chłopak na podwórku dorzucony do bandy starszych chłopaków, których pierwszy raz widzi na oczy - trochę usztywniony, trochę za bardzo chciał się wykazać. Po strzelonej bramce wyraźnie to z niego zeszło poczuł się pewniej i swobodniej i zaczął być centralną postacią naszej ofensywy. Z jednej strony i tak ma sporo do poprawy, z drugiej osobiście nie widzę go na tej pozycji - za bardzo ciągnie go do środka. Brożek - od pół roku to samo - nijako i bezbarwnie. Wiadomo, że brakowało mu wsparcia, że nikt na niego nie pracował, ale i tak wydaje się, że pokazał mało. Boguski - wniósł ożywienie, ale to był jeden z TYCH występów Boguskiego, gdzie nikt nie był w stanie przewidzieć, co stanie się z piłką, kiedy kopnie ją Boguski. Strzeli w aut boczny? Ustrzeli bramkę życia? Piłka wejdzie w nadprzetrzeń i po prostu zniknie? Wszystko było możliwe. Jankowski - podobnie jak Boguski, wniósł ożywienie, ale mam też wrazenie, że w wypadku obydwu ardziej działał czynnik większego zgrania z resztą drużyny niż faktyczny przeskok jakościowy w grze. Faktem jest, że Moskal mocno zaryzykował stawiając na całkiem nową drugą linię zamiast na zgranych piłkarzy i ryzyko raczej się nie opłaciło. Jeżeli w takim zestawieniu mamy grać z poważniejszymi rywalami, to raczej szykujmy się na oklep. |
Cytat:
Inna sprawa to czy my mamy napastnika który powinien grać w ten sposób? Po drugi czy nie powinniśmy mieć 2 napastnika? Kilkanaście osób w klubie pobiera pensje i powinno stawać na uszach żeby ten klub dobrze funkcjonował. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl