Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9474)

INZAGHI 31.05.2015 16:31

Dlaczego wy tu komentujecie? Dlaczego się irytujecie?
Kolejny mecz gdzie z premedytacją są niewykorzystywane podbramkowe sytuacje, kolejny mecz gdy sabotuje się akcje ofensywne, kolejny mecz gdzie popełnia się z premedytacją błędy w obronie.
77 min Stępiński pokazuje Gargule gest "money money"
80 min Jankowski w sposób skandaliczny podaje świecą na skrzydło do Guerriera
87 min skandaliczne dośrodkowanie z prawej strony Barientosa
itd. itd. itd.
JEDNA WIELKA ŚCIEMA

filemon 31.05.2015 16:33

Beznadziejnie Stilić, Garguła i Boguski,
Słabo Burliga, słabo Jović, słabo Sadlok, słabo Guerrier.
Przeciętnie Głowacki, Brożek i Guzmics.
Dobrze Dudka i Jankowski.
Najlepiej Buchalik.

Sędzia nie zrobił nic, by w nagłówkach pojawiło się, że arbiter pomógł Legii. Natomiast bardzo jej pomógł - faul Sadloka (przed golem)? Nie sądzę, a żółta tym bardziej nie. Żółta dla Jovicia za co? Rzeźniczak stempluje Brożka - bez kartki, Guerrier Rzeźniczaka - kartka. Dodatkowo wiele sytuacji zabranych, np rożny po piętce Stilicia czy faul Brzyskiego na Jankowskim. To się wydaje drobnostka, ale kilkanaście takich drobnostek składa się na wynik.

Nie rozumiem też dlaczego Guerrier wchodzi, gdy przestajemy grać z kontry, a zaczynamy (powinniśmy) kombinacyjnie. To ewidentnie nie jego działka. Powinien grać od początku, a właśnie w przypadku straty gola - Boguski.

wolfu 31.05.2015 16:35

Stępiński sprzedał mecz, Jankowski sabotażysta, Barrientos sabotażysta, Stilić wypierdalaj! Uwielbiam czytać te komentarze :D

Mario Nh 31.05.2015 16:42

HASŁO EPOKI TRENERA MOSKALA:

GRALI JAK NIGDY, PRZEGRALI JAK ZAWSZE.

Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.

silver03 31.05.2015 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1402466)

Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.

:D

10znaków

Gwiaździsty 31.05.2015 16:46

Stlić robił wszystko, zeby Wisłą tego meczu nie wygrała. Do końca nie podawał piłki Brożkowi czekającemu bezowocnie w polu karnym na podanie. Gdyby dostał byłby sam nasam. Druga sytuacja Stilic, nając już za plecami bramkarza, zamiast strzelać spokojnie górną piłkę pod poprzeczkę, wali ją na wysokosci 0,5 m. Dobrze, ze to już koniec sezonu (bo dla piłkarzy on już sie skończył kilka kolejek temu, oszczedze sobie oglądania tym razem meczu o pietruszkę w wykonaniu naszyh grajków, jadąc wcześniej w środę w plener.

63.5 Kg 31.05.2015 16:47

Na krotko bo szkoda..

Przegralismy z naprawdę bardzo slabym zespolem,niewiele robiąc aby tego uniknąć...

brylant17 31.05.2015 16:48

Nie ma sianka nie ma granka podejrzewam,że do końca sezonu zdobędziemy 0 pkt i to dosłownie.Stilić idź już sobie do tej Amiki czy gdzie tam.

Mario Nh 31.05.2015 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1402467)
:D

10znaków

Trzeba mierzyć siły na zamiary. A chyba kilka osób tutaj na forum jest dziecinnie sfrustrowanych tym, że nie będziemy do końca walczyć o mistrzostwo.

Czy wygrywasz, czy nie...!

Elefant 31.05.2015 16:53

Gra lepsza niż wynik. Fakt, że Legia poza przygotowaniem fizycznym to już cień tamtej drużyny z Radoviciem.
Potrafiliśmy wyjść spod pressingu,w porównaniu z wieloma meczami w tej rundzie prawie w ogóle brak błędów w obronie, potrafiliśmy rozegrać i przytrzymać piłkę w środku pola, całkiem nieżle :shock: Buchalik.

Nie da się niestety wygrać meczu, gdy nie posiada się ofensywy,
Brożek gra katastrofalnie od wielu meczy, Stilić psuje wszystkie kluczowe piłki.
Słabiej dziś Burliga. O Boguskim nie wspominam, bo swoje dwa mecze w sezonie już zagrał.

Porażka przykra i gorzka, bo gdyby było trochę więcej jakości w grze ofensywnej można było wygrać.

Generalnie podoba mi się zmiana w organizacji gry jaką pod rządami Moskala przechodzimy.
Gorzej z wykonawcami. Nie chce wyrokować co stoi za katastrofalną formą Brożka czy zjazdem Stilicia.
Faktem jest, że prawdopodobnie w przyszłym sezonie Moskal będzie dysponował słabszym materiałem ludzkim i będzie to prawdziwa próba dla niego.

Drozd 31.05.2015 16:54

Ale wciąż realne są puchary.

ślimak 31.05.2015 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario nh
Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1402467)
:D

10znaków

Tak właśnie jest ale Ty tego nie dostrzegasz.

Mario Nh 31.05.2015 16:57

Elefant mam podobne odczucia. To samo się tyczy meczu z Jagiellonią, gdzie moim zdaniem Wisła - oczywiście poza tą przeklętą końcówką - grała bardzo dobry mecz.

Cóż, życie toczy się dalej.
Wszyscy na Śląsk.

brylant17 31.05.2015 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1402473)
Ale wciąż realne są puchary.

Może mistrzostwo do tego :lol::lol: a nie czekaj....

siemstein 31.05.2015 17:00

Na nogach z tej Warszawy powinni wracać

Gwiaździsty 31.05.2015 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1402473)
Ale wciąż realne są puchary.

Niestety tylko w naszych sercach. Piłkarzy ich nie chcieli, więc ich nie będzie.
Naprawdę w tym roku bardzo niewiele trzeba było by grać w pucharach.

!!IRIVER!! 31.05.2015 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1402479)
Niestety tylko w naszych sercach. Piłkarzy ich nie chcieli, więc ich nie będzie.
Naprawdę w tym roku bardzo niewiele trzeba było by grać w pucharach.

I niewiele więcej by walczyć o MP. Masakra. Dzis ten mecz slaby dla obu stron, wygral zespół troche lepiej poukladany. Gol z wolnego którego mozna bylo gwizdnac, kartka dla Sadloka bezzasadna.

bridgeburner 31.05.2015 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1402466)
HASŁO EPOKI TRENERA MOSKALA:

GRALI JAK NIGDY, PRZEGRALI JAK ZAWSZE.

Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.

daleki jestem od nawoływań do wywalenia Moskala
ale
trudno nie zauważyć, że jego 4 samodzielna praca wygląda mniej wiecej tak samo
organizacja i styl gry mogą sie podobac tylko... wyników jakoś brak

!!IRIVER!! 31.05.2015 17:19

A tak btw. to kibice Legii naprawdę zartownisie z Was z tymi pociskami po Marciniaku. Trzeba mieć w sobie doprawdy wiele honoru, żeby jebac na sędziow w Waszej sytuacji.

ABGwislakABG 31.05.2015 17:19

Ja zauważam znaczny progres. Nie straciliśmy gola w końcówce.

brylant17 31.05.2015 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1402482)
A tak btw. to kibice Legii naprawdę zartownisie z Was z tymi pociskami po Marciniaku. Trzeba mieć w sobie doprawdy wiele honoru, żeby jebac na sędziow w Waszej sytuacji.

Idź na swoje forum wylewać żale.Nie od dzisiaj sędziowie pomagają 7egii

!!IRIVER!! 31.05.2015 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1402485)
Idź na swoje forum wylewać żale.Nie od dzisiaj sędziowie pomagają 7egii

A to nie jestem na swoim? :haha:

daniello1987 31.05.2015 18:26

co ten Kazek wygaduje? zygac sie juz chce. naprawd lubie goscia, ale statystyki ma tragiczne. ile meczy wygralismy za jego kadencji w tej rundzie? 2,3? ile mysmy bramek stracili? ale nadal gramy o puchary.........................

South 31.05.2015 18:33

stilić poprzeczkami i słupkami zajebał już chyba 3 mecz ?

arti 31.05.2015 18:36

Zapewne tak miało być więc co tu komentować.
W środę pewnie remis, z Amiką jeśli będzie taka potrzeba to w pałę, a potem zasłużone wakacje.
Z ciekawych zagrań w dzisiejszym meczu zrócił moją uwagę wślizg w naszym polu karnym chyba Sadloka (albo Ryśka)w 1 połowie z gatunku jak zrobić 100% karnego. Mocno zaskoczony legionista zapomniał się wywalić.

siemstein 31.05.2015 18:39

Przestańcie z tym Stiliciem, bo gdyby nie on gralibyśmy w grupie spadkowej, a biorąc pod uwagę naszą dyspozycję wszyscy wiemy jak by to się mogło skończyć. Zajebał dużo, owszem, ale chwała mu za to co już zrobił. W podobnych sytuacjach, które on miał nie wiadomo jak zachowałby się kto inny, ale można mieć wyobrażenie. Wystarczy spojrzeć na sytuację Garguły w Białymstoku. Da się bardziej zjebać. Stilić odchodzi po sezonie, znajdziecie sobie kogo innego do jebania

Charlie 31.05.2015 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1402497)
Przestańcie z tym Stiliciem, bo gdyby nie on gralibyśmy w grupie spadkowej, a biorąc pod uwagę naszą dyspozycję wszyscy wiemy jak by to się mogło skończyć. Zajebał dużo, owszem, ale chwała mu za to co już zrobił. W podobnych sytuacjach, które on miał nie wiadomo jak zachowałby się kto inny, ale można mieć wyobrażenie. Wystarczy spojrzeć na sytuację Garguły w Białymstoku. Da się bardziej zjebać. Stilić odchodzi po sezonie, znajdziecie sobie kogo innego do jebania

Podobnie z Brożkiem - słabsza runda i już zaczyna sie besztanie i teksty typu "dać jakiegoś juniora to zagra lepiej". Wszystkim marudzącym proponuje spojrzeć na klasyfikacje kanadyjską, a następnie spróbować wyobrazić sobie gdzie byłaby Wisła bez goli i asyst tej dwójki.

Elefant 31.05.2015 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1402495)
W środę pewnie remis, z Amiką jeśli będzie taka potrzeba to w pałę, a potem zasłużone wakacje.

Patrząc na dzisiejszą a grę Pogonii, to ciekaw jestem niezwykle czy paru zawodników nagle nie przeżyje renesansu formy.
Niczego nie sugeruje, ciekawy tylko jestem:D

brylant17 31.05.2015 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1402486)
A to nie jestem na swoim? :haha:

A to ty nie za 7egią ?

Karherop 31.05.2015 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 1402489)
co ten Kazek wygaduje? zygac sie juz chce. naprawd lubie goscia, ale statystyki ma tragiczne. ile meczy wygralismy za jego kadencji w tej rundzie? 2,3? ile mysmy bramek stracili? ale nadal gramy o puchary.........................

Jego poprzednik miał statystyki równie dramatyczne, o ile nie gorsze. W szczególności wiosenne.

Równie dobrze, gdyby nie tych kilka indywidualnych błędów i inny wynik w 4-5 spotkaniach to Kazka wynoszono by pod niebiosy. A tak drużyna dostała raz, drugi trzeci raz w dupe w końcówce i psychicznie okazujemy się wrakiem. Pracę nad takimi aspektami z zawodnikami trzeba prowadzić długimi miesiącami Kazek ma zespół przygotowany przez Smude od nieco ponad dwóch miesięcy (12 marca!). Tak przypominam w gwoli ścisłości.

Daleki jestem od zachwalania jego warsztatu trenerskiego, ale jako, że bida aż piszczy....

Wiślak88 31.05.2015 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1402503)
A to ty nie za 7egią ?

Wywnioskowałeś to z jego komentarza o marciniaku? Jesteś genialny :haha:

Co do meczu... to szkoda słów. Może jestem uprzedzony, ale wydaje mi się, że nasi kopacze ostatnio robią wszystko żeby nie wygrać. To już nawet nie jest frajerskość. Czasem wygląda, że taki właśnie jest zamiar. Dzisiejsze sytuacje Stilica, G. z Pogonią i pewnie znalazłoby się wiele innych. Mam nadzieję, że tak nie jest a ja po prostu próbuję się pocieszyć, że to podium nie zostało przegrane w tak frajerski sposób.

Ajax 31.05.2015 19:17

Rozkoszujcie się jeszcze grupą mistrzowską i to że "problemem jest brak pucharów"

W kolejnym sezonie będziemy na dnie tabeli, tak jak by to wynikało z wyników w tym roku.
Ale mam nadzieję, że Moskala nie zwolnią, gramy jak nigdy przegrywamy jak zawsze.
Trzeba dać czas Moskalowi i przeboleć następny sezon widać, że pod jego wodzą pseugrajki są w stanie zagrać solidne zawody. Tak jak z Jagą dobry mecz a w....... przez indywidualne błędy. Trzeba schodzić z pensji powoli i szukać kolejnych Jankowskich bo to tacy piłkarze teraz będą u nas grać.

KOMINEK 31.05.2015 19:40

Bałem się że dostaniemy baty, ale Legia jest faktycznie cieniem tej drużyny z początku sezonu.


Po meczu w czasie rozmowy z Sadlokiem padło pytanie czy wie ile razy Wisła zamiast bramki obiła słupek czy też poprzeczkę odpowiedź 18 razy (oczywiście najwięcej z wszystkich drużyn) jeśli do tego dodamy pomyłki sędziowskie, stracone w końcówce idiotycznie bramki to wyjdzie, że jesteśmy największymi pechowcami ligi. W tym sezonie mistrz był naprawdę na wyciągnięcie ręki. Zawsze nam coś brakowało takiego pół kroku.


Szczerze nie wierze że to do końca pech. Coś jest nie tak z naszą mentalnością. Może ma na to wpływ sytuacja finansowa, osobowości trenerów, topniejąca ilość kibiców. Nie wiem. Ale ogólnie coś z nami jest nie tak.

butazango 31.05.2015 19:48

Gdyby grajki dostawały hajs na czas , to puchary by były.

Kamcio019 31.05.2015 19:51

Można chyba stwierdzić, że Bobanowi legia nie leży ;/

Trykuss 31.05.2015 20:24

Czy tylko ja nie mogę patrzeć na Brożka ? Z całym szacunkiem do jego zasług, ale jak widzę jak porusza się i wychodzi na pozycje Sadajew a jak człapie Brożek to mnie coś bierze. A jak leci górna piłka w jego kierunku to nawet sobie nadziei nie robię, że ja przejmie. I ten jego uśmiech na twarzy jak nie strzeli.

filemon 31.05.2015 20:53

Dziś akurat Brożek nie grał źle, podałby mu Semir czy z Jagą Garguła to by był wychwalany.

tomytom 31.05.2015 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Trykuss (Post 1402523)
jak człapie Brożek to mnie coś bierze

A ta akcja, gdzie przebiegł ponad pól boiska jak sprinter na 100m a potem Stilić "się rozmyślił"?

yoda79 31.05.2015 21:00

Mecz średni z obu stron, kibicowsko też gorzej niż ostatnio.
Doping Legii zamulający, Wiślaków mniej niż na ostatnim wyjeździe do Warszawa.
"Kto nie skacze ten za Wisłą" - było paru takich na sektorze tuż obok wiślackiego, w tym ja.

FraMat 31.05.2015 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1402528)
A ta akcja, gdzie przebiegł ponad pól boiska jak sprinter na 100m a potem Stilić "się rozmyślił"?

Dobrze, że Brożek nie dostał tej piłki, bo mógłby ją schrzanić i wtedy na niego wylewano by żale. A tak - zły, zły Stlic...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl